Fotbalový klub SK Smirice

nejmladší naděje smiřického fotbalu - přípravka 2015 / 2016

Tým hraje soutěž: BELSPORT OP starší elévové 5+1 skupina A - podzim 2015

přípravka
Družstvo přípravky fotil Vladimír Sladký 17.9.2015.
Zleva: trenér Petr Koutník, Jan Burian, Štěpán Kněžík, Luciano Oláh, Jakub Středa, trenér Michal Středa, Filip Havel
dole Jakub Kopecký, Martin Lorinc a Michal Jarkovský, brankář Jan Poříz.
Na stránku fotí V. Sladký, píše Michal Středa.Zpět na hlavní stránku fotbalového klubu       Archiv starších sezón       Minulá sezónaPříští utkání:
konec soutěže - letní přestávka
Utkání soutěže 2015 / 2016 - hrají se dva zápasy najednou.
klikni pro přímý přístup k podrobnostem o zápasech.

Podzimní část:

Smiřice : Lokomotiva HK/Slavoj Předměřice 4 : 3 a 3 : 4
Malšovice - Smiřice 2 : 6 a 7 : 7
Smiřice - Vysoká n/L. 11 : 0 a 11 : 0
Malšova Lhota - Smiřice 3 : 4 a 3 : 1
Smiřice - Slavia Hradec 7 : 3 a 5 : 2
Smiřice - Stěžery 7 : 4 a 6 : 4
Třebeš C - Smiřice 4 : 5 a 5 : 8
Smiřice - Třebeš dívky 7 : 3 a 9 : 2
FC Hradec dívky. - Smiřice 0 : 3 a 2 : 9

Vpravo:
závěrečná tabulka podzimu ze dne 3.11.2015
Je použita tabulka ze stránky souteze.fotbal.cz

podzim 2015Jarní část:
Smiřice - Kratonohy 6 : 1 a 8 : 2
Malšova Lhota - Smiřice 4 : 2 a 5 : 4
Smiřice - Nepolisy 3 : 2 a 7 : 5
Smiřice - Slavia Hradec Králové 5 : 3 a 4 : 4
Předměřice/Lok. HK - Smiřice 5 : 7 a 3 : 4
Smiřice - Dohalice 2 : 4 a 3 : 4
FC Hradec dívky - Smiřice 14 : 0 a 5 : 3
Smiřice - Červeněves/Skřivany 8 : 5 a 8 : 6
Vysoká n/L. - Smiřice 5 : 2 (4:2) a 9 : 4 (4:3)


Vpravo:
tabulka ze dne 3.6.2016
jaro 2016
Halový turnaj v Předměřicích 29.11.2015


Smiřice : Lokomotiva HK/Slavoj Předměřice 4 : 3 ( 3 : 0 ) - druhý zápas 3 : 4 ( 2 : 0 )
3.9.2015
   V nové sezóně, nás čekají dvě významné změny a to, hraje se 5+1 a další velká změna je, že se hrají dva zápasy za s sebou a to se stejným soupeřem. Ke včerejším utkáním dorazil spojený Tým LOKOMOTIVA HK/SLAVOJ Předměřice, ve kterém byl soupeř jasným favoritem, když disponoval širokým kádrem a hlavně staršími kluky. My se musíme vypořádat s odchodem Kočíče, Dlouhého, Černého a Havla, kteří již věkem skončili v naší věkové kategorii a bohužel také s kanonýrem Michalem Šolcem, který si bohužel vybral jiný tým a to Černilov, když jeho góly nám budou určitě chybět, ale co se dá dělat, no teď už vůbec nic.... :-((

   Tak tedy k zápasu, domácí nastoupili v sestavě Poříz, Oláh, Kněžík, Havel, Burian, Jarkovsky, Středa, Kopecký, Lorinc, již v prvních 5 min, jsme se ujali vedení 2:0 góly Luci Oláha, poté vedení navýšil Kuba Středa hlavou!! a to byl také překvapivý poločasový výsledek, na začátku druhého se krásně trefil Filip Havel, který hrál poprvé v obraně a vypadá to, že nám v něm roste dobrý obránce.... poté převzali iniciativu hosté a 3 slepenými góly snížili na 4:3, ale podařilo se nám to ubránit a připisujeme první 3 body to tabulky.

   Ke druhému zápasu, jsme nastoupili ve stejné sestavě, neboť nikoho jiného už nemáme :---) také tady se brzy ujímáme vedením 2:0 góly Luciána, to je výsledek poločasu. Ve druhém soupeř snížil, ale vzápětí přišla nejhezčí akce krásného slunného odpoledne, když Kněžík krásně nahrál Havlovi, ten poslal po čáře krásný balon Burianovi, který vyhrál sprinterský souboj nádherně nahrál před prázdnou bránu kde do prázdné zakončil Kuba Středa a tleskal celý stadion a že fanoušku bylo opravdu hodně (takový gól opravdu zahřeje u srdíčka). Poté si vybral slabší chvilku jinak skvěle chytající brankář Honza Poříz, poté Luciáno a bylo vyrovnáno :-( bohužel jsme v závěru vyrobili ještě jednu hrubku a soupeř vyhrál. Když jim velice dobře chytal brankář a chytil snad 6 gólů...

   Chtěl bych ale všem poděkovat, na to že jsme celé prázdniny netrénovali, a hráli jsme v novém složení, tak jsme podali velice dobrý výkon ozdobený pěknými góly, no jen tak dál..... :_)

Malšovice - Smiřice 2 : 6 (0:3) a 7 : 7 (3 : 7)
10.9.2015
   Ve čtvrtek jsme jsme sehráli 2 utkání s týmem Malšovic
   Sestava je stále stejná, protože nikoho jiného nemáme :-) a to Poříz, Kněžík, Havel, Oláh, Středa, Burian, Jarkovský, Kopecký.
   Po ospalém začátku jsme začali hrát fotbal a zaslouženě zvítězili 2:6, když poločas byl 0:3, toto utkání patřilo zejména Honzovi Buriánovi, který dal po pěkných přihrávkách Oláha a Středy 4!! krásné góly, dále skóroval Oláh a Středa. Celý tým podal velmi dobrý výkon. a utkání skončilo 2:6.
   Druhý zápas jsme začali velice aktivně a hned po chvilce vedli 3:0 góly dvěma góly dnes nejlepšího Buriana, poté přidal Oláh, soupeř sice snížil, ale naše kanonáda pokračovala když se postupně prosadil ještě 2x Oláh a 2x Středa, poločas byl tedy krásných 3:7, druhý poločas jsme bohužel naprosto nezvládli a zápas skončil 7:7.
   Nevím, jestli je to úzkým kádrem, ale druhé poločasy ve druhém utkání naprosto kolabujeme a to každý týden, je nás málo, ale hlavně kluci po 60minutách už vůbec neudrží koncentraci na fotbal a vidí se už doma.... na to si musíme asi zvyknout a trošku zlepši fyzickou kondici, jinak ale chválím celý tým za předvedené výkony, jen tak dál.. :,)

Smiřice - Vysoká n/L. 11 : 0 (4:0) a 11 : 0 (6:0)
17.9.2015
   Dnes k nám zavítal tým Vysoké nad Labem, pro nás velká neznáma.
   V prvním zápase jsme nastoupili v naši již tradiční sestavě a to Poříz, Havel, Kněžík, Oláh, Středa, Burian, Jarkovský, Kopecký, Lorinc.
   Prvních pár minut nám již tradičně nevyšlo, trvá nám dlouho než se probudíme, kluci tvrdí, že je to tím, že mají ve čtvrtek plavání, no nevím... :-) po 10 min se prosadil Lucián a otevřel dnešní střelnici, když v poločase byl po dobrém výkonu stav 4:0. Ani ve druhém poločase jsme soupeře nešetřili a ukazatel skóre se zastavil na krásných 11:0
   Branky: 6x Oláh, 3x Burian, 2xStředa
   Velice dobrý výkon celého mužstva, jen tak dál a moc nás potěšila pvní vychytaná nula Honzíka Poříze.

   Po krátké přestávce začal druhý zápas a již brzy jsme také s přehledem vedli a poločas byl 6:0. Druhá půle už byla horší, ale přesto jsme zvítězili opět 11:0.
   Branky: Oláh 5x, Burian 5x, Havel 1x,
   Ač to nevypadá, tak měl Honza v bráně dost práce, ale dnes opravdu dobrým a hlavně soustředěným výkonem vychytal druhou zaslouženou nulu, jen tak dál Honzo... :-)) Hnacím motorem obou utkání byl jak jinak Lucián Oláh a střelecky opět pohotový Honza Burian a když se k tomu přidají ostatní, začíná to vypadat jako fotbal..

   Dneska opravdu dobré výkony, které náležitě ocenili fanoušci domácích...........

Lucián
Lucián v útoku. Dnes dal 11 branek.

Malšova Lhota - Smiřice 3 : 4 (0:1) a 3 : 1 (2:0)
30.9.2015
   Dnes jsme zajížděli na horkou půdu favorita soutěže Malšovy Lhoty na dohrávku z uplynulého víkendu, kde velice urostlí domácí byli dle předpokladů favoritem, ale náš tým v naší obvyklé sestavě Poříz, Kněžík, Kopecký, Havel, Jarkovský, Oláh, Středa, Burian, Jarkovský nezklamal a předvedl velice dobrý výkon. Již po pár minutách nás dostal střelou z úhlu do vedení Kuba Středa, který ale pak 2x spálil 100% šanci, v bráně chytal v poslední době nechybující Honza Poříz, který měl dost práce a tak byl poločasový výsledek 0:1. Na začátku druhé půle domácí rychle otočili po našich chybách a pak se ale 3x krásně trefil Lucián Oláh a rázem jsme vedli 4:2. V závěru sice domácí ještě jednou skórovali, ale to už nám naši radost nezkazilo - výhra 4:3.
   Skvělý výkon úplně všech a jen jsem čekal co náma udělá přestávka ve velké zimě a další zápas....

   V utkání šli domácí rychle do vedení a pak dobře bránili, když naši ostrostřelci pálili jednu šanci za druhou a tak byl poločasový výsledek 2:0. Na Lhotazačátku dalšího poločasu udělal po dlouhé době chybu Poříz a už jsme prohrávali 3:0. Pak vykřesal naději pěknou střelou Lucián, ale vynikající gólman nám více nedovolil. Domácí vyhráli díky úžasnému výkonu brankáře 3:1, kterému už bychom dnes gól asi nedali...
   Možná bych paradoxně řekl, že v prvním utkání byli lepší domácí a prohráli a ve druhém naopak,....

   No nedá se nic dělat, rychle domů zahřát do vany a již zítra nás čeká další domácí utkání se Slavii HK, klobouk dolů jak kluci vydrží běhat se soupeři, kterých je bohužel mnohdy 3x více..

Vložený obrázek:
Hráči už vědí, co si mají chránit před balonem.

Lhota
Kluci ze Smiřic v Malšově Lhotě. Foto poslal Michal Středa.
Smiřice - Slavia Hradec 7 : 3 (5:2) a 5 : 2 (1:2)
1.10.2015
   Dnes k nám zavítala Slavia HK s velice urostlým týmem, na to už jsme ale zvyklí a nebojíme se. Naše opět stejná sestava Poříz, Oláh, Kněžík, Jarkovský, Havel, Burian, Středa, Kopecký byla po včerejšku trošku unavená a chvilku nám trvalo, než jsme začali hrát fotbal, ale to už jsme po chybě v obraně prohrávali 0:1, ale vzápětí se krásně trefil Kuba Středa a bylo vyrovnáno. Za chvilku se po pěkné akci trefil Burian, ale po chybě Poříze bylo opět 2:2 poté převzal otěže zápasu kanonýr Lucián Oláh, který dalšími 3 góly stanovil poločasový výsledek 5:2, ve druhém poločase už se moc fotbal nehrál, spíš taková čutaná, ale přesto jsme dva góly přidali a jeden lacině obdrželi...
   Takže konečný stav byl 7:3, ačkoli kluky většinou chválíme, myslím že dnešní zápas se nám i přes výhru moc nepovedl a fotbalu moc nenabídl, ale takový je někdy sport .

   A tak jsem čekal co náš tým předvede v druhém utkání, soupeř celou přestávku zbrojil, jak zastavil Luciána....

   Po počátečním oťukávání šel soupeř opět zbytečně lacino do vedení 0:1, poté snížil při chuti hrající Oláh, ale tvrdě hrající soupeř opět skóroval a poločasový stav byl 1:2 a už asi málo kdo věřil, že ještě kluci mají nějaké síly, ale neskutečně zabojovali, ještě 10 min před koncem byl stav stále 1:2 a díky tvrdě hrajícímu týmu hostí, nám snad polovina týmu v jednu chvilku opravdu brečela bolestí, ale kluky to nezlomilo a začali makat. Nejdříve vyrovnal po krásné nahrávce dnes velice dobře hrajícího Jakuba Kopeckého Lucián 2:2. Za dvě minuty Kubík Středa krásně vyslal rychlíka Honzu Buriana, který otočil skóre na naši stranu 3:2!!!! Vzápětí nádherně skóroval Oláh. V poslední minutě byl ve vápně faulovaný Lucíán a k penaltě se postavil brankář Honzík Poříz a velkou ranou s pomocí břevna upravil skóre na konečných 5:2!!! Za druhý poločas BRAVO CHLAPCI !!!!!

   Odehráli jsme náročných 160 minut během 24 hodin a bojovnost, kterou kluci předvedli v posledním zápase mě, a asi nejen mě, moc moc potěšila... :-)
   Všichni podali dobrý výkon a začínají se prosazovat i Kopecký a Jarkovský... a pro zajímavost Lucián dal za dnešek a včerejšek 13 gólůůů KLOBOUK DOLŮ
   Po dnešku jsme na prvním místě i když ostatní mají zápasy k dobru, jen tak dál chlapci...


Smiřice - Stěžery 7 : 4 (3:4) a 6 : 4 (2:3)
8.10.2015
   K dalšímu utkání přeboru starší přípravky k nám dorazil opět urostlý tým Stěžer, naši sestava byla obvyklá a to Poříz, Oláh, Kněžík, Jarkovský, Havel, Středa, Burian, Kopecký Jireš a Lorinc, utkání jako na houpačce začal lépe soupeř, byl lepší a první poločas jsme prohráli 3 : 4, když se nám nedařilo a dostávali jsme velmi laciné góly. Ve druhém poločase jsme přidali a zaslouženě vyhráli 7:4, najednou to šlo...:-)), když naše branky vsítil 3x Oláh, 3x Burian a Jireš, který hrál první zápas v životě. Na našem výkonu bylo vidět,že Lucián není zdravotně v pořádku, ale týmový výkon ve druhém poločase byl perfektní... a tak jsem očekával co přinese druhý zápas.
   Začal stejně jako první zápas a již po chvilce jsme opět prohrávali, soupeř byl lepší a moc jsem nevěřil, že se ještě zlepšíme, síly docházely a soupeř hrál moc dobře a tak jsme poločas prohráli zaslouženě 2:3 ve druhém poločase se kluci však neuvěřitelně vzchopili a 3 góly během 2 minut skóre krásně otočili, pak jsme ještě přidali jeden gól a zaslouženě jsme zvítězili 6:4, bylo vidět jak moc jsou kluci vyždímaní...
   Celkově jsme podali velice dobrý výkon, výborně chytal Poříz i když některé góly chytit mohl a potom faktor Lucán Oláh i přes veliké bolesti zad byl králem na hřišti... kloubouk dolů. Po tomto kole už jsme druzí pouze o skóre, již zítra předehráváme utkání na Třebši a doufám že s bojovností a fotbalovostí utkání zvládneme..


Třebeš C - Smiřice 4 : 5 (3:4) a 5 : 8 (3 .: 1)
13.10.2015
   Již při rozcvičování bylo vidět, že je soupeř opět starší a urostlejší. Nastoupili jsme v obvyklé sestavě, ale zápas jsme museli začít bez kapitána Luciána Oláha, který stál v ucpaném Hradci a než dorazil prohrávali jsme i když trošku smolně již 3:0. Hned po nástupu Luciána na hřiště jsme začali přebírat iniciativu a Honzík Burian snížil na 3:1, poté se 3x zaskvěl kanonýr Oláh poločasový výsledek byl 3:4, na začátku druhého poločasu, ale soupeř vyrovnal, hned vzápětí nás poslal do vedení Jakub Středa, soupeř zaslouženě opět vyrovnal a když už to vypadalo na asi zaslouženou remízu, tak v poslední vteřině utkání vstřelil náš vítězný gól Kuba Středa a tak jsme si připsali krásné 3 body do tabulky a upevnili si tak vedení v celé soutěži.

   Do druhého utkání jsme vletěli jak uragán a již v první minutě vstřelil krásný gól Kuba Středa, poté byl soupeř lepší a poločas vyhrál zaslouženě 3:1, do druhého poločasu jsme nic nezdávali a pořádně mákli a nakonec zaslouženě zvítězili 8:5, když neskutečný výkon podal Lucián Oláh, který za druhý poločas vsítil 7 krásných branek a tak bylo o osudu utkání rozhodnuto, myslím, že jsme podali všichni dobrý výkon ve velké zimě, za což všem hráčům děkuji, jen tak dál kluci....:-)))))

Třebeš C - Smiřic
Už se brzo stmívá. Foto poslal Michal Středa.
Smiřice - Třebeš dívky 7 : 3 (5:0) a 9 : 2 (6:1)
22.10.2015
   Dnes jsme již od 15 hodin přivítali tým děvčat Třebše v utkání ve kterém jsme byli velkým favoritem a nastoupili jsme v naší tradiční sestavě: Poříz, Havel, Kněžík, Kopecký, Jarkovský, Jireš, Oláh, Středa, Burian, Jarkovský, Lorinc.
   Letos naposledy jsme nastoupili na domácím hřišti a tak jsme se chtěli s našimi věrnými fanoušky řádně rozloučit, což se nám také povedlo, ale popořádku, již v první minutě otevřel skóre Kuba Středa, poté se trefil Lucián Oláh, Honzík Burian, znovu Kuba a jeden vlastní, který celá tribuna připsala Jakubovi Kopeckému, ale balonu se opravdu nedotkl a tak tatínek ušetřil...... to byl také poločasový výsledek 5:0.
   Začátek druhého poločasu nám vůbec nevyšel a hned v úvodu jsme 2x lacino inkasovali, poté však vsítil branku Honzík Burian bylo to 6:2, poté přišla málo vídaná situace, když děvčata zahrávala přímý kop, zrovna ve chvíli, kdy nad hřištěm přelétalo vojenské letadlo a všichni včetně našeho brankáře ho sledovali, čehož hosté využili a byl z toho velice laciný gól, který jde na vrub do té doby spolehlivě chytajícího Honzíka Poříze.
   V závěru ještě završil hattrick Burian a zrodil se nám tedy zasloužený výsledek 7:3...

   Druhý zápas začal úplně stejně a hned po chvíli otevřel skóre opět Kuba, vzápětí Lucián, Honzík, znovu Lucián a jeden vlastní a pak zase Lůca na konci poločasu holky a tak byl poločas 6:1, skóre druhého poločasu otevřel Kuba dnes svým 4 gólem, poté z penalty brankář Poříz. Náš poslední gól byl vlastní a v závěru jsme ještě jednou inkasovali...TAKŽE KONEČNÝ VÝSLEDEK 9:2...BRAVO
   Myslím, že to byla velice důstojná rozlučka s domácí podzimní sezonou. Když jsme v deseti domácích utkáních vstřelili krásných 75 gólů!! a pouze jednou odešli poražení, to znamená skóre 70:25 a 27 bodů, to je docela slušná bilance.......
   Celkem máme už 40 bodu a jsme jasně na prvním místě, které nám již nikdo nevezme a ZCELA URČITĚ PŘEZIMUJEME NA PRVNÍM MÍSTĚ....!!!!!! :-))))
   Jen tak dál..

Smiřic - Třebeš dívky
Lucián Oláh a dívky z Třebeše.

FC Hradec dívky. - Smiřice 0 : 3 a 2 : 9 (1:3)
22.10.2015
   V neděli za krásného slunného počasí jsme sehráli utkání s děvčaty FC HRADEC KRÁLOVÉ, kde je nejdůležitější hráčkou ,,naše,, Dája Haužvicová... První utkání nám moc nevyšlo, když většina hráčů ranní nedělní utkání doslova prospala a tak není moc co hodnotit, když jsme utkání vyhráli 0:3 góly kapitána Luciána Oláha.. Proti holkám hrajeme vždy úplně jiný fotbal, čím to asi bude kluci... :-)))

   Druhé utkání už začalo lépe a hráli jsme pěkný fotbal, první gól vsítil Kuba Středa, druhý a třetí Lucián, děvčata snížila z trestného kopu a tak byl poločasový stav 1:3, když jsem byl spokojen s předváděnou hrou. Další branku přidal Lucián a pak přišel velký okamžik Jakuba Kopeckého, který krásně vsítil první gól v životě!!! GRATULUJU!!!!, další gól přidal opět Lucián, poté se nádherně konečně trefil Filda Havel, na 2:8 zvyšoval Lucián Oláh a skóre a celou podzimní sezónu završil netradičně hlavou Kuba Středa 2:9....:-))

   Celou podzimní část sezóny podával celý tým výborné výkony a tak jsme skončili zaslouženě na prvním místě. Pohled na tabulku je opravdu krásný a musím přiznat, že asi i překvapivý.... :-))
   Děkuji všem hráčům a rodičům za přístup k fotbalu a již teď se těším na závěr sezony, na který připravujeme malé překvápko..:-)


Jarní část soutěže:
Smiřice : Kratonohy 6 : 1 (2:1) a 8 : 2 (2:0)
14.4.2016
Tak nám zima utekla a dnes nám začala jarní sezona starší přípravky:
   K prvnímu utkání k nám zavítal tým Kratonoh, pro nás velká neznámá....
   Naše sestava byla Poříz, Oláh, Kněžík, Havel, Jarkovský, Středa, Kopecký, Burian, Jireš, Lorinc, takže jsme kopletní..
   Hned v první minutě nás poslal do vedení Lucián Oláh po pěkné individuální akci, poté vsítil také druhý gól. Soupeř snížil a to byl také poločasový výsledek. Bylo vidět, že se hraje první zápas, druhý poločas začal o poznání lépe a po pěkných akcích jsme vsítili další 4 branky: Kopecký, Oláh, Středa a Burian, takže konečný výsledek byl 6 : 1. Celý tým podal výborný výkon a pochválit musím zejména Lucu Oláha a brankáře Honzu Poříze, který chytal s velkým přehledem a klidem a několikrát nás podržel. A to nastoupil s dlahou na prstě, kloubouk dolů..
   Druhý zápas začal uplně stejně, Lucián vsítil hned v první minutě gól po pěkné akci. Druhý gól přidal Jireš a to byl poločasový výsledek, poté 2x skoroval Lucián 1x Středa a opět 3x Lucián a tak byl konečný výsledek 8 : 2.
   OBA ZÁPASY JSME VYHRÁLI NAPROSTO ZASLOUŽENĚ A DOUFÁM, ŽE SE BUDEME NADÁLE ZLEPŠOVAT. DNES POCHVALA VŠEM....
Malšova Lhota : Smiřice 4:2 (3:2) a 5:4 (3:1)
23.4.2016
   V sobotu nás potkal velice těžký soupeř, který má ve svém týmu několik hráčů hrajících za okresní výběry a dle toho také utkání vypadalo...
   V prvním zápase jsme se ještě ani nerozkoukali a prohrávali jsme 2:0, poté snížil Oláh. Domácí nám poté opět vstřelili gól, do poločasu snížil Středa na 2:3, ve druhém poločase ještě soupeř přidal jeden gól a zaslouženě vyhrál 4:2, když brankář Poříz ještě spoustu šancí pěkně chytil....
   Ve druhém utkání jsme opět tahali za kratší konec, poločasový výsledek byl 2:1. Poté nám soupeř odskočil o další dvě branky, ale podařilo se nám snížit dvěma góly Oláha a kuriozním gólem hlavou Filipa Havla na konečných 5:4. V tomto zápase se dalo určitě bodovat, no nedá se nic dělat jedeme dál, již ve čtvrtek nás čeká tým Nepolis, pro nás velká neznámá.
Smiřice : Nepolisy 3:2 (0:0) a 7:5 (3:1)
28.4.2016
   Ve čtvrtek k nám přijel tým Nepolis, pro nás velká neznámá, ale tým o kterém šly díky dobrým výsledkům velice dobré reference, což byla pravda.
   Náš tým nastoupil v plné sestavě, to znamená : Poříz, Oláh, Kněžík, Havel, Jarkovský, Středa, Burian, Kopecký, Lorinc a Jireš
   V prvním zápase začal soupeř velice aktivně a prvních deset minut nám vůbec nepůjčil balon a jen díky pohotovým zákrokům Poříze a velké bojovnosti celého týmu jsme udrželi čisté konto a tak byl poločasový výsledek 0:0 ve druhém poločase se naše hra vyrázně zlepšila, soupeře jsme začali zaslouženě přehrávat a dvěma góly Luciána a jedním Honzíka Buriana, jsme dokázali soupeře porazit 3:2, čehož si nesmírně vážím. Byl to asi vůbec nejtěžší soupeř, se kterým jsme hráli. Celý tým podal výborný a bojovný výkon.
   Do druhého utkání jsme vstoupili aktivně a pěkným gólem Jakuby Středy šli do vedení, soupeř sice vyrovnal, ale poté skóroval Lucián a další gól přidal dnes dobře hrající Kuba, a to byl také poločasový výsledek. 3:1. Soupeř začal být velice nervozní, naši hráči ale dál skvelě bojovali a přidali jsme další góly Kubou a Luciánem a zcela zaslouženě vyhráli 7:5.
   Dnes pochvala úplně všem i skvělým fanouškům. Hráči si sáhli na dno makali, ale i předváděli mnoho pěkných už i fotbalových akcí... :-))
Smiřice - Slavia Hradec Králové 5 : 3 (4:2) a 4 : 4 (1:4)
5.5.2016
   Včera k nám zavítal těžký soupeř a to Slavia HK s velice dobrým týmem.
   Vzhledem k počtu omluvenek jsem se bál, zda to dáme dohromady, ale nakonec se nás sešlo doslova 7-statečných, kteří byli připraveni bojovat proti fyzicky velice vyspělému týmu, kterým Slavia HK je.
   Naše sestava tedy byla: Poříz, Havel, Burian, Oláh, Středa, Kopecký, Lorinc.
   Vstup do utkání byl z kategorie úžasných a již po pár minutách vsítil první gól Jakub Kopecký, poté se trefil životní trefou z poloviny hřiště do šibenice náš kanonýr LUCÁN OLÁH, to snad tleskal i soupeř. Vzápětí dal Lucián další dva góly a všechno šlo až moc hladce, udělali jsme ale 2 chybičky a v posledních minutách prvního poločasu dostali dvě uplně zbytečné branky. Poločas 4:2. Vstup do druhé půle nám také nevyšel a hned na začátku soupeř snížil na 4:3, poté se ale trefil Lucian a to byl konečný výsledek.
   SKVĚLÝ VÝKON ZA KTERÝ VŠEM DĚKUJI...
   Do druhého zápasu jsme vstoupili uplně opačně než do prvního a po chvilce jsme prohrávali 0:2, poté snížil dnes dobře hrající Kuba Kopecký, ale soupeř nám odskočil a další dvě branky - poločas tedy1:4. Na našem týmu bylo vidět, že už moc nemůže. Pouze s jedním náhradníkem toho měli kluci opravdu dost, ale řekli jsme si, že tam necháme úplně všechno a tak to také včera bylo. 2 góly Luciána na 3:4 a to ještě nebylo všechno. V posledních vteřinách utkání, kdy jsme zahrávali poslední přímý kop vyrazil do vápna i gólman POŘÍZ, doslova napálil míč k bráně Lucíán Oláh a Kuba Středa pohotově upravil na konečných 4:4 za velkého jásotu všech přítomných.. :-)))))
   Dnes chci klukům opravdu poděkovat za dobrý výkon a za výdrž, vždyť Havel, Jarkovský a Oláh odehráli celých 80 minut.!!
   Dnes to bylo opravdu moc náročné a to více si toho vážíme.
Předměřice/Lok.HK - Smiřice 5:7 (3:5) a 3:4 (1:2)
12.5.2016
   Ve čtvrtek jsme zavítali do sousedních Předměřic, kde nás nečekalo nic jednoduchého a to se také potvrdilo.
   Vstup do utkání jsme měli přímo výborný a již po 5minutách jsme vedli zásluhou Oláha 0:4 poté soupeř 2x snížil, ale naše skóre navýšil pěkným gólem Kuba Středa, poté jsme obdrželi další lacinou branku  a tak bylo poločasové skóre 3:5 po dobrém výkonu směrem dopředu, ale obránci v čele s brankářem si první poločas za vytrínku rozhodně nedají, takový chaos a ne fotbal.... :-))
   Ve druhé půli se bohužel nic nezměnilo a soupeř se nám přiblížil na rozdíl jedné branky, poté se ale trefil Oláh a soupeř opět snížil na 5:6 ale v poslední minutě upravil na konečných 5:7 dnes dobře hrající Jakub Středa.
   Celkově takové neurovnané utkání plné nepřesností a v naší brance přemotivovaný Honzík Poříz, který se chtěl před spolužáky vytáhnout, ale moc se to nevedlo.... .-) nevadí podrží nás příště.
   Do druhého utkání jsme ještě ani nevstoupili a už jsme po prohrávali po krásné střele domácích. Poté vyrovnal Kuba Středa  naše skóre navýšil Lucián  1:2 a to byl také poločasový výsledek. Ve druhém poločase pěkně zvýšil Lucián, ale soupeř dvěma góly skóre srovnal a tak když už to vypadalo na zbytečnou remízu, tak se krásně trefil Lucián a převážil skóre na naši stranu. 3:4
   Důležitá výhra a pozor již v úterý nás doma čeká první tým tabulky a to DOHALICE, TAK SE MAJÍ SNAD FANOUŠCI A NA CO TĚŠIT, SOUBOJ PRVNÍHO Z DRUHÝM...... :-))))
Smiřice - Dohalice 2 : 4 (3:5) a 3 : 4 (1:2)
17.5.2016
   K dalšímu utkání k nám zavítal dobře a hlavně fyzicky zdatný soupeř z Dohalic a ukázal nám, že je právem první v tabulce, ještě se u nás lepší tým nepředstavil.
   Vstup do utkání nám vůbec nevyšel a již po chvilce jsme prohrávali 0:3, což byl také poločasový výsledek, poté se naše hra zlepšila a zaslouženě jsme vsítili dvě branky a to Oláh a Burian, soupeř ale ještě v závěru zvýšil své vedení a tak zaslouženě zvítězil  2:4.
   Do druhého utkání jsme vstoupili lépe a vedli jsme 1:0 po trefě Jireše, soupeř do poločasu snížil na 1:1. Na začátku druhé půle jsme obdrželi hodně laciný gól vzápětí ale Oláh 2 góly otočil skóre v náš prospěch. Když už to vypadalo že utkání vyhrajeme, tak nás soupeř během jedné minuty 2x potrestal  a zvítězil 3:4.
   Škoda podali jsme výborný výkon, byli jsme celý zápas jasně lepší, ale soupeř trestal z rychlých brejků, které naší obránci nezvládají. ALE CELÝ TÝM ZASLOUŽÍ POCHVALU ZA PŘEDVEDÝ VÝKON...
FC Hradec dívky - Smiřice 14 : 0 (8:0) a 5 : 3 (2:2)
28.5.2016
   K dalšímu utkání jsme v sobotu za velikého vedra zajížděli na NOVÝ HK proti dívkám FC HK. bohužel už celý týden jsem věděl že nepojede náš kanonýr Luciáno Oláh a  čekal jsem co to z týmem udělá a bohužel jsem se moc nemýlil.
   První zápas snad ani nemá cenu hodnotit 14:0 mluví za vše, když vyhořeli úplně všichni i když jsme trefili snad 5 tyčí........... hrůza děs a zasloužená prohra.
   Je to zvláštní, ale ve druhém zápase nastoupil úplně jiný tým sebevědomí bojovný dobře hrající. Kluci si uvědomili, že musí makat když tam není Lucián a nikdo to za ně neoběhá, tak jak to Lucián dělá...:-)
   Po minule Poříze ve druhé minutě se náš výkon zlepšil a dvěma góly Honzíka Buriana jsme šli dokonce do vedení, soupeř bohužel do poločasu vyrovnal na 2:2 ve druhé půli jsme stále drželi remízový stav, když výborně chytal Poříz a celý tým svědomitě pracoval, bohužel 3 minuty před koncem dívky zaslouženě otočily skóre ve svůj prospěch a to hned 3 góly za 3 minuty, poté ještě skóre na konečných 5:3 upravil Jakub Středa.
   Za druhý zápas zaslouží kluci pochvalu, když ukázali, že umí hrát fotbal i bez Luciána a to mě těší, škoda jen že je to nenapadlo i první zápas. Nutno podotknout, že holky jsou i o 3 roky starší, což je prostě znát...
Smiřice - Červeněves/Skřivany 8 : 5 (5:1) a 8 : 6 (5:2)
2.6.2016
   Zajížděl k nám těžký soupeř ze Skřivan/Červeněvse, nacházející se na třetím místě těsně před námi, což značilo vyrovnaný boj a také byl.
   Celý týden jsem řešil, jak vyřešit místo brankáře, když Honza Poříz nebude k dispozici, nakonec se těžké role výborně zhostil Ondra Havel, když předvedl několik doslova kouzelných zákroků.
   Po dlouhé době nám vyšel nástup do utkání, když soupeř doslova nevěděl co se děje a několika nádhernými akcemi jsme je doslova rozebrali a poločasový stav byl 5:1 3x Oláh, Burian a Středa.
   Ve druhém poločase začal soupeř snižovat, ale dalším gólem Jakuba Středy, dvěma dobře hrajícím Kubou Kopeckým, jsme naprosto zaslouženě vyhráli 8:5.

   Druhé utkání začalo obdobně,hned v první minutě otevřel skóre Kuba Středa, dále skóroval 3x Lucián a znovu Kuba a tak byl poločasový výsledek 5:2.
   Poté nám začaly docházet síly a soupeř dokonce vyrovnal, ale třemi úžasnými trefami se blýskl skvělý Lucián Oláh a byla z toho vydřená výhra 8:6.
   Děkuji všem hráčům za předvedený výkon, už to občas vypadá jako fotbal a jsem rád, že se lepší i mladší hráči.
   Díky dvěma výhrám jsme se posunuli na krásné 3. místo v tabulce, které chceme určitě uhájit příští týden ve Vysoké a uzavřít tím kapitolu této dobré fotbalové party, protože věkem končí hráči Poříz, Jireš, no a hlavně náš nejlepší hráč, střelec, a duše týmu LUCIÁNO OLÁH.

   Naštěstí se nám podařilo domluvit s Hořinevsí tzv. Souklubí a v příští sezóně budeme hrát společně a to okresní přebor přípravek a žáci budou hrát dokonce krajskou soutěž...

Smiřice - Červeněves/Skřivany
Foto z děkovačky po zápase pořídil p. Středa. 2.6.2016


Halový turnaj Decathlon v Předměřicích
29.11.2015
   Zůčastnili jsme se dobře obsazeného turnaje starších přípravek a po výborných výkonech jsme skončili na krásném 3.místě, když navíc Lucián byl nejlepším střelcem turnaje s 11 góly, dále dal Kuba Středa 4 a Kuba Kopecký jeden gól.
   Celý tým předváděl výborný fotbal a v bráně chytal dobře Honza Poříz.
   Naše sestava byla: Poříz, Oláh, Havel , Středa, Kněžík, Kopecký Jireš...

Decathlon 2015
Fotografie od pana Douděry, pocházejí: z této stránky: Je zde mnoho dalších fotografií.

Decathlon 2015 DECATHLON halový přebor starší elévové.
Primát Třebše před Kunčicemi, Smiřicemi a Stěžerami.
   Předměřice nad Labem - Ve zdejší sportovní hale se uskutečnil DECATHLON halový fotbalový okresní přebor mládeže 2015 kategorie starších elévů.
   Mezi 12 družstvy (cca 120 hráčů a hráček) primát vybojoval tým Třebše před Kunčicemi a Smiřicemi, „brambory“ pak zůstaly Stěžerám. Nejlepším střelcem byl Luciáno Oláh (Smiřice) s 11 brankami, celkově kanonýři zaznamenali 115 gólů.
   Celky na 1. až 3. místě převzaly poháry a všichni hráči těchto týmů zlaté, stříbrné a bronzové pamětní medaile. Poděkování patří DECATHLONU Hradec Králové, který zajistil pro nejúspěšnější celky dárkové poukazy. Hrálo se v neopakovatelné atmosféře před 100 diváky, když zde byla k vidění spousta krásných fotbalových akcí. Jednotlivé zápasy řídili rozhodčí OFS Hradec Podhajský, Skyba a Kejř. Poděkování patří dále všem pořadatelům z Okresního fotbalového svazu Hradec Králové i Předměřicím, kde se v překrásné sportovní hale tento halový přebor opět konal.

   Výsledky:
   Skupina A: Kunčice – Třebeš dívky 7:0, Malšova Lhota – Stěžery A 1:2, Předměřice/Lok. Hradec B – Dohalice B 1:2, Kunčice – Malšova Lhota 2:1, Třebeš dívky – Dohalice B 0:3, Stěžery A – Předměřice/Lok. Hradec B 2:1, Malšova Lhota – Třebeš dívky 5:0, Předměřice/Lok. Hradec B – Kunčice 0:2, Dohalice B – Stěžery A 1:3, Malšova Lhota – Předměřice/Lok. Hradec B 2:1, Kunčice – Dohalice B 3:0, Třebeš dívky – Stěžery A 0:5, Dohalice B – Malšova Lhota 1:1, Předměřice/Lok. Hradec B – Třebeš dívky 11:0, Stěžery A – Kunčice 0:2.

  TABULKA:
Luciáno Oláh 1.Kunčice      5 0 0  16: 1  15
2.Stěžery A    4 0 1  12: 5  12
3.Malš.Lhota   2 1 2  10: 6   7
4.Dohalice B   2 1 2   7: 8   7
5.Předm./Lok.B 1 0 4  14: 8   3
6.Třebeš dívky 0 0 5   0:31   0  

Skupina B: Smiřice – Třebeš chlapci 0:1, Slavia Hradec – Předměřice/Lok. Hradec A 0:0, Dohalice A – Stěžery B 4:1, Smiřice – Slavia Hradec 3:2, Třebeš chlapci – Stěžery B 2:1, Předměřice/Lok. Hradec A – Dohalice A 1:3, Slavia Hradec – Třebeš chlapci 1:1, Dohalice A – Smiřice 0:2?, Stěžery B – Předměřice/Lok. Hradec A 1:3, Slavia Hradec – Dohalice 2:0, Smiřice – Stěžery B 5:0, Třebeš chlapci – Předměřice/Lok. Hradec A 2:0, Stěžery B – Slavia Hradec 0:2, Dohalice A – Třebeš chlapci 0:4, Předměřice/Lok. Hradec A – Smiřice 0:4.

 TABULKA:
1.Třebeš chlapci  4 1 0  10: 2  13
2.Smiřice         4 0 1  14: 3  12
3.Slavia Hradec   2 2 1   7: 4   8
4.Dohalice A      2 0 3   7:10   6
5.Předm./Lok.HK A 1 1 3   4:10   4
6.Stěžery B       0 0 5   3:16   0

 Finálová skupina (výsledky ze základních skupin byly započteny): Stěžery A - Kunčice0:2, Smiřice - Třebeš chlapci 0:1; Kunčice - Smiřice 2:1, Třebeš chlapci - Stěžery 3:0, Smiřice - Stěžery 2:0, Kunčice - Třebeš chlapci 1:2.

  TABULKA:
1.Třebeš chlapci  3 0 0  6:1  9
2.Kunčice         2 0 1  5:3  6
3.Smiřice         1 0 2  3:3  3
4.Stěžery         0 0 3  0:7  0

Střelci jednotlivých týmů:
Kunčice: 7 Krupka, Sirotek, 2 Hach, 1 Šijan, Adlaf;
Stěžery A: 5 Podlucký, Trojovský, 1 Klouček, Vácha;
Smiřice: 11 Olah, 5 Středa, 1 Kopecký;
Třebeš chlapci: 4 Kocián, Bavor, 3 Čech M., 2 Drapák, 1 Krejčík, Čech J.
Zdroj: Ladislav Obst