SK Smiřice - TJ Slavoj Předměřice 2 : 2 PK 5:6

SK Solnice - SK Smiřice 1 : 1 (1:1) (PK 6:7)
Branku za nás vsítil v jedenácté minutě Smrček Daniel.
Žluté karty: 18. Korenčík Filip, 87. Morávek Jan
Červená karta: 20. Čížek Martin
Sestava: Hottmar Ondřej (C), Škarytka Jan, Koza Ondřej, Prokop Roman, Mochan Marcel (90.Matějček Martin), Smrček Daniel, Korenčík Filip, Provazník Lukáš, Mochan Jakub (88.Jaborník Martin), Zemek Karel, Koutník Jan (74.Morávek Jan)
Náhradníci: Morávek Jan, Matějček Martin, Jaborník Martin, Klíž Filip, Věchet Jaroslav, Čížek Martin, Brom Adam

Josef Pleskot, trenér (domácí):
Na první zápas v nové sezóně jsme se těšili. Bohužel jsme nastoupili bez několika hráčů základní sestavy a první půli jsme se seznamovali jednak s vlastní hrou, ale i s dobře takticky připraveným soupeřem. Po obdržené brance se nám podařilo v první půli ještě srovnat stav. V půli druhé jsme byli lepším týmem, ale nepodařilo se nám překonat hostujícího golmana. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté. Gratulujeme jim k bodu navíc.
Karel Zemek vedoucí mužstva (hosté):
Po velmi dobrém výkonu celého mužstva jsme vybojovali remízu a ještě bod na víc za penalty. Lepší začátek, než v loňském roce, doufáme, že se dočkáme i pokračování.

SK Smiřice - TJ Spartak Opočno 1 : 2 (1:2)
18.8.2018
Branka: 16. Zemek Karel
Žlutá karta: 71. Matějček Martin
Sestava: Hottmar Ondřej, Mochan Marcel (73.Bednář Aleš), Koza Ondřej (C), Prokop Roman (80.Morávek Jan), Škarytka Jan (55.Matějček Martin), Provazník Lukáš, Smrček Daniel (46.Jaborník Martin), Korenčík Filip, Koutník Jan, Mochan Jakub, Zemek Karel

Zemek, vedoucí mužstva (domácí):
Po špatném výkonu v prvním poločase přišlo zlepšení ve druhém, ale na vyrovnání to nestačilo.
Přibyl Tomáš,asistent trenéra (hosté):
V prvním poločase jsme od desáté minuty domácí jasně přehrávali, ale paradoxně po naši špatné rozehrávce šli do vedení domácí. Poté jsme dvěma krásnými akcemi skóre otočili a mohli přidat i další branky, bohužel proti byl domácí brankář. Po přestávce jsme spíše bránili výsledek a do žádných velkých šancí soupeře nepustili. Děkuji hráčům za zodpovědný výkon.

Fotografie Vladimíra Sladkého ze zápasu.

SK Smiřice - TJ Sokol Lípa n. O 2 : 2 (1:1)(PK 1:4)
2.9.2018
Branky: 31. Koutník Jan, 89. Hottmar Ondřej
Žluté karty: 18. Prokop Roman, 60. Prokop Roman, 32. Mochan Marcel
Červená karta: 60. Prokop Roman
Sestava: Hottmar Ondřej, Mochan Marcel (46.Klíž Filip), Koza Ondřej (C), Prokop Roman, Matějček Martin, Provazník Lukáš (89.Věchet Jaroslav), Smrček Daniel, Korenčík Filip, Koutník Jan (89.Bednář Aleš), Mochan Jakub, Zemek Karel
Náhradníci: Klíž Filip, Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Obst Vojtěch, Brom Adam

Karel Zemek - vedoucí mužstva (domácí):
Utkání skončilo zaslouženou remízou, v pokutových kopech byli lepší hosté.
Libor Beran - vedoucí mužstva (hosté):
Zasloužená remíza se šťastným koncem pro nás.

TJ Spartak Kosičky - SK Smiřice 6 : 0 (2:0)
8.9.2018
Žluté karty: 37. Matějček Martin, 58. Provazník Lukáš
Sestava: Hottmar Ondřej, Mochan Marcel (46.Škarytka Jan), Koza Ondřej (C), Matějček Martin, Klíž Filip (81.Bednář Aleš), Provazník Lukáš (60.Věchet Jaroslav), Smrček Daniel, Korenčík Filip, Mochan Jakub, Zemek Karel (8.Morávek Jan), Jaborník Martin
Náhradníci: Morávek Jan, Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Brom Adam, Škarytka Jan

Milan Pražák předseda (domácí):
Po velmi dobrém výkon celého mužstva jsme zaslouženě vyhráli.
Po velmi špatném výkonu celého mužstva jsme jen díky našemu brankáři a dobře postaveným tyčím prohráli jen 6:0.

TJ Sokol Malšovice - SK Smiřice 3 : 1 (0:1)
12.9.2018
Branka: 7. Morávek Jan Žluté karty: 31. Klíž Filip, 33. Provazník Lukáš, 71. Morávek Jan
Sestava: Hottmar Ondřej, Prokop Roman, Koza Ondřej (C), Matějček Martin, Klíž Filip (56.Šimek Petr), Provazník Lukáš (50.Mochan Marcel), Korenčík Filip, Smrček Daniel, Mochan Jakub, Morávek Jan (80.Věchet Jaroslav), Škarytka Jan
Náhradníci: Šimek Petr, Mochan Marcel, Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Brom Adam, Zemek Karel
Jiří Blecha, trenér (domácí):
V prvním poločase jsme hráli bez kombinace a pohybu. Navíc jsme inkasovali po jediné střele hostů. Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb, začali lépe kombinovat a tak jsme zaslouženě zvrátili vývoj zápasu ve svůj prospěch.
Opět jsme se dostali v prvním poločase do vedení, které jsme po slabší chvíli ve druhém poločase neudrželi.

SK Smiřice - SK Přepychy 4 : 4 (3:1) (PK 4:3)
15.9.2018
Branky: 34. Morávek Jan (Pokutový kop), 37. Morávek Jan, 37. Smrček Daniel, 76. Jaborník Martin
Žluté karty: 39. Koza Ondřej, 64. Zemek Karel, 71. Smrček Daniel, 87. Hottmar Ondřej
Sestava: Hottmar Ondřej, Prokop Roman, Koza Ondřej (C), Matějček Martin, Škarytka Jan, Jaborník Martin, Korenčík Filip, Smrček Daniel, Mochan Jakub, Zemek Karel, Morávek Jan (75.Šimek Petr)
Náhradníci: Šimek Petr, Mochan Marcel, Bednář Aleš, Brom Adam, Raszka Tomasz

Chtěl bych pochválit všechny naše hráče za bojovný výkon. Ostatní radši bez komentáře.
Jelen Jiří, vedoucí družstva (hosté):
Dnes jsme se nakonec ve Smiřicích rozešli se soupeřem smírně. I když výsledek třetin utkání (0:1, 3:0, 1:3) vypovídá, že jsme dvě třetiny zápasu byli lepší. Bohužel jsme nedokázali náš skvělý výkon po výpadku v druhé třetině dotáhnout do vítězného konce. I přes tento výpadek jsme přesto dokázali již prakticky prohraný zápas neprohrát.Jen pro upřesnění domácí vstřelili gól z penalty nikoliv jak je uvedeno v zápisu na 1:1, ale na 4:2.

TJ Lokomotiva Meziměstí - SK Smiřice 0 : 1 (0:1)
22.9.2018
Jedinou branku zápasu vsítil ve 25. minutě Korenčík Filip
Žluté karty: 17. Škarytka Jan, 22. Zemek Karel, 54. Korenčík Filip
Sestava: Hottmar Ondřej (C), Klíž Filip, Prokop Roman, Matějček Martin, Škarytka Jan, Jaborník Martin, Korenčík Filip, Smrček Daniel, Mochan Jakub, Zemek Karel, Mochan Marcel (80.Brom Adam)
Náhradníci: Bednář Aleš, Šimek Petr, Brom Adam. Raszka Tomasz, Věchet Jaroslav

Patrik Urban člen výboru a správce hřiště (domácí):
Z našeho pohledu jsme byli většinu zápasu lepším týmem. Kterému ale opět chybělo trochu toho štěstíčka při zakončení. I po vyloučení našeho hráče a hře o deseti, jsme bojovali a vytvářeli si šance. Naše neschopnost trefit branku nám prohrála zápas.
Zemek Karel, vedoucí mužstva (hosté):
Opět, po bojovném výkonu celého mužstva jsme se stali šťastnějšími vítězi a konečně jsme na plno bodovali. Děkujeme také rozhodčím za velmi dobrý výkon při řízení utkání.

SK Smiřice - TJ Velešov Doudleby 1 : 0 (0:0)
29.9.2018
Vítěznou branku svítil v 78. minutě Filip Korenčík.
Žluté karty: 42. Mochan Jakub a 90. Prokop Roman
Sestava: Hottmar Ondřej, Klíž Filip (78.Mochan Marcel), Koza Ondřej (C), Matějček Martin, Škarytka Jan (46.Provazník Lukáš), Prokop Roman, Smrček Daniel, Raszka Tomasz (86.Morávek Jan), Mochan Jakub, Korenčík Filip, Zemek Karel
Náhradníci: Mochan Marcel, Bednář Aleš, Brom Adam, Věchet Jaroslav, Morávek Jan, Provazník Lukáš

Soupeř nás zaskočil tvrdou a houževnatou hrou, za kterou šel brzy do deseti. Ani potom jeho výkon neklesl. Vytoužený gól jsme vstřelili asi deset minut před koncem a i potom nás soupeř zlobil. My jejich pocity dobře známe z loňského roku a možná, kdyby se více věnovali hře, než suplování role dobře piskajicich rozhodčích, nemuseli vyjít na prázdno. Ještě bychom chtěli poděkovat našemu staronovému střednímu záložníkovi T. Raszkovi za předvedenou hru.

FC České Meziříčí - SK Smiřice 3 : 1 (1:1)
6.10.2018
V zápise jsou dvě jména střelců a branku jsme dali jen jednu (?): 40. Zemek Karel 40. Korenčík Filip
Žluté karty: 58. Prokop Roman, 61. Mochan Marcel
Sestava: Hottmar Ondřej, Klíž Filip (83.Věchet Jaroslav), Koza Ondřej (C), Matějček Martin (35.Mochan Marcel), Prokop Roman, Škarytka Jan, Korenčík Filip, Smrček Daniel, Jaborník Martin (85.Bednář Aleš), Zemek Karel, Morávek Jan
Náhradníci: Mochan Marcel, Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Brom Adam

Martin Šnajdr, trenér (domácí):
Hrál se fotbal se šancemi na obou stranách. Konečně jsme ty své dokázali proměnit a připsali si důležité tři body. Pochvala pro celý tým, zvláště pak pro stranonového útočníka Vaška Slánského a mladé pušky na krajích obrany!
Po vyrovnaném zápase jsme nakonec doplatili na ne proměňování šancí a prohráli.

SK Třebechovice - SK Smiřice 6 : 0 (2:0)
13.10.2018
Žluté karty: 34. Prokop Roman, 39. Korenčík Filip
Sestava: Brom Adam, Klíž Filip, Koza Ondřej (C), Matějček Martin (73.Bednář Aleš), Prokop Roman, Škarytka Jan, Korenčík Filip, Mochan Marcel (68.Věchet Jaroslav), Mochan Jakub, Hottmar Ondřej, Morávek Jan
Náhradníci: Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Zemek Karel

Karel Bil, vedoucí mužstva (domácí):
Jasná dominance domácích,převaha a spousta šancí a výsledek 6:0 hovoří za vše.Díky chlapci, jen tak dál.
Při tak velké marodce jsme nebyli domácím soupeřem. Díky všem co hráli a hlavně oběma brankářům, jednomu v bráně a druhému v útoku.

SK Smiřice - SK Albrechtice n. O. 3 : 1 (2:1)
20.10.2018
Branky: 12. Korenčík Filip, 19. Korenčík Filip, 50. Korenčík Filip
Žluté karty: 68. Korenčík Filip, 74. Prokop Roman, 78. Smrček Daniel
Sestava: Brom Adam, Prokop Roman, Koza Ondřej (C), Matějček Martin, Škarytka Jan, Raszka Tomasz, Smrček Daniel, Korenčík Filip, Mochan Jakub, Zemek Karel (67.Provazník Lukáš), Morávek Jan (80.Hottmar Ondřej)
Náhradníci: Hottmar Ondřej (86.Věchet Jaroslav), Bednář Aleš, Provazník Lukáš, Klíž Filip, Věchet Jaroslav

Po dobrém výkonu a uzdravení klíčových hráčů jsme zaslouženě zvítězili.
Cina Eduard - trenér (hosté):
Mizerná produktivita a chyby v obranné fázi nás stály lepší výsledek.

TJ Sokol Javornice - SK Smiřice 2 : 0 (1:0)
27.10.2018
Žluté karty: 9. Hottmar Ondřej, 28. Bednář Aleš, 31. Koza Ondřej, 63. Morávek Jan
Sestava: Brom Adam, Škarytka Jan, Koza Ondřej (C), Prokop Roman, Kadlec Adam, Morávek Jan, Smrček Daniel, Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Zemek Karel, Hottmar Ondřej
Náhradníci: Klíž Filip, Čížek Martin

Tomáš Krunčík, trenér (domácí):
První poločas jsme hosty k ničemu nepustili a bohužel jsme využili jen jednu z několika šancí. Hned na začátku druhého poločasu jsme hostům nabídli vyrovnání a pak ještě další dvě gólovky. Hosté ale neměli střelecký den a nám se zadařilo přidat druhou branku. Soupeř měl problém se sestavou a nám se podařilo tuto příležitost vyjádřit plným bodovým ziskem. S podzimem v domácím prostředí tak vládne spokojenost a stejně tak i s diváky, kterých opět i přes nepříznivé počasí dorazilo víc, než dost.
Ve vyrovnaném zápase jsme naše šance nevyužili. Poděkování patří všem hráčům, kteří nám zbyli.

SK Smiřice - Předměřice 2 : 2 (0:0)(PK 5:6)
3.11.2018
Střelci: 49. Morávek Jan (Pokutový kop, 73. Korenčík Filip
Žluté karty: 36. Prokop Roman, 44. Smrček Daniel, 57. Zemek Karel, 83. Raszka Tomasz
Sestava: Brom Adam, Kadlec Adam, Koza Ondřej (C), Prokop Roman, Matějček Martin, Morávek Jan, Smrček Daniel, Korenčík Filip, Věchet Jaroslav (46.Raszka Tomasz), Zemek Karel (74.Provazník Lukáš), Bednář Aleš
Náhradníci: Provazník Lukáš, Raszka Tomasz, Mochan Marcel, Mochan Jakub

Zbytečně jsme zremizovali zápas, ve kterém jsme vedli o dva góly. Opět penalta v poslední minutě, neproměňování šancí.Jinak spokojenost s podzimem a díky všem. Pokud dopadne jaro stejně neměly by být problémy se sestupem.
vedoucí mužstva Pšenička Martin (hosté):
Zasloužená remíza, kterou jsme získali až v závěru utkání. Děkuji všem hráčům za bojovný výkon. Zejména pak mladým dorostencům, kteří už měli jeden zápas v nohách.

Výsledek přípravy mužů
Smiřice : Kocbeře 5 : 3 Branky domácích Koutník 3x Darjanin, Klíž.

Marek Vik, vedoucí mužstva (hosté):
Utkání jsme po celou dobu kontrolovali, vítězství je zasloužené. Na obou sestavách se projevila doba dovolených, kdy řada hráčů byla se svými rodinami.

Jsou použity údaje ze stránek khfotbal.cz, souteze.fotbal.cz/ a od členů klubu.