Fotbalový klub SK Smirice

Smiřice - starší přípravka 2020 / 2021

Hrají v soutěži G1A - BELSPORT Okresní přebor starší přípravka sk. A

Starší přípravku vede pan Císař a asistent pan Kubec.



Zpět na hlavní stránku fotbalového klubu       Archiv starších sezón

Informace jsou převzaty ze stránky souteze.fotbal.cz



Smiřice - Předměřice/Lok.HK 4 : 13 (3:8)
8.9.2020
Branky: 2. Stříbrný Daniel, 10. Andrýs Václav, 18. Kubec Lukáš, 33. Andrýs Václav
Sestava: Fiala Daniel [K], Jirásek Jan, Vrabcová Nela, Lžíčař Filip, Stříbrný Daniel, Brzek Šimon, Andrýs Václav, Pleskot Michal, Vodrážka Matěj, Kubec Lukáš

Fotografie Vladimíra Sladkého ze zápasu




Smiřice - Třebeš C 15 : 2 (6:2)
Neděle 13. 9. 2020 10:00
Branky: 9. Kubec Lukáš, 14. Vodrážka Matěj, 19. Kubec Lukáš, 21. Kubec Lukáš, 24. Vodrážka Matěj, 29. Stříbrný Daniel, 36. Kubec Lukáš, 38. Vodrážka Matěj, 42. Kubec Lukáš, 45. Kubec Lukáš, 48. Kubec Lukáš, 51. Kubec Lukáš, 53. Vodrážka Matěj, 54. Kubec Lukáš, 57. Vodrážka Matěj
Sestava: Fiala Daniel [K], Jirásek Jan, Vrabcová Nela, Lžíčař Filip, Stříbrný Daniel, Brzek Šimon, Pleskot Michal, Vodrážka Matěj, Kubec Lukáš



TJ Sokol Hoříněves : SK Smiřice 3 : 13 (2:7)
17.9.2020
Střelci. Fiala Daniel 2, Jirásek Jan, Stříbrný Daniel, Andrýs Václav, Vodrážka Matěj 2, Kubec Lukáš 5, Burešová Markéta,
Sestava: Fiala Daniel [K], Jirásek Jan, Vrabcová Nela, Lžíčař Filip, Stříbrný Daniel, Cepl Filip, Andrýs Václav, Votroubek Max, Vodrážka Matěj, Kubec Lukáš, Burešová Markéta



TJ Sokol Dohalice : SK Smiřice 12 : 6 (7:4)
19.9.2020 (odložený zápas z 1.9.)
Střelci: 6. Kubec Lukáš, 15. Jirásek Jan, 23. Pleskot Michal, 27. Pleskot Michal, 53. Kubec Lukáš, 59. Kubec Lukáš
Sestava: Votroubek Max, Jirásek Jan, Vrabcová Nela, Lžíčař Filip [K], Stříbrný Daniel, Brzek Šimon, Kužela Jindřich, Pleskot Michal, Vodrážka Matěj , Kubec Lukáš



Sokol Třebeš dívky - SK Smiřice 3 : 11 (3:4)
23.9.2020
Střelci: Kubec Lukáš 6, Andrýs Václav 2, Vodrážka Matěj 2 a Stříbrný Daniel,
Sestava: Fiala Daniel, Jirásek Jan, Vrabcová Nela, Lžíčař Filip [K], Stříbrný Daniel, Brzek Šimon, Andrýs Václav, Votroubek Max, Vodrážka Matěj, Kubec Lukáš



Rozpis utkání starší přípravky:

Sobota 10. 10. 2020 10:00 Stěžery - Smiřice
Neděle 18. 10. 2020 10:00 Smiřice - Nový Hradec
Sobota 24. 10. 2020 09:30 FC Hradec dívky - Smiřice
Středa 28. 10. 2020 10:00 Černilov - Smiřic
Neděle 1. 11. 2020 10:00 Smiřice - Malšova Lhota