Smiřice - seznam domů a obyvatel dle stavu 31.prosince 1910
domy s čp. 101 - 150

Sice zde nejsou uvedena jména žen za svobodna, ale je zde místo narození a další zásadní informace pro tvorbu rodokmenu.
Příjmení žen jsou někde z důvodů vyhledávání oproti originálu přechylená.
Zdroj: Státní okresní archiv Hradec Králové.

Zpět na hlavní stránku       domy čp. 1 - 50       domy čp. 52 - 100       domy čp. 151 - 200       domy čp. 201 - 246

Vysvětlivky: S = Smiřice, H = Holohlavy, Velká Skalice je Skalice u Smiřic, u rodiště je někde okres za lomítkem. Každé číslo domu (vlevo) má samostatný tiskopis, který si majitelé sami vyplňovali
Vynechal jsem kolonky stavu (svobodný, ženatý atd), náboženství a trvalý nebo dočasný pobyt. Pro veký počet škrtání jsou nejasné zápisy vynechány. Chyby jsem neopravoval.


Číslo domu: Jména
obyvatelů bytu:
Poměr k
majiteli bytu:/
Narození:

Rodiště:
Domovská obec: - Zaměstnání: V místě bydlí
nepřetržitě od: -
Poznámka:









101Hejna Josef28.11.1861JaroměřSodb. učitel1892
Hejnová Karlamanželka28.3.1875JaroměřS1894
Hejnová Mariedcera27.8.1901SS
101Vachek Františekmajitel bytu28.10.1868SSobuvník1868
Vachková Mariemanželka13.6.1876SS
Vachková Mariedcera23.12.1898SS
Vachek Bohuslavsyn23.12.1907SS
101Strejček Josefmanžel8.9.1878Nové StrašecíN. Strašecísoustružnictví1905
Strejčková Antoniemanželka1.1.1883SJaroměř1883
Slezáková Annasoukromnice10.5.1834SJaroměřsoukromnice1834vdova
101Sourada Václav28.2.1870SSobuvník1870
Souradová Františka28.9.1872SSdámské krejčovství1872

103Půr Františekmaj. bytu3.11.1885RačiceRačicemistr řeznický1.9.1909
Půr Josefbratr12.4.1879RačiceRačice1.9.1909
Ponikelský Karel4.9.1893Dvůr KrálovéDvůr Královépomoc. řeznický22.12.1909
103Karpíšek Antonín21.4.1862SSobuvník1884
Karpíšková Marie11.8.1864SS1864
Karpíšková Hedvička29.8.1895SSdom. práce
Karpíšková Zdenička28.7.1899SS
Karpíšková Vlasta22.4.1904SS
Karpíšková Tonička17.8.1892SSNové Město

104Roll František24.11.1849ŽiželovesBolehošťsoukromník1906
Rollová Růženamajit. domu 1041.12.1854SSsoukromník1854
Bergmanová Annaslužka26.2.1876SendražiceSendražiceslužka1904
Volf Čeněkúředník17.4.1882Dol. Dohalicecestující u fy. Malburg1907nepřítomen
Horáčková Kamillaúřednice3.3.1888Česká SkaliceČeská Skalicepoštovní úřednice1910

105Nováková Marie29.12.1859SSkrejčová1881vdova
Novák Ludvíksyn25.8.1883SH
Nováková Mariedcera25.9.1884SHpřidom
Nováková Anežkadcera8.1.1888SH
Novák Eduardsyn15.3.1889SHkrejčí
Tyčová Marieteta26.12.1826SSvymínkář1880svobodná
105Martinek Stanislav3.11.1876SStaré Hrady / Libáňhodinář1876
Martinková Juliemanželka4.10.1880Hrádek / SušiceStaré Hrady1897
Martinek Stanislavsyn20.7.1905SStaré Hrady
Martinková Juliedcera22.11.1906SStaré Hrady
Martinek Ladislavsyn3.7.1908S
Martinková Jarmiladcera20.6.1910S
105Balcarová Aňam. b.19.2.1855HořeňovesSvýčep lih.1886svobodná
Pavlíková Františkaprodavačka25.2.1895HořeňovesHořeňoves1909

106Fejgl Josef12.8.1842HSrolníkod března 1850
Fejglová Kateřinamanželka21.1.1840HSod 20.1.1862
106Macela Václav3.4.1888Nový BydžovNový Bydžovholič15.3.1909
Macelová Albínamanželka5.10.1889SNový Bydžov1899
Macela Václavsyn28.5.1910SNový Bydžov
Kudra Joseftovaryš21.3.1892RašiceDašiceholičský tovaryšod 11.11.1910

107Veselovský Eduard15.8.1843JosefovSobchodník1870vdovec
Veselovská Mariedcera1888SS
Baudyš Františekučeň26.3.1895JaroměřJaroměřobch. učeň15.12.1910
Kudrová Annaslužebná11.10.1893SSslužka
107Součková Mariemaj. bytu16.8.1870Bílé PoličanyHavlovicehostinství1903vdova
Souček Jaroslavsyn27.4.1894VelichovkyHavloviceučeň pušk.1903
Součková Mariedcera1.9.1895VelichovkyHavlovice1903

109Klein Theodor14.2.1852N. BydžovSmajitel mlýna1878
Kleinová Žofiechoť15.3.1856LužeS1879
Feigová Justinašvakrová23.5.1852LužePraha1910vdova
Klein Pavel Ing.syn31.3.1886SS1907
Chládková Marieslužka13.9.1883Ústí n. L.1910
Bekerová Marieslužka24.3.1887Přepychy1910
Sekalová Jindřiškaslužka1.4.1894JaroměřJaroměř1910
Hitschmanova Mathildavnučka7.10.1909NáchodNáchod1910

110Jelínek Karel15.2.1880Dlouhá LhotaNeveklovúředník15.7.1908
110Kutík Josefmaj. bytu12.2.1887LejšovkaLejšovka komptoirista1.12.1910

113Ditrich Václavotec15.4.1853SS1853
Ditrichová Františkamanželka25.2.1856
Ditrichová Martadcera7.1.1888Sšije
Ditrichová Mariedcera4.6.1889Sdom. práce
Dirtrich Václavsyn16.4.1891Ssladovnický pomoc.dočasně nepřítomný
Ditrichová Amáliedcera20.7.1898S
Boháčová Anna6.11.1833Habřinavýměnice

114Široký Ferdinandm. b. 21.4.1870JaroměřBohárna / HKzámečník1901
Široká Hermínaman.4.4.1875SolopiskyBohárna1905
Široký Augustin21.5.1905SBohárna
Široká Natalie3.9.1906SBohárna
Široká Marie27.8.1910SBohárna

115Brusnická Josefa20.7.1831RosniceNedělištěvýměnice1905ovdovělá
Brusnická Josefadcera30.11.1861NedělištěNeděliště1905svobodná
115Vejroch Josef22.10.1870ČernilovČernilovmistr kovářský1903
Vejrochová FrantiškamanželkaČernilovČernilov1903
Velrochová Růženadcera29.5.1906SS
Vejroch Jaroslavsyn29.10.1909SS
115Novotný Josef29.9.1879MokrovousyMokrovousylistonoš1901
Novotná Františka28.11.1887Polipsy1908

116Fireš Josefmuž10.4.1859KřoviceSkoželuh1882
Firešová Mariežena20.1861SS1861
Fireš Augustinsyn9.10.1885SS
Scheibalová Annavýměnice24.6.1832SSvýměnice
Louda Josefdělník7.2.1891Nový BydžovNový Bydžovkoželuh1903
Hegr Josefučedník14.2.1894PrahaDačicekoželuh1909
Žilka Janučedník25.7.1894Nový BydžovSukoradykoželuh1908

117Čech Václavotec1.4.1851SSmistr bednářský1851
Čechová Františkamatka1861SS
Čechová Annadcera1879SSskrtnutá, provdaná ve vídni
Čechová Růženadcera1880SSkuchařkaškrtnutá, Vídeň
Čechová Mariedcera1883SSučitelkaškrtnutá, Náchod
Čechová Františkadcera10.3.1889SSúředniceVídeň
Čechová Jindřiškadcera2.3.1891SSstuduje, kandidátka učitel.Chrudim
Čechová Ludmiladcera8.6.1902SS
Čech Aloizsyn3.8.1905SS
Čechová Bedřiškadcera19.8.1908SS
117Michajlák Mikuláš3.1.1868Malkovice / Grodek / HaličMalkovicekočí2.1.1905
Michajláková Mariemanželka8.2.1875Obříství2.1.1905
Maichajlák Jaroslavsyn26.3.1899Praha
117Vopinka Matějmanžel22.2.1871SSkrejčí pomoc.1871
Vopinková Mariemanželka1874Sněžné / Nové Městodělnice1900
Vopinková Mariedcera4.4.1900SS
Vopinka Josefsyn17.10.1903SS
Vopinka Adolfsyn3.4.1906SS
Vopinka Martadcera28.6(?)1910SS
117Řada Václavmanžel13.2.1851terezie dar / nový BidžovSdělník1885
Řadová Františkamanželka17.11.1856Vohnišťanydělnice1885
117Horák Oldřich9.10.1884SŽornou / Česká Skalicerdělník ve mlýně1908
117Havel Jaroslav31.1.1871OujezdOujezdzedník1907
Havlová Annamanželka17.6.1883Černilov1907
Havlová Annadcera26.7.1909S
117Urbanová MarieTyništěSdělnicebydlí zde 21 rokůvdova
Skuhrovcová Emilievnučka6.11.(?)1903Radlice / SmíchovJabloná / Příbram
Skuhrovec Karelvnuk2.1.1905RadliceJabloná

118Šandera Františekmanžel6.12.1860SSpokrývač1860
Šanderová Pavlínamanželka10.1.1853PardubiceSšvadlena1877
Šanderová Annadcera14.7.1888SS
Šanderová Janadcera22.5.1891SS
Šanderová Mariedcera24.8.1893SS
Šandera Josefsyn6.3.1890SSpuškařNový - York Amerika

119Kašpar Václav3.7.1862LedceSrolník1883
Kašparová Annamanželka31.7.1868TrotinaS1870
Kašpar Václavdítě2.9.1895SS
Boučková Marietchýně15.3.1837SS1870vdova
119Frýdl František1.8.1868TrsteniceTrstenicemlanářský1900
Frýdlová Mariemanželka13.12.1872MěticeMětice1900
Frýdl Rudolfsyn4.4.1896MěticeMěticeobchodní učeň
119Knap Václavotec24.9.1860KameniceKamenicetruhláš1909
Knapová Mariematka25.9.1868KameniceKamenicedělnice1909
Knap Františeksyn30.6.1891KameniceKamenicedělník ve mlýně
Knapová Růženadcera16.8.1893KameniceKameniceslužka
Knapová Annadcera17.4.1899KameniceKamenice
Knap Josefsyn7.9.1902KameniceKamenice
Knapová Boženadcera3.4.1907KameniceKamenicedvojčata
Knapová Mariedcera3.4.1907KameniceKamenicedvojčata
Knapová Annamatka Václava10.1.1832KameniceKamenicevýměnicevdova
119Chmelík Karelotec28.1.1858JaroměřSmlynářský28.9.1886
Chmelíková Kateřinamanželka23.9.1859PardubičkaS28.9.1886
Chmelík Adolfsyn10.6.1886SSkrejčí
Chmelíková Kateřinadcera16.12.1890PardubičkaSsluška
Chmelíková Mariedcera25.9.1892SSslužka
Chmelík Oldřichsyn9.12.1894SSkrejčí pan.
Chmelíková Růženadcera12.3.1896SS
Chmelíková Jiřinadcera24.4.1901SS

120Hemelíková Annamatka7.3.1843NeznášovSobchodnice
Hemelíková Mariedcera17.8.1878SS
120Starý Marie4.7.1851KosmonosyKosmonosyc. k. pošmistrová1907svobodná

121Isaides Vendelín1882SSkominický dělník1882
Isaidesová Marie1877MeziříčíS1890
Isaidesová Marie1903S
Isaides Josef1905SS
Isaidesová Zdeňka1909SS
121Ferbasová Anna1852BohuslaviceVel. Skalicedělnice1891vdova
121Ježková Antonie1866Velk. SkaliceZvoltovární dělnice1899
Ježek Josefsyn4.6.1892ÚpiceZvolděl. tovární1899
Ježková Annadcera22.12.1896PředměřiceZvol
Ježková Emiliedcera18.1.1901HZvol
Ježek Václavsyn3.6.1904SZvol
121Šulc Josef1868RtyněSdělník v pivovaře1891
Šulcová Aloisie1875RodovS1897
Šulc Josef1897SS
Šulc Václav1899SS
Šulcová Františka1901SS
Šulcová Marie1908SS

122Schneider Alois17.6.1860HořoviceJičínc.k. vrchní poštmistr10.5.1910
Schneiderová Mariemanželka10.2.1866JičínovesJičín10.5.1910
Schneiderová Mariedcera13.10.1888JičínovesJičín
Schneider Augustinsyn6.3.1890JičínovesJičínpošt. manipulant
Schneiderová Klementinadcera12.8.1895JičínovesJičín
Schneider Aloissyn13.12.1896DobřeniceJičín
Malá Marieslužka24.12.1884Habřina / PřeloučHabřinaslužka

123Reach Gustav5.5.1858PrahaSdisponent1885
Reachová Louisemanželka6.1.1862SmíchovS1885
Frydová Anastasieslužka17.1.1893SyrovátkaSyrovátkaslužka1910

125Pušman Františekmanžel1.1.1872Plotiště / Kr. HradecRváčov / Hlinskohotelier1906
Pušmanová Mariemanželka16.11.1865PlotištěRváčov1906
Kovařík Bohumilsynovec5.2.1891PlotištěPlotištěstudující vys. škol1909Král. Vynohrady
Kovaříková Augustaneteř15.10.1893PlotištěPlotištěslužka1909
Stolínová Marieslužka4.1.1885Sv. DvoryPouchovslužka1909
Vachek Josefdomovník14.1892PrahaHubilesdomovník
Fačík Josefčíšník26.8.1896MitrovOčelicečíšník1910
Žižka Antonín17.5.1875KviliceNetvořicepekařský pomoc.
Rejha Bedřich1882Labská TýniceLabská Týnicepekař
Machač Bohumírobchodník3.11.1882LitomyšlLitomyšlobchodník

126Kněžourek Josefmaj. bytu20.5.1859Králové MěstecKrálové Městecúčetní měst. spořitelny1887
Kněžourková Annamanželka23.7.1860Králové MěstecKrálové Městec1887
Kněžourek Jaroslavsyn1.4.1885Králové MěstecKrálové Městecstudující
Kněžourek Josefsyn25.9.1887Králové MěstecKrálové Městecstudující
Žampová Františkašvagrová30.8.1867Králové MěstecKrálové Městec
126Kudrnáč Aloismaj.. bytu14.2.1860ChvalkoviceSob. tajemník1881
Kudrnáčová Aloisiemanželka21.10.1864SvináryS1884
Kudrnáč Josefsyn12.4.1898SS
Kudrnáčová Helenadcera25.1.1905SS

127Žižková Marienajemnice15.7.1868SmržovMžanydělnice1.4.1910vdova
Žižka Josefsyn22.3.1894SmržovMžanycukrářský dělník
Žižka Františeksyn29.7.1890SmržovMžanysedlářský dělník
127Hlavatý Aloismajitel12.11.1853RožnovShostinství
Hlavatá Františkamajitelka30.11.1853OujezdShostinská
Králiková Kateřinaslužka26.11.1857LocheniceDolní Přímslužkavdova
127Vavra Františeknajemník10.1.1871Trubíjou / NáchodLibříceřezník1.10.1910
Vavrova Maríe8.9.1880SkršiceLibříce1.10.1910
Vavra Ladislavsyn8.6.1901LibříceLibříce
Vavra Františeksyn3.5.1902LibříceLibříce
Vavrova Mariedcera19.3.1907LibříceLibříce
Hanousek Karelučedník16.11.1893LibříceLibříceučedník
Vavra Emilučedník25.4.1896ČernilovČernilovučedník

128Janš Josef30.3.1841StřeseticeStřeseticesprávce velkostatku v.v.1907
Janšová Mariemanželka24.8.1856SStřesetice1907
Hodek Mar.bratranec15.1.1843VeleňVeleňředitel panství v.v.1908
Michková Marieslužka14.5.1888Hradec KrálovéSslužka1910
128Kmínek Jaroslavhostinský21.5.1884HShostinství1892
Kmínková Annamanželka22.2.1888HořeňovesS1906

131Prášek František29.1.1848SSsoukromník1871
Prášková Barbora20.2.1852SS
Prášek Rudolf27.2.1877SSobuvnicky
131Svatoň František19.12.1871ŽdániceŽdánicedělník v lih.1893
Svatoňová Mariemanželka16.8.1874Německá RybnáŽdánice
Svatoňová Boženadcera1.8.1899SŽdánice
Svatoň Josefsyn12.7.1901SŽdánice
Svatoň Rudolfsyn16.7.1904SŽdánice
Svatoň Františeksyn16.10.1909SŽdánice
131Pacák Josef10.8.1867ČernožiceNěm. Brusnicezedník1906
Pacáková Annamanželka19.11.1872HNěm. Brusnice
Pacák Jaroslavsyn9.5.1897ČibuzNěm. Brusnice
Pacáková Anežkadcera21.1.1899ČibuzNěm. Brusnice

132Vorel Janmajitel bytu25.5.1855SSdělník1855
Vorlová Ter.manželka24.6.1865SSdělnice
Vorel Josefsyn10.8.1887SSzahrad. pom.Eisenberg u Mostů
Vorlová Annadcera2.11.1892SSslužkaPraha - Dejvice
Vorel Karelsyn4.11.1895SSsedlářský učeň
132Piorecký A.15.1.1886DolanyDolanymlynářský1910 měsíc
Piorecká Anna12.2.1884VilanticeVilantice
Štípková Annamatka16.1.1859VilanticeVilantice
132Hojný František16.7.1839SStesař1867
Hojná Aloisie14.1.1845SS1867
Hojná Annavnučka24.7.1896TanvaldOujezdec1900
132Hynek Václavotec28.9.1852OujezdSpolní hlídač1899
Hynková Annamatka1.7.1853SmržovSdělnice
Hynek Josefsyn7.6.1888Vel. SkaliceSsedlářský pom.
Hynková Antoniedcera29.3.1890Vel. SkaliceSdělnice
Hynek Jaroslavsyn28.4.1896Vel. SkaliceSpěkařský učeň

133Vírová Božena15.8.1845PřeloučSpekařství1865vdova
Vír Jan17.5.1869SSpekařství
Vír Josefsyn10.5.1872SSobuvník
Vír Ludvíksyn5.4.1881SS
Vír Františeksyn8.3.1882SS
Vír Rudolfsyn2.4.1887SS
Vírová Adletadcera10.11.1883SS
Zemánek Frant.čeledín19.2.1879JeníkoviceJeníkovicečeledín1910
Velan JaroslavučeňZaboř / Mělníkučeň1910

134Vácha Karelmajitel bytu25.11.1870SSkolář
Váchová Růženamanželka4.6.1878SS
Vácha Karelsyn27.11.1900SS
Váchová Annadcera14.6.1904SS
Váchová Mariedcera21.4.1910SS
Vácha Josefbratr7.12.1876SSkolářský pom.
134Zločánská Mariemaj. bytu1849STousté / Haličdělnice1890vdova
134Vyhnálek Františekmaj. bytu14.5.1850SSdělník1850
Vyhnálková Annamanželka5.6.1852NedělištěS
Sychrovský Josefzeť15.5.1865RasoškaSdělník1888
Sychrovská Mariemanželka20.6.1874SS
Sychrovský Karelsyn1.8.1896SS
Sychrovská Mariedcera30.9.1897SS
Sychrovský Josefsyn9.5.1899SS
Sychrovský Jansyn1.5.1902SS
Schrovský Františeksyn23.7.1910SS

135Doležal Frant.maj. bytu30.11.1877Zdobin / HořiceZdobincementář1909
Bozner Emanmaj. bytu21.11.1872ŘečiceŘečicecementář1909
Boznerová Annamanželka1.12.1910ŘečiceŘečice1910
Bozner Horymírsyn1.12.1910SS
Rejl Josefstrávník12.3.1896ŘečiceŘečiceučeň zámečnický1910

137Vachek Josef28.9.1852SSrolník1852vdovec
Vachek Josefsyn11.2.1884SSzámečník
Vachková Růženadcera7.3.1886SS
137Netík Karel28.2.1874Vel. SkaliceVel. Skalicedělník ve mlýně1908
Netík Mariemanželka2.9.1878Vel. SkaliceVel. Skalicedělnice1908
Netíková Annadcera18.11.1898Vel. SkaliceVel. Skalice
Netíková Mariedcera12.2.1902Vel. SkaliceVel. Skalice
Netík Jaroslavsyn30.11.1904Vel. SkaliceVel. Skalice

138Mergl František16.6.1852HabřinaSrolník1872
Merglová Marie28.6.1859SS1859
Merglová Marie2.5.1883SS
Merglová Františka13.2.1885SSkuchařkaTrutnov
Merglová Tonča26.9.1890SSšvadlena
Merglová Ada22.10.1893SS

139Cejnar Václav28.9.1863LejšovkaSrolník1887
Cejnarová Františkamanželka17.8.1843HabřinaS
139Polák Josef29.11.1867Dolní PřímDolní Přímdělník1907
Poláková Anna10.6.1864Svobodné DvorySvobodné Dvorydělnice
Polák Josefsyn4.3.1897HDolní Přím
Polák Františeksyn5.1.1899HDolní Přím
Polák Václavsyn24.8.1902ŽírečDolní přím
139Šafařík Alois23.6.1881Nový Hradec KrálovéNový HKzedník1909
Šafaříková Boženamanželka131.1888S
Šafařík Jaroslavsyn7.4.1909S
139Vejnar František9.1.1875HořeňovesVrchovnicekrejčíod roků k rokuů
Vejnarová Annamanželka4.12.1878ČernilovVrchovnice
139Šorm Václav28.9.1866ZálesíHořicekovář1903
Šormová Annamanželka14.2.1871Slavětín
Šormová Růženadcera30.7.1898S
Šormová Josefadcera10.3.1902Libříce
Šormová Annadcera26.7.1903S
Šormová Boženadcera13.12.1904S
Šormová Mariedcera5.10.1906S

140Jirka Františekmajitel bytu3.2.1849SSdělník1893
Jirková Vilheminamanželka23.9.1849ChvalkoviceSdělnice1893
Jirka Gustavsyn8.2.1887RosiceSdělník
140Beran Josefmajitel bytu10.6.1837SSsoukromník1837vdovec
140Knaifl Antonín †majitel bytu15.8.1829HořiceSsoukromník1870
Knaiflová Františkamanželka8.5.1829RasoškySdělnice1870
140Rohlena Josefmajitel bytuKuklenaKuklenydělník1908
Rohlenová Františkamanželka9.3.1886Na Kramelně / NáchodKuklenydělnice1908
Rohlena Josefsyn17.5.1909SKukleny
140Jirka Vilhemmajitel bytu15.2.1884Ronce / PardubiceSdělník obuvnický1884
Jirková Annamanželka1.6.1881ŽernovSdělnice1906
Jirková Mariedcera5.7.1908SS
Jirka Jiřísyn7.5.1909(?)SS
140Jaška Frant.majitel bytu15.8.1884RodovRodovdělník1909
Jašková Mariemanželka27.5.1886ŘediceRodovdělnice1909
Jaška Josefsyn19.11.1908JosefovRodov
140Simek (Šimek ?) Ferdinandmajitel bytu10.9.1859DubenecSpilnikář1886vdovec
140Pavlásek Josefmajitel bytu2.2.1856SSdělník mlynářský1856
Pavlásková Karolinamanželka4.5.1858HSdělnice1870
Pavlásek Bedřichsyn18.7.1886SSdělník krejčovskýÚstí mnad Labem
Pavlásková Boženadcera23.6.1891SSdělůnice krejčovská
Pavlásková Pavlínadcera1.9.1894SSslužkaHradec Králové
Pavlásek Jaroslavsyn21.2.1896SSučeň obuvnický
Pavlásek Josefsyn25.6.1885SSdělník obuvnickýVídeň

141Hanka Josef18.12.1852SStruhlář1852
Hanková Mariemanželka20.9.1960VilanticeS1879
Hanka Josefsyn3.5.1894SS

142Karel Theodor21.1.1860SSdělník
Karlová Marie1.6.1862SSdělnice
Karel Eduardsyn25.9.1892SSzámečník pom.
Karlová Markétadcera14.6.1898SS
Karlová Růženadcera9.1.1902SS
142Hanušová Františka12.3.1847HubilesS29.11.1881vdova
142Etrych Josef25.5.1863HSkrejčí24.7.1894
Etrychová Josefa17.3.1872SSkrejčí1872
142Klimšová Marie1847HustopečJosefovdělnicevdova

143Kalenda Karelotec24.5.1840SSpokrývač
Kalendová Tereziematka24.9.1848OujezdS
Kalenda Josefsyn19.6.1872SSbednář
Kalendová Boženadcera26.10.1903TrutnovS

144John Josefotec19.3.1839SSrolník
Johnová Mariematka25.3.1846SS
John Karelsyn25.7.1868SSdělníkvdovec
John Josefsyn20.4.1878SSobuvník
John Františeksyn27.8.1880SStruhlář
zvláštní ježto má syna Jaroslava
144Nýdr Alois17.8.1861StěžerySkočí1883
Nýdrová Annamanželka18.6.1864LibřiceS1883
Nýdr Josefsyn21.12.1894SSúředník
Nýdr františeksyn24.1.1889SSúředník
144Filip Jan22.5.1883BukovinaBukovinadělník ve mlýně28.8.1908
Filipová Annamanželka15.5.1885SBukovina1885

147Škop Josefmuž6.4.1868SkaliceSkočí c.k. pivovár.13.1.1895
Škopová Mariežena2.11.1872Dvůr KrálovéS
Škopová Mariedcera27.9.1896SSdomácí práce
Škopová Františkadcera20.8.1899SS
Škop Václavsyn14.8.1900SS
Škop Karelsyn31.12.1903PouchovS
Škop Josefsyn12.11.1906SS
147Kuhn Jan24.5.1868Kanice / HořiceKanicedozorce při velkostatku21.5.1909
Kuhnová Mariemanželka4.5.1864ChvojenecKanice
Kuhnová Mariedcera7.5.1893HKanice
Kuhnová Františkadcera5.4.1895HKanice
147Rezková Anna18.5.1869SmržovSděl. pol. hospodářství4.9.1901vdova
Rezková Mariedcera21.8.1895Vlkovšvadlena
Rezková Anežkadcera21.1.1897Vlkov
Rezková Antoniedcera16.10.1898Vlkov
Rezek Josefsyn6.6.1900Vlkov
Rezek Václavsyn27.8.1903S
Rezková Adeladcera29.4.1905S
Rezek Karelsyn29.7.1906S
147Brutar Jan14.11.1841BělečkoSkolář1867
Brutarová Mariemanželka22.7.1846SS1846
147Skokan jan24.2.1873HHkočí v zámku2.1.1902
Skokanová Anna16.11.1876HHdělnice
Skokanová Růženadcera16.8.1899HH
Skokanová Annadcera10.10.1901HH
Skokanová Boženadcera26.10.1903

148Fluksová Annamaj. bytu26.8.1837LhotkaSmaj. domu1860vdova
Červinka Františeknoclehář1860SSpom. řezník1860
148Dohnálek Františekmaj. bytu1868SkuhrovSkuhrov - Hrašticedělník ve mlýně1900
Dohnálková Josefamanželka16.12.1872SSkuhrovdomácnost1872
Dohnálek Ladislavsyn27.5.1899SSkuhrov
Dohnálek Františeksyn17.5.1902SSkuhrov
Dohnálková Annadcera9.6.1904SSkuhrov

149Propílek Josef24.12.1858V. SkaliceSdělník1886
Propílková Mariemanželka29.1.1863SS1863
Propílková Mariedcera22.6.1897SS
149Hanušová Marie †6.1.1834SS1834vdova
Hanušová Josefadcera23.3.1860SSdělnice

150Vognarová Mariemajitel14.8.1863SemoniceSmajitelka obchodu1884vdova
Vognar Jaroslavsyn4.6.1888SSúředník
Vognar Jansyn11.2.1894SSkupec. učeník
Vognarová Miladadcera9.5.1896SS
Štěpánská Marieslužka25.3.1883Slatina / Nové MěstoSlatinaslužka1908




Zpět na hlavní stránku       domy čp. 1 - 50       domy čp. 52 - 100       domy čp. 151 - 200       domy čp. 201 - 246