Zleva stojí: asistent trenéra Miloš Mikunda, Lukáš Mikunda, Jan Bárta, David Žoch, Kamil Martinů, Viktor Císař a trenér Martin Černý.
Klečí zleva: Vojtěch Svatoň, Vladimír Čapek, Luciano Oláh, Alena Černá, Daniela Haužvicová, Ondřej Dospěl
Na obrázku chybí: Vávro, Patrik Černý, Martin Černý a Martin Plhal

Hráčky a hráči mladších žáků SK Smiřice 11:5:2013

Následující utkání:
FC Slavia HK/Malšovice B - Smiřice 15.06. SO

Zpět na hlavní stránku fotbalového klubu    a    Archiv starších sezón

Utkání
Klikni pro přístup k podrobnostem o zápasech, které píše trenér týmu Martin Černý.

Přehled zápasů - podzim 2012

Nový Hradec Králové : Smiřice 3 :4 (1:2)
13.9.2012
Góly:Mikunda 2, Císař, Svatoň
Sestava: Štancl – Žoch, Martinů K., Martinů V. – Mikunda, Svatoň, Čapek – Císař
Střídali: Černá A., Plhal, Oláh
Na hřišti loňského vítěze okresního přeboru jsme sehráli těžké utkání a se štěstím jsme si odvezli 3 body. Do zápasu jsme vstoupili výborně a brzy jsme vedli 2 : 0. Soupeř však snížil a zle dotíral na naši branku. Štancl se však překonával. Nástup do druhé půle se nám nevyvedl a domácí srovnali na 2 : 2. Poté se hrálo nahoru dolů a nám se podařilo skórovat na 3 : 2, ale hned z protiútoku bylo 3 : 3. Když už utkání spělo k zasloužené dělbě bodů unikl Čapek, přihrál Mikundovi a body putovaly do Smiřic.

Cerekvice - Smiřice 2 : 8 (0:5)
1.9.2012
Úvodní utkání podzimu se hrálo za převahy hostujícího týmu, který toho také dokázal využít střelecky.
Ve druhé půli dostali příležitost i náhradníci, čehož snaživý domácí využili ke snížení.
Pochvalu za bojovnost zaslouží všichni, vynikli střelci hattricků Svatoň a Mikunda.
Sestava: Martinů V., (Štancl), Žoch, Martinů K., Černá A., Mikunda, Svatoň, Čapek, Císař
Náhradníci: Haužvicová, Oláh, Černý M.
Branky: Svatoň 3, Mikunda 3, Císař a Čapek

Třebeš B - Smiřice 8 : 2 (3:0)
5.9.2012
Branky: Císař, Čapek
Sestava: Martinů V. Žoch, Martinů K, Černá A. – Mikunda, Svatoň, Čapek, Císař
Střídali: Štancl, Oláh, Černý M., Černý P. Haužvicová, Dospěl.
Domácí byli jednoznačně pány na hřišti, když hostům selhaly tradiční opory. Pochvalu zaslouží oba brankáři a Císař.

Smiřice - Černilov B 8 : 1 (3:0)
Branky: Mikunda 3, Dospěl 3, Císař, Čapek
Sestava: Štancl, Žoch, Martinů K., Martinů V,. – Mikunda, Svatoň, Dospěl, - Čapek,
Střídali: Oláh, Haužvicová, Černý M., Černý P., Plhal
Oproti minulému zápasu domácí hráli jako vyměnění. Bojovali, stříleli a dávali i pěkné branky. Spolehlivě zachytal Štancl. Obrana soupeři moc nedovolila a záloha v čele se Svatoněm vypracovala spoustu šancí, které také proměnila. Do hry se zapojila lavička a rozhodně nezklamala.
Je však potřeba přenést bojovnost i do dalšího utkání.

Probluz/Stěžery - Smiřice 9 : 2 (2:0)
16.9.2012
Branky: Císař, Mikunda
Sestava: Martinů V., (Černý M.) – Žoch, Martinů K., Černá A. – Mikunda, Svatoň, Čapek – Císař
Střídali: Černý P., Plhal, Oláh, Bárta
Od začátku se hrál svižný fotbal. Domácí byli fyzicky vyspělejší a hlavně produktivnější. My jsme měli 8 gólových šancí, které jsme však k naší škodě neproměnili a to byl hlavní rozdíl mezi oběma mužstvy. Za stavu 3:2 pro domácí, jsme dvě tutovky nedali. Soupeř odskočil na 5:2 a zbytek utkání se již dohrál za euforie domácích.
Výsledek je krutý, ale nevystihuje vývoj utkání.

SK Smiřice - Třebeš dívky 5 : 0 (2:0)
22.9.2012
mladší žáci 22.9.2012 Branky: Mikunda 2, Svatoň, Dospěl, Císař
Sestava: Martinů V. – Žoch, Martinů K., Čapek – Mikunda, Svatoň, Dospěl – Císař (Černá A., Oláh, Haužvicová, Bárta, Štancl)
Vstup do utkání nám vyšel a již v 1. min. Svatoň prostřelil brankářku hostí. Potom se hrála vyrovnaná hra bez šancí. V závěru 1. půle zvýšil Dospěl na 2:0 a do kabin se šlo zvesela. Ve druhé půli vyspělejší dívky hrály v poli rovnocennou partii avšak bez gólového efektu. To domácí dvakrát Mikundou zvýšili na 4:0 a skóre uzavřel z pokutového kopu Císař 5:0.
Výsledek je pěkný, avšak stále je co zlepšovat. Pochvala: Martinů V. a Svatoň

mladší žáci 22.9.2012
Vlevo:
druhý gól.

Vpravo:
náš útočník Luciano

Čistotu zákroku se neodvážím komentovat, dobrá byla však reakce maminek stojících za mnou.
Ondra Dospěl chvíli ležel na zemi a tak se ozvalo:
,,Vstávej, šlo to rameno na rameno, to zas nefinguj a vstávej." ,,Jako, když do něj třikrát za sebou strčí." ,,Šli rameno na rameno, to nebyl žádnej faul". ,,Rameno na rameno, prosím vás, když je o hlavu větší".

Jedna z dívek si dala dva vlastní góly.

FC Hradec Králové žákyně - SK Smiřice 2 : 9 ( 0:4)
1.10.2012
Branky: Vávro 3, Svatoň 2, Mikunda 2, Dospěl, Čapek
Sestava: Martinů V. (Černý M.), Žoch (Plhal), Martinů K., Čapek (Černá) – Mikunda (Černý P.), Svatoň (Haužvicová), Vávro (Bárta) – Dospěl (Císař, Oláh)
Jednoznačné vítězství hostů, když šanci dostala celá lavička. Domácí dívky bojovaly a odehrály sympatický zápas. V dresu vítězů vynikli stopeři a tři záložníci.
Tuto sobotu hostíme vedoucí celek tabulky Slavii Hradec Králové, začátek v 11,15 hod,

SK Smiřice - Slavia HK / Malšovice B 2 : 6 (2:3)
6.10.2012
Branky: Dospěl 2
Sestava: Martinů V. (Černý M.) – Žoch, Martinů K., Čapek – Mikunda, Svatoň, Vávra – Dospěl
Střídali: Černá A., Císař, Černý P., Plhal, Haužvicová, Oláh
V utkání s prvním celkem tabulky nám nevyšel úvod a hrubkách obrany a brankáře jsme třikrát inkasovali. Gól Dospěla nás však vrátil do zápasu.
Ve druhé půli se hra zlepšila, ale ani tři superšance k vyrovnání nevedly a platilo tak otřepané, ale pravdivé, nedá – dostaneš. Hosté dali čtvrtou branku a utkání dovedli do vítězného konce. Š koda chyb a hlavně nevyužitých příležitostí.
Nyní nás čekají dva důležité mače: v Dohalicích a doma s Předměřicemi.

mladší žáci 6.10.2012
Vedli jsme 1:0. Toto je pěkná druhá branka smiřického mužstva.

mladší žáci 6.10.2012 mladší žáci 6.10.2012
Dva podobné góly do naší branky.

Vojtěch Svatoň a Daniela Haužvicová

Smiřičtí kluci (i dvě dívky) se snažili, bohužel to nestačilo.

Dohalice : Smiřice 3 : 5 (2:1)
14.10.2012
Branky: Vávro 3, Svatoň, vlastní
Sestava: Martinů V. ( Černý M.) – Žoch (Černý P.), Martinů K., Dospěl (Černá A.) – Vávro (Plhal), Svatoň, Mikunda (Havlicová) – Čapek (Císař, Oláh)
V úvodu důležitého utkání o první polovinu tabulky jsme začali dobře, ale nevyužili jsme své šance. Naopak soupeř využil dvě hrubky naší obrany a bylo to 2:0. Naštěstí se Svatoňovi podařilo do půle snížit na 2:1.
Po důrazné poločasové domluvě nastoupil zcela jiný tým hostí. Zlepšil se pohyb, přesnost přihrávek a hlavně produktivita. Během chvilky se Vávrovi podařilo vstřelit hattrick a jednu branku si po jeho centru dali domácí sami.
Pochvala: Vávro, Dospěl, Svatoň a za druhou půli všichni.
Je však potřeba hrát celý zápas a ne jen poločas.

SK Smiřice - Předměřice 6 : 2 (2:0)
20.10.2012
Góly: Vávro 2, Dospěl 2, Císař, Oláh
Sestava: Martinů V. – Žoch (Černý P.), Martinů K., Čapek (Černá A.) – Mikunda (Oláh), Svatoň, Vávro (Haužvicová) – Dospěl (Císař)
Poslední podzimní zápas se odehrál plně v naši režii. Všichni měli chuť do hry a fotbalem se bavili. Poločas skončil 2:0, když obě branky vstřelil šikovný Vávro. Do druhé půle nastoupili i náhradníci, ale na hře to znát nebylo. Hned v první minutě Císař zvýšil na 3:0 a o vítězi nebylo pochyb. Hbitý Dospěl přidal dva góly a to ještě po faulu na něj Císař nedal penaltu. Skóre z naší strany uzavřel Oláh, pro kterého to byla první branka v mistrovském utkání.
Škoda polevení v závěru, čehož snaživý soupeř využil ke zkorigování výsledku.

Přehled zápasů - jaro 2013

SK Smiřice - Kobylice 5 :2 (2:0)
6.4.2013
Sestava: Štancl - Martinů V., Martinů K., Čapek – Mikunda, Vávro, Plhal, Císař – střídali Oláh a Haužvicová
Branky: Mikunda, Oláh, Vávro, Martinů K. a Martinů V.
I v oslabené sestavě (Dospěl, Černá, Žoch) jsme podali dobrý výkon a body zaslouženě zůstaly doma. V 1. půli jsme soupeře k ničemu nepustili a jen díky špatné koncovce bylo skóre pouze 2 : 0. Zvláště gól malého Oláha byl ukázkový.
Do druhého poločasu hosté nastoupili se snahou o zkorigování výsledku a v této chvíli nás podržel několika pěknými zákroky gólman Štancl. Když šikovný Vávro zvýšil na 3 : 0, zdálo se, že je rozhodnuto. Hosté však snížili a vycítili šanci na zvrat. Proti však byli bratři Martinů ( každý dal jednu branku ) a tak jsme dovedli zápas do zdárného konce.
Pochvala celému týmu za bojovnost.

Třebeš dívky : Smiřice 0 : 11 ( 0:5)
17.4.2013
Sestava: Štancl – Žoch, Martinů K.. Čapek – Martinů V. Mikunda, Vávro – Císař, střídali Oláh, Haužvicová, Černý M.
Góly: Vávro 4, Mikunda 2, Čapek 2, Oláh, bratři Martinů po jedné.
I v oslabené sestavě jsme proti vyspělejším dívkám předvedli dobrý výkon a s chutí jsme si zastříleli. Velice dobře zachytal Štancl a střelecky zářil Vávro. Pochvalu zaslouží všichni.
Nyní nás čeká těžký soupeř Roudnice

Smiřice - Roudnice 4 : 2 (3:1)
27.4.2013

Sestava: Štancl – Žoch (Plhal), Martinů K., Čapek (Haužvicová), Martinů V., Vávro, Mikunda (Černý M. – Císař (Oláh)
Branky Martinů V. 2, Vávro, Císař
Utkání proti silnému soupeři, který měl ve svém středu vyspělého kapitána, se pro nás začalo vyvííjet dobře. Nejprve Císař ve své šanci selhal, ale v zápětí svou chybu napravila otevřel skóre utkání. Hosté zlobili a nás několikrát podržel výtečný Štancl. Poté začal úřadovat s chutí hrající V. Martinů a dvěma slepenými góly zvýšil na 3 : 0. Do konce poločasu však kapitán hostí snížil 3 : 1.
Do druhé půle jsme šli s cílem udržet náskok, což se dařilo pouze díky Štanclovi, který se blýskl několika povedenými zákroky. Když potom unikl šikovný Vávro a prostřelil gólmana hostí, bylo hotovo 4 : 1. Hosté již pouze korigovali na 4 : 2.
Cenné vítězství nad silným soupeřem budiž povzbuzením do dalších těžkých bojů.

mladší žáci 27.4.2013 mladší žáci 27.4.2013
První a druhý náš gol do sítě soupeře.

Náš třetí gól a druhá branka soupeře hlavou. Jednu chvíli se dost rozpršelo.

mladší žáci 27.4.2013
Jak u nás, tak i v sestavě Roudnice hrála jedna dívka.

Bedlivé oči funcionářů smiřického fotbalu: předseda klubu Vladimír Kouba a sekretář Ladislav Obst.

Kunčice – Smiřice 0 : 8 (0:6)
5.5.2013
Sestava: Štancl – Žoch, Martinů K., Čapek (Černá), Martinů V. (Plhal), Vávro, Mikunda – Císař
Domácí mužstvo bylo o poznání méně vyspělé a hosté této výhody dokonale využívali. Bylo jen otázkou času, kdy budou padat góly. Zvláště první půle byla z naší strany vydařená. Pěkné kombinační akce vyúsťovaly do velkého množství šancí a jen díky vynikajícímu výkonu domácího gólmana bylo skóre „jen 6:0“.
Druhá půle již tak kvalitní nebyla a tak se skóre měnilo jen dvakrát. Byla to zásluha šikovného brankáře a hlavně pak střelecké nemohoucnosti hostí, v čemž vynikal zvláště Císař, který sám zazdil pět gólových šancí.
Jistotou na straně hostí byl Štancl, který sice neměl tolik práce jako jeho protějšek, ale se šancemi domácích si vždy věděl rady.
Příjemné odpoledne, pěkné počasí a pohodová výhra hostí.

Smiřice - Probluz/Stěžery 4 : 7
11.5.2013
Branky: Dospěl 2, Vávro, Čapek
Sestava: Štancl – Císař (Žoch), Martinů L., Černá (Haužvicová) – Mikunda (Plhal), Vávro, Čapek (Martinů V.), Dospěl (Oláh)
Ve vyrovnaném utkání jsme od začátku tahali za kratší konec. Neproměnili jsme několik dobrých příležitostí a soupeř využíval velkých oken v naší obraně. Vždy se nám podařilo stáhnout na rozdíl jedné branky, ale dobře hrající soupeř nám vždy utekl. Ve své kůži nebyly tradiční opory Martinů K. a Vávro a i proto si hosté odvezli 3 body. Ještě v závěru jsme snížili na 4:5 a vrhli všechny zbylé síly na zteč, ale rychlý útočník hostí nás dvakrát zarazil.
Není třeba dělat z jedné prohry tragedii, je však nutno vyvarovat se velkých chyb v obraně.
Příští zápas zajíždíme do Skřivan.

mladší žáci 11.5.2013 mladší žáci 11.5.2013
První zápas Smiřic v nových dresech od sponzora firmy Danisco nedopadl dobře. Foto V. Sladký.

Skřivany – Smiřice 5 : 1 (2:0)
18.5.2013
Sestava: Štancl – Žoch, Martinů K., Černá (Haužvicová) – Martinů V. (Plhal), Čapek, Kopečný – Císař (Oláh)
Branku vsítil Martinů K.
Odveta domácích za vyřazení z poháru domácím vyšla na jedničku. Hosté přijeli oslabeni o 3 hráče základní sestavy. Omluveni byli Dospěl a Mikunda, Vávro se nedostavil.
Začátek zápasu byl jako ze špatného filmu. Než jsme se rozkoukali, bylo to 2:0 a vypadalo to na pořádný debakl. Po přeskupení řad se hra vyrovnala a další góly již nepadly.
Do druhé půle jsme nastoupili se snahou o vyrovnání, což částečně otupil vlastní gól a bylo to 3:0. Poté jsme převzali otěže zápasu a Martinů K. krásnou ranou vyhnal pavouky z rohu domácí branky. I nadále jsme měli navrch, ale další góly jsme nedali a tak nás soupeř dvakrát potrestal po rychlých brejcích.
Výhra posíleného domácího celku je zasloužená, škoda vstupu do zápasu.
I přes prohru chválím tým za bojovnost v zápase vynikli Žoch a Černá.
V úterý 21.5. jedeme na čtvrtfinále poháru L. Škorpila do Černilova (začátek 17.00) a v sobotu 25.5. v 11,15 hod přivítáme Dohalice.

Smiřice – Dohalice 4 : 2 (2:2)
25.5.2013
Branky: Vávro 3 a Mikunda
Sestava: Martimů V. – Martinů K., Žoch, Konečný (Haužvicová) – Plhal, Vávro, Mikunda – Císař (Oláh)
Ani tentokrát jsme se nesešli do kompletní a aby toho nebylo málo, při rozcvičování se zranil gólman Štancl (asi zlomená ruka) a tak do brány po delší době putoval Vít Martinů.
Zápas jsme začali dobře a Vávro otevřel skóre 1:0. Dobře hrající hosté však využili chyb gólmana a obrany a otočili na 1:2. Do půle se však s chutí hrající Vávro trefil ještě jednou a bylo 2:2..
Hosté do druhé půle nastoupili s cílem rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Proti tomu byl však Vít v bráně, který několikrát napravil chyby z první půlky a protože ani my jsme několik slibných příležitostí nevyužili, utkání směřovalo ke spravedlivé remíze. Závěr byl však infarktový. Nejprve v předposlední minutě Martinů zhatil šanci hostí, aby pak Vávro z rychlého brejku zkompletoval hattrick. A aby toho nebylo málo, v nastaveném čase unikl šikovný Mikunda a stanovil konečné skóre na 4:2.
Chválím celý kolektiv za bojovnost, vynikli Vávro, Mikunda, Vít Martinů (druhá polovina) a nadějný Oláh.

Třebeš B - Smiřice 3 : 2 (3:2)
30.5.2013
sestava: Martinů V. – Žoch (Konečný), Martinů K., Černá – Vávro, Mikunda, Dospěl – Císař (Oláh)
Na těžkém terénu, za stálého deště se hrál oboustranně rychlý a bojovný fotbal. Domácí měli v týmu mimořádně vyspělé hráče, kteří své fyzické přednosti náležitě využívali. Utkání pro nás začalo výtečně a po necelé minutě Vávro po pěkné kombinaci s Mikundou otevřel skóre, když prostřelil jinak výborného gólmana domácích. Odpověď domácích přišla za chvíli, když vyražený míč vrátil kapitán domácích do prázdné branky. Tato branka nás ještě více povzbudila a za chvíli Vávro krásným obloučkem přehodil domácího gólmana 1:2. Bohužel, poté přišly chvíle nejlepšího domácího hráče, který dvakrát využil své muskulatury a tvrdými ranami prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
Do druhé půli jsme v ohromném nečase vstoupili aktivně a vyrovnání viselo ve vzduchu. Mikunda si vzal na starost domácího špilmachra a rázem jsme měli navrch. Nepřálo nám však štěstí, když domácí několikrát podržel brankář, anebo šel míč těsně mimo. Nakonec jsme míč do branky dotlačili, ale pro domnělou ruku gól uznán nebyl. Domácí závěr zdržovací taktikou zvládli a nám již nezbyl čas na vyrovnání.
I přes porážku byl výkon mužstva velice dobrý, bojovnost obrovská a nechyběla ani fotbalová kvalita.
Je třeba poznamenat, že pět členů týmu absolvovalo před utkáním výlet do Prachovských skal, ale únavu dokázali potlačit.
Nyní hrajeme 8.6.2013 doma s Novým HK a je třeba výkon zopakovat.

Smiřice - Nový Hradec Hrálové 6 : 5 (3:2)
mladší žáci 8.6.2013 8.6.2013
Sestava: Martinů V. – Císař (Žoch), Martinů K., Černá (Haužvicová) – Vávro, Mikunda, Čapek – Dospěl (Oláh)
Utkání bylo bohaté na góly, což bylo pro diváka atraktivní, avšak pro trenéry o nervy. Je pravda, že jsme byli celý zápas lepší, ale špatná koncovka a velké chyby v obraně, udělaly z utkání drama.
Ale popořádku. Do vedení jsme šli po pěkné akci, kterou šikovně zakončil Dospěl 1:0. Hosté kontrují 1:1. Znovu jdeme do vedení, důrazný Oláh dotlačil míč do sítě 2:1. Chvíli poté Oláh našel Vávra a je to 3:1. Chyba v obraně 3:2. Poločas.
Druhá půle začala chybou obrany a bylo 3:3. Znovu jdeme do vedení, šikovný Vávro 4:3, chybička gólmana 4:4, úřaduje Vávro 5:4, rychlý brejk a Mikunda protrhuje svou střeleckou smůlu a je to 6:4. Hosté v poslední minutě upraví na 6:5.
Důležité vítězství se rodilo těžce, je třeba vyvarovat se chyb v obraně a zlepšit koncovku.
Pochvalu zaslouží Vávro, Oláh a Kamil Martinů.

mladší žáci 8.6.2013
Fotil Vladimír Sladký.

Zasloužené vítězství nad Novým HK 6 : 5.

FC Slávia HK/Malšovice B - Smiřice 8 : 2 (6:0)
15.6.2013
Sestava: Martinů V. – Žoch (Konečný), Martinů K., Černá (Haužvicová) – Vávro, Mikunda, Čapek – Císař (Oláh)
Branky: Oláh, Mikunda
V zápase, ve kterém šlo o medailové příčky, jsme od počátku tahali za kratší provaz. V úmorném vedru se domácí lépe pohybovali a ani naši nejlepší hráči soupeři nestačili. A tak padali krásné góly, bohužel do naší sítě a jen zásluhou výborného brankáře se v polovině skóre zastavilo na 6:0.
Po domluvě v kabině nastoupilo úplně jiné mužstvo hostí. Zlepšil se pohyb a hlavně zpřesnily přihrávky a výsledek bylo snížení na 6:2. Za tohoto stavu postupoval Vávro sám na branku a minul. Z rychlého protiútoku domácí zvýšili na 7:2 a v závěru na 8:2.
Hra hlavně v první půli byla špatná, což kontrastovalo s výborným výkonem domácích. Pro polovinu mužstva to bylo poslední utkání za mladší žáky a tak jim přeji hodně štěstí a zdraví do dalších zápasů za starší žáky. Sezónu zakončíme v neděli 23.6.2013 na turnaji v Černilově.
Všem hráčům a fanouškům přeji příjemnou dovolenou Martin Černý.

Děkuji Martinovi, byl jediný, kdo na tyto stránky poctivé zaznamenával každý zápas. Přemek

1 místo v Předměřicích

TÝDENÍK 5+2 DNY OKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR 1.12.2012

Mladší žáci: Primát SK Smiřice
Předměřice n. L. - Ve sportovní hale Předměřice se uskutečnil týdeník 5+2 dny Okresní halový fotbalový přebor mladších žáků, kde startovalo 16 týmů ve 4 skupinách, z nichž nejlepší kvarteto postoupilo do závěrečného finále.

Prvenství vybojoval SK Smiřice, stříbro Stěžery/Probluz B, bronz Stěžery/Probluz A a na „bramborové“ příčce skončila Roudnice.
Nejlepším střelcem byl Jáchym Tuček (Stěžery A), který se do černého trefil dvanáctkrát, o jediný gól méně dal Marek Vítek (Roudnice). Celkově střelci zaznamenali ve 30 utkáních 140 gólů, takže i tentokráte byla k vidění řada opravdu pěkných akcí s častým zakončením v podání mladých adeptů fotbalu.
Hráči na 1. – 3. místech obdrželi medaile a poháry včetně diplomů, všichni jednotlivci všech týmů ještě převzali sladké ceny a upomínkové předměty od týdeníku 5+2 dny, kterému patří velké poděkování za výraznou pomoc.

Slavnostní vyhlašování na závěr celodenního klání provedli Stanislav Ďoubal, vedoucí hradecké redakce týdeníku 5+2 dny, a Martin Zbořil, předseda OFS Hradec Králové. Jednotlivé zápasy, které sledovalo na 180 diváků, řídili rozhodčí David Frič, Vilém Novák z Hradce a Tomáš Ježek z Hoděšovic.

Skupina B:
Kunčice – Dohalice 1:2, Smiřice – Kobylice 4:2, Dohalice – Kobylice 2:2, Kunčice – Smiřice 0:3, Smiřice – Dohalice 3:3, Kobylice – Kunčice 1:9.

Tabulka:
1.Smiřice 2 1 0 10: 5 7
2.Dohalice 1 2 0 7: 6 5
3.Kunčice 1 0 2 10: 6 3
4.Kobylice 0 1 2 5:15 1
Střelci branek SK Smiřice 8 Svatoň, 6 Vávro, 3 Mikunda, 2 Čapek, 1 Martinů, Oláh

Rozpis utkání finále:
1 místo v Předměřicích Roudnice - Stěžery A 4:5, Stěžery B - Sniřice 1:3, Stěžery A - Smiřice 0:2, Roudnice - Stěžery B 1:2, Stěžery B - Stěžery A 4:3, Smiřice - Roudnice 6:1.

Žlutá karta: Vávro
Sestava: Štancl – Žoch (Císař), Martinů K., Čapek (Černá) – Mikunda (Plhal), Vávro (Konečný), Martinů V. (Haužvicová) – Dospěl (Oláh)
První poločas se hrál převážně na branku hostí, ale gól nepadl ani z pokutového kopu. Po domluvě hráčům se začal hrát fotbal na jaký jsme zvyklí a projevilo se to gólově. Spolehlivě zachytal Štancl a v poli vynikl Dospěl.

mladší žáci 7.5.2013
Bezhlavý brankář Skřivan. Foto V. Sladký.

Černilov – Smiřice 7 : 1
21.5.2013
Branka Martinů K.
Domácí nastoupili posíleni o některé hráče „A“ a tak při nevýrazném výkonu hostí nebylo o výsledku pochyb. Zklamaly opory.