Zleva stojí: J. Jánský, D. Bláhová, J. Morávek, P. Vencl, A. Kadlec, J. Jánský, P. Konrád, T. Čuda, Š. Fojtík, M. Jaborník,
A. Miller, M. Huňák a Michal Jarkovský
Dole zleva: A. Horáček, V. Kunc, A. Brom, D. Votrubec, Ch. Oláh a N. Nasanbad. Foto V. Sladký.

Na jaře 2013 mužstvo trénují Jánský Jaroslav a Jarkovský Michal

Mužstvo s novými dresy sponzora Danisco. Foto V. Sladký 11.5.2013.

Okresní přebor starších žáků jsme v sezóně 2012 / 2013 vyhráli. Předávání poháru.

vítězové přeboru vítězové přeboru
Dne 8.6.2013 ve 14 hodin byl zástupcem okresního fotbalového svazu panem ing. Vladanem Halešem
předán pohár mužstvu starších žáků za 1. místo v Okresním přeboru. Pohár přebírá kapitán mužstva Jaborník.
V druhé ruce drží kapitán dárkový certifikát na odběr sady dresů s potiskem čísel a loga od sponzora soutěže Belsport, s.r.o. Praha.

vítězové přeboru
Spojená mužstva Smiřic a Předměřic získala 1. místo v Okresním přeboru. 8.6.2013

Utkání
Klikni pro přístup k podrobnostem o zápasech.

Střelci branek v polovině soutěže:
Jaborník 14, Konrád 8, Nasa 8, Votrubec 7, Vencl 7. Fojtík 5, Kadlec 4, Jánský 2, Nováček 2, Bláhová 2,
Morávek 2, Kunc, Čuda, Brom, Huňák po 1 brance

Přehled zápasů - podzim 2012

Nepolisy : Smiřice/Předměřice 0 : 14
Branky: Jaborník 4, Fojtík 3, Kadlec 2, Konrád 2, Nasandelger 2, Brom

Malš.Lhota : Smiřice/Předměřice 0 :14
Branky: Jaborník 6, Nasandelger 2, Vencl 2, Horáček, Jánský, Kadlec, Votrubec

Smiřice /Předměřice : Lhota pod Libčany 11 : 0 (5:0)
Branky domácích: Konrád Petr ve 12 a 30 min., Bláhová Draha 17.a 54 min., Morávek Jan 23 a 45 min., Votrubec Daniel 35 a 47 min., Čuda Tomáš 43 min., Nasandelger Nasandbat 63 min. a Kadlec Adam 67 min.
Sestava domácích Brom,Kunc,Jánský,Čuda,Morávek,Jaborník,Konrád,Bláhová,Nasandelrger,Vencl,Votrubec,
Střídali,Oláh,Kadlec,Horáček,Múler.
Utkání se odehrálo s jasnou převahou domácího týmu v obou poločasech a podporou početné divácké návštěvy. O výsledek utkání se podělilo celé mužstvo. Po třech odehraných utkání jsme ještě neobdrželi branku a soupeřům jsme nastříleli 39 branek

9.Malšova Lhota 3 0 0 3 1:41 0

Vysoká : Smiřice / Předměřice 0 :5 (0:1)
Branky: Konrád Petr 2 (1 a 66 min.), Jaborník Martin (40 min.), Vencl Patrik (42 min.), Brom Adam (penalta 46 min.)
Sestava: Brom – Kunc, Jakubský, Votrubec – Morávek, Konrád, Jaborník, Kadlec – Nasa – Vencl, Oláh
Náhradníci: Čuda, Bouček, Fojtík, Horáček
Po vstřelené brance již v první minutě utkání Petrem Konrádem se naše mužstvo přizpůsobilo hře domácího celku. Po zlepšené hře všech hráčů v druhém poločasu se Smiřičtí vstřelením druhého gólu uklidnili a dovedli zápas do vítězného konce s výsledkem 0:5, kdy se o výhře opět podělilo celé mužstvo. Oceňuji obzvláště čisté konto a řádku obdržených branek.

6.10.2012
Sestava: Hovajček,Kunc,Jánský,Morávek,Kadlec,Konrád,JaborníkVencl,Nasa,Fojtík,Votrubec,náhradníci:Brom,Bláhová,Huňák,Čuda,Miler.
Nástup do utkání byl z naší strany velice špatný chyběl pohyb a hra po stranách hřiště. Což všechno vedlo k obdržení branky v 18.min poz po 368 minutách první obdržená branka. Ve druhém poločase se hra mírně zlepšila leč střelecky jsme vyšli naprázdno. Soupeři se podařilo vstřelit druhý gol ve 46.minutě zápasu. Naší odpověďí bylo pouze snížení na 1 : 2 Fojtíkem v 52 minutě. V závěru utkání i přes velkou převahu se nám již vyrovnat nepodařilo.

Foto ze zápasu 6.10.2012 Smiřice/Předměřice - Stěžery/Probluz V. Sladký

Třebeš B - Smiřice/Předměřice 1 : 4 (1 : 2)
10.10.2012
Góly: Vencl 16. a 52.min, Votrubec 21. a 66.min(p.)
Sestava: Brom – Kunc, Jánský, Morávek – Kadlec, Konrád, Jaborník, Votrubec – Nasa – Fojtík, Vencl
Střídání: Oláh, Bouček, Miller
I přes obdrženou branku ve 12.min, kdy se soupeř ujal vedení v zápase, to našim týmem nijak neotřáslo a nasazením a zejména výkonnou hrou v obou poločasech dovedli zápas do vítězného konce. Chci poděkovat všem hráčům za zodpovědný přístup a předvedenou hru. Poděkování patří i těm, které jsme bohužel museli zanechat doma. Utkání se líbilo i početné divácké návštěvě nevídané na žákovské poměry v této soutěži, i díky kvalitní hře domácího celku.

SK Smiřice : Kosičky 10 : 0 (5:0)
Sestava domácích: Brom, Kunc, Jánský, Morávek, Jaborník, Konrád, Nasandelrer, Votrubec, Miller, Kadlec, Horáček, Oláh
Utkání se hrálo za veliké převahy domácích. Výborně zahrál Konrád,Jánský a Nasandelrer střelec tří gólů. Tím mužstvo starších žáků zakončilo podzimní sezónu a umístili se na prvním místě.

Za předvedené výsledky v podzimní části a poctivost v docházce na tréninky, chceme poděkovat celému kádru hráčů a jejich rodičům. Přezimování na čele tabulky se ziskem 21 bodů a skórem 65 - 3 je motivací pro jarní část sezóny a zejména pro kvalitní zimní sezónu která nás čeká.

Přehled zápasů - jaro 2013

Sk Smiřice /Předměřice - Nepolisy 10 : 2 (5:0)
6.4.2013
Sestava: Brom, Kunc, Jánský, Morávek, Kadlec, Konrád, Jaborník, Votrubec, Nasa, Vencl, Fojtík
Střídali: Čuda, Huňák, Olah, Lacko, Horáček, Miler
Branky: Vencl 1, Votrubec 2, Konrád 2, Jánský 3, Jaborník, Nasa
Po dlouhé zimní přestávce a absenci přátelských utkání, na kterých se podepsalo počasí a nezpůsobilé terény, mužstvo vstup do jarní sezóny zvládlo jasnou převahou a výhrou nad soupeřem z Nepolis 10:2, za což děkuji všem zúčastněným hráčům. Na obdržených brankách a kombinaci se podepsala nerozehranost, tudíž máme co zlepšovat.
Doufám, že se počasí umoudří a přiláká vyšší počet příznivců žákovského fotbalu již o následujícím víkendu.
Michal Jarkovský, trenér.

Smiřice/Předměřice - Malšova Lhota 21 : 0 (9:0)
13.4.2013
Sestava: Brom – Kunc, Jánský, Lacko P., - Kadlec, Jaborník, Morávek, Votrubec – Nasa – Fojtík, Vencl
Střídali: Čuda, Huňák, Olah, Miller, Horáček
Branky: Votrubec 4, Vencl 3, Jánský 3, Olah 3, Jabornik 2, Morávek 2, Fojtík 2, Huňák a Kadlec po jedné.
Jednoznačný průběh utkání s řadou krásných branek a spoustou nevyužitých šancí. Děkuji všem hráčům za předvedenou hru a hlavně fotbalový projev po celé utkání.

proti Malšově Lhotě
Malšově Lhotě jsme 13.4.2013 nedali šanci. Foto Vl. Sladký.

Lhota p.L. - Smiřice/Předměřice 0 : 11 ( 0:5)
20.4.2013
Sestava: Brom, Votrubec, Jánský, Čuda – Nasa, Morávek, Jaborník, Vencl – Fojtík – Miller, Hušák, střídali: Lacko O., Oláh, Horáček
Branky: Morávek 3, Jaborník 2, Miller2, Jánský, Čuda a Huňák po jedné, z penalty vsítil Horáček
Utkání mělo jasný průběh s trvalou převahou našeho týmu po celé utkání. Soupeře jsme do žádné šance nepustili. V hrané hře si cením včasného přistupování k hráčům soupeře a rychlého odebírání míče ve spolupráci s gólmany, což korunovalo i čisté konto našeho mužstva. I přes chybějící hráče základní sestavy ( pozn. přijímací zkoušky ), kterým držíme palce v úspěšném vykročení do budoucna, jsme soupeře po vydařených kombinačních hrách nastříleli 11 branek. Ještě více si však cením celého herního projevu mužstva.
Tímto děkuji všem hráčům, divákům a zvláště rodičům.

Smiřice/Předměřice - Vysoká
27.4.2013
Soupeř nepřijel - kontumace. Hráči měli místo utkání trénink.

soupeř nepřijel - tréning
Místo zápasu 27.4.2013 s celkem Vysoké byl trénink. Foto Vl. Sladký.

Smiřice/Předměřice - Červeněves 8 : 0 (2:0)
11.5.2013
Sestava: Horáček - Kunc, Jánský, Votrubec - Kadlec, Jaborník, Morávek, Vencl - Konrád - Fojtík, Nasa
Střídali: Lacko O., Oláh, Huňák, Miller
Branky: Konrád 4, Jánský 2, Morávek a Fojtík

Smiřice/Předměřice - Červeněves
Tohle se opravdu fotografovi panu Sladkému povedlo - stejně jako střelci.

Ten kluk vzadu, s hlavou v dlaních, už asi ví co bude následovat. Foto Vl. Sladký.

Stěžery/Probluz - Smiřice/Předměřice 0 : 3

Smiřice/Předměřice - Třebeš B 1 : 1 (0:0)
25.5.2013
Sestava: Brom – Kunc, Jánský, Morávek – Kadlec, Konrád, Jaborník, Vencl – Nasa – Fojtík, Votrubec
Střídali: Oláh, Huňák, Miller, Horáček
Gól: Jánský
Velice pohledné utkání z obou stran, kdy hra v prvním poločase byla vyrovnaná a nepřinesla žádných branek. Byla vidět nervozita na obou stranách vzhledem k důležitosti utkání. V druhém poločase se hra zpřesnila a po několika šancích na obou stranách trestali hosté z volného kopu 0:1.
Po korekcích v sestavě a zvýšení efektivity směrem dopředu se soupeři dařilo chodit do brejků, ale bez efektu navýšení svého vedení. Náš tlak na soupeřovu branku přinesl vyrovnání v 58 minutě Jánským. Po vyrovnávací brance jsme stupňovali tlak ve snaze rozhodnout utkání v náš prospěch, leč k naší smůle nás dvakrát zastavila branková konstrukce.
Dělba bodů je zasloužená pro obě strany. Oba soupeři bavili početnou diváckou návštěvu kvalitní hrou. Tímto bych chtěl naše příznivce pozvat k následujícímu utkání v Kosičkách. Je to neděle a výkop utkání je v 10.00 hod., odjezd 8.45 hod.

Boj o první místo skončil remízou, což by mělo stačit našemu mužstvu se udržet na špici tabulky.Stačí vyhrát v Kosičkách a naši hráči se stanou vítězi okresního přeboru po několika letech.Zápas začal smolně pro Smiřice, když jsme hned po úvodu utkání prohrávali 0:1.Smiřice vyrovnali hru a neustálým povzbuzováním početnou skupinkou domácích fanoušků, jsme soupeře dostávali pod tlak.Smiřicím se podařilo vyrovnat a v závěru ještě nastřelili Morávkem tyč a Konrádem břevno, ale vítězný gól se jim vstřelit nepodařilo.Za předvedený výkon našeho mužstva patří hráčům a trenérům dík a fanoušci domácích je odměnili potleskem.
Obst.

Smiřice/Předměřice - Třebeš B
Foto Vl. Sladký.

Kosičky - Smiřice/Předměřice 2 : 11
5.6.2013
Branky: Vávra 2 - Kadlec 2, Nasandelger 2, Oláh 2, Votrubec 2, Brom, Jaborník, Vencl

2 místo v HK TÝDENÍK 5+2 DNY OKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR 2.12.2012

Starší žáci: Primát celku Stěžery/Probluz
Předměřice n. L. - Ve sportovní hale Předměřice uskutečnil týdeník 5+2 dny Okresní halový fotbalový přebor starších žáků, kde startovalo 9 týmů ve 2 skupinách, z nichž nejlepší kvarteto postoupilo do závěrečného finále.
Prvenství vybojoval celek Stěžery/Probluz, stříbro Smiřice, bronz Nový Hradec/Slavia Hradec a na „bramborové“ příčce skončil Sokol Třebeš B. Nejlepším střelcem byl David Čížek (Dohalice), který se do černého trefil desetkrát. Celkově střelci zaznamenali ve 22 utkáních 124 gólů, takže i tentokráte byla k vidění řada opravdu pěkných akcí s častým zakončením v podání mladých adeptů fotbalu. Hráči na 1. – 3. místech obdrželi medaile a poháry včetně diplomů, všichni jednotlivci všech týmů ještě převzali sladké ceny a upomínkové předměty od týdeníku 5+2 dny, kterému patří velké poděkování za výraznou pomoc v celém čtyřdílném seriálu halových fotbalových přeborů OFS Hradec.

Slavnostní vyhlašování na závěr celodenního klání provedli Stanislav Ďoubal, vedoucí hradecké redakce týdeníku 5+2 dny, a Martin Zbořil, předseda OFS Hradec Králové. Jednotlivé zápasy, které sledovalo na 300 diváků, řídili rozhodčí Martin Grossman, Vilém Novák z Hradce a Tomáš Ježek z Hoděšovic.

VÝSLEDKY:
Skupina A:
Nový HK/Slavia HK - Stěžery/Probluz B 4:0, Smiřice – Předměřice 3:0, Třebeš dívky – Nový HK/Slavia HK 1:5, Stěžery/Probluz B – Smiřice 0:3, Třebeš dívky – Předměřice 0:3, Nový HK/Slavia HK – Smiřice 2:2, Předměřice – Stěžery/Probluz B 2:4, Smiřice – Třebeš dívky 11:2, Předměřice – Nový HK/Slavia HK 1:4, Stěžery/Probluz B – Třebeš dívky 7:0.

Tabulka:
1.Smiřice 3 1 0 19: 4 10
2.Nový Hradec 3 1 0 15: 4 10
3.Stěžery B 2 0 2 11: 9 6
4.Předměřice 1 0 3 6:11 3
5.Třebeš dívky 0 0 4 3:26 0
Střelci branek Smiřice: 5 Konrád, Jaborník, 3 Kadlec, Votrubec, Venc, Morávek, 1 Jánský.

Rozpis utkání finále:
Stěžery A/Probluz - Smiřice 1:3, Třebeš – Nový Hradec/Slavia 3:3, Smiřice – Nový Hradec Slavia 1:0, Třebeš – Stěžery/Probluz 2:3, Nový Hradec/Slavia – Stěžery/Probluz 5:1, Smiřice – Třebeš 2:1.

Předměřice / Smiřice

Sestava: Horáček,Jánský,Bouček,Nasa,Jaborník,Fojtík,Bláhová,Morávek,Huňák,Čuda,Kunc,Vencl,Oláh

Umístění Smiřice / Předměřice 1 místo

Turnaj odehraný po poměrně náročném sobotním tréninku,za účasti širšího kádru dopadl pro naše hráče nad očekávání velmi dobře.Naše mužstvo nepoznalo za celý turnaj porážku a obsadilo první místo. Za předvedený výkon děkujeme celému mužstvu.

HRADECKÝ POHÁR STARŠÍ ŽÁCI JAROSLAVA MÍCHALA:

Smiřice/Předměřice - Nepolisy 10 : 1 (2:0)
9.6.2013
V neděli hráli st.žáci o pohár Jardy Michala semifinále s Nepolisy a postoupili do finále v Třebechovicích
Sestava: Miller - Kunc, Jánský, Morávek - Kadlec, Konrád, Jaborník, Vencl - Nasa - Fojtík, Votrubec
Střídali: Oláh, Nuňák, Martinů K., Čuda, Brom
Branky: Konrád 4, Morávek 3, Kadlec 2 a Votrubec

Smiřice/Předměřice - Nepolisy 10 : 1