Smiřice - mladší přípravka 2016 / 2017

H1A - BD GROUP OP mladší přípravka

Trénují Martin Černý a Robert Kocián. Texty píše Martin Černý a David Blažek.

7.9.2016
Smiřice - družstvo mladší přípravky jsem fotil 7.9.2016 před úplně prvním zápasem.
Zleva stojí: Janovský František, Hájek František, trenér Robert Kocián, Lorinc Martin a Meyer Tomáš
Dole zleva: Burián Matyáš, Olah Roman, Blažek Ondřej, brankář Šitev Viktor, Nebeský Lukáš a Stříbrný Daniel

květen 2017
Sestava mladší přípravky na fotografii z května 2017.
první řada zprava: František Janovský, Ondřej Blažek, Daniel Stříbrný, Matyáš Pikola, Matyáš Koudelka, Tomáš Mayer,
druhá řada zprava: asistent Čermák, trenér David Blažek, David Čermák, František Hájek, Jakub Hofman, Lukáš Hlava, Matyáš Burian,
trenér Josef Hájek, trenér Martin Černý. Leží brankář Viktor Šitev. Foto J. Hájek

Zpět na hlavní stránku fotbalového klubu       Archiv starších sezón       Minulá sezóna

Utkání soutěže 2016 / 2017
klikni pro přímý přístup k podrobnostem o zápasech.

SK Smiřice - AFK Probluz 0 : 10 (0 : 6)
SK Smiřice - TJ Sokol Dohalice 6 : 3 (2 :3)
TJ Sokol Hoříněves - SK Smiřice 5 : 1 (3 : 1)

Branky: 4x Burian, 1x Nebeský, Lorinc
Sestava ze soupisky prvního zápasu: (všichni nehráli - viz fotka nahoře) Šitev Viktor, Hájek František, Olah Roman, Meyer Tomáš, Blažek Ondřej, Duong Gia Bao, Burián Matyáš, Nebeský Lukáš, Janovský František, Hofman Jakub, Stříbrný Daniel, Koudelka Matyáš

Martin Černý:
   V zápase s Probluzí zažili naši hráči svou fotbalovou premiéru. A ta byla velice těžká, protože za hosty nastoupili fotbalově i fyzicky vyspělejší hráči. Naši bojovali, ale skóre rostlo.
   V utkání s Dohalicemi už jsme se soupeři vyrovnali i fotbalově. Zachytal Šitev a střelecky se blýskl Burián a zrodilo se tak zasloužené první vítězství této party.
   Poslední zápas s Hořiněvsí nám začaly docházet síly, ani to však nebrzdilo nezměrnou bojovnost všech hráčů a tak bylo utkání na vážkách. Dva góly v úplném závěru rozhodly o zasloužené výhře hostí.
   Celý turnaj nám ukázal, že je stále na čem pracovat, ale pochvala celému týmu a zvláště gólmanovi.

7.9.2016
Poslední rady před zápasy uděluje Robert Kocián.

7.9.2016
Nůžky, kámen, papír s dívkou z Probluze.

7.9.2016
Na polovině hřiště se hrály dva zápasy vedle sebe.

Třebechovice - Smiřice 0 : 13 (0:6) - Martin píše dole jiný výsledek.

Sestava: Šitev - Blažek, Olah, Burián, Koudelka, Meyer, Janovský

Smiřice - Třebechovice 14 : 0 (8:0)
Branky: 11x Burián, Koudelka, Olah a Blažek
Nastoupili jsme se soupeřem, který byl fyzicky i věkově slabší, čehož jsme využili k lepšímu tréningu. Na střídání byli připraveni jen 2 hráči, ale i ti si zahráli dosytosti. Střelecky se blýskl Burián a dobře se jevil i Koudelka a Blažek. Gólman si v tomto zápase na míč moc nesáhl.

Smiřice - Malšova Lhota 3 : 12 (1:6)
Branky: 2x Burián, Koudelka
V tomto utkání jsme byli slabší opět my. Soupeř působil fotbalově a hrál pěknou hru. My jsme se po prvním zápase vznášeli ve výšinách a hráči z Lhoty nás posadili na zadek. Ukázalo se, že je toho hodně, co se musíme ještě naučit.

17.9.2016 v Hoříněvsi

1. Ve vyrovnaném utkání rozhodla větší fyzická kondice hostujícího celku. našemu týmu chyběl kanonýr Burián a ostatní se střelecky prosadit nedokázali.
2. Jestliže v prvním utkání jsme byli soupeři vyrovnaným partnerem, tak v utkání s ,,áčkem" jsme dostali lekci z fotbalu. Soupeř byl jednoznačně lepší a jen dobrý výkon brankáře nás zachránil od vyšší pořážky. Dobře zahrál i Lukáš Nebeský.
Není třeba věšet hlavu, ale poctivě trénovat a pak věřím, že se i výsledky dostaví.

TJ Sokol Třebeš D - Smiřice 6 : 1 (2:1)
TJ Sokol Třebeš C - Smiřice 4 : 8 (3:5)

24.9.2016 v Třebeši

1. zápas:
Soupeřem nám byly dívky, které byly vyspělejší fyzicky, zvláště brankářka. Ta přiváděla naše útočníky v zoufalství, když jak Burián, tak Nebeský na ni běželi asi 10x sami, ale prosadil se jen Burián.
Ve druhé půli dostala příležitost i lavička náhradníků a soupeř nás začal přehrávat. Slabší den s i vybral i náš gólman a tak skóre narůstalo jen u domácích.
2. zápas:
Branky: 3x Hofman, 2x Nebeský, 2x Burián, Hájek
Za pěkného počasí se hrál svižný fotbal, který se divákům (zvláště smiřickým) musel líbit. Velice dobře zahrál Nebeský a Burián, v obraně Hájek a střelecky se prosadil Stříbrný.
Škoda okének v obraně a občas i střelecké indispozice našich hráčů, jinak by skóre bylo ještě výraznější.
Celkově však může s výjezdem do Třebše panovat spokojenost.
Další utkání ve středu 28.9. v 16.00 ve Smiřicích

Smiřice -Libčany 9 : 3 (5:1)
Smiřice - Urbanice 11 : 2 (8:1)

28.9.2016 ve Smiřicích

1. zápas:
Branky: 4x Hofman, 3x Burián a 2x Blažek
Povedl se nám vstup do utkání, když střelecky disponovaný Hofman dal branky, což soupeřem trochu otřáslo. My jsme v pohodě kontrolovali vývoj zápasu a skóre utěšeně narůstalo. Do utkání zasáhli i všichni náhradníci a nevedli si vůbec špatně. Na soupeři bylo znát, že stejně jako my teprve začíná s fotbalem.

2. zápas:
Branky: 5x Hofman, 2x Blažek, 2x Hlava, Koudelka a vlastní
Ze druhého utkání jsme měli díky možnému uspokojení menší obavy. Ty ale byly licjé. Celý tým vtrhnul do utkání jako uragán a výsledkem bylo 8 gólů v síti maličkého brankáře hostí. Očekávané uspokojení přišlo ve druhé půlce, když bylo utkání rothodnuto.

Oba zápasy jsme si užili i v oslabené sestavě. Pravdou je, že oba soupeři naši hru moc neprověřili přesto si vítězství ceníme a pokračujeme.
Je potěšitelné, že náš kádr se kádr se neustále rozrůstá.

Na prvním zápase byl Vladimír Sladký, jeho - fotografie jsou zde.

Branky: 1. Hofman 2x - 2. Hofman a Burián

Oba zápasy probíhaly podle stejného scénáře . Vstup do utkání nám vyšel a vše vypadalo nadějně. Opak však byl pravdou. Domácí trenéři sáhli mezi náhradníky, kde byli hráči hrající krajskou soutěž, a ti svým uměním otočili vývoj utkání. Marná byla naše snaha, fotbal hráli domácí.
Největší rozdíl byl hlavně ve hře brankářů, když opba domácí byli pátým hráčem v poli a několikrát dokonce skórovali. Kyž se vydali do hry, vznikalo přečíslení a naši borci nestíhali bránit. Takový je však trend a my se mu musíme také přizpůsobit.
Příští víkend má náš tým volno.

Smiřice - Nový Hradec 5 : 5 (3 : 1)

1. zápas:
Jedinou naši branku vsítil Hofman.
Ve vyrovnaném utkání zvítězily vyspělejší dívky, když dokázaly využít svých šancí. Naše mužstvo nehrálo vůbec špatně, ale neúčast Buriána a Nebeského byla znát.

2. zápas:
Branky: 4x Hofman a Blažek
V tomto zápase jsme byli lepší, vypravovali jsme si díky střelecky disponovanému Hofmanovi slibný náskok. Hosté však v závěru dokázali využít úbytku sil našich hráčů a vyrovnali.
Před námi jsou poslední dva zápasy v neděli 30.10. v Hradci Králové na Háječku. Sraz v 8.30 hod. v HK.

30.10.2016 v Hoříněvsi:

1. zápas:
Výborně nám vyšel vstup do utkání a vedli jsme 3 : 0. Dostavilo se uspokojení, polevila pozornost a bojovní domácí vyrovnali. Po důrazné domluvě trenéra vlétlo do druhého poločasu úplně jiné mužstvo a skóre začalo narůstat. Do střelecké listiny se tak dostali všichni hráči z pole.

2. zápas:
Soupeř byl fyzicky slabší, ale dobře technicky vybavený. Brzy jsme se dostali do vedení, ale vlastními chybami jsme soupeře nechali vyrovnat. Ve druhém poločase se skóre posunovalo na obou stranách a stále nebylo rozhodnuto. Jelikož to byl druhý zápas , a měli jsme jen tři lidi na střídání, docházely nám síly. Přesto jsme i díky chybám domácích docílili cenného vítězství.
Oba zápasy dobře zachytal gólman, střelecky se opět prosadil Hofman a v obraně Hájek. Pochvalu zaslouží všichni.

Tréninky budou probíhat v sobotu v 10,00 hod na umělé trávě.

Jarní část soutěže

11.4.2017 zápasy ve Smiřicích
Sestava: Šitev – Hájek, Hofman, Blažek, Marek, Stříbrný, Hlava, Burián

Smiřice – Lhota p. Libčany 4 : 6 (2 :4)
Branky Burián 3x, Hofman
První utkání se neslo v duchu dlouhé zimní přestávky a na našem týmu byla vidět velká nervozita i očekávání. Hra byla vyrovnaná, ale hosté byli produktivnější.
Střelecky se prosadil Matyáš Burián, autor hattricku.

Smiřice . Roudnice 3 : 3 (2:2)
Burián 2x, Blažek
Zápas byl vyrovnaný a neurovnaný. O remíze rozhodl výborný výkon brankářky soupeře a naše střelecká nemohoucnost. I když jsme měli v poli převahu, nebyli jsme schopni utkání rozhodnout v náš prospěch.

Smiřice – Hořiněves 0 : 8 (0:3)
V závěrečném utkání s nejlepším týmem turnaje podalo naše mužstvo asi nejlepší výkon, což ale na soupeře nestačilo. Opět jsme zazdili několik slibných šancí, včetně penalty a tak jsme góla nedali.
Nejlepším hráčem tohoto utkání byl brankář Šitev.

Celkově nám turnaj ukázal, že je stále dost práce před námi.
Nejlepší hráči Smiřic byli Šitev a Burián. Zklamáním pak výkon Hofmana.

6.5.2017 zápasy v Hoříněvsi
Sestava: Šitev - Hájek, Burian, Hlava, Pikola, Stříbrný, Koudelka, Hofman

Smiřice - FC Hradec Králové dívky 4 : 4 (2:1)
Góly: Pikola, Burian, Hájek, Hofman
Vstup do zápasu nám vyšel skvěle a po chvilce jsme vedli 2:0, a nic nenasvědčovalo tomu, že by nám ze strany soupeře hrozilo nějaké nebezpečí. Tento dojem však zřejmě vstoupil do mysli našich hráčů a přestali jsme hrát. Děvčata začala bojovat a výsledkem byly čtyři branky v naší síti 2 : 4. Bez viny na gólech nebyl ani Šitev, který však v závěru utkání své chyby odčinil a jen jeho zásluhou máme alespoň bod. Obě naše branky padly z dálky, když nejprve vykřesal jiskru naděje parádním trestňákem Hájek a v samém závěru vyrovnal Hofman.
Musím však konstatovat, že 2 body jsme asi ztratili.

Smiřice - Nový Hradec Králové 1 : 5 (0:2)
Gól: Burian
Soupeř o stupěň výše výkonem, než děvčata, přesto jsme se mu vyrovnali a několikrát jsme ho zle potrápili. Jen díky brankářce NHK a jejich obrovskému štěstí, jsme vsítili jen jeden gól.
Předvedená hra však snesla přísnější hledisko.

10.5.2017 zápasy ve Smiřicích

Fotografie Vladimíra Sladkého ze zápasu.

David a Jitka Blažkovi:
HK  Slavia - Smiřice B 8:4
Zápas začal vyrovnaně a i když kluci bojovali nedařilo se dostat míč do soupeřovy branky.
Poločas končí 4:2.
Druhá půle se odehrávala stejným způsobem, přes snahu kluků se jim nedařilo dát gol, soupeř oproti nám proměnil každou šanci. Konečný stav 8:4.

HK - Slavia A - Smiřice (18:1)
V tomto zápase bylo poznat, že soupeř je na jiné fotbalové úrovni. Ale všem našim hráčům včetně brankáře patří velká pochvala protože hraní až do konce nevzdávali. Poločas 11:1.

Malšova Lhota B - Smiřice (3:10)
Tento zápas se nám vydařil, ale bylo znát, že soupeř je slabší. První poločas skončil 5:2.
V druhém poločase jsme hráli ještě o trochu lépe, střelecky se prosadil Burian, Lukáš Hlavu si došel také pro hattrick .
Branky: dávali Lukáš Hlava 3x,Kuba Hofman, Dan Stříbrý a Máťa Burian 5x.

Malšova Lhota A - Smiřice (7:3)
V tomto zápase bylo naopak vidět, že Áčko je fotbalově lepší. Naši kluci si začali zkoušet kombinace z tréninků a i když první poločas skončil 5:0 nebyli zklamaní. V druhé půlce kluci zabrali a i brankář předvedl, že se dřina na tréninku vyplácí, kluci se snažili Áčku vyrovnat, ale nestačilo to. Konečný stav 7:3.
Branky: Hlava, Burian 2x.

Myštěves B - Smiřice (5:5)
Tento zápas se nám poměrně dařil. Kluci hráli dobře a v první  poločase vedli 4:3
V druhé polovině už to tak dobře nešlo a po trenérské chybě ve střídání dopadlo utkání 5:5.
Branky: Hlava, 2x Burian, 2x Hofman

Myštěves A - Smiřice (2:7)
Do tohoto zápasu jsme nastupovali trochu se strachem, ale kluci se ukázali jako pravý sehraný tým. Bylo úžasné pozorovat kombinace, které předváděli. Bylo vidět, že si kluci užívají a radují se z každé branky.
V druhé půli jsme dále tlačili a konec zápasu byl 7:2.
Střelecky se převedl Burian a podržel nás i brankář.
Branky : 6x Burian, Hofman

Lovčice - Smiřice (3:3)
První poločas se kluci nemohli srovnat a první poločas byl 1:1.
V druhém poločase už to bylo lepší, ale stačilo to jen na remízu 3:3
Střelecky se projevil Blažek
Branky : Burian, 2x Blažek

Nepolisy- Smiřice (4:5)
Do druhého zápasu kluci nastoupili s větším elánem a bylo to znát. I když první poločas skončil remízou, v druhém kluci zabrali a výsledek byl 4:5. Střelecky se předvedl Hofman a opět nás podržel brankář V Šitev. A pochvalu si zaslouží i M. Koudelka v obraně.
Branky: Hlava, Burian , 3x Hofman

Třebechovice - Smiřice (2:11)
U tohoto zápasu si přišli diváci na své. Zápas měl spád a každou chvíli padla branka. Bylo vidět, jak velkou proměnou za posledních pár týdnů hráči prošli. Každý si hlídal svého soupeře. Střídání bez potíží . Poločas 0:7. Ve druhém poločase byla znát únava a i slunečné počasí bez stínu udělalo své. Ale i tak jsme se dokázali ještě střelecky prosadit. Pro hattrick si došel Pikola, málem dvojitý přidal Burian, dalšími střelci byli Hofman a Koudelka. Konec zápasu 2:11
Branky : 5x Burian, 3x Pikola, 2x Hoffman, Koudelka

Vysoká - Smiřice 9:2
Tento soupeř byl velmi tvrdý oříšek. Před zápasem hráči  dostali informaci o soupeřově kanonádě při posledním zápase  a začali mít strach. Takticky jsme předvedli lepší fotbal než s prvním soupeřem , ale byla znát jasná převaha soupeře. Soupeřův hráč č. 10 veškeré své šance dokázal ihned proměnit a to v nás vyvolalo ještě větší strach. A jelikož soupeř měl v týmu i slečnu bylo vidět, že my máme v týmu gentlemany :-) Perfektními zákroky nás držel brankář. Bohužel někteří ke konci hru zcela vzdali. Uvidíme, jak se po týdenním horském odpočinku předvedou v Hlušicích :-)
Branky : 2x Burian

17. kolo zápas v Hlušicích
27.5.2017 jsme odjeli bojovat do Hlušic. Prvním soupeřem nám byly Předměřice/Lok HK
Jelikož rtuť teploměru již ráno byla na 26 stupních nikdo nečekal žádné velké výkony. Trenéři drželi hráče do poslední chvíle v kabině a  domácí chystali kýble s vodou, aby se mohli kluci během zápasu osvěžit.
Naši hráči nastupovali v plném počtu jako vždy. Do prvního poločasu nastoupili v plné síle, bylo vidět, že je hra baví. Všichni hráli perfektně a odpovídal tomu i stav v polovině zápasu vedli jsme 4:0.
I když kluci hráli i v druhém poločase dobře, došlo k výměně brankáře na soupeřově straně na šikovnou culíkatou slečnu a tím kluci nedokázali střelit prudší ránu :-). Po zranění nejlepšího střelce jsme zápas skončili 5:1.

RMSK Cidlina NB B  - Smiřice 2 : 11 (0:5)
Do druhého utkání jsme šli také nadšeni, ale bylo vidět, že soupeř je slabší. První půli hráli skvěle a výsledek 5:0 to jen potvrdil. Ve druhém poločase si kluci uvědomili slabost soupeře a všichni si chtěli dát gól. Proto druhý poločas neměl moc s fotbalovostí a kombinací nic společného. Velkou rychlost v zápase předvedl Koudelka a Pikola měl snad nejvíce neproměněných šancí.  Všichni kluci zaslouží velký dík a dovolili bychom si tvrdit, že dokázali, že když chtějí tak umí i ve velkém vedru.

18.kolo 3.6.2017 v Hoříněvsi
Smiřice - FC Hradec D 4 : 5 (2:3)
Do tohoto zápasu kluci nastoupili jako suveréni, soupeř vypadal menší a tak si mysleli, že mají výhru v kapse. Na první poločas se moc koukat nedalo.
Bohužel jsme nedokázali proměnit šance a spoustu faulů nám rozhodčí Štáfek nepískal i přes upozorňování trenérů i diváků rozhodčí nevnímal. Dokonce i soupeřův první gól dle pravidel neměl platit. Kluci tím velice trpěli a nedokázali pořádně hrát. Křivda byla pro ně i některé rodiče silnější a nedokázali se na hru soustředit. I během střídání našeho týmu protihráč nečekal. I tak zápas skončil 4:5. V tomto zápase bychom měli vyzvednout útočníky Hlavu a Pikolu, protože i přes křivdu šli do zápasu s vervou.

Smiřice - FC Hradec C 8 : 5 (5:2)
Soupeř byl menšího vzrůstu a kluci do zápasu nastupovali otrávení. Styl rozehrávání soupeře byl pro naše kluky "neobvyklý" a tak někdy nedokázali rychle reagovat. I přesto hráli pěkný fotbal. Jak je vidět viz výše dokázali jsme porazit lepší tým. Zápas skončil 8:5.

Posledním zápasem sezony jsme tedy dokázali, že začínáme být sehraný tým, a proto v kompletní sestavě přecházíme do starší přípravky.