České Meziříčí - Smiřice 0 : 2
Sokol Lípa - Smiřice 2 : 3
Smiřice - Solnice 0 : 3

Závěrečná tabulka sezony ze dne 17.6.2017

Mužstvo Smiřic bylo v nové sezoně přeřazeno do skupiny A, kde nás čekají úplně jiní soupeři z jičínského okresu.

Přátelské zápasy:       Pohár hejtmana královéhradeckého kraje:

Jsou použity údaje ze stránky khfotbal.cz

branky
Úspěšnost našich hráčů v sezoně 2016 / 17.

Smiřice B

Muži z Rasošek jsou přihlášeni do soutěže JAKO 4. třída A dospělí, pod názvem Smiřice B.
Trenér Jan Rezek. Domácí zápasy se hrají ve Smiřicích.

Sestava ze dne 16.4.2017: Vaníček Michal, Plhal Adam, Hochsteiger Jan [K], Suchánek Martin, Oláh Christian, Lazarik Tomáš, Čapek Vladimír, Šimek Petr, Husak Oleksandr, Šeda Filip, Růžek Pavel.
Náhradníci: Gorol Ladislav, Velc Patrik, Prokop Roman, Holínský Vítězslav

Smiřřice B - podzim 2016 Podzim 2016
14.08.2016 Libčany B - Smiřice B 3 : 1 (1:1)
20.08.2016 Jeníkovice - Smiřice B 2 : 1 (1:0)
28.08.2016 Smiřice B - Probluz B 1 : 2 (1:1)
03.09.2016 Sendražice - Smiřice B 3 : 1 (2:0)
11.09.2016 Smiřice B - Libřice 3 : 4 (1:0)
18.09.2016 Černilov B - Smiřice B 5 : 2 (0:1)
25.09.2016 Smiřice B - Hořiněves 0 : 2 (0:0)
02.10.2016 Smiřice B - Libčany B 2 : 1 (0:1)
09.10.2016 Smiřice B - Jeníkovice 3 : 2 (1:2)
16.10.2016 Probluz B - Smiřice B 2 : 2 (2:0)
23.10.2016 Smiřice B - Sendražice 1 : 2 (0:1)
29.10.2016 Libřice - Smiřice B 4 : 1 (1:1)
Neděle 6. 11. 2016 14:00 Smiřice B - Černilov B
Sobota 12. 11. 2016 14:00 Hořiněves - Smiřice B

Tabulka je ze dne 2.11.2016

Jaro 2017
Smiřřice B - jaro 2017 25.03.2017 Jeníkovice - Smiřice B 3:2 (1:0)
02.04.2017 Smiřice B - Probluz B 2:1 (1:0)
08.04.2017 Sendražice - Smiřice B 7 : 2 (5:1)
16.04.2017 Smiřice B - Libřice 1 : 3 (0:3)
23.04.2017 Černilov B - Smiřice B 1 : 0 (0:0)
30.04.2017 Smiřice B - Hořiněves, spolek 4 : 2 ( 1:0)
07.05.2017 Smiřice B - Libčany B 0 : 3 ( 0:1)
06.05.2017 Hořiněves - Smiřice B 3 : 0 (3:0)
14.05.2017 Smiřice B - Jeníkovice 4 : 5 (3:2)
21.05.2017 Probluz B - Smiřice B 5 : 2 (1:1)
28.05.2017 Smiřice B - Sendražice 1 : 3 (0:1)
03.06.2017 Libřice - Smiřice B 7 : 0 (5:0)
11.06.2017 Smiřice - Černilov 4 : 8 (2:2)
17.06.2017 Libčany B - Smiřice B 6 : 3 (2:0)

Závěrečná tabulka sezony ze dne 30.6.2017

Mužstvo Rasošek bylo v další sezoně přihlášeno do soutěže v okrese Náchod.

--- /souteze.fotbal.cz/ --- z této stránky jsou použity údaje a tabulka.

Podzimní část soutěže:

SK Smiřice - FK Jaroměř B 4 : 2 (1:2)
13.8.2016
Branky: 18.Mochan J., 61. Ponikelský, 86. a 90.Šimek
Žluté karty: 55.Melichárek, 79.Mochan J.
Sestava: Hottmar- Mochan M. (46.Janko), Melichárek, Matějček, Koza(Čížek), Havlíček, Ponikelský, Koutník, Mochan J.(82.Obst), Fof (64.Škarytka), Šimek(90.Mertlík)

Václav Tarantík - vedoucí mužstva (domácí):
Na úvod soutěže se hrál fotbal slušné úrovně. První poločas byl vyrovnaný, ve druhém se projevila větší touha po vítězství našich hráčů, kteří otočili výsledek a zaslouženě zvítězili.

Tomáš Paleček, Trenér (hosté):
domácí byli hladovější ve druhém poločase nás fyzicky a hlavně herně přehráli a proto zaslouženě si výhru zaslouží

Smiřice : Jaroměř B Smiřice : Jaroměř B

Smiřice : Jaroměř B

20.8.2016
Branky: 2. Bednář, 15. Ponikelský, 28. Šimek, 82. Šimek
Žluté karty: 34. Mochan Jakub, 37. Šimek
Sestava: Hottmar - Mochan Marcel (87. Mertlík), Matějček, Janko, Koutník, Fof (68. Škarytka), Havlíček, Ponikelský, Mochan Jakub, Bednář, Šimek

Josef Kárník, hlavní pořadatel (domácí):
Opět nám po zbytečném vyloučení nezbyly síly na vyrovnání výsledku.

Václav Tarantík - vedoucí mužstva (hosté):
Utkání jsme začali dobře, po půlhodině jsme vedli 3:0, poté jsme přestali hrát a umožnili domácím snížit, ale závěr patřil zase našim hráčům kteří zaslouženě zvítězili.

SK Smiřice - Černíkovice 7 : 1 (3 : 0)
27.8.2016
Branky: 64.79.Bednář, 52.84.Šimek, 3.Ponikelský, 25.Melichárek, 26.Havlíček
Žlutá karta: 52. Šimek
Sestava: Hottmar - Matějček (53.Zemek)Bednář, Janko, Koutník(64. Koza), Melichárek, Mochan M., Havlíček, Ponikelský, Mochan J.(68.Škarytka), Šimek

Hrálo se za úmorného vedra. Po celé utkání jsme měli výraznou převahu, mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito. Zasloužené vítězství.

SK Smiřice -  Černíkovice 7 : 1
Naši Černíkovice přehráli rozdílem třídy.

Velešov Doudleby n. O. - SK Smiřice 5 :0 (1:0)
3.9.2016
Žluté karty: 25. Janko, 44. Matějček, 54. Melichárek, 58. Ponikelský, 71. Bednář, 90. Zemek, 90. Škarytka
Sestava: Brom Adam - Bednář Aleš - Matějček Martin, Janko Pavel, Koza Ondřej - Mochan Marcel, Ponikelský Milan, Havlíček Jan ( 55. Zemek Karel), Melichárek Lukáš - Šimek Petr (76.Darjanin Radek), Koutník Jan (59. Škarytka Jan)

SK Smiřice - Velké Poříčí 5 : 2 (4:0)
10.9.2016
Branky: 1.32.33.52.Ponikelský 26.Melichárek
Žlutou kartu dostal v 80té minutě Mochan M.
Sestava: Hottmar - Matějček, Bednář, Janko (64. Škarytka), Koza, Melichárek, Mochan M. (81.Darjanin), Ponikelský, Havlíček, Mochan J., Šimek (87.Olah)

První poločas byl z naší strany povedený, hned v 15.vteřině jsme šli do vedení, a poté jsme ještě stihli přidat 3 branky a neproměnit pokutový kop.Ve 2.poločase se hosté zlepšili, ale na zvrat v utkání to již nestačilo.

Hurdálek J.-ved. (hosté):
Úvod utkání se snadno ujali vedení domácí po chybách hostí V 35.min to bylo již 4 : 0 V druhé části si hosté vytvořili mnoho šancí, ale dali pouze 2 branky.

Fotografie Vladimíra Sladkého ze zápasu.

Spartak Police n. M. - SK Smiřice 6 : 0 (3:0)
18.9.2016
Sestava: Hottmar - Matějček , Bednář , Janko , Koza , Kadlec (61.Oláh) , Mochan M. , Havlíček , Mochan J. , Šimek (83.Darjanin) , Škarytka (79.Morávek)
Žluté karty: 44. Mochan J. , 39. Kadlec , 72. Mochan M.

Jansa Lubomír - trenér (domácí):
Začátek zápasu nebyl dle našich představ. Nemohli jsme se dostávat do šancí, ovšem pětiminutovka před půlí nám pomohla. Druhý poločas byl již z naší strany povedenější a zaslouženě bereme tři body. Pochvala pro celý mančaft a za zmínku stojí branka Kuby Semeráka. Nádherná situace a gól,který potěšil všechny přítomné, krom hostující lavičky.

SK Smiřice - SK Albrechtice n. O. 2 : 2 (2:1) (PK 2:3)
24.9.2016
Branky: 5.Zemek, 25.Ponikelský
Karty: 76.Mochan Marcel
Sestava: Hottmar - Matějček, Bednář, Janko, Koza, Mochan M., Fof (46. Havlíček), Melichárek, Ponikelský, Mochan J. (71.Šimek) Zemek (85.Škarytka)

Utkání jsme začali dobře, brzo jsme vedli 2:0 a neproměnili další šance. Druhý poločas byli hosté lepší a zaslouženě vyrovnali. V penaltovém rozstřelu se štěstí přiklonilo k soupeři, který tak bere 2 body.

Rostislav Kchop, trenér (hosté):
I. pol. patřil domácím, po naší chybě v rozehrávce skórovali již v 5. minutě. Po několika dalších šancích dali i další gól. Nám se podařilo do pol. korigovat krásným gólem ze SS - L. Sršeň. V úvodu II.pol. neproměnili domácí gólovku a do konce zápasu jsme již byli lepší. Dělba bodů zasloužená. V penaltách nás podržel v bráně M.Králík (2x chytil) a rozhodl muž z lavičky - D. Brandejs. Pozn.: oproti zápisu byl střelcem 2.gólu Hořínek

1.10.2016
Branky: 5.Ponikelský M., 54. Koutník J.
Sestava: Hottmar O., Koza O.(50.Havlíček J.), Bednář A., Janko P., Koutník J., Mochan M., Melichárek L., Fof V.(46.Šimek P.), Ponikelský M., Mochan J.(70.Škarytka J.), Zemek K.

Kotyza Pavel - vedoucí mužstva (domácí):
Kvalitního soupeře ze Smiřic jsme přehráli svým nasazením a bojovností. V herně vyrovnaném zápase se nám podařilo dát o jeden gól navíc a tím získat opět důležité 3 body.

V utkání jsme si vytvořili mnoho golových šancí, ale na body to nestačilo.

8.10.2016
Sestava: Hottmar-Mochan M., Melichárek, Janko, Koutník, Zemek, Fof, Ponikelský, Mochan J.(58.Havlíček), Bednář, Šimek
Žluté karty: 29.Mochan J., 56.Melichárek

Derby utkání skončilo spravedlivou remizou.Obě mužstva předvedla kvalitní výkon. Je jen škoda, že se 120 přítomných diváků nedočkalo nějaké té branky.

vedoucí mužstva Pšenička Martin (hosté):
Utkání bylo vyrovnané a remíza je tak zasloužená. V penaltové loterii zářil Šmarda, když dvě penalty sám chytil a rozhodující proměnil. Naše bezbrankové prokletí na soupeřově hřišti dál pokračuje.

Spartak Opočno - SK Smiřice 1 : 4 (0:0)
15.10.2016
Branky: 47. Šimek, 53. Bednář, 65. Ponikelský, 74. Bednář
Sestava: Hottmar - Mochan / 75.Husak, Melichárek, Janko, Zemek, Fof / 64.Matějček, Koutník, Mochan, Bednář / 81.Obst, Šimek / 68. Havlíček, Ponikelský
Žlutou dostal v 82 minutě Janko

Jánský Jan,trenér (domácí):
Za předvedený výkon ve druhém poločase jsme si lepší výsledek nezasloužili.

Konečně jsme začali proměňovat brankové šance. Zasloužené vítězství.

22.10.2016
Branky: 5. a 89. Melichárek Lukáš
Žluté karty: 49. Mochan Marcel, 52. Matějček, 68. Melichárek
Sestava: Hottmar - Koza, Matějček, Melichárek, Koutník, (75.Škarytka), Mochan M. (65.Husak), Zemek, Ponikelský, Mochan J, .Bednář, Havlíček

Naši hráči podali nejhorší podzimní výkon. Gratuluji hostům k zaslouženému vítězství.

Mikušík Milan, trenér (hosté):
První podzimní venkovní vítězství jsme si za předvedenou hru zasloužili.

29.10.2016
Branky: 38.Kadlec a 87.Husak
Žluté karty: 51.Škarytka 80.Bednář
Sestava: Hottmar-Mochan M, Bednář, Zemek, Koutník,(70.Darjanin), Husak, Havlíček, Melichárek, Mochan, J.Kadlec, Škarytka

Poslední podzimní utkání na domácím hřišti se nám nepovedlo. Produktivnější hosté si odvezli všechny body.

Libor Beran-vedoucí mužstva (hosté):
Naše sestava připomínala naši republiku po Mnichovské dohodě. Odjeli jsme pouze v jedenácti hráčích s odhodláním se poprat o výsledek. Díky koncentrovanému výkonu na hranici sebeobětování si zaslouženě odvážíme tři body. Lví podíl na našem úspěchu má trenér "Pepi" Vašata, který perfektně odkoučoval toto těžké utkání. Kdyby jsme takto makali před týdnem, měli by jsme o tři body víc. Ale na kdyby se nehraje.

5.11.2016
Branky: 11- Koutník Pavel (PK)
Žlutá karta: 45.Ponikelský M.
Sestava: Hottmar O.-Mochan M. (80.Obst V.), Melichárek L., Janko P., Koza O., Zemek K. (Havlíček J.), Koutník J., Ponikelský M., Matějček M., Husak Oleksandr (63.Škarytka J.,), Kadlec A. (85.Darjanin R.).

M.Kadavý - trenér (domácí):
Po vyrovnaném poločase, kdy hostům vydatně pomáhal silný vítr, jsme konečně dokázali proměnit několik vypracovaných šancí. Výborným výkonem se v 2.pol. prezentoval J.Bulušek, který 3x připravil pro střelce míč před prázdnou bránu. Poděkování celému týmu a hlavně našim skvělým fanouškům!!

Jarní část soutěže:

Černíkovice – Smiřice 1 : 0 (1:0)
26.3.2017
Sestava: Hottmar Ondřej, Mochan Marcel, Melichárek Lukáš(K), Matějček Martin, Koza Ondřej, Havlíček Jan, Šimek Petr, Škarytka Jan(46.Růžek Pavel), Mochan Jakub, Husák Oleksandr, Prokop Roman
Žluté karty: 65.Mochan M., 85.Melihárek
Červené karty: Melichárek + Šimek - po ukončení zápasu

Jedlinský Jakub - vedoucí mužstva (domácí):
Dnešní zápas byl pro nás velice důležitý. První doma a se soupeřem, který byl sousedem v tabulce. Prvním gólem jsme si velice pomohli a soupeře jsme v prvním poločase tlačili. Bohužel jsme neproměnili další šance a především v poločase druhém, kdy nás soupeř zatlačil, jsme se strachovali. Výborným zákrokem nás však podržel golman, a tak bereme všechny body. Chlapcům díky za předvedený výkon.

Vyrovnanému utkání by více slušela remíza.

Smiřice - Doudleby 0 :0 (PK 5:4)
1.4.2017
Sestava: Hottmar - Mochan M., Matějček, Janko, Koza, Mochan J., Havlíček, Prokop (85.Škarytka), Koutník, Husak, Růžek (75.Kadlec)
Žluté karty: 40.Mochan M., 50.Prokop, 57.Koza, 85.Janko

V utkání s zrodila spravedlivá remiza, první půle patřila hostům, druhá domácím, kteří byli nakonec štastnější v pokutových kopech.

Velké Poříčí - Smiřice 4 : 0 (0:0)
8.4.2017
Sestava: Hotmar, Mochan, Janko, Matějček, Koza, Havlíček, Mochan, Kadlec, Škarytka, Husak, Prokop
Žlutá karta: Škarytka

Hurdálek Josef - ved. (domácí):
Od úvodu utkání si domácí vytvořili převahu. Své šance nedávali. Brankově se prosadili až v 2.poločase. Ve 4 zápasech dokázali po každé výhrát 4 : 0. Zasloužené vítězství domácích.
Zasloužené vítězství domácích.

Smiřice - Spartak Police n. M. 0 : 1 (0:0)
15.4.2017
Sestava: Hottmar - Mochan M., Matějček, Janko, Koutník, Havlíček, Husak, Škarytka, (92.Čapek), Kadlec (68.Růžek), Prokop, Mochan J.
Žluté karty: 2.Husak, 44.Škarytka, 76.Mochan J., 93.Havlíček

Bohužel ani slušný výkon našeho mužstva proti lídrovi soutěže body nepřinesl.
Klimeš Karel - předseda oddílu (hosté):
Po minulém utkání, které se jak herně i výsledkově nepodařilo, kdy proběhl v kabině pohovor, dnes nastoupilo naše mužstvo hladové po gólech a vítězství. Z množství šancí jsme vstřelili sice jen jeden gól, ale i ten přinesl tři body.

Pohled fotografa:
V zápase nás držel brankář, ale když naši zazdili tři tutovky. Pak rozhodla akce, kdy jsme sedmdesát metrů od vlastní branky měli aut a hráč soupeře se zmocnil míče přešel s ním před naší branku a tam  nahrál spoluhráči, který to uklidil do prázdné branky.

SK Albrechtice n. O. - SK Smiřice 3 : 1 (1:0)
23.4.2017
Naši branku vsítil v 53.minutě Raszka
Sestava: Hottmar - Mochan (87.Kadlec), Matějček, Janko - Koza, Havlíček (46.Šimek), Raszka, Škarytka (62.Zemek), Mochan (84.Kadlec) - Husák, Prokop
Žlutá karta: 50.Matějček, 53.Raszka

Rostislav Kchop, trenér (domácí):
Konečně se zadařilo. Na šance i na góly jsme vyhráli. Od začátku jsme byli hladovější po bodech. Všichni odvedli maximum,přesto zmíním dva hráče. David Hořínek, který překonal zranění a ne zcela fit vstřelil i gól, a Mirek Jedlička, který ukázal svoje kvality a zkušenosti, jak při defenzivě, tak i při standardce, kdy se také zapsal mezi střelce. Jako vždy vysokou laťku předvedl i golman hostí a utkání s přehledem zvládli i rozhodčí.

SK Smiřice - Baník Vamberk 0 : 2 (0:0)
29.4.2017
Sestava: Hottmar-Prokop, Matějček, Janko, Koza(68.Plhal), Husak, Raszka, Koutník, Mochan J., Zemek(83.Škarytka,)Šimek
Žlutá karta: 56.Prokop 75.Šimek

Tarantík Václav - vedoucí mužstva (domácí):
Ve vyrovnaném utkání o svém vítězství rozhodli v závěru šťastnější hosté.
Pavel Kotyza-vedoucí mužstva (hosté):
V tomto utkání "každý chvilku, tahal pilku". Začátek zápasu patřil nám, pak se hra vyrovnala. Druhý poločas patřil domácím, poté jsme hru vyrovnali my. Když ke konci zápasu si trenéři začali psát exekutory penaltového rozstřelu, tak náš jeden z nejlepších hráčů M. Šrom se dokonale zorientoval v PÚ soupeře a vstřelil gól. Potom domácí vrhli všechny svoje síly do útoku se snahou vyrovnat, a tím nám umožnili v nastaveném čase potvrdit vítězství druhým vstřeleným gólem. Kluci, děkujeme.

Slavoj Předměřice n. L. - SK Smiřice 3 : 2 (1:2)