Hrají v soutěži: BURDYCH OP mladší přípravky podzim 2020/2021

Sestava: Černý Adam, Vrabcová Nela, Adamus David, Andrýs Václav, Votroubek Max [K], Cepl Filip, Matějček Jiří, Prokop Mikuláš, Veverka Eliáš

14:30 hod.
Smiřice : Předměřice/Loko HK 15:2(7:1)
Branky: Andrýs 6,Prokop 3,Votroubek 2,Cepl, Matějček,Veverka,Adamus
V prvním zápase po dlouhé pauze jsme soupeře jednoznačné přehráli a po zásluze vysoko vyhráli.

15:15 hod.
Smiřice : Dohalice/Cerekvice 11:5(6:3)
Branky: Cepl 5,Votroubek 3,Andrýs 2,Prokop
V krásném zápase jsme dokázali otočit ještě v prvním poločase nepříznivý stav 1:3 na 6:3 v náš prospěch a to rozhodlo o osudu celého zápasu V tomto zápase bych chtěl vyzvednout bojovnost všech hráčů a vynikající výkon brankáře Adama Černého!!!

16:00 hod.
Smiřice : Hořiněves 17:0(9:0)
Branky: Prokop 7,Cepl 4,Veverka 4,Votroubek 2
V souboji s domácí Hořiněvsí jsme si s chutí zastříleli a potvrdili roli velkého favorita. Všem hráčům děkuji za krásnou neděli.

Stěžery 13.9.2020
Sestava: Černý, Adamus, Plaček, Prokop, Cepl, Votroubek, Andrýs, Matějček a Vrabcová É.

10:00 hod.
Stěžery, B' : Smiřice 6:7 (3:3)
Branky: Andrýs 4, Cepl, Prokop a Votroubek
V bláznivém zápase ve kterém jsme brzy vedli 3:0 soupeř zápas otočil a pět minut před koncem vedli Stěžery 6:4. Potom ale přišla pětiminutovka Smiřic, kteří dokázali nejdříve vyrovnat a v poslední minutě rozhodl krásným gólem Votroubek.

10:45 hod.
Stěžery, A' : Smiřice 5:13 (1:6)
Branky: Prokop 5, Andrýs 3, Cepl 2, Votroubek, Adamus a Veverka V souboji s týmem který nás nedávno na turnaji porazil 6:0 jsme předvedli fantastický výkon a od začátku zápasu soupeře jasně přehrávali a zaslouženě vysoko vyhráli. Až na malý výpadek v prvním zápase jsme předvedli vynikající výkon. Borci jedno velké DÍKY.

Hořiněves 19.9.2020
Sestava: Černý, Adamus, Vrabcová N., Prokop, Votroubek, Andrýs, Cepl, Veverka a Vrabcová E.

14:00 hod.
Smiřice : FC HK,B' 19 : 1 (11:0)
Branky: Cepl 8, Votroubek 4, Prokop 3, Andrýs, Adamus, Veverka a Vrabcová N.
V zápase na jednu branku bylo jen otázkou konečné skóre!!!

14:45 hod.
Smiřice : FC HK,A' 12 : 0 (6:0)
Branky: Cepl 5, Prokop 4, Andrýs 2 a Veverka
I tento zápas jsme měli jasně pod kontrolou a zaslouženě vysoko vyhráli. Co dodat ??? Snad jen to že máme po sedmi zápasech plný počet 21 bodů !!!

Třebeš 30.9.2020
Sestava: Votroubek, Adamus, Vrabcová N., Vrabcová E., Prokop, Andrýs, Cepl, Matějček a Volter.

16:30 hod.
Smiřice : Malšovice 11:0 (5:0)
Branky: Andrýs 4, Prokop 4, Cepl 2 a Adamus.
V zápase jsme byli jednoznačné lepším mužstvem a soupeře prakticky k ničemu nepustili.

17:15 hod.
Smiřice : Třebeš, B' 12 : 1 (6:0)
Branky: Andrýs 4, Prokop 4, Volter 2, Adamus a Cepl.
I tento zápas jsme měli zcela pod kontrolou a z chutí si zastříleli. Po devíti zápasech máme plný počet 27. bodů a už se těšíme na sobotu 3.10.2020 kdy budeme hrát letos poprvé zápasy na domácím stadionu ve Smiřicích.

Smiřice 3.10.2020
Sestava: Černý Adam, Adamus David, Plaček Lukáš, Vrabcová Nela, Prokop Mikuláš, Andrýs Václav, Cepl Filip, Veverka Eliáš, Votroubek Max (K), Volter Aleš, Matějček Jiří a Vrabcová Ema

12:15 hod.
Smiřice : Urbanice/Libčany 15:2 (8:1)
Branky: Votroubek 6, Andrýs 3, Cepl 2, Adamus 2, Veverka a Prokop.
Tento zápas jsme rozhodli už v prvním poločase a předvedli jsme domácím fanouškům krásné akce a krásné góly.

13:00 hod.
Smiřice : Lhota pod Libčany 4:3 (1:1)
Branky: Votroubek 2, Andrýs a Cepl.
V krásném a dramatickém zápase se soupeřem který do dnešního zápasu stejně jako my nepoznal hořkost porážky jsme rozhodli gólem v poslední minutě brankou Filipa Cepla. Kluci a holky za dnešní domácí turnaj velké DÍKY!!!!!

Fotografie Vladimíra Sladkého ze zápasu

Nechanice 7.10.2020
Sestava: Černý, Adamus, Plaček, Prokop, Vrabcová N., Vrabcová E., Andrýs, Votroubek, Veverka, Cepl a Matějček.

Smiřice : Nechanice 7:2(4:1)
Branky: Andrýs 3, Cepl 3, Adamus
Brankou hned z první akce jsme se uklidnili a i když se soupeř snažil, zápas byl plně v naší režii.

Smiřice : Kobylice 12:3 (5:2)
Branky: Cepl 3, Andrýs 2, Prokop 2, Votroubek 2, Adamus, Veverka a Matějček.
Do zápasu jsme doslova vlétli a za pár minut vedli 5:0 a to rozhodlo o našem vysokém vítězství. A tak i po třinácti zápasech máme plný počet bodů !!!