Třebechovice - Smiřice 6 : 7
Smiřice - Předměřice 11 : 11

Smiřice - Třebeš C chlapci 11 : 1 (5:0)
4.9.2021
Branky: 6. Adamus David, 12. Votroubek Max, 20. Kubec Lukáš, 26. Prokop Mikuláš, 29. Kubec Lukáš, 33. Andrýs Václav, 37. Andrýs Václav, 46. Cepl Filip, 50. Cepl Filip, 54. Andrýs Václav, 59. Prokop Mikuláš
Sestava: Adamus David, Votroubek Max, Kubec Lukáš [K], Prokop Mikuláš, Ondráček Šimon, Fiala Daniel, Andrýs Václav, Plaček Lukáš, Cepl Filip, Vrabcová Nela, Lžíčař Filip
Náhradníci: Středa Filip, Veverka Eliáš

Třebeš B dívky - Smiřice 2 : 17 (1:11)
8.9.2021
Branky: Cepl 5, Prokop 4, Kubec 2, Středa 2, Ondráček 2, Andrýs a Veverka
Sestava: Votroubek Max, Plaček Lukáš, Vrabcová Nela, Lžíčař Filip, Ondráček Šimon, Adamus David, Andrýs Václav, Fiala Daniel, Cepl Filip, Kubec Lukáš [K], Prokop Mikuláš

Dohalice/Cerekvice - Smiřice 7 : 5 (2:4)
15.9.2021
Branky: Andrýs 2,Votroubek, Prokop a Kužela
Sestava: Votroubek Max, Plaček Lukáš, Vrabcová Nela, Lžíčař Filip, Ondráček Šimon, Adamus David [K], Andrýs Václav, Fiala Daniel, Cepl Filip, Kubec Lukáš, Prokop Mikuláš
Náhradníci: Středa Filip, Veverka Eliáš, Kužela Jindřich

Smiřice - Nový Hradec 6 : 6 (6:2)
18.9.2021
Branky: Votroubek 2,Veverka 2,Středa a Kubec
Sestava: Fiala Daniel, Plaček Lukáš, Lžíčař Filip, Adamus David, Andrýs Václav [K], Votroubek Max, Cepl Filip, Kubec Lukáš, Prokop Mikuláš, Středa Filip, Veverka Eliáš

Smiřice - Malšova Lhota A 9 : 8 (4:4)
23.9.2021
Branky: Prokop 2, Votroubek 2, Kužela, Adamus, Lžíčař, Andrýs a Cepl.
Sestava: Fiala Daniel, Plaček Lukáš, Lžíčař Filip, Ondráček Šimon, Adamus David, Andrýs Václav [K], Votroubek Max, Cepl Filip, Kubec Lukáš, Prokop Mikuláš, Kužela Jindřich

Fotografie Vladimíra Sladkého

Stěžery - Smiřice 2 : 3 (1:2)
25.9.2021
Branky: Votroubek, Kubec a Prokop
Sestava: Fiala Daniel, Plaček Lukáš, Ondráček Šimon, Adamus David, Andrýs Václav, Votroubek Max [K], Cepl Filip, Kubec Lukáš, Prokop Mikuláš, Veverka Eliáš
Dnes výhra nad dosud 100% týmem Stěžer.

Smiřice - Předměřice/Lok. HK 6 : 4 (3:0)
28.9.2021
Branky: Kubec 3, Prokop, Ondráček a Votroubek
Sestava: Fiala Daniel, Plaček Lukáš, Ondráček Šimon, Adamus David, Andrýs Václav, Votroubek Max, Cepl Filip [K], Kubec Lukáš, Prokop Mikuláš, Středa Filip, Veverka Eliáš

Smiřice - Slavia Hradec B 11 : 3 (3:0)
2.10.2021
Branky: Votroubek 4, Veverka 2, Andrýs, Prokop, Kubec, Středa a Fiala
Sestava: Fiala Daniel, Plaček Lukáš [K], Lžíčař Filip, Ondráček Šimon, Adamus David, Andrýs Václav, Votroubek Max, Kubec Lukáš, Prokop Mikuláš, Středa Filip, Veverka Eliáš

FK Černilov - SK Smiřice 5 : 15 (0:8)
8.10.2021
Branky: Prokop 3, Cepl 3, Andrýs 2, Kubec 2, Kužela 2, Votroubek, Středa a Lžíčař
Sestava: Fiala Daniel, Lžíčař Filip, Adamus David, Andrýs Václav, Votroubek Max, Cepl Filip, Kubec Lukáš, Prokop Mikuláš, Středa Filip, Kužela Jindřich [K]

Malšova Lhota B - SK Smiřice 5 : 10 (3:5)
12.10.2021
Branky: Andrýs 3, Prokop 2, Kužela 2, Votroubek, Kubec a Adamus.
Sestava: Fiala Daniel, Lžíčař Filip, Ondráček Šimon, Adamus David, Andrýs Václav, Votroubek Max, Cepl Filip, Kubec Lukáš, Prokop Mikuláš [K], Kužela Jindřich

SK Smiřice - SK Třebechovice 5 : 12 (2:7)
23.10.2021
Branky: Prokop 2, Votroubek, Andrýs a Cepl
Sestava: Fiala Daniel, Plaček Lukáš [K], Adamus David, Andrýs Václav, Votroubek Max, Cepl Filip, Kubec Lukáš, Prokop Mikuláš, Středa Filip, Veverka Eliáš

FC Hradec Králové dívky - SK Smiřice 4 : 1 (2:1)
7.11.2021
Branku vsítil Václav Andrýs
Sestava: Fiala Daniel, Lžíčař Filip, Adamus David, Andrýs Václav, Votroubek Max, Cepl Filip, Prokop Mikuláš, Středa Filip [K]
Radek Votroubek: "i přes dnešní porážku,jsme si splnili cíl a tím bylo umístění do šestého místa.To znamená že na jaře budeme hrát ve skupině s těmi nejlepšími týmy."

Trenér Radek Votroubek: "skončili jsme po podzimu čtvrtí"

Lhota pod Libčany : Smiřice 5:5 (2:2)
3.4.2022
Branky:Andrýs 2,Votroubek, Prokop a Fiala
Sestava: Fiala, Vrabcová N., Lžíčař, Adamus, Andrýs, Votroubek, Cepl, Prokop, Středa a Veverka.
V prvním zápase finálové skupiny jsme dokázali pětkrát smazat jednogólový náskok soupeře a tak si odvážíme zasloužený bod za remízu.

Smiřice - N. Bydžov B 13 : 2 (4:1)
9.4.2022
Branky: Cepl 6, Kubec 4, Votroubek, Středa a Lžíčař. Sestava: Fiala, Adamus, Lžíčař, Andrýs, Votroubek, Cepl, Středa, Kubec, Veverka a Ondráček.
V prvním zápase na domácí půdě ve finálové skupině jsme si s chutí zastříleli a zcela zaslouženě vysoko porazili kvalitní tým Nového Bydžova!!!

Malšova Lhota : Smiřice 6 : 5 (2:3)
13.4.2022
Branky: Andrýs 2, Cepl, Prokop a Adamus.
Sestava: Fiala, Lžíčař, Adamus, Vrabcová N., Andrýs, Kubec, Cepl, Prokop, Votroubek, Ondráček a Veverka.
Ve vyrovnaném zápase jsme bohužel neproměnili své velké šance a soupeř poté rozhodl o vítězství brankou v poslední minutě.

Smiřice - Kosičky 11 : 2 (7:2)
23.4.2022
Branky: Andrýs 3, Fiala 3, Středa 2, Prokop, Veverka a Votroubek.
Sestava: Votroubek, Andrýs, Adamus, Cepl, Lžíčař, Středa, Prokop, Kubec, Veverka a Fiala.
Zápas jsme od první minuty kontrolovali a věrným fanouškům předvedli krásné kombinace a hlavně spoustu gólů! Díky všem

Prasek - Smiřice 2 : 6 (1:2)
27.4.2022
Branky: Kubec 3, Andrýs, Cepl a Prokop.
Sestava: Fiala, Vrabcová N., Lžíčař, Adamus, Andrýs, Votroubek, Cepl, Prokop, Středa, Kubec a Kužela.
V dalším zápase finálové skupiny jsme zaslouženě zvítězili na hřišti domácího Praseka!!!

Smiřice - Chlumec B 6 : 8 (3:2)
7.5.2022
Branky: Prokop 2, Veverka, Andrýs, Kubec a Votroubek
Sestava: Fiala, Vrabcová N., Lžíčař, Adamus, Andrýs, Cepl, Kubec, Prokop, Středa, Ondráček, Veverka a Votroubek.
Ve vyrovnaném a hlavně bojovném zápase jsme o body přišli zbytečně v samém závěru utkání!

Stěžery - Smiřice 8 : 3 (3:2)
13.5.2022
Branky: Andrýs, Adamus a Prokop
Ještě deset minut před koncem jsme prohrávali na hřišti nejlepšího týmu soutěže pouze o gól. V závěru jsme bohužel čtyřikrát inkasovali a tak jedeme domů bez bodů!

Smiřice - Kunčice 2 : 2 (0:1)
21.5.2022
Branky: Andrýs 2.
Sestava: Fiala, Lžíčař, Adamus, Vrabcová N.,Kužela, Andrýs, Cepl, Kubec, Prokop, Votroubek, Středa a Veverka.
V zápase ve kterém jsme ještě osm minut před koncem prohrávali 0:2 nakonec dokázali velkou chutí a bojovností v závěru vyrovnat!!!

Nový Hradec Králové - Smiřice 8 : 19 (1:10)
26.5.2022
Branky: Votroubek 5, Andrýs 4, Veverka 3, Cepl 3, Kubec 2, Kužela a Adamus.
Sestava: Fiala, Lžíčař, Adamus, Kužela, Andrýs, Cepl, Kubec, Prokop, Votroubek a Veverka.
V prvním poločase jsme předvedli naprosto dominantní výkon a po vyrovnaném druhém poločase odvážíme tři body. Za dnešní výkon jedno velké DÍKY!!!

Třebechovice : Smiřice 6 : 7 (4:5)
4.6.2022
Branky: Cepl 2, Kubec 2, Kužela, Prokop a Středa.
Sestava: Fiala, Lžíčař, Adamus, Vrabcová N., Kužela, Andrýs, Cepl, Kubec, Prokop, Středa a Veverka.
V krásném a dramatickém zápase jsme dokázali zvítězit na hřišti velice kvalitního soupeře. A stejně jako minulý týden musím hráče pochválit za bojovnost, nasazení a krásné fotbalové akce. Naše vítězství bylo sice těsné ale naprosto zasloužené!!! Poděkování patří taky našim věrným fanouškům za podpory.

Smiřice - Předměřice 11 : 11 (4:6)
11.6.2022
Branky: Andrýs 4, Prokop 3, Lžíčař, Veverka, Votroubek a Cepl
Sestava: Fiala, Lžíčař, Adamus, Vrabcová N., Kužela, Andrýs, Cepl, Prokop, Votroubek, Středa, Veverka a Ondráček
V posledním zápase finálové skupiny jsme totálně prospali začátek zápasu a brzy prohrávali o pět branek. Postupem času jsme se do zápasu vrátili a v poslední minutě zaslouženě vyrovnali!!! A tak jsme obsadili v konečném pořadí krásné 6. místo z 25.mužstev!!!