Hrají v soutěži BELSPORT OP starší přípravka skupina A

Zpět na hlavní stránku fotbalového klubu      Minulá sezona       Archiv starších sezon

Informace: Ondřej Hottmar, Radek Votroubek souteze.fotbal.cz

Nový Hradec : Smiřice 3:20 (1:11)
8.9.2022
Branky: Cepl 5, Prokop 5, Andrýs 4, Votroubek 2, Matějček 2, Ondráček a Špetla.
Sestava: Veverka Eliáš, Plaček Lukáš, Ondráček Šimon, Adamus David [K], Andrýs Václav, Votroubek Max, Cepl Filip, Matějček Jiří, Prokop Mikuláš, Špetla Samuel

Celý zápas jsme měli pod kontrolou a naprosto zaslouženě nasázeli domácím dvacet krásných gólů.

Smiřice - Stěžery 3 : 3 (1:3)
10.9.2022
Branky: Andrýs 2, Prokop
Sestava: Votroubek, Vrabcová N., Adamus, Vrabcová E., Plaček, Andrýs, Cepl, Prokop, Ondráček, Veverka, Špetla a Matějček.

Krásný zápas s velice kvalitním soupeřem skončil zaslouženou remízou. Co bych chtěl ze zápasu vyzdvihnout je výkon brankářů na obou stranách!!!

Černilov : Smiřice 10:16 (3:8)
19.9.2022
Branky: Cepl 5, Prokop 5, Matějček 3, Špetla 2 a Votroubek.
Sestava: Veverka, Vrabcová E., Vrabcová N., Cepl, Prokop, Votroubek, Ondráček, Matějček a Špetla.

V zápase bohatém na branky jsme odehráli dobrý 1. poločas, ve 2. poločase se na nás podepsalo náročné víkendové soustředění, ale i tak jsme zápas dovedli v klidu do vítězného konce.

Smiřice : Slavia Hradec Králové B 14 : 2 (8:1)
24.9.2022
Branky: Matějček 5, Veverka 3, Adamus 2, Prokop, Ondráček, Špetla a Cepl.
Sestava: Votroubek, Adamus, Plaček, Vrabcová N.,Vrabcová E., Cepl, Prokop, Ondráček, Matějček, Špetla a Veverka.
Dnešní zápas jsme rozhodli už v prvním poločase a tak bylo jen otázkou konečné skóre. Nakonec se zastavilo na čtrnácti vstřelených brankách do hostující sítě. Jen tak dál borci!!!

Smiřice : Předměřice/Loko HK 16:0 (7:0)
28.9.2022
Branky: Prokop 3, Cepl 3, Veverka 3, Špetla 3, Matějček 2, Ondráček a Votroubek.
Sestava: Votroubek, Adamus, Vrabcová N., Vrabcová E., Plaček, Cepl, Prokop, Špetla, Ondráček, Matějček a Veverka.
V zápase proti soupeři který zatím neztratil v soutěži ani bod jsme si s chutí zastříleli a jasně zvítězili.Trenér hostí to okomentoval slovy že jsme je naprosto rozebrali!!!

Třebeš ,B' dívky : Smiřice 1:16 (1:7)
3.10.2022
Branky: Cepl 4, Matějček 4, Ondráček 3, Prokop 3, Adamus a Votroubek.
Sestava: Veverka, Adamus, Plaček, Vrabcová N., Vrabcová E., Cepl, Votroubek, Špetla, Ondráček, Prokop a Matějček.
V zápase jsme potvrdili roli favorita a zaslouženě vysoko zvítězili

SK Smiřice - SK Třebechovice 21 : 4 (10:2)
16.10.2022
Branky: Cepl 6, Votroubek 5, Hlaváček 4, Prokop 3, Špetla 2 a Ondráček.
Sestava: Veverka Eliáš, Ondráček Šimon, Adamus David, Votroubek Max [K], Cepl Filip, Prokop Mikuláš, Špetla Samuel, Bureš Daniel, Hlaváček Jakub
Zápas proti nejslabšímu týmu soutěže jsme zvládli na jedničku a zaslouženě soupeři nasázeli jednadvacet branek.

Vysoká nad Labem:Smiřice 3 : 12 (1:5)
22.10.2022
Branky: Cepl 3, Veverka 3, Prokop 2, Matějček, Ondráček, Adamus a Vrabcová E.
Sestava: Votroubek, Adamus, Vrabcová N., Vrabcová E., Plaček, Cepl, Prokop, Veverka, Ondráček a Matějček.
Takový výkon jaký jsme dnes předvedli je snem každého trenéra. Bojovnost a fotbalovost byla pevně na našich kopačkách a tak jsme třetí tým tabulky Vysokou jednoznačně porazili. Ještě jednou velké DÍKY!!!

Smiřice : Malšova Lhota C' 10 : 5 (3:3)
24.10.2022
Branky: Cepl 4, Prokop 4, Votroubek a Matějček.
Sestava:Veverka, Vrabcová N., Vrabcová E.,Plaček, Cepl, Prokop, Votroubek, Špetla, Matějček a Špunar.
Po prospalém prvním poločase ,nás na začátku toho druhého probudilo vedení soupeře 4:3.Od té doby jsme konečně začali hrát svoji hru a zápas dotáhli do vítězného konce.

FC Hradec Králové dívky : Smiřice 1 : 7 (0:4)
5.11.2022
Branky: Veverka 2, Adamus, Cepl, Prokop, Matějček a Špetla
Sestava: Votroubek, Adamus, Plaček, Vrabcová N.,Vrabcová E., Cepl, Prokop, Ondráček, Matějček, Veverka a Špetla.
V posledním zápase podzimu jsme potvrdili roli favorita a zaslouženě zvítězili. Podzimní část jsme zakončili na druhém místě tabulky s bilancí devíti výher a jedné remízy. A tím pádem jsme suverénně postoupili do jarní finálové skupiny. Za celý podzim všem hráčům jedno velké DÍKY!!!

Informace za podzim:
Sestava: Veverka Eliáš, Plaček Lukáš, Ondráček Šimon, Adamus David [K], Andrýs Václav, Cepl Filip, Matějček Jiří, Prokop Mikuláš, Špetla Samuel, Votroubek M,
Střelci branek: Cepl 32, Prokop 28, Matějček 19, Veverka 11, Votroubek 11, Špetla 10,Ondráček 8, Andrýs 6, Adamus 5, Hlaváček 4, Vrabcová E. 1
Trenér: Votroubek Radek, Matějček Jiří

Jarní zápasy

Smiřice : Lhota pod Libčany 6 : 3 (2:1)
7.4.2023
Branky: Andrýs 2, Cepl, Prokop, Adamus a Matějček.
Sestava: Pikola, Adamus, Vrabcová N., Vrabcová E., Votroubek, Cepl, Andrýs, Špetla, Matějček a Zelenda.
V prvním zápase finálové skupiny jsme sledovali velice kvalitní zápas. Naše vítězství bylo naprosto zasloužené a jen díky výbornému výkonu hostujícího brankáře nebyl rozdíl ve skóre větší.

Fotografie ze zápasu starší přípravky - 7.4.2023

Černilov : Smiřice 6 : 18 (2:10)
15.4.2023
Branky: Prokop 4, Matějček 4, Votroubek 3, Andrýs 2, Pikola 2, Cepl, Adamus a Špetla.
Sestava: Pikola, Plaček, Adamus, Vrabcová N., Vrabcová E., Andrýs, Cepl, Prokop, Votroubek, Matějček a Špetla.
Po vyrovnané první desetiminutovce jsme zápas zcela ovládli a zaslouženě vysoko zvítězili.

Kunčice : Smiřice 6 : 4 (0:2)
Branky: Cepl 2 a Pikola 2
Sestava: Votroubek, Adamus, Vrabcová E., Cepl, Prokop, Matějček, Pikola, Fiala M. a Rejent.
Přes spoustu omluvenek jsme odehráli na hřišti jednoho z favoritů soutěže naprosto vyrovnané utkání.
Škoda jen že už u takhle malých dětí nerozhoduje o výsledku zápasu jen výkon hráčů. I tak musím hráče pochválit za super výkon a poděkovat hráčům mladší přípravky že nám jeli pomoci a do závěrečného hvizdu se prali o výsledek.

Smiřice : Dohalice 19 : 2 (10:1)
13.5.2023
Branky: Pikola 7, Cepl 3, Prokop 3, Andrýs 2, Votroubek 2 a Koutník 2.
Sestava: Zbořil, Adamus, Vrabcová N., Votroubek, Plaček, Andrýs, Cepl, Prokop, Koutník, Pikola a Zelenda.
Zápas byl vyrovnaný jen do stavu 1:1,potom jsme soupeře jednoznačně přehrávali a krásným kombinačním fotbalem stříleli jednu branku za druhou!! Myslím že jsme se skvěle naladili na páteční derby v Předměřicích. Díky všem

Předměřice/Lok.HK : Smiřice 3:7(2:3)
19.5.2023
Branky: Cepl 3, Prokop 2, Adamus a Pikola.
Sestava: Votroubek, Adamus, Plaček, Vrabcová N.,Vrabcová E., Cepl, Andrýs, Prokop, Pikola, Matějček, Špetla a Zbořil.
V krásném zápase na horké půdě v Předměřicích jsme po vyrovnané první půli nakonec dokázali zápas ovládnout a zaslouženě zvítězili. Všichni zaslouží velký dík, ale chtěl bych vyzvednout výkon hráčů Cepla (hattrick) a výborný výkon brankáře Votroubka!!!

Smiřice : Libčany 11 : 3 (6:2)
27.5.2023
Branky:Prokop 4,Andrýs 3,Cepl 3 a Votroubek.
Sestava: Zbořil, Adamus, Vrabcová N., Plaček, Pikola, Andrýs, Cepl, Prokop, Votroubek, Špetla a Koutník.
Po vlažném začátku zápasu jsme soupeře jasně přehráli a zaslouženě vyhráli. Hosty od větší porážky zachránil výborný brankář.

HK dívky : Smiřice 5 : 3 (3:2)
5.6.2023
Branky:Špetla 2 a Prokop
Sestava: Votroubek, Vrabcová E., Prokop, Špetla, Koutník, Rejent a Bureš D.
K zápasu odjelo sedm statečných (jedenáct dětí na škole v přírodě a dva nemocný) a musím říct že jsme i přes porážku odehráli výborný zápas.Po celý zápas jsme byli lepším týmem a jen díky výkonu domácí brankářky a neproměňováním šancí jsme se připravili o lepší výsledek.

Smiřice : Stěžery 6 : 7 (4:3)
7.6.2023
Branky: Andrýs 2, Cepl 2 a Špetla 2.
Sestava: Votroubek, Vrabcová E., Adamus, Pikola, Cepl, Andrýs, Prokop, Špetla a Koutník.
I když jsme byli jako domácí zápas se hrál na hřišti Stěžer. V krásném a bojovném zápase jsme trápili favorita soutěže, který ještě neztratil ani bod do poslední vteřiny. Za poslední dva roky co trénují starší přípravku jsem neviděl tak krásný a vyrovnaný zápas který se hrál ve vysokém tempu jak se říká nahoru dolu!!! I přes těsnou porážku jsem na tým hrdý a musím všechny do jednoho pochválit.

Smiřice : Prasek 10:6 (4:3)
10.6.2023
Branky: Andrýs 4,Koutník 3, Matějček 2 a Votroubek.
Sestava: Pikola, Adamus, Votroubek, Cepl, Andrýs, Prokop, Matějček, Špetla a Koutník.
V prvním poločase se na nás podepsalo, že jsme hráli třetí zápas během šesti dnů. Druhá půle už byla podstatně lepší a tak jsme velice dobře hrajícího soupeře zaslouženě porazili. Po dvou těsných porážkách tým vítězství před posledním kolem ve Vysoké určitě uvítal !!!

Vysoká nad Labem : Smiřice 7 : 11 (2:5)
17.6.2023
Branky: Votroubek 6, Prokop 2, Matějček, Špetla a Adamus.
Sestava: Pikola, Vrabcová N., Vrabcová E., Adamus, Cepl, Prokop, Matějček, Špetla a Votroubek.
V posledním zápase finálové skupiny jsme zcela zaslouženě zvítězili a připravili domácím hráčům teprve druhou jarní porážku. Všem děkuji za dnešní výkon. V konečné tabulce soutěže jsme obsadili nádherné čtvrté místo. Jedno velké DÍKY za výkony v celé soutěži!!!