Hrají v soutěži BELSPORT OP starší přípravka skupina B

Podzimní zápasy

Smiřice B - Červeněves/Skřivany 7 : 9 (2 : 4)
Branky: Hrubý Jonatán 6, Heryán

Sestava: Bureš Josef, Heryán Simon Lukáš, Hnik Daniel, Hrubý Jonatán, Hrubý Jorik, Koutník Martin, Krejčí Petr, Mrázek Šimon, Radil Tomáš, Špunar Adam, Špunar Daniel, Veselovský Tadeáš.

V sobotu 28.10.2023 jsme na domácím hřišti přivítali spojený celek Červeněves/Skřivany.
   Na těžkém terénu se od začátku hrálo ve vysokém tempu a útočné akce se přelévaly z jedné strany na druhou. Na domácích hráčích bylo vidět, že chtějí odčinit nepovedený zápas v Prasku.
   I přes maximální nasazení se to nepodařilo a prohráváme 7 : 9. Bohužel opět jsme doplatili na neproměňování gólových příležitostí a že jsme jich měli požehnaně. Chtěl bych všem hráčům poděkovat a pochválit za bojovnost a nasazení.

Fotografie Vladimíra Sladkého ze zápasu 28.10.2023

Prasek - Smiřice B 11 : 3 (4 : 1)
Branky: Hrubý Jonatán 3

Sestava: Bureš Josef, Cita Matyáš, Heryán Simon Lukáš, Hnik Daniel, Hrubý Jonatán, Hrubý Jorik, Krejčí Petr, Koutník Martin, Marek Tomáš, Mrázek Šimon, Radil Tomáš, Špunar Adam, Špunar Daniel, Veselovský Tadeáš.

V neděli 22.10.2023 jsme zajížděli do Prasku kde jsme se utkali s domácím týmem.
   Bohužel toto utkání se mi hodnotí velice těžko, i když jsme od začátku zápasu měli uzemní převahu a domácí přehrávali tak jsme vysoko prohráli. Toto vítězství jsme domácím vysloveně darovali díky našemu malému důrazu při zakončení, jelikož šancí na vstřelení gólů jsme měli dostatek, ale zároveň jsme zapomínali na to, že se musí při fotbale i bránit. Domácí vstřelili 8 gólů z brejkových situací, kdy běželi sami na našeho brankáře. A tak doufám, že se z těchto chyb poučíme a za týden v posledním podzimním zápase opět zabereme.

Smiřice B - Vysoká n/L A 7 : 6 (3 : 4)
14.10.2023 Branky: Hrubý Jonatan 3, Radil 2, Heryán, Koutník

Sestava: Bureš Josef, Cita Matyáš, Heryán Simon Lukáš, Hnik Daniel, Hrubý Jonatán, Hrubý Jorik, Koutník Martin, Krejčí Petr, Marek Tomáš, Mrázek Šimon, Radil Tomáš, Špunar Adam, Špunar Daniel, Veselovský Tadeáš.

V sobotu 14.10.2023 jsme na našem domácím hřišti přivítali velice kvalitní celek z Vysoké nad Labem. Nepodařilo se nám zachytit začátek zápasu a soupeře jsme brzo pustili do vedení 0 : 3 a to ještě spoustu šancí pochytal výborně chytající Matyáš Cita, který svými zákroky probudil tým k většímu nasazení a aktivitě, domácí borci od poloviny prvního poločasu vyrovnávají hru a začínají se stále více tlačit do útoku a ještě do poločasu snižujeme na rozdíl jednoho gólu, poločas končí 3 : 4.
   Opět jsme nezachytili začátek poločasu a hosté přidávají 5 gól. Tato branka v naší síti naše borce nakopla a od té chvíli na hřišti existuje jen jedno mužstvo a čtyřmi góly v řadě otáčíme skóre a zaslouženě vítězíme 7 : 6. Chlapci zaslouží obrovskou pochvalu za to jak celý zápas odmakali.

14.10.2023
Petr Krejčí fotil při zápase 14.10.2023

14.10.2023
14.10.2023.

Lhota p.L. - Smiřice B 7 : 3 (3 : 1)
Branky: Heryán 2, Koutník

Sestava: Bureš Josef, Cita Matyáš, Heryán Simon Lukáš, Hnik Daniel, Krejčí Petr, Koutník Martin, Marek Tomáš, Mrázek Šimon, Radil Tomáš, Špunar Adam, Veselovský Tadeáš

TJ Dohalice - SK Smiřice 7 : 2 (4:0)
Branky: Radil, Mrázek

Sestava stejná.

Během čtyřech dnů jsme odehráli další dva zápasy. Nejdříve jsme ve čtvrtek 28.9.2023 zajížděli do Dohalic a poté v neděli 1.10.2023 do Lhoty pod Libčany. Bohužel oba tyto naše výjezdy skončily prohrou 7 : 2 a 7 : 3. V obou zápasech jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Výkony našich chlapců jdou zápas od zápasu nahoru ale to nejdůležitější, góly se nám nedaří střílet ani z těch nejvyloženějších šancí. Chlapce musím pochválit jak k zápasům přistupují a rvou se o každý balón i za nepříznivého stavu. Za zmínku stojí i velký výkonnostní posun brankáře Matyáše City.

Smiřice B - Libčany 3 : 13 (1 : 7)
Branky: Radil, Heryán, Koutník

Sestava: Bureš Josef, Heryán Simon Lukáš, Hnik Daniel, Koutník Martin, Krejčí Petr, Marek Tomáš, Mrázek Šimon, Radil Tomáš, Špunar Adam, Špunar Daniel, Veselovský Tadeáš.

V sobotu 23.9.2023 jsme na domácím hřišti přivítali celek z Libčan. Vzhledem k výsledkům soupeře jsme očekávali velice kvalitní tým.
   Naši borci si však se soupeřem nelámali hlavu a od začátku utkání jsme hosty přehrávali a vytvářeli si jednu šanci za druhou, bohužel naše šance zůstaly nevyužity a Libčany z prvního vážnějšího útoku střílí vedoucí branku. Hra se po té vyrovnala a hosté po našich chybách přidávají další branky a první poločas končí 1 : 7.
   Ve druhém poločase je to jako přes kopírák, hosté trestají naše chyby a my i přesto, že jsme vyrovnaným soupeřem nedokážeme naše šance využít. I přes tak krutý výsledek si hráči zaslouží pochvalu a je vidět, že výkony mužstva se postupně zvedají, je potřeba zapracovat na důrazu jak v osobních soubojích tak v koncovce.

Fotografie Vladimíra Sladkého ze zápasu 23.9.2023

Probluz - Smiřice B 3 : 6 (2 : 4)
Branky: Bureš 4, Koutník 2

Sestava: Bureš Josef, Cita Matyáš, Heryán Simon Lukáš, Krejčí Petr, Koutník Martin, Radil Tomáš, Špunar Adam, Špunar Daniel, Veselovský Tadeáš.

Ve středu 20.9.2023 jsme zajížděli na hřiště do Probluze, kde jsme se utkali s domácím týmem.
   Od začátku utkání jsme na domácí vlítli a zatlačili je před vlastní branku, bohužel naše šance zůstaly nevyužity. Domácí zahrozili ojedinělým brejkem z kterého nastřelili břevno. I po té jsme domácí přehrávali, chvílemi i pěknými kombinacemi a naše trpělivost v dobývání branky domácích se vyplácí a konečně začínáme střílet branky a o poločase vedeme 4 : 2.
   Ve druhém poločase máme opět mírně navrch, bohužel se přizpůsobujeme domácím a z celkem pohledného fotbalu se stává holomajzna. Nakonec jsme to však ukopali a připisujeme si první vítězství v sezoně. Chlapcům gratuluji a jen tak dál!!!

20.9.2023
Petr Krejčí fotil při zápase 20.9.2023 s Probluzí.

20.9.2023
20.9.2023.

20.9.2023
20.9.2023.

20.9.2023
20.9.2023.

Kratonohy/Roudnice - Smiřice B 7 : 4 (3 : 1)
Branky: Heryán, Bureš, vlastní, Špunar

Sestava: Bureš Josef, Cita Matyáš, Dzurko Jan, Heryán Simon Lukáš, Hnik Daniel, Krejčí Petr, Marek Tomáš, Mrázek Šimon, Radil Tomáš, Špunar Adam, Špunar Daniel, Veselovský Tadeáš.

V neděli 17.9.2023 jsme za krásného letního počasí vyrazili na hřiště do Roudnice, kde jsme se utkali s domácím týmem ve spojení Kratonohy/Roudnice. Po několika utkáních s těžkými soupeři, ale zároveň zlepšujícími se výkony jsme doufali, že si domů odvezeme nějaké body. Bohužel se nám nepovedl vstup do utkání, kdy jsme soupeři darovali dva laciné góly, chlapce to však nesrazilo na kolena, vyrovnali jsme hru a začali být domácím vyrovnaným soupeřem. Bohužel však naše gólové šance zůstaly nevyužity.
   Ve druhém poločase jsme ještě přidali v našem výkonu, domácí nás však dokázali trestat z rychlých protiútoků do naší otevřené obrany, kdy jsme vzadu hráli již na velké riziko ve snaze vyrovnat. Borcům bych chtěl poděkovat za takto odmakaný zápas, je však potřeba hodně přidat na důrazu v osobních soubojích. A když i nadále budeme pokračovat v těchto zlepšujících se výkonech, tak jsem přesvědčen, že výsledek se brzy dostaví.

Smiřice B - Kunčice 2 : 19 (1 : 8)
Branky: Radil 2

Ve středu 13.9.2023, jsme na na našem domácím hřišti přivítali mužstvo Kunčic.
   Hosté od začátku utkání vzali otěže hry do svých rukou a předváděli svoji vysokou fotbalovou kvalitu ale přes to jsme velice dlouho odolávali a drželi vyrovnaný výsledek, bohužel i přes velkou snahu domácích hráčů, se nakonec projevila kvalita soupeře a zaslouženě zvítězili.

Fotografie Vladimíra Sladkého ze zápasu 13.9.2023

Smiřice B - Chlumec B 3 : 11 (0 : 6)
Branky: Dzurko, Špetla, Heryán
Sestava: Bureš Josef, Cita Matyáš, Dzurko Jan, Heryán Simon Lukáš, Hnik Daniel, Krejčí Petr, Mrázek Šimon, Rejent Radek, Špetla Samuel, Špunar Adam, Špunar Daniel, Veselovský Tadeáš.

Ve středu 6.9.2023, jsme na našem domácím hřišti přivítali mužstvo Chlumec B.
   Nepovedený výkon z minulého zápasu jsme hodili za hlavu a od samého začátku jsme byli zkušenějšímu soupeři vyrovnaným soupeřem, hlavně v nasazení a zaujetí pro hru. Bohužel i přesto jsme zápas výsledkově nezvládli když jsme na rozdíl od hostů nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance a to byl ten největší rozdíl v tomto utkání. I přes prohru bych chtěl všem hráčům poděkovat, že i když se prohrávalo tak to nazabalili a makali až do konce.

Fotografie Vladimíra Sladkého ze zápasu 6.9.2023

Slavia HK C - Smiřice B 17 : 3 (8 : 0)
Branky: Heryán 3
Sestava: Bureš Josef, Cita Matyáš, Dzurko Jan, Heryán Simon Lukáš, Hnik Daniel, Krejčí Petr, Mrázek Šimon, Špunar Adam, Špunar Daniel, Veselovský Tadeáš.

V sobotu 2.9.2023 jsme zajížděli do Hradce Králové na hřiště v Orlické kotlině, kde jsme se utkali se Slavii HK C. Toto utkání se mi hodnotí velice těžko.
   Domácí tým byl od samého začátku lepším týmem a to ve ve všech aspektech hry, bohužel naši hráči to svým přístupem domácím hodně ulehčili a tak se zrodila tato vysoká prohra.

V sobotu 26.8.2023 jsme odehráli první mistrovské utkání v kategorii BELSPORT OP starší přípravky. Vzhledem k velkému počtu hráčů ve starší přípravce jsme se rozhodli do soutěže přihlásit dva týmy, Smiřice A a Smiřice B.
   V sobotu hrál tým B který začal soutěž o týden dříve.

Smiřice B - Kosičky 2 : 2 (1 : 2)
Branky: Dzurko, Rejent
Sestava: Bureš Josef, Cita Matyáš, Dzurko Jan, Heryán Simon Lukáš, Hnik Daniel, Krejčí Petr, Mrázek Šimon, Rejent Radek, Špunar Adam, Špunar Daniel, Veselovský Tadeáš.

Na našem domácím hřišti jsme přivítali tým Kosiček, u soupeře se projevil prázdninový termín když dorazil pouze se 6ti hráči a celý zápas odehráli bez možnosti střídání. Domácí jsme byli kompletní za což všem děkuji.
   Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a soupeře přehrávali, bohužel jak už to ve fotbale někdy bývá soupeř z ojedinělého brejku a první střelou na naši branku se ujímá vedení. Po této brance jsme byli chvilku opaření, soupeř vyrovnává hru a bohužel po naši chybě v rozehrávce přidává druhý gól. Chlapci se nevzdali a zvyšují na soupeře tlak a zahazují jednu šanci za druhou až těsně před přestávkou se krásně uvolňuje Dzurko a snižuje na 1 : 2.
   Ve druhém poločase je to jako přes kopírák opět soupeře přehráváme, ale ne a ne vstřelit branku, čím více se tlačíme do útoku tím umožňujeme soupeři podnikat nebezpečné protiútoky a jen díky skvělým zákrokům brankáře Bureše držíme naději na vyrovnání. Těsně před koncem zápasu, zasahuje hráč hostí balon rukou ve vápně a rozhodčí píská penaltu, zahrání se ujímá Rejent a s přehledem proměňuje a srovnává na 2 : 2.
   Na to, že to byl první zápas v sezoně musím chlapce pochválit za bojovnost a za to, že to nevzdali ani za nepříznivého stavu a bojovali až do konce