1. třída staršího dorostu skupina B

dorost SK Smiřice
Zleva stojí: L. Řeřábek, trenér J. Martinů, P. Tavali, J. Dolejš, R. Munzar, J. Škarytka, P. Růžek, asistent trenéra Z. Zákravský
První řada zleva: J. Morávek, M. Jaborník, L. Černý, V. Mardar a J. Kodeš

Dorost Smiřice: U dorostu došlo na jaře 2013 k výměně trenérů. Odchází Martinů kterého nahradilo duo Petr Petráček a Ladislav Obst. Náš dorost skončil v základní skupině na posledním místě bude hrát o umístění. Podle nového uspořádání dorosteneckých soutěží se po odehrání podzimní části soutěže spojí skupiny A - B kde prvni čtyři z každé skupiny hrají o postup a ostatní jen o umístění.

Zpět na hlavní stránku fotbalového klubu       Archiv starších sezón      Sezóna 2013 - 2014

Utkání
Klikni pro přístup k podrobnostem o zápasech. Texty píše Ladislav Obst. Foto Vladimír Sladký
Vlevo zápasy podzimu 2012 - vpravo zápasy jara 2013

• Přátelská utkání:

• Tabulka

podzim 2012 dorost SK Smiřice jaro 2013 dorost SK Smiřice

Tabulky sezóny: vlevo podzim 2012 - nv.fotbal.cz --, vpravo jaro 2013 - 31.5.2013

Střelci branek v polovině soutěže:
    Černý Lukáš 5, Kačírek Jakub 2, Munzar Roman 2, Havlíček a Mráz 1, jedna vlastní.

Smiřice/Předměřice - Dohalice poločas 0:2 výsledek 1: 3

Branky domácích Munzar, za hosty Podubecký 2x Zeman 1X ŽK 1 : 1 ČK 0 : 0 PK 0 : 0
    Sestava domácích: Růžek,Tavali,Munzar,Kodeš,Černý L,Černý J,Mikunda,Škarytka,Havlíček,Kačírek,Vencl,Jánský,

Opět špatná hra domácího týmu, hráči nebojují o výsledek, dělají zbytečné chyby, po kterých inkasujeme laciné góly. První gól jsme dostali po chybě brankáře a nedůrazné obraně, kdy se domácí obránci srazili a hosté pohodlně skórovali do prázdné branky. Pak jsme měli několik šancí na vyrovnání, ale štěstí nám nepřálo ,když Kačírek a Černý stříleli těsně vedle a Munzar vykopl míč z brankové čáry hostí.Ve druhém poločase jsme přidali a snížili jsme Munzarem na 1 : 2 , ale fotbalové štěstí nám nepřálo alespoň vyrovnat.

9.9.2012 Smiřice/Předměřice : Dohalice.
    Smiřice hrají v modrých dresech sponzora Pneuservis Janko.

Smiřice/Předměřice - Myštěves 1 : 0

29.9.2012
    Smiřice/Předměřice - Stěžery 2 : 4 (0:0)

Sestavy: Smiřice Růžek,Tavali,Kodeš, Havlíček,Škarytka,Černý L,Černý J, Mikunda, Munzar,Haniš,Havlíček
    Stěžery: Hamerlík,Gabriel,Tluka,Archleb,Homolka,Hantsch,Šanc,Vácha,Bílek,Prostředník,Vodička,Touš,Havrda,Pavlík.
    Branky domácí: Černý L, a vlastní hosté: Homolka,Hantsch2x, Šanc
    Stále se opakující chyby domácích hráčů nedůsledné bránění a proto dostáváme laciné branky. Pochvalu zaslouží hráči Stěžer kteří šli od začátku utkání za výhrou svým důrazem přehrávali domácí hráče a proto se nelze divit že jsou na prvním místě

Kobylice - Smiřice/Předměřice 4 : 1
    21.10.2012

Smiřice/Předměřice - Lhota p. Libčany 0 : 2, (0:2)
    14.10.2012
    Sestava domácích: Růžek.Tavali.Kodeš.Vencl.Konrád.Jánský.Mardar.Havlíček.Munzar.Mikunda.Brom.Moráve.Kadlec.Jaborník.
    Stále se opakující chyby v obrané části, nedůrazná obrana a chybující brankář. Pro nemoc a neomluvenou neúčast několika hráčů musí naskakovat do utkání starší žáci, kteří nemají tolik zkušeností .

Smiřice/Předměřice - Probluz 0 : 3
    20.10.2012

Smiřice/Předměřice - Probluz  0 : 3
    Tomuhle asi ženy nerozumí. (Smiřice/Předměřice - Probluz 0 : 3)

Foto V. Sladký

Dohalice - Smiřice/Předměřice 8 : 3
    11.11.2012

Myštěves - Smiřice/Předměřice 7 : 0
    Sestava: Brom, Kodeš, Tavali, Munzar, Černý L, Vencl, Morávek, Růžek, Řeřábek, Mardar

Přehled zápasů - jaro 2013

Sobotka - Smiřice/Před.

Se Sobotkou hrajeme mistrovské utkání 8.5.2013 v Sobotce, je odložené z 23.3.2013

SK Smiřice/Předm - Lhota pod Libčany

Myštěves - SK Smiřice/Předm 3 : 1
    6.4.2013
    Náš dorost začal druhou část mistrovských utkání prohrou v Myštěvsi, kam odjelo jen jedenáct hráčů. Museli nastoupit hráči ze starších žáků, kteří měli v nohách ranní utkání. Smiřice začali ze začátku utkání tlačit soupeře před jejich branku a zejména Pavel Růžek se dostával do šancí, které ale nekončily přes veškerou snahu góly. Jednou nastřelil brankáře při samostatném úniku, podruhé nahrál Řeřábkovi, který také trefil nohu brankáře a tak se potvrdilo pravidlo „Nedáš- Dostaneš“. Po zmatku v naší obraně, která se do této chvíle úspěšně bránila, jsme dostali první gól. Ještě do přestávky jsme srovnali skóre na 1 : 1, když opět unikl po levé straně Růžek a se štěstím vyrovnal. Do druhého poločasu jsme nastupovali ubránit výsledek, ale docházely síly a soupeř nás dostával pod tlak.Někteří hráči potřebovali vystřídat, ale nebylo kým. Soupeř nás začal přehrávat a po dobré kombinaci nám vstřelil druhou branku. Smiřičtí hráči se ještě snažili vyrovnat, ale když došly síly i Růžkovi, tak už neměl kdo by překonal brankáře domácích.
    Poslední gól jsme dostali v poslední minutě, což byla škoda a hráči si musí uvědomit, že zápas se hraje 90 minut. Ještě musím pochválit brankáře Broma a záložníky Jaborníka a Konráda, kteří zaskočili za neomluvené hráče.
    Sestava: Brom, Tavali, Dolejš, Kodeš, J Černý, Mikunda, Jaborník, Konrád, Růžek, Řeřábek, Daneš.

SK Smiřice/Předm - Podhradí 1 : 3 (1:2)
    13.4.12013
    Sestava Smiřic: Brom,Tavali,Jánský,Křivský,Dolejší,Černý,Mikunda,Černý,Jaborník,Kodeš,Daniš,Růžek,Řeřábek, Škarytka,Vencl.
    Smiřice vedly 1:0, ale hra se nám nedařila, a když jsme se dostali do šance, tak jsme zbrkle zahazovali. Soupeř nás začal přehrávat a po chybách nám vstřelil vyrovnávací gól a do poločasu po stejné chybě se ujal vedení. Ve druhém poločasu jsme prakticky nevystřelili na branku hostů a přišel další trest v podobě třetí branky.
    Prohra 3:1 nakonec byla pro nás ještě přijatelná. Příští zápas hrajeme v Kosičkách a tak je co napravovat.

Smiřice/Předměřice - Podhradí 1 : 3
    To není o přestávce.

Po přestávce jsme dali brány k sobě, aby hráči nemuseli běhat sem a tam. Foto V. Sladký

Sp Kosičky - SK Smiřice/Předm 11 : 0
    20.4.2013

Smiřice/Před. - Sp Kobylice 2 : 4
    27.4.2013

Smiřice/Předměřice - Kobylice
    Hrajeme v modrém a opět se nám nedařilo. Tráva se nám za těch 14 dní pěkně zazelenala.

Smiřice/Před. - Sp Kobylice 2 : 4. Foto Vl. Sladký.

Smiřice/Před. - SK Sobotka 1 : 4
    11.5.2013
    Sestava : Růžek,Tavali,Dolejš,Křivský,Kodeš.Mardar,Morávek,Konrád,Jaborník,Kunc,Černý,Kadlec.Daneš,Votrubec,Miler,
    Opět špatná hra domácích se soupeřem který se dal porazit.

Smiřice/Předměřice - Sobotka
    Smiřice/Před. - SK Sobotka 1 : 4. Foto Vl. Sladký.

SK Smiřice/Předm - So Myštěves 0 : 2
    25.5.2013
    Sestava: Miller,Kadlec,Jánský,Dolejší,Kodeš,Morávek,Kroka,Konrád,Gorol,Vitalij,Votrubec,Oláh,Daneš.

Smiřice/Před. -  Lhota pod Libčany
    V mistráku proti Lhotě p.Libčany vstřelil ve 12 minutě Jakub Dolejš branku a po delší době naši dorostenci zvítězili 1:0.
    Foto a popis Vl. Sladký.

Sp Kobylice - SK Smiřice/Předm

Přátelské utkání v sobotu 9.3.2013
    SK Smiřice – Jaroměř 0 : 6

Sestava domácích: Růžek,Tavali,Dolejš,Kodeš,Nasa,Černý,Havlíček,Mardar,Jaborník.Dočekal,Satranský,Řeřábek,Brom,Kadlec,Černý J.
    Prohra byla zasloužená na našich hráčích byla vidět nesehranost. Hráči Jaroměře hráli již 5 utkání venku. Je potřeba zlepšit docházku na trénink . Výsledek vypadá krutě ale smiřičtí hráči neproměnily několik šancí takže výsledek mohl být přijatelnější.

Přátelské utkání 17.3.2013
    Stěžery : Smiřice 2 : 3

Sestava: Růžek,Brom,Tavali,Dolejš,Jánský,Černý J.,Jaborník,ČernýL.,Kodeš,Havlíček, Mikunda,Konrád,Mardar,Řeřábek,Škarytka
    Dorost SK Smiřice odehrál druhé přípravné utkání ve Stěžerách. Konečně se dorost sešel a tak mohl důstojně odehrát přátelské utkání proti soupeři, který hraje o postup do krajského přeboru.Do utkání jsme nastoupili posíleni o tři starší žáky. Chvíli trvalo, než si hráči zvyknou na posty, na kterých normálně nehrají. Osvědčil se na levé straně Jaborník, který si spolu s obráncem Černým náramně rozuměl. V prvním poločase jsme začali soupeře přehrávat a po ukázkové akci Černý –Jaborník-Mardar jsme střelili po krásném centru Jabornika první branku hlavou, kterou dal Mardar. Ještě do poločasu jsme si vstřelili vlastní branku, když při odkopu Tavali netrefil na polovině hřiště dobře míč, a s pomocí větru a nepozornosti našeho brankáře, jsme si dali vlastní gól. V poločase se hráči vystřídali, do hry přišel Řeřábek a Škarytka. Hra se nám opět začala dařit a po samostatné akci Lukáše Černého, se nám podařilo vstřelit druhou branku. Soupeř nechtěl prohrát a zatlačil nás před naše velké vápno, a po jednom nepodařeném odkopu obránce jsme zahráli rukou a byl z toho pokutový kop. Domácí ho proměnili na 2 : 2. To již v naší brance chytal náhradní brankář a nevedl si špatně. Nápor domácích jsme vydrželi a po ojedinělém útoku jsme vstřelili Honzou Škarytkou třetí branku a o zápase bylo rozhodnuto. V sobotu nás čeká první mistrovské utkání . Hrajeme v Sobotce od 10:00 místo 12:15