Tabulky sezóny 2013 / 2014 ------ Na jaře se hraje ve skupině o pořadí.

Tabulky jsou převzaty ze stránek: nv.fotbal.cz nebo khfotbal.cz

Slatina/Javornice : Smiřice 1 : 11 (5:0)
18.8.2013
Střelci: Kodeš 6 x, Vencl, Jaborník, Konrád, Horáček, vlastní
Sestava: Brom, Jánský, Morávek, Konrád, Gorol, Kadlec, Černý, Jaborník, Vencl, Kodeš, Škarytka, Horáček, Mikunda, Mardar, Kroka, Horáček
Komentář trenér Jánský a Jarkovský:
Od první minuty jsme vytvářeli velký tlak na soupeřovu branku. Vedoucí branku vstřelil Kodeš ve 24.min ve 32.min opět Kodeš na 2:0 a ve 34.min po samostatném úniku Vencl na 3:0. Brankou do šatny zvyšoval na 4:0 Konrád a na 5:0 ve 45 min Jaborník. Výborný nástup do druhého poločasu vyšel Kodešovi který po samostatném úniku vstřelil šestý gól a ve 49 min krásnou střelou zvyšoval na 7:0. V šedesáté minutě po pěkné akci opět Kodeš na 8: 0. V 71 min si soupeř vstřelil vlastní gól. 77.min soupeř vstřelil jediný gól 9:1. Po samostatném úniku opět Kodeš střílí svůj šestý gól a zvyšuje na 10:1. V 89 min po samostatném úniku Morávka a následném faulu jsme kopali penaltu kterou proměnil náhradní brankář Horáček. Zapsal Obst

21.8.2013

21.8.2013
Sestava: Brom,Kadlec, Mikunda, Gorol,Kroka, Černý, Jaborník, Křivský, Kodeš, Morávek, Havlíček, Jánský, Škarytka, Vencl
Trenér domácích:
Vydřené vítězství hosté v prvním poločase lepší, ve druhém poločase se nám dařila kombinace a soupeře jsme přestříleli, za výkon lze pochválit celé mužstvo.
Trenér hostů:
V prvním poločase jsme soupeře přehrávali, ale výborný brankář domácí několikrát podržel. Ve druhém poločase jsme odpadávali a domácí zaslouženě vyhráli.

28.8.2013
Sestava: Brom,Votrubec, Miller, Gorol, Kroka, Černý L, Jaborník, Křivský, Kodeš, Morávek, Havlíček, Jánský, Škarytka, Vencl
Střelci: 10.min . Vencl, 28.mn. Havlíček, 40.min. Havlíček, 55.min. Morávek, 72.min. Černý, 88.min. Černý
Obst Ladislav sekretář:
Od první minuty vytvářeli domácí tlak na branku hostů. První gól padl z rohu již v první minutě ve 22 min nedal penaltu Škarytka, pak se prosadil Havlíček. V 55 min po krásném pasu Černého opět Havlíček zvyšuje na 3 : 0. Po poločasové přestávce pokračovalo mužstvo Smiřic v dobré hře a do konce zápasu jsme přidali ještě tři branky. Pochvalu si zaslouží celé mužstvo za předvedený výkon.

Soupeř hrál v deseti a až v 72. minutě dorazil jedenáctý hráč.

Taneční krok je potřeba ještě vypilovat.

Smiřice : Vamberk/Doudleby 0 : 0 - na penalty 6 : 5
31.8.2013
Sestava: Brom, Řeřábek, Votrubec, Gorol, Kroka, Černý, Jaborník, Křivský, Kodeš, Morávek, Havlíček, Jánský, Škarytka, Vencl, Mikunda, Horáček
Jánský trenér (domácí):
Utkání se hrálo bez šancí na obou stranách a proto museli rozhodnout pokutové kopy kde jsme byli o jeden lepší.
trenér hostů:
Souhlasím s trenérem domácích utkání se nerozhodlo v normálním čase a na pokutové kopy jsme prohráli.

Smiřice : Vamberk/Doudleby

Prdelovaná.

Vysoká/Třebeš : Smiřice 4 :3 (0:2)
8.9.2013
Sestava: Brom, Janský, Škarytka, Kodeš, Konrád, Morávek, Jaborník, Kadlec, Mikunda, Kroka, Havlíček, Černý, Gorol, Řeřábek. Horáček
Branky: Havlíček 3x
Trenér-Sochor (domácí):
V prvním poločase se hrál vcelku vyrovnaný zápas, ve kterém však kontrolu nad hrou postupně přebral soupeř ze Smiřic, který se také po chybě naší obrany dostal do vedení 1:0. Smiřice přehrávaly domácí borce i nadále a výsledkem byl druhý gol z brejku již na 2:0. Naštěstí do poločasu ostatní hrozby odvrátili domácí obránci a co nevyřešili oni, pokryl golman. Do druhého poločasu však nastoupilo úplně jiné mužstvo Třebše a hned od začátku půle borci hráli to, čím se předvedl soupeř v první půlce. Snaha a bojovnost nesly své ovoce a domácí Třebeš se mohla radovat ze snížení na 2:1 a brzy na to i vyrovnání výsledku. To ovšem nebylo vše. Kluci se s remízovým stavem nespokojili a do úvodních dvaceti minut druhého poločasu dokonce výsledek z 0:2 otočili na 3:2. Poté se domácí zaradovali ještě jednou, když soupeři utekli již na dvoubrankové vedení. Nutno dodat, že 3 ze 4 golů bylo zaznamenáno po uniku z pravé lajny a krásné přihrávce po zemi na hráče, který stál sám proti brankáři hostí. Smiřice ještě v závěru upravily výsledek na konečných 4:3 pro domácí Třebeš. Nutno poděkovat klukům, že zápas za neříznivého stavu v poločase nevzdali a bojovali až do konce.
Vedoucí Jarkovský (hosté):
Výborný výkon v prvním poločase. Ve druhém jsme soupeře pustili do hry, když jsme se nedokázali vyrovnat s nakopávanými balóny.

Smiřice : Česká Skalice 0 : 1 (0:0)
14.9.2013
Sestava: BROM, KADLEC, KONRÁD,GOROL, KROKA, ČERNÝ, JABORNÍK, KŘIVSKÝ, KODEŠ, MORÁVEK, HAVLÍČEK, ŠKARYTKA, VENCL, MIKUNDA, HORÁČEK
Žlutá karta: 86.MORÁVEK
sekretář Obst (domácí):
Smolné utkání bez šancí na obou stranách. Dostali jsme laciný gól od brankáře hostí, který překvapil našeho brankáře odkopem přes celé hřiště.
Ladislav Šik, trenér (hosté):
Štastné vítězství. Po vyronaném prvním poločase, jsme nakonec vyhráli štastným gólem který zařídil náš brankář.

Rasošky : Smiřice 3 : 2 (2:1)
21.8.2013
Branky: Jan Havlíček, Martin Jaborník Jan Rezek, Vedoucí mužtva (domácí): Chtěl bych klukům poděkovat za odmakaný zápas,důležitý byl poctivý výkon v obraně, hostům se nedařilo dostávat do vyložených šancí. Celkově jsem rád, že se nám povedlo v sousedském derby získat první tři body v sezóně.

Týniště n.O. : Smiřice 3 :0