Fotbalový klub SK Smiřice

mužstvo muži - sezóna 2013 / 2014

Smiřice postoupily a v této sezóně muži hrají soutěž Krajský přebor muži 1. B třída – skupina D, na jaře 2014 skupina F

Texty píše Ladislav Obst. Fotí Vladimír Sladký.

5.4.2014
Družstvo mužů Smiřic 5.4.2014.

Na podzim 2013 je hlavní trenér Hradský Bohumír, druhý trenér je Krejčí Petr, vedoucí mužstva je Tarantík Václav.

Zpět na hlavní stránku fotbalového klubu       Minulá sezóna       Archiv starších sezón

Utkání podzimní a jarní části soutěže 2013 / 2014
klikni pro přímý přístup k podrobnostem o zápasech.

statistika podzimu statistika jara
Statistiky podzimní a jarní sezóny.vypracoval Petr Krejčí.
Kliknutím se obrázky zvětší.

10.8.2013
Smiřice : Předměřice 2 : 0 Sestava domácích: Hottmar, Dočekal, Melichárek, Zemek, Koza, Koutník, 76 Krejčí, Nývlt, Mochan, 38 Korenčík, Fof, Církva, 78 Krejčí, Bednář, 80 Matějček
Po deseti letech se ve Smiřicích hrála opět I.B třída. Smiřičtí přivítali na svém hřišti soupeře z Předměřic.
V prvním poločase se mužstva oťukávala, nikdo nechtěl udělat chybu. Hosté zahrozili ve 20 minutě, když střelou z pravé strany ohrozil naší branku Strakatý. Poté se ke slovu dostali také domácí, když ve 38.min vypálil z pravé strany Fof trefil tyč a z dorážky Církva trefil brankáře hostí, pak se do poločasu již nic nezměnilo. Ve druhém poločase Smiřičtí přidali, zatlačili soupeře před jejich branku a po pěkné přihrávce Církvy proběhl hostující obranou domácí útočník Aleš Bednář. Byl sražen brankářem hostů Hopkem a rozhodčí zcela správně nařídil pokutový kop, který Bednář proměnil na 1 : 0. Pak se hra opět vyrovnala a hosté nám zle zatápěli, hlavně po pravé straně. Útoky hostů jsme zastavovali i za pomocí faulů kolem našeho velkého vápna. Soupeř se snažil o vyrovnání centroval dlouhé míče před naší branku a naše obrana v čele s brankářem Hottmarem jen stěží odolávala jejich náporu. Trenér domácích vystřídal v pravý čas na hřiště přišli čerstvé síly a hned to na hře Smiřic bylo znát.V 90.min utekl Krejčí, po levé straně předložil míč přes půl hřiště Matějčkovi, který nezaváhal a vstřelil 2.gól Smiřic. Tak skončil první zápas, kdy si Smiřičtí připsali tři body. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za předvedenou hru.

Smiřice : Předměřice 2 : 0
Penalta.

Naše radost z druhého gólu.

14.8.2013
Sestava: Hottmar, Dočekal, Melichárek, Zemek, Koza, Fof.(38 Korenčík), Nývlt, Koutník,78 Buta Církva,80 Krejčí Bednář, Matějček
Žluté karty: Krejčí 2, Církva
, Gól dal v 62.minutě po krásné akci a přihrávce Aleše Bednáře hlavičkou Filip Korenčík. Po fotbalové stránce soupeř naše hochy předčil, ale k jejich smůle je vychytal Ondra Hottmar. V nervozním závěru rozhodčí vyloučil na každé straně jednoho hráče a poté zápas ukončil.
Vladimír Sladký

Rostislav Kchop, trenér (hosté):
Po nezáživné první půli, kdy jsme se nemohli dostat do tempa a kdy nás domácí celkem v klidu ubránili, jsme se ve druhé půli začali tlačit před domácí branku. Po dvou gólových šancích, udeřilo u nás a domácí od 62. minuty vedli. I přesto, že jsme byli herně lepší, jsme se nedokázali přes výbornou a houževnatou obranu, v čele s domácím brankářem, prosadit. Zbytečností byla červená karta na konci zápasu. Domácím gratuluji k vítězství.

Smiřice : Albrectice 1 : 0
Smiřičtí fandové.

Ve filmech se v tuto chvíli obraz zpomalí a hrdinové kráčejí ke kameře.
Radost po vstřelené brance.

Velešov Doudleby : Smiřice 1 : 1 (0:0)
17.8.2013
Sestava: Hottmar - Nývlt, Dočekal, Zemek (88. Kodeš), Mochman - Fof, Církva, Matějček, Koutník (75. Koza) - Búta (36. Černý), Bednář
Žluté karty: 51. Černý, 86. Koza, 90. Bednář

Krejčí , asistent trenéra: (hosté):
"Po bojovném výkonu ve vyrovnaném zápase si odvážíme bod ze hřiště soupeře."
Sled zápasu: v osmé minutě se prodral přes obranu domácích Bednář a předložil míč Bůtovi který pohodně skóroval 1 : 0.Ve 14.min Hottmar vytáhl střelu domácích na roh v 16.min se opět vytáhl náš brankář když opět vyrazil nebezpečnou střelu domácích.v 18.min domácí obránce č 9 obdržel žk. Domácí přitvrdili a opět žk karta č11. 35.min po akci Fofa nedosáhl na mič Buta vyložená branková příležitost.37.min Koutnik nahrává před branku a opět chyběl krok ke vstřelení branky Černým který vystřídal zraněného Butu. Ve 44.min domácí opět faulovali Bednáře a následovala další žk č.4. Tak skončil první poločas. Ve druhém poločase jsme se snažili udržet míč na straně domácích v 51.min fauloval Černý žk. Z následného útoku po pěkné kombinaci, domácí vyrovnali na 1 : 1. V 63 min se dostal k míči Církva postupoval z levé strany před branku domácích ale brankáře neprostřelil.V 87.min střídal zraněného Zemka Kodeš. Za zmínku ještě stojí 89.min kdy při ostrém střetu dostal za faul žk Bednář. Rozhodčí nastavil 2.min a pak zápas ukončil. Zapsal Obst

Čermák, trenér: (domácí):
"Ve vlažném prvním poločase jsme soupeři umožnili skórovat. Po přestávce jsme více ovládli hru a v 54.min. po pěkné kombinaci Kotyza vyrovnal. Potom jsme si vytvořili ještě několik šancí, z nichž hned v 57.minutě jedna skončila v síti, ale pro údajný ofsaid branka nebyla uznána."

24.8.2013
Sestava. Hottmar,Koza, Zemek, Melichárek, Fof, Koutník, Nývlt, Matějček, Korenčík, Bednář, Církva, stř: Dočekal, Černý L., Mochan J.
Sekretář Obst (domácí):
Zápas se nám vydařil, již v 6.min. jsme vedli 2:0, když branky stříleli po pěkných akcích Bednář a Církva. Hosté se postupně osmělovali a začali prověřovat naší obranu. A výborný brankář Hottmar musel vytáhnout dvě nebezpečné střely hostů. Do poločasu ještě přidal Bednář krásnou střelou třetí branku. Ve druhém poločase jsme pokračovali náporem, soupeře jsme přehrávali a v 53.min. po narážečce Nývlta zvyšoval Korenčík na 4:0. V 57.min.opět Korenčík po akci Bednáře a patičce Církvy Korenčík uzavřel naše skóre na 5:0. Ke konci zápasu jsme polevili a hosté po chybě naší obrany dali svůj jediný gól zápasu. Tak se zrodilo vysoké vítězství domácích ke spokojenosti našich fanoušků.
Trenér hostů:
Opět jsme vytvořili spoustu chyb. Na začátku zápasu jsme dvakrát propadli a soupeř už v 6.min vedl 2 : 0. Naše hra postrádala agresivitu, nasazení a plnění defenzivních úkolů. Bez těchto činností se bodovat nedá.

Smiřice hrají ve žlutém.

Smiřice : Černíkovice 5 : 1 Smiřice : Černíkovice 5 : 1 Smiřice : Černíkovice 5 : 1

Smiřice : Vamberk 1 : 2 (1:1)
31.8.2013
Smiřice : Vamberk 1 : 2 Sestava: Hottmar, Korenčík, Melichárek, Zemek, 70.min Búta, Koza, Fof, 76min, Dočekal, Nývlt, Koutník, 82.Krejčí, Církva, 82 Černý, Bednář, Matějček, Růžek
Žlutá karta: Matějček, Církva, Hottmar
Obst Ladislav sekretář (domácí):
Těžko se mně toto utkání hodnotí. Když jsme v 9.min. po chybě domácí obrany prohrávali 1 : 0, branku hlavou vstřelil celkem nekrytý hráč hostů.V 19.min. jsme vyrovnali Bednářem 1:1. Pak jsme během 16-ti minut nastřelili 3x břevno a 2x tyč soupeřovy branky. Po kopech z rohu obránce hostů 2x vykopával míč z prázdné branky. Hosté se jen sporadicky dostávali před naší branku. Ve druhém poločase jsme začali polevovat, hosté se osmělovali a v 54.min. se vytáhl brankář Hottmar a tvrdou střelu vyráží na roh. V 64.min. závar před brankou hostů a opět obránce vykopl míč z prázdné branky.V 68. min. Bednář krásnou ránou orazítkoval břevno. A stále platí, že se fotbal hraje na branky a po ojedinělém brejku nám hosté v 88.min. vstřelili gól a prohráli jsme 1 : 2.
vedoucí hostů:
Utkání se hraje na góly a naše mužstvo bylo o jeden lepší.

Borohrádek : Smiřice 1 :3 (0:1)
8.9.2013
Sestava: Hottmar - Korenčík (86. Černý), Dočekal (10. Búta), Zemek, Koza, Fof, Nývlt, Koutník (88. Krejčí), Církva, Bednář, Matějček Branky: 16. Bednář (P), 58. a 76. Církva
Žluté karty: 25. Zemek, 35. a 66. Búta
Červená karta: 66. Búta

A. Čermák, vedoucí mužstva (domácí):
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté své šance na rozdíl od domácích proměnili.
Tarantík, vedoucí mužstva (hosté):
Ve vyrovnaném utkání rozhodla větší produktivita hostí.
Průběh utkání: V 16.min. po samostatné akci byl sražen v pokutovém území Bednář. Nařízený pokutový kop sám Bednář proměnil na 0:1. Hosté hru vyrovnali, několikrát zahrozili a brankář Hottmar musel likvidovat dvě střely, které jen obtížně vyrážel na roh.Ve druhém poločase se hráči domácích pokoušeli o vyrovnání, ale obrana v čele s brankářem odolávala.Smiřičtí spoléhali na brejky a v 58.min. se krásně trefil Církva na 2:0. V 66.min. byl vyloučen náš hráč Búta a zcela zbytečně oslabil mužstvo. Domácí nás následně dostali pod tlak a Hottmar nevěděl kam dřív skočit. V 69.min. domácí po nedorozumění v naší obraně snižují na 1:2. Snažili jsme se udržet míč co nejdále od naší branky. Vytažená obrana domácích nám dovolovala se dostávat do brejků a několik šancí jsme nevyužili ke vstřelení branky,až v 76.min. po narážečce Kozy, Církva zvyšuje na 1:3. Do konce zápasu se vyznamenal brankář Hottmar, který vychytal šance domácích. Za bojovnost lze pochválit celé mužstvo.
Zapsal Obst

Smiřice - Rychnov B 3 : 0 (1:0)
14.9.2013
Sestava: Hottmar, Korenčík, Janko, Zemek, Koza, Fof, Nývlt, Koutník, 86 Růžek, Církva, 85 Krejčí, Bednář, Matějček, 88 Černý
Branky: Korenčík, Bednář, Nývlt
Žluté karty: Janko,Zemek, Koza, Nývlt
Ze soupeře jsme měli obavy, neprohrál ještě jediné utkání.Ale my jsme vstřelili tři krásné branky, Hottmar chytil penaltu a tak jsme za velké podpory diváků zvítězili. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celé mužstvo.
Kotek trenér (hosté):
Poprvé v sezóně jsme nevstřelili branku.Domácí byli v útočné fázi produktivnější.My jsme mohli v závěru výsledek kosmeticky upravit, ale nepodařilo se. Soupeři gratuluji ke třem bodům.

Smiřice - Rychnov B  3 : 0
Trenéři Petr Krejčí a Bohumír Hradský mají starost o zdraví našeho hráče

Předčili jsme celek na prvním místě tabulky 3 : 0.

22.9.2013
Branky: Bednář Aleš,Korenčík Filip
Sestava: Hottmar - Zemek, Melichárek, Janko, Koza - Korenčík, Nývlt, Koutník, Cirkva - Bednář, Matějček
Žluté karty: 40. Koza, 42. Melichárek, 80. Korenčík
Rostislav Kchop, trenér: (domácí):
"Už po několikáté se nám nepodařilo zachytit začátek a v 6. minutě jsme prohrávali 0:2. Do poločasu, kdy jsme postupně přebírali iniciativu, se nám podařilo vstřelit kontaktní gól. Druhý poločas jsme se tlačili do brány hostí a zcela převzali otěže zápasu, i když hosté hrozili občasnými brejky, s těmi si však naše obrana už poradila. Vzhledem k tomu, jak jsme hráli druhý poločas, tak to bylo spíše otázka času, kdy dáme vyrovnávací gól, nakonec se nám to podařilo až v 91. minutě. Za to, že jsme srovnali až na konci zápasu a nedali více gólů, můžou hosté poděkovat (opět) skvěle chytajícímu golmanovi Hottmarovi."
Václav Tarantík, vedoucí mužstva (hosté):
"Měli jsme výborný vstup do utkýní, kdy jsme v 6. minutě vedli 2:0.Bohužel jsme obdrželi kontaktní gól do šatny. Druhý poločas se hrál v režii domácího mužstva a my jsme hrozili nebezpečnými protiútoky, s kterými si domácí poradili. V 91. jsme nechali zakončit nejlepšího hráče domácích Hořínka. Výsledek je spravedlivým odrazem hry obou mužstev."

28.9.2013
Branky: 14.21.70.Bednář 63.Církva 88.Hottmar PK
Hottmar-Zemek, Melichárek, Janko, Koza, Korenčík (80.Mochan M.), Nývlt, Koutník (85.Šubjak), Církva (83.Dočekal) Bednář, Matějček (75.Mochan J.)
Sestava: Strakatý - trenér (domácí):
Se soupeřem jsme drželi krok puze 1 poločas poté jsme odpadli fyzicky.Soupeři gratuluji k zisku 3 bodů.
Tarantík - vedoucí (hosté):
Z naší strany jsme po kolektivním výkonu zaslouženě zvítězili.

Zápas se hrál na hřišti v Předměřicích

Závar před naší brankou

Ano, máš ho tam.

5.10.2013
Sestava: Hottmar,Fof, Melichárek, Janko,Koza, Korenčík, Nývlt, Koutník, Církva, Bednář, Matějček, Dočekal, Šubjak,Krejčí, Růžek.
Dnes se nám nedařilo zopakovat výkon z minulého zápasu. Nedařilo se záložní řadě.Obrana byla přetížená a proto docházelo k mnoha chybám,které soupeř využil ke vstřelení vedoucí a také vítězné branky.Soupeři gratulujeme k zisku třech bodů.
Trenér hostů (hosté):
Konečně jsme splnili úkoly, které jsme si dali a zaslouženě jsme pěkném utkání zvítězili.

U soupeřovy branky.

U naší branky.

13.10.2013
Branky: Nývlt, Koutník,
Sestava: Hottmar, Zemek, Melichárek, Janko, Koza (Dočekal), Korenčík, Nývlt, Koutník, Cirkva (Krejčí), Bednář, Matějček (Fof),
trenér-Cejpek (domácí):
Soupeř prokázal svoji kvalitu. I když mužstvo bez tří hráčů základní sestavy podalo dobrý výkon, soupeř byl dnes nad naše síly.
vedoucí mužstva-Tarantík (hosté):
Naše zasloužené vítězství. Další čtyři vyložené šance jsme neproměnili. Celý zápas jsme měli pod kontrolou.

Vamberk : Smiřice 4 : 0 (2:0)
Sestava: Hottmar, Zemek, Melichárek, Janko, Koza, Korenčík, Nývlt, Koutník, Fof(75.Mochna), Bednář, Matějček(81.Krejčí), Růžek
Žluté karty: 22.Koutník 78.Zemek 83.Melichárek