Halový turnaj mladších žáků v Předměřicích.      Pohár L. Škorpila

podzim 2013 jaro2014

vlevo podzim 11.11.2013 + vpravo jaro 16.6.2014

ze stránky nv.fotbal.cz

Ukončení a vyhodnocení fotbalové sezóny 2013-2014 ml.+ st. žáků
a zároveň rozloučení s těmi, kteří z věkových důvodů přestupují do jiných kategorií. Foto a popis Vl. Sladký 21.6.2014.

ukončení
Úvodní poděkování přednesl předseda klubu Vladimír Kouba.

ukončení
Hodnocení sezóny st.žáků od jejich trenéra Radka Votroubka.

ukončení
Vyhodnocení sezóny ml.žáků provedl trenér Martin Černý.

ukončení
Poděkování nejlepšímu střelci ml. žáků, jimž byl s 22 góly Petr Vávro.

Přehled zápasů podzim 2013

Smiřice : Kobylice / Myštěves 2 : 13 (1:5)
24.8.2013
Sestava: Středa – Haužvicová, Žoch, Černá – Plhal, Sladký S., Sladký R., Oláh
Branky: Oláh 2
V silně omlazené sestavě chyběl Vávro ( Slovensko ) a Štancl ( kázeňský trest ) nastoupili hned 3 hráči ke své premiéře. Zejména šestiletý gólman Středa si prožil křest ohněm. Hosté byli fotbalovější, měli ve svém středu několik výborných hráčů a to se odrazilo ve skóre. Pravdou je, že jsme soupeři svými chybami zápas ulehčili.
Je třeba doufat, že se hra zlepší a přijdou i lepší výsledky.

Smiřice : Kobylice / Myštěves 2 : 13 - začátky jsou vždy těžké

Smiřice : Stěžery / Probluz 4 : 6 Smiřice : Stěžery / Probluz 4 : 6 ( 1:2)
31.8.2013
Sestava: Štancl, Haužvicová, Sladký S., Černá – Plhal, Vávro, Sladký R., - Oláh
Branky: Oláh 2, Sladký S., Sladký R
Ve druhém utkání již byla sestava silnější a bylo to znát na hře i na výsledku. Škoda, že Vávro musel odehrát celé utkání za starší žáky, což mu sebralo hodně sil, které pak u nás chyběly. Celý manšaft je potřeba pochválit za bojovnost (nebyl nikdo na střídání). Hosté vždy vedli my jsme museli dotahovat. Deset minut před koncem se nám podařilo vyrovnat a za stavu 4 : 4 se od nás paní štěstěna odvrátila. Dvakrát jsme trefili tyč soupeřovy branky. Hosté však dvěma rychlými brejky utkání rozhodli. Na první body tedy stále čekáme, možná už v úterý ( 3.9.2013 ) s Červeněvsí.

Smiřice : Červeněves 2 : 17 (1:10)
3.9.2013
Sestava: Středa – Hauž, Žoch, Černá – Plhal, Sladký S., Sladký R., - Oláh (Černý J.)
Branky: Plhal, Žoch
Opět jsme nastoupili výrazně oslabeni a navíc proti fyzicky daleko vyspělejšímu soupeři. Zejména hráčka hostí postavou připomínala dorosteneckou reprezentantku v atletice. Při vší snaze jsme soupeři vzdorovat nemohli a když jsme k tomu přidali tradiční chyby, skóze narůstalo. Zajímavostí je, že již zmiňovaná hráčka nám vystřelila 13 gólů a ještě několikrát trefila konstrukci branky. Jediným světlým bodem utkání je to, že nám svými ranami a lokty někoho nepřizabila.

Smiřice :  Červeněves 2 : 17
Hráčka na obrázku sama zatížila konto našich hráčů 13 brankami.
Kluci mohou v mladších žácích hrát do 12 let, dívky až do 13 let.

Urbanice / Libčany : Smiřice 2 : 3 (1:1)
10.9.2013
Sestava: Štancl – Haužvicová, Žoch, Černá - Plhal, Sladký S., Černý – Oláh L. – střídal Oláh N.
Branky: Žoch, Oláh L., Černý
Obě mužstva byla bez bodů a proto mělo utkání náboj. Domácí se opírali o hru svých vysokých hráčů a my jsme podnikali nebezpečné útoky. V našem týmu spolehlivě zachytal Štancl a ostatní bojovali. První půle skončila 1 : 1, když se trefil Žoch a několik dalších příležitostí zůstalo nevyužito.
Vstup do druhé půle vyšel lépe domácím, ale Štancl dlouho odolával, nakonec přece jen kapituloval 2 :1. To nás však nezlomilo a dvěma góly jsme důležitý zápas otočili.
Pochvala patří celému týmu za přístup k utkání.

Smiřice : Hradec Králové žákyně 6 : 3 (2:2)
15.9.2013
Sestava: Sladký R. - Haužvicová, Žoch, Černá - Plhal, Vávro, Sladký S., Oláh L. (Oláh H., Středa, Černý)
Góly: Sladký Sebastian 3, Vávro 2 a vlastní
Proti vyspělejším dívkám jsme nehráli dobře a brzy jsme prohrávali 0 : 2. Nesložili jsme však zbraně a do půle vyrovnali. Ve druhé půli se prosadili Vávro se Sladkým a výsledkem je poměrně překvapivá výhra.

Cerekvice : Smiřice 2 : 1 (1:0)
17.9.2013
Sestava: Sladký R. - Haužvicová, Žoch, Černá - Plhal, Sladký S., Olah H. - Olah L. (Černý, Středa)
Branka: Sladký Seb.
Ve vyrovnaném utkání zvítězili šťastnější domácí, kteří proměnili mnoho šancí ve dva góly, kdežto my jsme dali jen jeden. Citelně chyběl Vávro, naopak výtečný byl brankář Richard Sladký a se sebezapřením hrající A. Černá na stoperu.

Třebeš B : Smiřice 12 : 4 (5:3)
19.9.2013
Sestava: Sladký R. – Haužvicová, Sladký S., Černá – Plhal, Vávro, Žoch – Oláh L. (Oláh N., Černý, Středa, Kočiš)
Branky: Vávro 2 , Oláh N., Oláh L
Posíleni o Vávra jsme odehráli slušný první poločas, když soupeř trestal naše chyby v obraně. Jestliže se na fotbal v prvních třiceti minutách dalo koukat, tak druhá část utkání byla z naší strany zoufalá. Nebyli jsme schopni si přihrát a nasazení neodpovídalo mistrovskému utkání.
Pochvalu tentokrát zaslouží gólman Sladký R. a velký bojovník Luciano Oláh. Na druhou stranu je třeba, aby starší hráči (Žoch, Plhal, Sladký S.) vzali zodpovědnost do svých rukou a byli pro svůj tým daleko většími oporami

Smiřice : Ohnišťany 7 : 0 (5:0)
28.9.2013
Sestava: Sladký R. - Haužvicová, Žoch, Oláh N. - Plhal, Sladký S., Vávro - Oláh L. Střídali Černý a Středa
Branky: Sladký S. 2, Vávro 2, Plhal 2, Oláh L.
S posledním celkem tabulky jsme odehráli slušné utkání a prosadili jsme se i střelecky. Ve druhé půli dostali příležitost i benjamínkové a rozhodně nezklamali.
Vynikl Vávro, Plhal a brankář Sladký R.
Výsledek je pěkný, ale nesmí se přeceňovat.

Smiřice : Ohnišťany 7 : 0 Smiřice : Ohnišťany 7 : 0 Smiřice : Ohnišťany 7 : 0

5.10.2013
Sestava. Sladký R. - Haužvicová, Žoch, Oláh N. - Plhal, Sladký S., Vávro - Oláh L.- střídali Černý J. a Kočíš
Branky: Oláh L. 2,Sladký S.
Utkání jsem osobně přítomen nebyl, ale z popisu asistenta p. Sladkého bylo znát zklamání ze ztráty všech bodů. Zápas jsme měli výborně rozehraný a štěstí se nakonec přiklonilo k domácím a ti brali všechny body.
Ztrátu se pokusíme dohnat v domácím utkání s Kunčicemi.

12.10.2013
Branka: Žoch
Sestava: Sladký R. – Haužvicová, Žoch, Kočíš – Plhal, Vávro, Sladký S. – Oláh L. Střídali: Černý J., Jarkovský
Utkání se mi hodnotí těžko, protože jsme zbytečně ztratili body. Zejména v 1. půli jsme doslova zavraždili 4 čisté gólové příležitosti (Vávro 2, Plhal, Oláh) a zákonitě přišel trest v podobě gólu hostí.
Ve II. půli jsme vyrobili několik hrubek v obraně a soupeř trestal. Za stavu 0:2 jsme Žochem snížili, ale ve snaze o vyrovnání jsme otevřeli obranu a hbitý útočník soupeře č. 10 (4 góly) toho využil.
Výsledek vypadá jednoznačně, ale hra byla vyrovnaná. Bohužel pro nás se počítají góly a ne šance.

Předměřice : Smiřice 3: 1 (2:0)
19.10.2013
Branka: Vávro
Sestava: Sladký R. – Haužvicová, Sladký S., Olah N. – Plhal, Vávro, Olah L. – Černý J. Střídali: Kočíš, Jarkovský, Burián)
Na hřišti vedoucího celku tabulky jsme podali bojovný výkon. Obdržené branky byly souhrou špatných okolností, když první jsme si dali sami a další byly po tečovaných balonech. Naši branku vstřelil nejlepší hráč na hřišti Vávro.
Nyní nás čeká další těžký soupeř – Malšovice. Hraje se v sobotu již v 10:15 hod

Smiřice : Malšovice 5 : 1 (2:1)
26.10.2013
Sestava: Sladký R. - Kočíš, Sladký S., Žoch – Plhal, Vávro, Černý – Oláh L. (Burián)
Hosté přijeli jako 3. celek tabulky jako favorit, ale zápas se vyvíjel jinak. Jako tradičně jsme na začátku neproměnili několik šancí a souper nás potrestal. Štěstím bylo, že jsme do přestávky skóre otočili (Černý, Vávro). Ve druhé půli zvýšil Oláh a vítězi nebylo pochyb. Vávro přidal další dva góly a to ještě řada šancí zůstala nevyužita.
Pochvalu zaslouží všichni a těď je třeba výsledek potvrdit v sobotu v Hoříněvsi.

Hoříněves : Smiřice 8 : 3 (4:1)
2.11.2013
Branky: Vávro, Oláh N., vlastní
Sestava: Sladký R. - Kočíš, Sladký S., Žoch – Plhal, Vávro, Černý, - Oláh L. Střídali: Haužvicová, Oláh H., Burián, Jarkovský.
Vstup do utkání nám vyšel parádně a po pěkné akci Vávro otevřel skóre. Potom přišly chvíle Plhala, který mohl čtyřikrát skórovat, avšak neměl přesnou mušku. Přišel tedy zákonitý trest a domácí dvěma góly otočili výsledek. Za stavu 2:1 měl stoprocentní šanci Vávro, nedal a domácí hned z protiútoku zvýšili na 3:1. Od této chvíle se naše hra sesypala jako domeček z karet a domácí v pohodě dokráčeli za vítězstvím.
Znovu se ukázalo, že starší hráči, kteří by měli tým vést, nemají takovou kvalitu.
Poslední zápas budeme hrát v sobotu 9.11.2013 v Červeněvsi.

Góly: Vávro 5, Oláh N., Černý
Sestava: Sladký – Haužvicová, Žoch, Černá, Oláh L., Vávro, Plhal, Oláh N.
Střídali: Černý, Středa, Kočiš, Burián
Za krásného počasí se hrál svižný fotbal a náš tým byl od úvodního hvizdu lepší, což se projevovalo i ve skóre. Pochvalu zaslouží celý tým, ale je třeba vyzdvihnout výkon střelecky disponovaného Vávry ( 5 gólů ú a brankáře Richarda Sladkého, který kryl i pokutový kop.
Za rozhodnutého stavu dostali příležitost i hráči z lavičky a nezklamali.
Soupeř bojoval, snažil se, ale pozorného brankáře nepřekonal.
Na rozjezd do jarní sezóny to byl slibný výkon, ale těžší soupeři ještě přijdou.

Smiřice – Cerekvice 7:0 Smiřice – Cerekvice 7:0
Smiřice – Cerekvice 7:0

Kobylice/Myštěves : Smiřice  3 : 5

Kobylice/Myštěves : Smiřice 3 : 5 (2:2)
5.4.2014
Sestava: R.Sladký, A.Černá, D. Žoch, D. Haužvicová, N. Oláh, M.Plhal, P.Vávro, J.Černý, F.Kočíš, J.Středa, L.Oláh.
Branky: Vávro 3, Plhal (p.k.), Oláh L.
Vl. Sladký:
Naše mužstvo zaskočilo soupeře výborným začátkem a vstřelením 2 branek, které dal P. Vávro. Po patnácté minutě využil soupeř rozhárané hry Smiřických a do poločasu srovnal skóre na 2:2. Po poločasové domluvě v kabině se hra našeho mužstva opět zlepšila a po gólu přidal L.Oláh, P.Vávro a M Plhal. V závěru se domácím podařilo skórovat na závěrečných 3:5.

M. Černý:
Velice dobře zahrála i obě děvčata, ale i ostatní předvedli dobrý výkon.

Kobylice/Myštěves : Smiřice ( v černém )

Stěžery/Probluz - Smiřice 10 : 0 (2:0)
12.4.2014
Sestava: Sladký, - Haužvicová, Černý, Oláh, - Oláh L., Vávro, Černá, - Středa
Střídali: Burián, Kočíš
V oslabené sestavě nastoupilo několik hráčů se sebezapřením kvůli zraněním. jsme vypělejšímu soupeři vzdorovali jen poločas. Poté se fyzicky zdatnější domácí rozstříleli.

Střídali: Středa a Burian
Proiti fyzicky daleko vyspělejšímu soupeři jsme podali bojovný výkon a po zásluze jsme zvítězili.
Chválím celý tým a zvláště střelecky disponovaného Vávru, bojovníka Oláha L., gólmana a s přehledem hrající Haužvicovou.

Bylo dohráno odložené utkání ze dne 19.4. Naši, ač vzrůstově menší, ale fotbalovější, po zásluze vyhráli 4:0.

HK žákyně - Smiřice 6 : 5
28.4.2014
Branky: Vávro 4 a Olah L.
Sestava: Sladký - Oláh N., Žoch, Haužvicová - Plhal, Vávro, Oláh L. - Černý - střídali Středa a Kočiš
Proti fyzicky vspělejšímu soupeři jsme podali v první půli velice dobrý výkon a zaslouženě jsme vedli. když jsme ve druhé polovině zvýšili na 5 : 2 zdálo se, že utkání dovedeme do vítězného konce. Opak byl pravdou. Domácí posílili útok o dvě důrazné hráčky a ty za výrazné pomoci naši chybující obrany zápas otočily.
Pochvala: Vávro ( 4 góly), Sladký a Olah Luciano.

Ještě osm minut před koncem zápasu jsme vedli 5:2 a potom jsme dostali 4 branky a bylo hotovo,
zásluhu na tom měli dva nejstarší obránci, kteří nehráli, co měli a jejich fyzička je žalostná. Vl. Sladký

Červeněves : Smiřice 7 : 4 ( 3:2)
1.5.2014
Branky: Vávro 2, Černý a Žoch
Sestava: Sladký - Haužvicová, Žoch, Černá - Oláh L., Vávro, Plhal - Černý - střídali Oláh N.
další porážka byla zbytečná, protože na straně domácích hráli dva hráči, kteří nás stačili porazit. Vyspělá dívka, která nám dala na podzim 12 gólů a střední záložník, na kterého náš Vávro nestačil. Bojovnost na vítězství nestačilo a od věršího počtu branek nás zachránil Sladký, který se v bráně překonával.

Smiřice : Třebeš B 1 : 4 (0:2)
3.5.2014

Hosté přijeli s kompletními dvěma sedmičkami a to rozhodlo. Zejména ve druhé půli nám docházeli síly. Přesto Vávro snížil na 1 : 2 a ta tohoto stavu měl Luciáno Oláh dvě Pěkné šance na vyrovnání. Nedal je a soupeř zápas rozhodl ve svůj prospěch.
Opět výborně čapal Sladký a dobrý výkon podala obě děvčata ( Haužvicová a Černá ) a Oláh Nikolas.

Náš brankář je oporou týmu.

Ohmišťany : Smiřice 5 : 6 (2:2)
10.5.2014
Branky: Vávro 5, Oláh L.
Sestava: Oláh N. - Haužvicová, Černá, Kočíš - Plhal, Vávro, Oláh L. - Černý (Středa)
K utkání se bez omluvy nedostavil gólman Sladký a tak do brány nastoupil poprvé Oláh N. Obrany obou týmů měly den otevřených dveří a tak padaly góly jako o pouti. U nás se opět prosadil Vávro a u domácích dívka ( 4 branky). V zápase jsme neustále vedli 2:0, 4:2, 6:4, ale o body jsme se třásli až do konce.
Pochvala Vávro a Oláh L.

Smiřice : Lovčice 1 : 11 (1:6)
17.5.2014
Sestava: Sladký - Oláh N., Žoch, Černá - Plhal, Vávro, Haužvicová, Oláh L., střídali Kočíš, Středa
Od úvodního hvizdu začalo pršet, ale štěstí to pro nás rozhodně nebylo. Hosté byli fotbalovější, snaživější a proto také góly padaly do naší branky. Jiskřičku naděje vykřesal z pokutového kopu Vávro. Hosté opět přidali a o výsledku bylo rozhodnuto. Druhý poločas se hrál již pouze z povinnosti.
Pochválit lze jen obě děvčata za bojovnost.

Kunčice : Smiřice 6 : 2 (3:0)
24.5.2014
Góly: Plhal, Žoch Sestava: Sladký - Oláh N., Černý, Haužvicová - Plhal, Žoch, Kočíš - Oláh L.
K utkání jsme odjížděli pouze v osmi, protože náš střelec Vávro se bez omluvy nedostavil. Přesto ostatní podali bojovný výkon na hranici svých možností. Domácí celek mohl v dusném počasí střídat, což se projevilo ve druhé půli. Za stavu 0:5 jsme vstřelili dva nádherné góly a utkání se zdramatizovalo.
Chválím celý kolektiv za nasazení. Vyzdvihnu Dáju Haužvicovou a Luciána Oláha.
Černý puntík pro Vávra.

Smiřice : Předměřice 0 : 7 (0:3)
31.5.2014
Sestava: Sladký - Haužvicová, Žoch, Černá -Plhal, Vávro, Kočiš - Oláh L. ( střídali Oláh N., Středa )
Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl a po hrubých chybách obrany a gólmana jsme prohrávali 0 : 3. Potom jsme hru vyrovnali, ale Oláh L. tři dobré přílležitosti nevyužil.
Do druhé půle jsme nastoupili se snahou o obrat v utkání, bohužel další chyby nás srazily na kolena.
Týmu nelze upřít snahu, avšak musíme se vyvarovat fatálních chyb, jinak těžko budeme vítězit.
Do konce sezóny zbývají dvě utkání, a tak se pokusíme dohrát sezónu se ctí.

Malšovice : Smiřice 7 : 6 ( 3:5)
7.6.2014
Góly: Vávro 5, Plhal
Sestava: Sladký - Haužvicová, Žoch, Černá - Plhal, Vávro, Oláh L. - Černý. Střídali: Oláh N., Kočíš.
Hrálo se za velkého tepla a vstup do utkání se nám opět nepovedl 1 : 0. Poté však začala hrát dvojice Vávro - Oláh L. a senzačně jsme zápas otočili 1 : 5. Pak se opět projevila naše stará bolest a to hrubé chyby jednotlivců a soupeř snížil na 3 : 5.
Ve druhé půli nám začaly docházet síly a toho soupeř, který měl více hráčů na střídání, využil. Tentokrát nás nepodržel ani gólman a tak jsme zbytečně prohráli.
Pochvala Vávro a Luciáno Oláh.
A nyní nás čeká poslední utkání sezóny v Hoříněvsi.

Smiřice : Hoříněves 2 : 4 (2:2 )
14.6.2014
Góly: Oláh L., Oláh N. Sestava: Sladký - Haužvicová, Plhal, Černá, Oláh N., Oláh L., Kočiš - Černý, střídal Středa.
Poslední utkání sezony se kvůli rekonstrukci hřiště ve Smiřicích hrálo na půdě Hoříněvse. V sestavě chyběl kapitán Žoch a střelec Vávro, proto náš tým nebyl v roli favorita a hlavně hrozilo nebezpečí velkého přídělu gólů. Zlý scénář se nenaplnil a torzo týmu odehrálo dobrý zápas a sahalo po bodu. Soupeř opět mohl střídat dvě kompletní střídačky a to se projevilo v závěru za stavu 2 : 2, když domácí poslali na hřiště nejlepší borce a ti rozhodli.
Náš tým se však nemusí za výsledek ani hru stydět. Poctivě odmakal celý zápas.

poslední zápas
Zleva: Míša Šolc, Středa Michal trenér, Kuba Středa, Ája Černá, Jarda Černý, Martin Plhal, Filip Kočíš, Dája Haužvicová
dole: Ríša Sladký, NIcolas Oláh, Luciáno Oláh
Foto a popis mi poslal Michal Středa.

Halový turnaj mladších žáků v Předměřicích. 30.11.2013
Sestava: Sladký R., Haužvicová D., Sladký S., Oláh N., Kočiš F., Žoch D., Vávro P., Plhal M., Oláh L.
Smiřice - Stěžery A 1 : 3
Smiřice - Kunčice 0 : 4
Smiřice - Třebeš B 5 : 0
Smiřice - Předměřice 1 : 6
Smiřice - FC HK dívky 1 : 1
Obsadili jsme 4 místo ve skupině 4 B - 8 : 14, všechny branky vsítil Vávro.

mladší žáci 30.11.2013
Sestava mladších žáků fotbalového klubu Smiřice
Zleva stojí: Martin Černý, D. Haužvicová, S. Sladký, P. Vávro, D. Žoch, M. Plhal, Ch. Oláh
Klečí: L. Oláh, N. Oláh, F. Kočíš, A. Černá, brankář R. Sladký
Foceno při halovém turnaji v Předměřicích 30.11.2013.

v Předměřicích
Vávro střílí jeden z pěti gólů, které vstřelil v tomto utkání s Třebeší B.

Pohár L. Škorpila

Smiřice - HK žákyně

29.4.2014
Branky: Vávro 2, Plhal
První půle se odehrávala v poklidném tempu a zatím co my jsme své šance nedali, tak hosté nás třikrát potrestali.
O přestávce jsme si řekli, že musíme se zápasem něco udělat a ono se to povedlo. Na koně nás posadil gól dobře hrajícího Plhala, pak dvakrát vyškolil hostující obranu Vávro a bylo vyrovnáno. Za tohoto stavu mohly oba týmy utkání rozhodnout, ale brankáři se činili a tak se šlo na penalty. Za nás proměnil pouze Vávro a tak jsme z poháru venku.
Pokutové kopy nedali Oláh L., Žoch, Plhal a Kočiš již penaltu nekopal.
Za druhý poločas chválím celý kolektiv.

HK žákyně - Smiřice 6 : 5 HK žákyně - Smiřice 6 : 5
Mladší žáci hráli pohár a remizovali s Fc HK dívky 3 : 3. nakonec prohráli na pokutové kopy 1 : 3 a jsou vyřazeni z poháru.