Přátelské utkání Smiřice - Předměřice 3 : 2

Tabulky sezóny 2013 - 2014

podzim 2013 jaro 2014

podzim 3.11.2013 + jaro 16.6.2014

ze stránky nv.fotbal.cz

Nejlepší střelci podzimní sezóny: Vávro 5, Votrubec 5, Čuda 4, Huňák 4, Jelínek 3, Dospěl 2, Martinů 2, Konečný 2, Čapek 1

Přehled zápasů podzim 2013

mužstvo podzim 2013
Sestava starších žáků fotbalového klubu Smiřice 14.9.2013
Stojí: J. Malina, D. Votrubec, M. Huňák, V. Martinů, K. Oláh, D. Jelínek, V. Císař, A. Miller, J. Ryba
Klečí: J. Martinů, J. Kopiště, P. Vávro, L. Čapek, K. Martinů a R. Votroubek

24.8.2013
Starší žáci nastoupili pouze v osmi a po první půli prohrávali 0:3, ale v druhé půlce zabrali a vyrovnali na 3:3 a pak dvacet vteřin před koncem utkání dostali smolný gól na 3:4.

Vpravo trenér J. Martinů

Role pomezního rozhodčího se ujal Zdeněk Zákravský.

31.8.2013

Malšova Lhota : Smiřice 1 : 1 po pokutových kopech vyhrála Malšova Lhota
8.9.2013

14.9.2013

21.9.2013
Sestava: :Miller - Martinů V., Oláh, Čuda, Martinů K. - Dospěl, Císař, Vávro, Votrubec, Kopiště - Huňák (střídal Jelínek)
Začátek zápasu byl vyrovnaný a náznaky šancí se střídaly na obou stranách, bohužel od nás soupeř jednu využil a dostal se do vedení. Poté jsme do konce poločasu převzali iniciativu a zatlačili domácí na jejich polovinu. V těchto chvílích domácí podržel brankář, který vychytal ve velké šanci Vávra a o chvíli později vyrazil gólovou střelu Votrubce na tyč!I Celý druhý poločas jsme byli aktivnější a lepší, ale jak už to bývá branku vstřelili domácí a to z přímého kopu. Až čtyři minuty před koncem jsme snížili krásným gólem Votrubce z přímého kopu! O chvíli později nastřelil Vávro jen tyčku a tak jsme prohráli. Závěrem bych chtěl celý mančaft pochválit za předvedený výkon a bojovnost!!!

28.9.2013
Sestava: Martinů V. - Čapek, Oláh, Čuda, Kopiště - Martinů K., Vávro, Císař, - Dospěl, Huňák (střídal Žoch, Plhal, Gorol, Sladký)
Střelci branek: 8 min.Vávro 1:0, 12.min. Bouček 1:1, 16.min. Dospěl 2:1, 28.min. Martinů K. 3:1, 29.min. Jelínek 4:1, 32.min. Čuda 5:1, 34.min. Huňák 6:1, 39.min. Jelínek 7:1, 41.min. Čuda 8:1, 57.min. Jelínek 9:1, 64.min. Dospěl 10:1.!!!
Co k tomuto zápasu nápsat? Snad jen to že jsme získali povinné tři body proti nejslabšímu mužstvu této soutěže, který navíc nastoupil jen v osmi hráčích!!!

Hráčů soupeře přijelo málo, hráli v osmi.

Předměřice:Smiřice 2:2
5.10.2013
Sestava: Miller-Martinů V., Oláh, Čuda, Martinů K.- Jelínek, Císař, Votrubec, Čapek- Gorol
K zápasu jsme odjeli pouze s deseti hráčí! (zranění,nemoci) Začátek zápasu patřil domácím, kteří už ve třetí minutě kopali pokutový kop, domácího hráče ale skvěle vychytal Adam Miller!!! Domácí dále pokračovali v tlaku a ve 13. min. se ujali vedení 1:0! Poté se hra vyrovnala a ve 20.min.jsme vyrovnali i skore zásluhou Čapka!. A ve 31.min.dostáváme možnost zahrávat pokutový kop i my, Votrubec ho z přehledem proměnil a vedeme 2:1!! Bohužel jsme se z vedení radovali jen dvě minuty, kdy domácí využili naši chyby ve středu hřiště a z rychlého brejku vyrovnali na 2:2! Druhý poločas i přes několik šancí na obou stranách už branku nepřinesl a tak zápas skončil remízou 2:2!!!!! až na uvodních patnáct minut prvního poločasu,jsme byli domácím i v deseti, více než vyrovnaným soupeřem! Za což bych chtěl hráčum poděkovat...:-)

12.10.2013
Sestava: Miller - Martinů V., Oláh, Martinů K .- Jelínek, Vávro, Císař, Votrubec, Žoch - Čuda, Kopiště (střídali Sladký, Gorol, Plhal)
Po katastrofálním úvodu jsme už v osmé minutě prohrávali 0:2! V desáté minutě se nám zásluhou Čudy podařilo snížit na 1:2, bohužel hned v následující minutě po hrubé chybě obrany vstřelil soupeř třetí gol! Když pak do poločasu přidali čtvrtý gol bylo o osudu zápasu jasno.
Po změnách v sestavě jsme se v druhém poločase zlepšili, ale zkušený tým Třebše si už vítěztví pohlídal a z brejku vstřelil další branky. Za nás korigoval na 2:5 Votrubec.Doufám že si kluci do příštího zápasu,kdy zajíždíme na hřiště dosud neporažených Skřivan uvědomí, že se fotbal bez pohybu, nasazení a kolektivního ducha hrát opravdu nedá!!!!!!!!!!!!!

Skřivany:Smiřice 9 : 0
20.10.2013
Sestava: Martinů K .- Martinů V., Oláh, Čuda, Sladký - Huňák, Vávro, Císař, Jelínek - Plhal, Gorol
Na hřiště zatím suvereních Skřivan, jsme odjeli i díky výpomoci tří hráčů z mladších žáků alespoň v jedenácti lidech!
Začátek zápasu vypadal nadějně a až do 22.min.než domácí vstřelili první gol i celkem vyrovnaný:!!! Bohužel nám ve druhém poločase, proti soupeři, který měl sedm hráčů na střídání docházeli síly a zkušený soupeř toho dokonale využil. I přes vysokou porážku bych chtěl klukům poděkovat! A hlavně bych vyzdvihnul výkon Kamila Martinů v bráně! Škoda jen, že někteří hráči upřednostňují střídavý start v jiných klubech a i když mají možnost nám pomoci,nepřijedou!!!!!!!!!!!!!!

Smiřice : Skřivany ( původně 1:1 ) - pozdější kontumace 3 : 0
13.4.2014
Sestava: Miller, Martinů V., Čuda, Oláh, Martinů K., Jelínek, Vávro, Císař, Čapek, Kopiště, Huňák (střídali Gorol a Černá)
Hned na úvod jarní části nás čekal nejtěžší možný soupeř,lídr soutěže ze Skřivan, který na podzim neztratil ani bod!!!!!!!!
V úvodu zápasu nás soupeř dostal pod tlak a ve 13.min. se dostal zaslouženě do vedení 1:0. Potom se hra vyrovnala a domácí svoji bojovností nepouštěli soupeře do dalších šancí. Naopak jsme se čím dál více osmělovali a ve 29.min.vyrovnali na 1:1 zásluhou krásné střely Péti Vávry z dálky!!!! Druhý poločas byl naprosto vyrovnaný díky příkladné bojovnosti našich kluků!!!!!! A když nás na konci zápasu podržel brankář Áda Miller po střele z přímého kopu a my nedotáhli do konce pár nadějných příležitostí, skončil zápas zaslouženou remízou a naším obrovským úspěchem!!!!!!
Závěrem ještě jednou všem hráčům a hráčce obrovské DÍKY!!!

Skřivany (Mitál Imrich, ID 00070322 – není člen FAČR), zároveň se případ předává do DK, do aktivace členství hráč nesmí nastoupit.

Smiřice : Skřivany  1:1
Snažili jsme se.

Jak to asi dopadne ?

19.4.2014
Sestava: Miller, Martinů K., Čuda, Oláh, Martinů V., Jelínek, Vávro, Císař, Kopiště, Huňák, Dospěl (střídal Gorol)
Výborný výkon jako minulý týden proti Skřivanům, jsme tentokrát nezopakovali. A tak nás domácí po zásluze potrestali a nadělili nám nepopulární "bůro".

27.4.2014
Naši branku vsítil Čapek
Sestava: Miller, Kopiště, Oláh, Čuda, Sladký S., Čapek, Císař, Vávro, Votrubec, Jelínek, Dospěl (střídali Gorol a Sladký R.)
K zápasu jsme odjeli bez tří hráčů základní sestavy! Přesto jsme předvedli běhavý a bojovný výkon a byli domácím víc jak vyrovnaným soupeřem. A o tom že si nevezeme žádný bod může hlavně naše neproměňování šancí !!!

Smiřice : Malšova Lhota 2 : 1
3.5.2014
Sestava: Miller, Kopiště, Čuda, Oláh, Martinů V., Vávro, Votrubec, Císař, Huňák, Jelínek, Dospěl (střídali Gorol,Sladký S.)
Po dvou porážkách na hřištích soupeřů jsme se konečně dočkali vítězství. A musím říct že vítězství bylo naprosto zaslouženě! V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepší, bohužel z mnoha našich šancí se trefil jen Péťa Vávro. Na začátku druhé půle přidal druhý gol Ondra Dospěl. Poté se hra vyrovnala a šance se střídali na obou stranách. Soupeři se podařilo snížit šest minut před koncem krásnou střelou z dálky. Víc už soupeř nestihl a tak se radujeme ze zisku tří bodů !!!!!!!!!!

Smiřice : Malšova Lhota   2 : 1

Smiřice : Třebeš B 3 : 4
7.5.2014
Sestava: Miller, Martinů V., Čuda, Oláh Ch., Kopiště, Jelínek, Vávro, Votrubec, Čapek, Huňák, Dospěl (střídali Sladký S.,Oláh N.)
V pohárovém utkání jsme byli favoritovi naprosto vyrovnaným soupeřem! Třikrát jsme dokázali na soupeřův gol odpovědět a když už to vypadalo, že o postupujícím rozhodnou penalty, rozhodčí nepochopitelně nastavoval pět minut a soupeř v poslední minutě vstřelil vítězný gol! Opět musím kluky pochválit za předvedený výkon, znovu si dokázali, že mohou hrát vyrovnané zápasy s kymkoliv!!!!!!!

Kratonohy : Smiřice 4 : 4
11.5.2014
Sestava: Miller, Martinů V., Čuda, Oláh, Martinů K., Jelínek, Vávro, Císař, Čápek, Dospěl, Votrubec (střídal Kopiště)
I přesto že jsme dokázali vstřelit na hřišti soupeře čtyři branky a třikrát trefili břevno, odvezli jsme si pouze jeden bod!!! Naše branky stříteli Peťa Vávro a hatrickem se blýskl Vláďa Čapek!!! Bohužel se nám v zápase zranil Dan Jelínek (zlomená klíční kost) a tak mu tímto všichni přejeme brzké uzdravení!!!!

Smiřice : Nový HK/Slávia HK B 0:3
17.5.2014
Sestava: Miller, Martinů V., Čuda, Oláh, Martinů K., Votrubec, Vávro, Císař, Čapek, Huńák, Dospěl (střídali Gorol, Černá, Sladký R.)
Celý zápas s nejlepším mužstvem jara se odehrál za vydatného deště, ale i tak to byl pohledný a hlavně vyrovnaný zápas! Výsledek 0:3 je pro nás krutý a neodpovídá dění na hřišti! Ale bohužel jsme nedokázali z mnoha střel a šancí překonat hostujícího brankáře. I tak patří klukům dík za předvedený výkon.

24.5.2014
Sestava:Miller,Kopiště,Čuda,Oláh,Gorol,Dospěl,Votrubec,Císař,Huňák,Michálek,Černá.
K zápasu jsme odjeli pouze s jedenácti hráči a hlavně bez pěti hráčů základní sestavy. I tak jsme byli celý zápas jednoznačně lepší a domácí nepustili k ničemu! Bohužel se nám podařilo z mnoha šancí (osmkrát sami na brankáře) vstřelit jen jeden gol zásluhou Oláha.

Smiřice : Předměřice 4 : 1

Smiřice - Předměřice 4 : 1 (0:1)
31.5.2014
Sestava: Miller, Martinů K., Čuda, Oláh, Martinů V., Čapek, Vávro, Císař, Votrubec, Huňák, Dospěl (střídali Gorol, Kopiště, Černá)

První poločas se nám moc nevydařil, hráli jsme fotbal bez bojovnosti a pohybu. A když ještě nechali dát soupeře laciný gol prohrávali jsme o poločase 0:1! Po pohovoru v kabině a několika změnách v sestavě nastoupilo do druhého poločasu úplně jiné mužstvo. Hrálo se převážně jen na branku hostí a postupně jsme vstřelili čtyři krásné branky (Vávro,Huňák,Oláh,Dospěl) a derby s Předměřicemi zaslouženě otočili a získali tři body!!! Musím klukům poděkovat za výborný výkon ve druhém poločase a hlavně Vítek Martinů byl doslova k nezastavení.

Třebeš B : Smiřice 3:2
4.6.2014
Sestava: Miller, Gorol, Čuda, Oláh, Martinů K., Martinů V., Votrubec, Vávro, Čapek, Císař, Dospěl (střídali Kopiště a Černá)
V posledním zápase jsme i přes porážku odehráli jedno z nejpovedenějších utkání sezony!!! Škoda ztraceného vedení 2:0 když se krásnými střelami z dálky trefili Péťa Vávro a Vítek Martinů. Závěrem musím klukům poděkovat za výkon nejen v tomto zápase,ale i za výkony v průběhu celého jara!!!!!!!!! Myslím že konečné páte místo je vzhledem k velké obměně kádru před sezonou úspěchem!!! A všem klukům kteří přestupují do dorostu přeji hodně úspěchů.