Starší dorost hraje ve spojení s Jaroměří soutěž C1B - KP dorostu KHK - U_19

Texty píše vedoucí Jánský. Foto Vladimír Sladký

dorost SK Smiřice / Jaroměř
Společné mužstvo staršího dorostu Smiřic a Jaroměře.
27.9.2014 fotografoval Vladimír Sladký

20.9.2014 na zápase v Červeném Kostelci fotografoval Václav Mlejnek, fotograf FK Jaroměř.

Mužstvo trénuje Jaroslav Jánský, vedoucí je Michal Jarkovský.

Zpět na hlavní stránku fotbalového klubu      Minulá sezóna       Archiv starších sezón

podzim 2014 Utkání podzimní části soutěže - 2014
klikni pro přímý přístup k podrobnostem o zápasech.
FC Vrchlabí : Smiřice/Jaroměř 3 : 2
Smiřice/Jaroměř : Ba Žacléř 1 : 0
Smiřice/Jaroměř : FK Chlumec n. C. 1 : 4
MFK Trutnov B : Smiřice/Jaroměř 1 : 2
Smiřice/Jaroměř : RMSK Cidlina B 2:2 (penalty 2:4 )

Smiřice/Jaroměř : MFK Trutnov 3 : 4
Smiřice/Jaroměř : SK Solnice 0 : 0 (PK 5:6)
RMSK Cidlina : Smiřice/Jaroměř 3 : 3 (PK 2 : 4)
Smiřice/Jaroměř : TJ Červený Kostelec 5 : 1
Třebechovice : Smiřice/Jaroměř 1 : 0 (0 : 0)
Smiřice/Jaroměř : SK Týniště (0 : 0)
FC Slavia HK : Smiřice/Jaroměř 3 : 1 (0:1)
Smiřice/Jaroměř : FC Spartak Rychnov 1 : 0 (0:0)

Vpravo: Konečná tabulka sezóny - 15.6.2015

Jsou použity údaje ze stránek: nv.fotbal.cz nebo khfotbal.cz

Přátelské utkání a turnaj:

Pohárové utkání 1.3.2015, v Novém Městě proti Rasoškám 4 : 2, branky Smiřic Havlíček 2x, Křivský, Klíž
Pohárové utkání 8.3.2015, s Úpicí jsme vyhrál 5 : 1, branky Smiřic Munzar 3x, Havlíček a Hofman.
Dorost postupuje do dalšího kola, soupeř ještě není znám.

Mladší dorost Jaroměř / Smiřice:

Mladší dorost Smiřic se také spojil s Jaroměří a dojíždí hrát na jejich hřiště. Zde se píše o zápasech mladšího dorostu.
Mladší dorost hraje soutěž D1B - NADLER KP MD KHK - U_17

podzim 2014 výsledky podzimu 2014:
Slavia HK : Jaroměř/Smiřice 17.08.2014 --- 1 : 2
Jaroměř/Smiřice : So Třebeš 24.08. --- 3:3 (penalty 4:2)
Jaroměř/Smiřice : FK Chlumec n. C. 28.10. - 2 : 1
FC Vrchlabí : Jaroměř/Smiřice 01.11. - 2 : 2 (3:4)

Podzimní utkání:

FC Vrchlabí : Smiřice/Jaroměř 3 : 2 ( 1 : 1 )
17.8.2014
Branky: Munzar, Németh
Žlutá karta: Munzar
Komentář (domácí):
Po hektickém utkání se Smiřicemi/Jaroměří nakonec zůstaly povinné tři body doma. Zápas, který měl být víceméně jasnou záležitosti, vůbec tak jednoznačný nebyl. Naneštěstí jsme si zápas zkomplikovali sami, a to dvěmi lacinými brankami, které plynuly z našich chyb a nedůrazu. Ovšem výrazněji se na vývoji utkání podílelo zbytečné, ač smolné, vyloučení jednoho z našich hráčů ještě v prvním poločase, který tak skončil 1:1. Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem - neinkasovat! To se nám ovšem příliš nepodařilo. I když jsme dokázali dát gól na 2:1, tak jsme se z vedení příliš dlouho neradovali. Naštěstí pro nás si soupeř již nedokázal vytvořit žádnou výraznou šanci (a to i díky zlepšenému fungování naší obrany), a tak jsme situace využili my a vstřelili branku na konečných 3:2.

Smiřice/Jaroměř : Baník Žacléř 1 : 0 ( 0:0)
23.8.2014
Branka: Munzar
Žluté karty: Munzar, Morávek
Trenér Jánský (domácí): Vyrovnané utkání.
Trenér Martin Gajdoš (hosté):
Ve velmi vyrovnaném souboji jsme bohužel neproměnili 3 velké šance. V druhém poločase se zbytečně nechal vyloučit kapitán Gotwald a v následném oslabení jsme nepohlídali z rohu obrovského hráče Munzara. Zápasu by určitě více slušela remíza.

Smiřice/Jaroměř : FK Chlumec n. C. 1 : 4 (1:0)
30.8.2014
vedoucí Jánský (domácí):
Soupeř zaslouženě zvítězil.
Josef Stnad - vedoucí mužstva (hosté):
I přes souběh zápasů SD a MD jsme do Smiřic odcestovali ve velmi dobré sestavě. První poločas byl vyrovnaný, když my jsme důrazným Petrem Soukupem hned v jeho počátku šli do vedení. Domácí velmi dobrou kombinační hrou také zahrozili, ale jejich dvě vyložené šance Ondra Němec vychytal. První počas tak skončil našim vedením 1:0.

MFK Trutnov B : Smiřice/Jaroměř 1 : 2 (0:2)
7.9.2014
Branky: Havlíček a Munzar.
Cerman, Chvalina (domácí):
Čtvrtá podzimní ostuda, hráči měli zápas totálně háku a celých 90. min jen odchodili. Pokud si nesáhnou do svědomí, nemá to do budoucna vůbec cenu..
Jánský Jaroslav - trenér (hosté):
Kvalitní utkání a zasloužené vítězství našeho týmu. Hráčúm děkuji za předvedený výkon.
V. Sladký

Smiřice/Jaroměř : RMSK Cidlina B 2:2 ( 1:1 ) ( 2:4 )
13.9.2014
Stříleli: Munzar Olah
Sestava: Krám, Křivský, Jánský, Vencl, Kadlec, Konrád, Havlíček, Nemeth, Munzar, Jaborník, Morávek. stř. Olah, Martinů, Mertlík, Brom
Jánský Jaroslav - trenér (domácí):
V utkání jsme si vytvořili mnoho šancí, bohužel zůstaly nevyužity.
Komentář (hosté):
Díky skvělému výkonu brankáře Průchy jsme hráli do poslední minuty o vítězsví. Bohužel jsme v mastavení inkasovali. I tak jsme se ziskem dvou bodů spokojeni.

Cidlina začala zostra. Již v první minutě musel Krám likvidovat střelu z nebezpečné blízkosti. Po výstavní hlavičce Munzara (1:0) do sítě hostí v 10. minutě se domácí vezli na útočné vlně euforie, kterou ale nedokázali gólově zúročit. O sedm minut později bylo skóre srovnáno na 1:1 (Hornych). Soupeř postupně přidával na důrazu a během necelé hodinky otočil skóre ve svůj prospěch (1:2 Mokošín). Teprve střídající Olah (2:2) zázračně v posledních sekundách nastavení poslal domácí do penaltového rozstřelu. V něm ale měli větší štěstí hosté a tak doma zůstal jen jeden bod.

Na obrázku:
fotograf Vladimír Sladký při zápase dorostu

Smiřice - RMSK Cidlina
Zajímavá pozice protivníkova brankáře při našem útoku.

TJ Č. Kostelec : Smiřice/Jaroměř 0 : 4 ( 0 : 3 )
20.9.2014
Branky: Bano, Havlíček, Munzar, Petráček
Sestava: Krám, Křívský, Jánský, Vencl, Kadlec, Bano, Havlíček, Jaborník, Morávek, Németh, Munzar, Kubát, Petráček, Mertlík, Balcirák, Brom
Žlutá karta: Németh
Jindra (domácí):
Po špatném výkonu domácích v prvním poločase se hosté ujali vedení, které udrželi po zbytek zápasu
Po celé utkání naši hráči byli lepším týmem a zasluženě vyhráli.

Smiřice/Jaroměř : SK Třebechovice 2 : 1 ( 2:0)
27.9.2014
Jaroslav Jánský - trenér (domácí):
Povinné vítězství po nepřesvědčivém výkonu.

Ze stránek FK Jaroměř:
Sestava SK Smiřice/FK Jaroměř: Krám, Jánský, Křivský, Morávek, Kadlec, Mertlík, Németh, Havlíček, Jaborník, Munzar, Konrád,
Střídali: Rejnek, Gernat, Oláh. Náhradní brankář Brom do hry nezasáhl.
I přes občasné chyby domácí junioři zápas po většinu času kontrolovali. V divácky nepříliš pohledném utkání byli smiřičtí lepším týmem. Herní převaze napomohlo i to, že hosté dostali 2 červené karty... V závěru Třebechovice snížily na 2:1 z penalty, ale srovnat skóre už nestihly.
Komentář (hosté:) Vyrovnaný zápas s mírnou převahou domácích . Paradoxně nejlepší fotbal kluci začali hrát po dvou vyloučeních.
ŽK: Konrád, Morávek, Rejnek

Smiřice/Jaroměř : SK Třebechovice 2:1 Smiřice/Jaroměř : SK Třebechovice 2:1
Ze zápasu s Třebechovicemi.

SK Týniště n O. : Smiřice/Jaroměř 1 : 4 (0:2)
5.10.2014
Branky: Havlíček, Neméth, Munzar, Konrád
Horák Martin - trenér (domácí):
V tomto zápasem podalo naše mužstvo nejhorší výkon za poslední dva roky! Zápas jsme sice nezačali špatně, ale svoje šance jsme nevyužili a následoval debakl. Je těžké někoho pochválit za výkon v dnešním utkání, snad jedině soupeře, kterému gratuluji k vítězství!
Vedoucí hostů Janský (hosté):
Do 20 min byly domácí lepším týmem.pak se hra vyrovnala a zlepšeným výkonem jsme první poločas vyhráli 0 : 2.Ve druhém poločase se domácí pokusili o zvrat, ale podržel nás golman Filip Krám. Vstřelením dalších 2 gólů jsme se uklidnili a soupeři jsme povolili jen korekci stavu na 1 : 4.

Smiřice/Jaroměř : FC Slavia HK 2 : 0 (0:0)