Přátelské utkání:       Halový turnaj v Předměřicích       Pohár OFS

Smiřice : Kratonohy 5 : 3 (4:0)
6.9.2014
Branky stříleli Vávro 2, Martinů Kamil, Dospěl a Čapek
Sestava: Sladký, Žoch, Martinů K, Plhal, Gorol, Martinů V, Vávro, Dospěl, Čapek, Černá, Michálek (střídali Oláh N.a Oláh L.)
Po výborném prvním poločase, kdy jsme na hřišti dominovali a zaslouženě vedli 4:0!, přišlo ve druhém poločase uspokojení a soupeř toho využil ke korekci výsledku

Obrázek vpravo:
branka v soupeřově síti jistě předznamenává naši hru v tomto ročníku.

Libčany/Urbanice - Smiřice 1 : 13 (1 : 6)
13.9.2014
Branky stříleli: Martinů V.4, Vávro 3, Oláh N.2, Čapek, Dospěl, Císař a Oláh
Sestava: Sladký, Žoch, Martinů K., Plhal, Gorol, Čapek, Vávro, Dospěl, Martinů V., Oláh N., Oláh L.(střídal Císař)
Jednoznačné vítězství našich borců, proti soupeři který nastoupil jen v deseti hráčích. Ale to nijak nesnižuje náš výborný výkon a vysoké výtězství, které nás po dvou odehraných kolech posunulo do čela tabulky!!!

Smiřice : Kunčice 3 : 5 (1:3)
20.9.2014
Branky dávali Vávro 2 a Čapek
Sestava: Sladký, Žoch, Martinů K., Plhal, Gorol, Martinů V., Vávro, Císař, Čapek, Oláh N., Oláh L..
Po katastrofálním prvním poločase bez pohybu a bojovnosti jsme po zásluze prohrávali 1:3! A když soupeř na začátku druhé půle vstřelil čtvrtý gol, vypadalo to na jeho jasné vítězství. Naopak se o výsledek soupeř strachoval až do poslední minuty, kdy z brejku do otevřené obrany přidal pátý gol!!! Škoda jen, že kluci začali hrát a bojovat až když prohrávali o tři branky a že nedokázali za stavu 3:4 využít některou z mnoha dalších šancí!

Smiřice  : Kunčice

Skřivany/Kobylice : Smiřice 3 : 2 (0 : 2)
27.9.2014
Góly stříleli Martinů Vít a Vávro
Sestava: Sladký, Žoch, Martinů K, Císař, Gorol, Martinů V, Vávro, Plhal, Dospěl, Oláh N, Oláh L. (střídala Černá)
I přes slibné vedení o poločase o dva góly jsme odjeli domu bez bodu. Ale je třeba uznat že vítěztví domácích bylo zasloužené. Hlavně ve druhém poločase nám nedovolili vůbec nic a jen výborný výkon našich obránců a brankáře nás zachránil před dalšími góly v naší síti!!!

Smiřice : Ohnišťany 7:0 (4:0)
4.10.2014
Branky stříleli Martinů Vít 2, Vávro, Čapek, Dospěl, Olah Nikolas a Černá
Sestava: Sladký, Žoch, Martinů K., Rafael, Gorol, Martinů V., Vávro, Čapek, Olah L., Císař, Dospěl. (střídali Olah N., Michálek, Plhal, Černá)
Povinné vítězství nad nejslabším mužstvem v soutěži. Jen díky výbornému výkonu hostujícího brankáře a našemu zahazování šancí nebyl rozdíl ve skóre vyšší!!! Za zmínku určitě stojí první vychytaná nula brankáře Sladkého a vůbec první branka Alenky Černé!!!!!
Branky stříleli Martinů Vít 2,Vávro,Čapek,Dospěl,Olah Nikolas a Černá

Smiřice : Ohnišťany
Dá se bojovat proti holkám ? Jistě, jemně, ale dá.

Předměřice : Smiřice 3 : 1 (1:0)
11.10.2014
Sestava: Rafael, Žoch, Martinů K., Císař, Gorol, Martinů V., Vávro, Plhal, Čapek, Dospěl, Oláh N. (střídali: Michálek, Oláh L., Černá) Ve vyrovnaném utkání jsme bohužel vstřelili jen jednu branku, zatím co soupeř tři a tak jsme odjeli domu bez bodu! Škoda utčitě jsme si minimálně bod zasloužili! Naši branku vstřelil po krásné individuální akci zakončenou střelou do šibenice Péťa Vávro!!!

Smiřice : Nový Hradec 1 : 0 (1:0)
18.10.2014
Sestava: Martinů K., Žoch, Rafael, Vávro, Gorol, Martinů V., Císař, Dospěl, Čapek, Plhal, Oláh L. (střídali Michálek, Oláh N.a Černá)
Pochvala celému mužstvu za bojovný výkon,proti velice kvalitnímu soupeři z Nového Hradce! Jediný gól zápasu vstřelil po krásném pasu od Péti Vávra Vláďa Čapek !!!

Smiřice : Nový Hradec Smiřice : Nový Hradec

Stěžery : Smiřice 0 : 1 (0:1)
25.10.2014
Sestava: Martinů K., Žoch, Rafael, Vávro, Gorol, Martinů V., Dospěl, Císař, Čapek, Oláh L., Michálek (střídali Černá a Oláh N.)
Výborný výkon a příkladná bojovnost celého mužstva (proti druhému celku tabulky) přinesla zasloužené ovoce v pododě tří bodů!!! Zápas rozhodl stejně jako minulý týden Vláďa Čapek dorážkou střely Vítka Martinů. Určitě ještě stojí za zmínku druhý odchytaný zápas Kamila Martinů a druhá vychytaná nula!!! Závěrem ještě všem za výkon velký DÍKY!!!!

Smiřice : Třebeš Smiřice : Třebeš
Smiřice : Třebeš 0 : 0 p.k 4:2
1.11.2014
Sestava: Martinů K., Žoch, Rafael, Vávro, Plhal, Dospěl, Císař, Michálek, Čapek, Oláh N., Černá (střídal Oláh L.)
Další výborný výkon téhle party proti soupeři, který až do zápasu u nás neztratil ani bod!!!I Bez dvou hráčů základní sestavy (Martinů V.a Gorol) mužstvo podalo výkon na hranici svých možností a za hlasité podpory domácích fanoušků dotáhli zápas do penaltového roztřelu! V něm už jsme jasně dominovali hlavně zásluhou Kamči Martinů který chytil soupeři dvě penalty a naší stoprocentní úspěšností střelců! Postupně proměnili Plhal, Dospěl, Čapek a Vávro!
Závěrem chci celému mužstvu poděkovat nejen za poslední zápas ale i za celý podzim a krásných sedmnáct bodů co jsme nahráli! DÍKY

Smiřice : Třebeš
Hráli jste dobře, jen tak dál.

Jarní část soutěže:

Kratonohy : Smiřice 0 : 7 (0:2)
18.4.2015
Branky: Vávro 2, Gábor 2, Čapek,Martinů V., Plhal
Sestava: Sladký, Žoch, Rafael, Martinů K., Jaborník, Martinů V., Vávro, Císař, Čapek, Gábor, Michálek (střídali: Plhal, Černá, Oláh L., Oláh N.a Kadlec)
Celý zápas jsme měli jasně pod kontrolou a soupeře k ničemu nepustili! První poločas byl po dlouhé pauze takový sehrávací a plný nepřesností. Ale druhý poločas už byl z naší strany fotbalový, plný pohybu a tak jsme si zaslouženě odvezli tři body!=

Smiřice : Libčany/Urbanice 10 : 0 (4 : 0)
25.4.2015
Branky: Gábor 5, Martinů V.2, Martinů K., Čapek a Rafael.
Sestava: Sladký, Žoch, Rafael, Martinů K., Jaborník, Martinů V., Vávro, Císař, Čapek, Gábor, Michálek (střídali: Oláh L., Oláh N., Plhal, Kadlec a Černá)
Povinné vítězství v tréninkovém tempu proti soupeři který přijel jen v sedmi lidech!!!=

Smiřice : Libčany/Urbanice 10 : 0 Smiřice : Libčany/Urbanice 10 : 0
Ze zápasu Smiřice : Libčany/Urbanice 10 : 0

2.5.2015
Branka: Císař
Sestava: Sladký, Plhal, Rafael, Vávro, Michálek, Gábor, Císař, Oláh L., Čapek, Černá, Oláh N.. (střídal Kadlec)
K zápasu jsme odjeli bez čtyř hráčů základní sestavy. Přesto bylo naše vítězství naprosto zasloužené! Jediný gol zápasu vstřelil krásnou střelou do šibenice Císař!=

Smiřice : Skřivany/Kobylice 6 : 1 (2:0)
9.5.2015
Branky: Martinů Vít 3, Vávro 2, Čapek.
Sestava: Dospěl, Žoch, Martinů K., Císař, Jaborník, Martinů V., Vávro, Oláh L., Čapek, Oláh N., Černá. (střidali Plhal, Kadlec a Sladký)
Další vítězný zápas který jsme definitivně rozhodli až třemi góly v posledních deseti minutách! Mužstvu patří zatím za jarní výkony velký díky!!!=

16.5.2015
Sestava: Sladký, Plhal, Rafael, Michálek, Jaborník, Žoch, Císař, Čapek, Černá, Olah N., Kadlec
Co napsat k zápasu kdy prohrajeme na hřišti posledního mužstva tabulky 6:0!!! snad jen to že nám chybělo šest hráčů zakl. sestavy, náhradníci se nijak o místo nepoprali a podezřele výborný výkon domácích kteří měli do zápasu s námi skóre 7:96!!!!!!!!?????=

Smiřice : Předměřice 0 : 0 (PK 2:4)
23.5.2015
Sestava: Sladký, Žoch, Vávro, Císař, Jaborník, Plhal, Čapek, Michálek, Černá, Olah N., Kadlec. (střídali Olah L.a Gábor)
Do zápasu proti druhému celku tabulky jsme opět nastoupili oslabeni o čtyři hráče zákl.sestavy !!!
Po zcela vyrovnaném prvním poločase jsme ve druhém poločase přidali a soupeře přehrávali, škoda jen že jsme nevyužili žádnou z příležitostí a navíc třikrát soupeři pomohla branková konstrukce!!! v penaltové loterii se radovali Předměřice z bodu navíc! Ale i přez porážku na penalty je třeba mužstvu poděkovat za předvedený výkon!!!!!=

Smiřice : Předměřice

Příliš velká brána.

Nový Hradec:Smiřice 6:0 (1:0)
30.5.2015
Sestava: Sladký, Žoch, Rafael, Císař, Jaborník, Martinů V., Martinů K., Oláh L., Čapek, Michálek, Oláh N.. (střídali Černá a Kadlec)
Po zcela vyrovnaném prvním poločase kdy my své šance nedokázali proměnit a soupeř využil naši jediné chyby v prvním poločase ke vstřelení branky! Na začátku druhé půle jsme měli další dvě šance ale opět platilo známé nedáš dostaneš a domácí z první akce co měli ve druhé půli vstřelili gól! Nutno dodat že soupeř dokonale využil malé postavy našeho brankáře a čtyřmi góly do horní poloviny branky zápas rozhodl!!!=

7.6.2015
Branky: Vávro 2, Martinů V., Rafael, Dospěl.
Sestava: Martinů K., Dospěl, Rafael, Císař, Jaborník, Martinů V., Vávro, Michálek, Čapek, Sladký, Černá (střídali Žoch a Kadlec)
Po třech porážkách v řadě jsme konečně zabrali a soupeře až na desetiminutový výpadek v prvním poločase přehrávali a zcela zaslouženě porazili rozdílem tří branek!!! Hlavně druhá půle byla z naší strany výborná. Tímto vítězstvím jsme se dostali na třetí místo v tabulce právě před našeho posledního soupeře ze Stěžer!!=

Smiřice : Stěžery
Naše hráčka v obležení soupeře.

Třebeš B : Smiřice 5 : 2 (2 : 1)
10.6.2015
Branky: Gábor a Dospěl
Sestava: Michálek, Žoch, Rafael, Císař, Jaborník, Dospěl, Gábor, Oláh L., Čapek, Černá, Sladký (střídali Oláh N.a Kadlec)
V posledním zápase letošní sézony jsme hráli na hřišti velkého favorita a suverenního vítěze soutěže!!! A i přesto že nám opět chyběli tři hráči základní sestavy jsme odehráli výborné utkání a domácím nic nenechali zadarmo. Třebeš zápas defenitivně rozhodla až na konci zápasu! Všem patří díky za předvedenou hru a bojovnost nejen v posledním zápase ale za celou sezónu!!!!! V konečné tabulce jsme sice obsadili nepopulární čtvrté místo ale já myslím že vzhledem k velké hráčské obměně před sezónou je to super výsledek!!!!!!!=

Přátelské utkání:

Smiřice : Junior Praha 9 :3
30.8.2014
Proti soupeři z Prahy jsme si s chutí zastříleli a až na malý výpadek na začátku druhého poločasu předvedli velmi dobrý výkon !
Branky stříleli: Vítek Martinů 4, Péťa Vávro 3, Vláďa Čapek a Christy Oláh ! Doufám že jsme si nějaký ten gól schovali i do mistrovských zápasů, které začínáme hrát už tuto sobotu 6.9 2014, kdy doma přivítáme ve 14.45 mužstvo Kratonoh.

Smiřice : Junior Praha

Halový turnaj:

Decathlon - starší žáci halové OP 29 - 30.11.2014
V neděli 30.11.2014 se zúčastnilo mužstvo starších žáků turnaje Decathlon v Předměřicích,
z deseti mužstev skončilo na pěkném druhém místě.

Předměřice Petr Vávro
Foto ze zápasu pořídil Vladimír Sladký, nejlepšího střelce fotil pan Douděra.

8. Kunčice 5:29 0.b
Nejlepším hráčem turnajem se stal Jan Karel z Novýho HK ml. Nejlepším golmanem turnaje se stal Ryan Lenihan ze Slavie HK
Zápasy: Předměřice - Dohalice 4:4, Nový HK - Nový HK ml. 2:2, Slavia HK - Smiřice 4:0 , Černilov - Kunčice 2:0 , Nový HK - Předměřice 0:0, Dohalice - Slavia HK 1:4 , Nový HK ml. - Kunčice 3:2, Černilov - Smiřice 1:3 , Předměřice - Slavia HK 0:5 , Dohalice - Kunčice 6:2, Nový HK - Černilov 0:2 , Smiřice - Nový HK ml. 3:2, Předměřice - Kunčice 4:1 , Slavia HK - Nový HK 4:0 , Dohalice - Smiřice 1:3, Nový HK ml. - Černilov 2:5 , Kunčice - Nový HK 0:5, Smiřice - Předměřice 1:2, Slavia HK - Černilov 2:0, Nový HK ml. - Dohalice 1:5 , Kunčice - Smiřice 0:2 , Dohalice - Nový HK 2:4, Předměřice - Černilov 1:3 , Slavie HK - Nový HK ml. 4:0, Smiřice - Nový HK 0:3 , Dohalice - Černilov 2:2 , Kunčice - Slavia HK 0:7 , Předměřice - Nový HK ml. 4:2

Pohár Okresního fotbalového svazu Hradec Králové

Nový Hradec : Smiřice 5 : 2 (2:0)
5.5.2015
Branky: Vávro, Gábor
Sestava: Dospěl, Plhal, Rafael, Vávro, Jaborník, Oláh N., Gábor, Čapek, Černá, Kadlec.
K pohárovému utkání jsme odjeli bez šesti hráčů zákl.sestavy a pouze v deseti hráčích!!! Přesto mužstvo dokázalo s favoritem zápasu zabojovat a ještě deset minut před koncem drželo remízu 2:2! Poté soupeř odskočil krásnou střelou na 3:2 a v závěru kdy jsme hráli vabank a snažili se o vyrovnání přidal z brejků další dvě branky. I tak jsem mužstvu po zápase poděkoval za výkon a bojovnost

Zápas byl čtvrtfinále poháru okresního fotbalového svazu, do kterého jsme postoupili rovnou, a jelikož jsme prohráli, tak jsme vypadli.