SK Smiřice - Nová Paka/Stará Paka 5 : 2 (1:1)
RMSK Cidlina B - SK Smiřice 4 : 4 (1:2) (PK 2: 3)

Vpravo: závěrečná tabulka ze dne 4.7.2016

Jsou použity údaje ze stránky: khfotbal.cz

Dorost hrál v březnu 2016 turnaj Jutagrass v Dobrušce.
Dobruška : Smiřice 0 : 1 a Skalice : Smiřice 2 : 4
Dorost postupuje do dalších kol turnaje.

Baník Žacléř - Smiřice 4 : 2 (1:2)
15.8.2015
Branky: Oláh, Havlíček - dali jsme si vlastního góla.
Gal Simon, trenér (domácí):
V první půli jsme soupeři nabídli oba góly vlastními chybami. Po změně stran se nám podařilo utkání otočit a zaslouženě vyhrát.

zápis o utkání
Ukázka zápisu o utkání s Baníkem Žacléř.

Smiřice - TJ Červený Kostelec 3 : 1 (2:1)
22.8.2015
Branky: 15.Havlíček, 19.Valášek, 71.Všetečka
Sestava: Krám-Oláh, Jánský, Mertlík, Morávek, Kadlec, Jaborník, Konrád, Valášek, Havlíček, Všetečka (80.Prokop)
Žluté karty: 32.Havlíček, 59.Oláh, 68.Morávek

Smiřický útok

29.8.2015
Sestava: Brom, Jánský, Jaborník, Havlíček, Konrád, Kadlec, Všetečka, Valášek, Morávek, Křivský, Prokop, Mertlík, Jaborník, Toman,

Jánský, vedoucí:
Po celé utkání jsme měli převahu, ale nakonec došlo na pokutové kopy, které jsme vyhráli.
Beránek, Jehlička (hosté):
"Domácí byli lepším týmem."

Pěkná mlýnice, že.

5.9.2015
Branky: Toman Petr, Konrád Petr, Všetečka Jakub, Krám Filip, Havlíček Jan 2

Komentář (domácí):
Je to čím dál tím horší. Dnešní výsledek mluví za vše. Vždy dokážeme odehrát vyrovnaný první poločas, ale do druhého pokaždé nastoupí jiný tým, který dostane kromě jednoho zápasu 4 a více branek. Za tým bojují jen 3 kluci, ostatní jen koukají, neběhají a takhle to pak vypadá. Dnešní výkon byl však tak strašný, že trenér rezignoval na svou funkci. Kluci by se měli nad sebou zamyslet a chodit častěji na tréninky.
vedoucí Jánský (hosté):
Povedené utkání děkuji hráčům za předvedený výkon.

12.9.2015
Branky: Jaborník 3x, Prokop, Kadlec, Křivský
Sestava: Krám, Havlíček, Jaborník, Janský, Kadlec,Konrád, Křivský, Oláh, Morávek, Valášek, Toman, Brom, Císař
Soupeř dostal 3 žluté karty.

Jánský (domácí):
Po zlepšené hře ve druhém poločase jsme soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili.

Smiřice - FC Slavia HK  6 : 0
Žádné tanečky Hradci nepomohly.

Smiřice - FC Slavia HK  6 : 0 Smiřice - FC Slavia HK  6 : 0
Ze zápasu s hradeckým celkem.

Trutnov B / Úpice - Smiřice 1 : 4 (1 : 1)
20.9.2015
Branky: 3x Havlíček, Valášek
Žluté karty: 2

Kafka Bohumil, trenér (domácí):
Vyrovnané utkání, které rozhodla druhá branka soupeře. Po pětinásobném vystřídání v úvodu druhého poločasu jsme již ztratili na hřišti kvalitu a soupeř si své vedení pohlídal a zaslouženě zvítězil. U nás to je stále stejné, na gól se nadřeme a naopak soupeři svými chybami umožníme snadno skórovat. Někteří hráči mají ve svém výkonu velkou rezervu.

Smiřice - Česká Skalice 3 : 1 (0 : 1)
26.9.2015
Branky: 73. Valášek, 80. Konrád, 82. Havlíček
Sestava: Brom-Morávek, Císař (68.Jaborník Matěj), Valášek, Prokop, Havlíček, Jaborník Martin, Konrád, Krám, Křivský, Oláh
Jánský Jaroslav - trenér (domácí):
Zasloužené vítězství našeho mužstva

SK Týniště n.O. - Smiřice 1 : 1 (0 : 0 ) ( PK 3: 1)
3.10.2015
Branka: 70. Krám Filip
Žluté karty: Brom, Oláh
Nedomanský P., trenér (domácí):
Fotbal se hrál první půli, ta druhá byla k nekoukání. Stínem utkání bylo zranění naše brankáře. Dělba bodů je zpravedlivá.

Smiřice : FK Chlumec n. C. 2 : 0 (1 : 0)
10.10.2015
Branky: 40.a 74.Havlíček
Žluté karty: 30. Havlíček, 70. Mertlík, 79. Morávek, 85. Jaborník
Sestava: Krám - Oláh (45.Čapek), Křivský, Prokop, Morávek, Mertlík (82.Císař), Konrád, Jaborník, Kadlec, Všetečka, Havlíček

Zasloužené vítězství našeho družstva. Škoda zranění dvou našich klíčových hráčů Prokopa a Jaborníka, kterým přeji brzký návrat na zelený trávník.
Josef Stnad - vedoucí mužstva (hosté):
Zápas bohužel hrubě ovlivnil hlavní rozhodčí (ne gólově), když příliš úzkostlivým přístupem rozdával karty jak na běžícím páse. Na to jsme doplatili již v 39. minutě vyloučením hráče (nesmyslné). V celém zápase jsme měli mírnou převahu, domácí ale měli více šancí, většinou po rychlých protiútocích. Karetní mariáš pokračoval i ve druhém poločase a výklad výhody v podání hlavního rozhodčího asi nepochopil nikdo.

Smiřice : Chlumec Smiřice : Chlumec
Soupeř dostal 5 žlutých, jeden hráč musel odejít s červenou kartou.

SK Třebechovice - Smiřice 0 : 1 (0:0)
18.10.2015
Branku vsítil ve 47 minutě Olah.
Sestava: Brom-Morávek, Havlíček, Císař(66.Kopiště), Kadlec, Jaborník, Konrád, Krám, Žoch(37.Mertlík), Olah, Čapek
P. Charous(vedoucí) (domácí):
Utkání by slušela remíza, ale hosté proměnili penaltu ve 47.minutě a odvážejí si 3 body. Za domácí nastoupili 4 starší žáci a na hřišti se rozhodně neztratili.
Jánský vedoucí (hosté):
Vydřené tři body které nás posunuli na špici tabulky.

Smiřice - TJ Dvůr Králové 0 : 1 (0:0)
24.10.2015
Žluté karty: 60. Brom, 84. Havlíček, 87. Morávek
Pavel Šimůnek, trenér (hosté):
Naše šťastné vítězství. Domácí měli sice více ze hry, ale jedinou branku utkání vstřelil náš Daniel Jákl. Naši hráči zaslouží pochvalu za velkou bojovnost.

V sobotu bylo skvělé počasí na fotbal.

Nová Paka/Stará Paka - Smiřice 1 : 1 (1: 1) (PK 6 : 7)
31.10.2015
Za nás branku dal ve 27. minutě Havlíček.
Žluté karty: 38. Jánský, 43. Oláh, 61. Prokop

SK Smiřice - RMSK Cidlina 0:2 (0:2)
7.11.2015

SK Smiřice - RMSK Cidlina 0:2

Jarní část sezóny:

SK Smiřice - TJ Baník Žacléř 1 : 1 (0 : 1) (4:5)
19.3.2016
Branka: 64. Kadlec Sestava: Krám-Morávek, Křivský, Havlíček, Olah, Čapek, Konrád, Jaborník Martin, Jaborník Matěj (46.Brom), Kadlec, Císař
Žlutá karta: 89. Kadlec
Jánský Jaroslav - trenér (domácí): Ve vyrovnaném utkání rozhodli v penaltovém rozstřelu šťastnější hosté.
Gal,Kovačík-trenéři (hosté):
V zápase velmi dobré urovně jsme byli lepším týmem. Při trošce štěstí by jsme si mohli odvést tři body. Ale i za ty dva jsme rádi. Díky celému mužstvu.

TJ Červený Kostelec - SK Smiřice 3 : 0 (1:0)
26.3.2016
Sestava: Krám - Oláh, Morávek, Havlíček, Kadlec, Konrád, Jaborník Martin, Čapek, Jaborník Matěj (48. Brom), Císař, Mertlík
Žlutá karta: 27. Krám
Červená karta: 35. Kadlec

FC Spartak Rychnov - SK Smiřice 1 : 1 (1:1) (4:3)
2.4.2016
Branka: 16. Prokop.
Žlutá karta: 65. Konrád
Sestava: Brom - Morávek, Oláh, Křivský, Konrád - Havlíček, Jaborník Mar., Mertlík, Čapek - Prokop, Císař / Jaborník Mat., Kopiště
Beránek, Jehlička (domácí):
"Poslední zápas na rychnovské umělé trávě jsme dotáhli do vítězného konce. V normální hrací době skončil zápas remízou 1:1, i když v poslední minutě jsme netrefili prázdnou branku. V penaltách nás podržel gólman Luksch a vyhráli jsme 4:3. Smiřice se představili jako velice silný tým."

SK Smiřice - SK Solnice 4 : 0 SK Smiřice - SK Solnice 4 : 0 (2:0)
9.4.2016
Branky: 14. Olah, 39. a 87. Havlíček, 70. Jaborník Martin
Žlutou kartu dostal Olah v 65. minutě.
Nosek M. (hosté):
"Do tohoto zápasu jsme vstupovali s malým počtem hráčů, vlastně jsme mohli být rádi, že jsme zápas nezačali s pouhými deseti hráči. Ironií osudu se však stalo, že jsme s deseti hráči nakonec hráli a to celkem brzy po začátku utkání, kdy byl za ruku ve vápně nešťastně vyloučen náš stoper. Celý zápas jsme se prakticky bránili, nic jiného nám prakticky nezbývalo. Zasloužená výhra domácích."

Hrajeme v červeném.

FC Slavia HK - SK Smiřice 1 : 2 (0:0)
17.4.2016
Branky: Oláh, Jaborník Martin
Žluté karty: Křivský, Morávek, Konrád
Sestava: Krám - Oláh, Křivský, Morávek, Havlíček - Jaborník Martin, Konrád, Kadlec, Čapek - Prokop (50. Mertlík), Císař (50. Jaborník Matěj)

SK Smiřice : Trutnov B/Úpice 3 : 1 (2:0)
24.4.2016
Branky: 2. a 47. Čapek, 38. Kadlec
Sestava: Brom-Oláh, Morávek, Křivský, Havlíček, Konrád, (60.Císař), Jaborník Martin, Kadlec, Mertlík, Valášek (60.Jaborník Matěj), Čapek
Zasloužené vítězství našeho mužstva.

SK Smiřice : Trutnov B/Úpice 3 : 1
Je tam.

SK Česká Skalice - SK Smiřice 3 : 2 (3:1)
1.5.2016
Branky: 22. Roman Prokop, 75. Christian Oláh
Sestava: Adam Brom – Christian Oláh, Vladimír Křivský, Jan Havlíček, Petr Konrád, Martin Jaborník, Adam Kadlec, Jan Mertlík, Daniel Valášek, Vladimír Čapek, Roman Prokop

SK Smiřice -  SK Týniště n. O. 7 : 1
SK Smiřice : SK Týniště n. O. 7 : 1 (4:1)
7.5.2016
Branky: 15., 20., 63. a 77. Havlíček,11. Kadlec, 30. Valášek, 60. Mertlík

Sestava: Krám - Olah, Prokop (46.Jánský), Křivský, Morávek, Mertlík (65.Císař), Konrád, Jaborník Martin, Kadlec (40.Čapek), Valášek (46.Jaborník Matěj, Havlíček ( 82.Kopiště)

Nedomanský P., trenér (hosté):
V dnešní improvizované sestavě jsme se domácím nedokázali vyrovnat a zaslouženě prohráli.

SK Smiřice : SK Týniště n. O. 7 : 1

SK Smiřice - SK Třebechovice p. O. 2 : 0 (2:0)
21.5.2016
Branky: 22. Havlíček, 28. Jaborník Martin
Žluté karty: 48. Konrád, 73.Olah
Sestava: Brom - Olah, Křivský, Jánský (70. Císař), Morávek, Mertlík, Konrád, Jaborník Martin, Čapek, Prokop, Havlíček (70. Jaborník Matěj)
Jánský Jaroslav - trenér (domácí): Zasloužené vítězství našeho mužstva

SK Smiřice - SK Třebechovice p. O.  2 : 0
Hráči SK Smiřice.

TJ Dvůr Králové - SK Smiřice 2 : 5 (0:1)
28.5.2016
Branky: 10. Čapek, 56. Kadlec, 70. Konrád, 87. Valašek, 74. Havlíček
Žlutou kartu dostal v 19. minutě Křivský
Pavel Šimůnek, trenér (domácí):
Po vyrovnaném prvním poločasu se hosté prosadili střelecky a zaslouženě zvítězili.

4.6.2016
Branky: 5., 65. a 78. Morávek, 53. Čapek, 57. Havlíček
Sestava: Krám - Oláh, Křivský, Jánský, (46. Prokop) Mertlík (87. Žoch), Morávek, (87. Jaborník Matěj), Konrád, Jaborník Martin, Čapek (87.Císař), Havlíček, Kadlec

SK Smiřice - Nová Paka/Stará Paka 5 : 2
Spiderman z Paky

12.6.2016
Branky: 15. Havlíček, 34. Havlíček, 77. Valášek, 87. Havlíček
Žlutou kartu dostal ve 29. minutě Prokop
Sestava: Brom - Kadlec, Prokop, Jaborník, Čapek - Mertlík, Konrád, Morávek, Oláh (65. Jánský) - Valášek, Havlíček
Marek Bittner, trenér RMSK (domácí):
"V trochu bláznivém zápase jsme nakonec díky remíze v řádné hrací době udrželi celkově druhé místo, což je při problémech, které jsme na jaře v dorostenecké kategorii měli, velmi dobrý výsledek. Za něj všem, kteří se na něm podíleli, děkuji včetně kluků z kategorie starších žáků."