Fotbalový klub SK Smiřice

mužstvo kadetů - sezóna 2015 / 2016

Smiřice hrají soutěž: hrají soutěž F1B - JAKO OP Kadeti - v této soutěži jsou přihlášeny jen 4 mužstva.

Kadeti - fotbalový klub SK Smiřice
Družstvo kadetů vyfotil Vladimír Sladký 13.9.2015.
Mužstvo trénuje Radek Votroubek společně s dorostem.

Zpět na hlavní stránku fotbalového klubu       Loňská sezóna      Archiv starších sezón

Utkání

Klikni pro přístup k podrobnostem o zápasech. Texty píše Radek Votroubek, fotí Vladimír Sladký.

podzim 2015 Roudnice(Lhota p.L.) - Smiřice 2 : 2
Smiřice - Černilov 2 : 4
Slavia HK/Stěžery - Smiřice 2:2 p.k.3:4 (2:1)

Tabulka ze dne 1.12.2015

V jarní části, pro nedostatek zodpovědnosti a kázně hráčů, soutěž Smiřice opustili.

Jsou použity údaje ze stránky: souteze.fotbal.cz/

Přátelský zápas: Smiřice - Junior Praha 5 : 3

Přehled zápasů: podzim 2015

Roudnice/Lhota p.L : Smiřice 2 : 2 (1 : 1)
6.9.2015
Branky: Vávro a Čapek
Sestava: Dospěl, Žoch, Oláh Ch., Rafael, Jaborník, Martinů V., Vávro, Martinů K., Čapek, Kopiště, Císař (střídali Jelínek, Michálek, Sladký, Oláh N.)
V prvním soutěžním utkání nové sezóny jsme dosáhli na zasloužený bod! Škoda že jsme nevyužili některou z mnoha dalších šancí, ale na druhou stranu je potřeba sportovně přiznat, že i soupeř měl několik dobrých příležitostí při kterých nás podržel v bráně Ondra Dospěl! Takže remíza byla asi spravedlivá. Na začátek sezóny jsme předvedli velice dobrý výkon.=

Smiřice : Černilov 2 : 4 (0:1)
13.9.2015
Branky: Jelínek a Oláh CH.
Sestava: Dospěl, Žoch, Rafael, Oláh Ch., Jaborník, Martinů V., Vávro, Martinů K., Čapek, Kopiště, Císař (střídali: Michálek, Jelínek, Plhal, Oláh N.,Sladký)
V zápase proti velice silnému a posílenému týmu Černilova jsme se určitě neztratili a i přesto, že byl soupeř nebezpečnější jsme ještě dvě minuty před koncem prohrávali pouze o gól!
Škoda jen dvou hrubých chyb obránců po kterých soupeř lacino skóroval!!!=

Smiřice : Černilov 2 : 4
Ze zápasu s Černilovem

Slavia HK/Stěžery:Smiřice 2:2 p.k. 3:4 (2:1)
16.9.2015
Branky: Vávro a Císař
Sestava: Martinů K., Žoch, Oláh CH., Císař, Jaborník, Martinů V., Vávro, Kopiště, Čapek, Oláh N., Muchálek (střídali: Jelínek, Plhal, Sladký, Gábor)
V předehrávce dalšího kola soutěže jsme dokázali dvakrát smazat náskok soupeře a jelikož byli šťastnější v penaltovém roztřelu, odvezli si domu dva velice cenné body!!!!!!
Hlavně ve druhém poločase jsme předvedli velice dobrý výkon!!!=

Smiřice - Roudnice/Lhota p.L. 2 : 7 (1 : 3)
27.9.2015
Branky: Votrubec 2x.
Sestava: Martinů K., Žoch, Císař, Oláh CH., Jaborník, Votrubec, Vávro, Michálek, Plhal, Kopiště, Jelínek (střídali: Martinů V., Sladký, Olah N., Oláh L., Miller) K tomuto zápasu se mi nechce ani nic psát!!! Z naší strany výkon bez pohybu, bojovnosti, plný chyb a nepřestností, které soupeř nemilosrdně trestal!!!=

Tuto neděli jsme dokopávali před zápasem s Roudnicí penalty z prvního kola!
Výsledek vypadá následovně Roudnice/Lhota : Smiřice 2:2 p.k.5:3.

branky branky
branky Snažení brankářů při zápase s Roudnicí.

Černilov - Smiřice 8:3 (6:1)
4.10.2015
Branky: Votrubec, 2,Vávro
Sestava: Miller, Žoch, Martinů K., Plhal, Kopiště, Oláh Ch., Votrubec, Vávro, Čapek, Císař, Dospěl (Jelínek, Oláh N., Oláh L., Michálek)
I když výsledek tak nevypadá odehráli jsme se silným mužstvem Černilova výborné utkání! Zápas se musel líbit přítomným divákům, hrál se fotbal nahoru dolu, jen škoda že my své šance zahazovali a soupeř proměňoval! Hlavně druhý poločas byl z naši strany velice dobrý a musím klukům poděkovat že hráli i za rozhodnutého stavu až do konce!!!=

Smiřice : Slavia HK/Stěžery 1 : 8 (0:3)
11.10.2015
Branka:Vávro
Sestava: Martinů K. ,Žoch, Oláh Ch., Císař, Kopiště, Dospěl, Vávro, Jelínek, Čapek, Oláh N., Oláh L.
Kladem tohoto zápasu je jedině to, že si záhráli celý zápas kluci kteří jinak sedí na lavičce! Ostatním se asi nechtělo do zimy a nebo usoudili, že to se Slávkou stejně nemá smysl!!!! Přístup některých hráčů je katastrofální a sami si musejí uvědomit zda má smysl vůbec v kategorii kadetů pokračovat! Bez trénování a nechození na zápasy (samozřejmě bez jakékoli omluvy) se fotbal hrát nedá!!!=

Smiřice : Slavia HK/Stěžery 1 : 8
Meditace hradeckého brankáře.

Smiřice - Černilov 0 : 7 (0:2)
25.10.2015
Sestava: Michálek, Žoch, Martinů, Císař, Kopiště, Dospěl, Oláh Ch., Oláh L., Jelínek, Sladký, Oláh N..
Do zápasu jsme nastoupili opět jen v jedenácti lidech a bez několika opor! A i přes vysokou porážku musím kluky pochválit za bojovnost a předvedenou hru. Ještě v 60. min jsme prohrávali jen 0:2 a je jen škoda, že kluci nevstřelili kontaktní gól! Pak nám začaly pomalu docházet síly a soupeř toho dokonale využil k navýšení skóre!=

Slavia HK : Smiřice 6 : 2 (1:1)
27.10.2015
Branky:Žoch a Sladký
Sestava: Miller, Dospěl, Martinů, Oláh Ch., Kopiště, Žoch, Vávro, Císař, Ondejčík, Sladký, Oláh N..
Zápas proti soupeři který na nás nasadil kompletní tým hrající krajskou soutěž mladšího dorostu, jsme i přes porážku odehráli velice dobře!!! Deset minut před koncem byl stav 4:2 a ve snaze zápas ještě více zdramatizovat jsme otevřeli zadní vrátka a soupeř toho dokázal využít a přidal další dvě branky! Hlavně první poločas jsme odehráli výborně a předvedli jeden z nejlepších výkonů za celý podzim v kategorii kadetů!!!!=

Přátelský zápas

Smiřice :: Junior Praha 5 : 3 (2:2)
22.8.2015
Branky:Martinů V.3,Gábor 2.
První poločas byl z naší strany takový sehrávací a plný nepřesností! Ale druhá půle už byla fotbalová plná pohybu nahrávek a tak jsme zaslouženě vyhráli nad soupeřem z Prahy!!! Všem patří díky za předvedený výkon! Doufám že na výkon navážeme i v blížících se mistrovských zápasech v nové kategorii, kadeti'=