Jedinou branku vsítil ve 20té minutě Zemek
Žluté karty dostali: 42.Havlíček, 44.Jaborník, 56.Husak
Sestava: Hottmar - Koza(60. Mochan M), Prokop (74.Čížek), Havlíček, Koutník, Mochan J., Husak(78.Janko), Jaborník, Morávek (75.Kadlec), Zemek, Korenčík

Václav Tarantík - vedoucí mužstva (domácí):
První mistrovské utkání se nám nepovedlo. Soupeři gratuluji k vítězství.

Fotografie Vladimíra Sladkého ze zápasu.

TJ Sokol Nemyčeves - SK Smiřice 3 : 1 (3:0)
Čestná branka: 61.Morávek
Žluté karty: 44.Husak, 87.Prokop
Sestava: Hottmar - Mochan, Matějček, Janko, Koza, Havlíček (80.Kadlec), Zemek (63.Škarytka), Jaborník, Čížek (46.Morávek), Husak, Prokop

Roman Horna - trenér (domácí):
V prvním poločase jsme byli jasně lepší a hlavě efektivnější. Poločasové vedení 3:0 nás až moc uspokojilo a povolili jsme soupeři dostat se do hry a vstřelit branku. Závěr utkání jsme si však již pohlídali.
Václav Tarantík - vedoucí mužstva (hosté):
Po tragickém výkonu v prvním poločase, se naše mužstvo zlepšilo, ale k obratu to nestačilo.

SK Smiřice - TJ Sokol Staré Buky 1 : 3 (1:2)
2.9.2017
Branka: 21.Korenčík
Žluté karty: 22.Koza 33.Korenčík
Sestava: Hottmar - Koza(46. Matějček), Prokop, Janko, Koutník(60. Kadlec), Morávek, Korenčík, Jaborník, Husak(87.Věchet), Mochan J.(46.Šimek), Havlíček(69.Škarytka)

Zasloužené vítězství hostů, kteří si vytvořili více brankových příležitostí.
Pavel Korec (hosté):
Vstup do utkání se nám vydařil, nádhernou brankou z přímého kopu vymetl horní roh branky Wimmer, to nám na chvíli dodalo klid ve hře, ovšem ne na dlouho, poté jsme hodně kazili přihrávky, nepodrželi míč, domácí měli více ze hry, což vyústilo vyrovnávací brankou, naštěstí jsme ještě ze standartní situace vstřelili před poločasem druhou branku. Druhý poločas jsme pak již ovládli, ale zahazováním šancí se nám nepodařilo pojistit vedení, to se podařilo až 19 min před koncem. Dobrý týmový výkon.

TJ Jiskra Kocbeře - SK Smiřice 5 : 2 (4:1)
9.9.2017
Branka: 31. Havlíček, 86. Koza z pen.
Sestava: Hottmar (38. Brom) - Matějček (46. Škarytka), Prokop, Janko, Koza, Havlíček, Morávek, Zemek, Jaborník, Mochan, Zapadlo (46. Šimek)

Jiří Štěpař, realizační tým (domácí):
Tento zápas jsme zkrátka potřebovali zvládnout za tři body a díky velmi dobrému prvnímu poločasu se tak povedlo. Krom čtyř branek jsme mohli ještě několikrát skórovat. Po přestávce to byl festival lehkovážnosti, ale důležité body jsou doma.

SK Smiřice : TJ Dvůr Králové B 2 : 9 (2:5)
16.9.2017
Branka: Mochan Jakub
Žluté karty: 18 Prokop, 52 Koza
Sestava: Brom, Koutník, Janko, Prokop, Koza, Husak,(12 Morávek), Jaborník, Korenčík, Zemek, Havlíček, (62 Mochan), Mochan J (73 Škarytka)

sekretář Obst (domácí):
Jedním slovem ostuda Smiřické kopané.
Ježek Stanislav,trenér (hosté):
Na těžkém terénu a za stálého deště se nám v utkání dařilo využívat střelecké příležitosti a dosáhli tak vysokého vítězství 9:2.

SK Miletín - SK Smiřice 4 : 0 (2:0)
28.9.2017
Žuté karty: 17.Prokop, 70. Koza,70.Korenčík,70. Mochan J.
Sestava: Hottmar - Škaryta, Prokop (17. Mochan M.), Koza, Morávek, Husák, Korenčík, Zemek, Mochan J., Havlíček, Jaborník

Kraus vedoucí mužstva (domácí):
V dohrávce sedmého kola zasloužené vítězství domácích. Konečný výsledek je však lepší než předvedená hra.
Zasloužené vítězství domácích

SK Smiřice - FK Dolní Kalná 1 : 2 (1:1)
30.9.2017
Branka: 33. Mochan Jakub
Žluté karty: 78. Korenčík, 85. Zemek, 86. Matějček
Sestava: Hottmar-Škarytka, Koza(49.Prokop), Zemek, Koutník, Husak, Korenčík, Jaborník, Morávek (88.Věchet), Mochan J.(83.Mochan M.), Havlíček(64.Matějček)

Naše série bez bodu pokračuje.
Tomáš Navrátil st. (hosté):
Jediné pozitivum z tohoto utkání jsou tři body. Na neposekaném a hrbolatém hřišti jsme hráli hrozně, a jelikož projev domácích byl obdobný, tak divák trpěl. My jsme měli alespoň několik šancí, takže vítězství lze považovat za zasloužené. V závěru jsme šli díky naší nekázni do deseti, tlak domácích jsme ale v pohodě přežili, naši branku neohrozili smiřičtí ani jednou. Pochvalu zaslouží trojice rozhodčích v čele s hlavním Kudláčkem.

TJ Sokol Nepolisy - SK Smiřice 5 : 0 (2:0)
7.10.2017
Sestava: Brom - Štarytka, Věchet, Prokop, Havlíček, Korenčík - Jaborník, Zemek

Milan Havlík, vedoucí mužstva (domácí):
Pochvalu zaslouží pouze rozhodčí, kteří k tomuto veledůležitému zápasu přijeli až z Liberce a stateční hosté v čele s výborným gólmanem. My jsme dnes pouze natrénovali zahazování jednoznačných brankových příležitostí.
Tarantík Václav - vedoucí mužstva (hosté):
Koncem týdne nám onemocnělo sedm hráčů, děkuji všem kteří se zúčastnili, podali výborný výkon.

SK Smiřice - FC Mladé Buky 3 : 0 (2:0)
14.10.2017
Sestava: Brom - Havlíček, Koza, Prokop, Koutník, Jaborník, Zemek, Mochan, Hottmar (80. Věchet), Čížek (60.Husak)

Jan Jelínek,trenér (domácí):
Úvod zápasu nám opět vyšel a brzy jsme se ujali vedení a vytvořili si několik obrovských šancí, ovšem bez brankového efektu. Hosté se také snažili, ale na svém místě byl vždy Švejdar. Naše zasloužené a také důležité vítězství.
Opět nám nevyšel začátek, v 11. minutě jsme prohrávali 2:0 a bylo po zápase.

SK Smiřice - TJ Lokomotiva Hradec Králové 0 : 2 (0:2)
21.10.2017
Žluté karty: 47. Korenčík, 84.Mochan J.
Sestava: Hottmar - Matějček, Zemek, Prokop, Koza (68.Věchet), Havlíček, Jaborník, Korenčík, Mochan Jakub, Koutník (46.Mochan Marcel, Čížek (88.Škarytka)

Hosté vyhráli zaslouženě, především za výkon v prvním poločase.
Sobotka Michal (hosté):
S velké převahy jsme využili jen dvě branky, přesto to je cenné vítězství na cizím hřišti.

FK Nová Paka - SK Smiřice 2 : 3 (2:2)
28.10.2017
Branky: 8. Morávek, 10. Koutník, 58. Havlíček
Žluté karty: 69. Korenčík, 84. Čížek
Sestava: Hottmar - Matějček, Prokop, Zemek, Havlíček (90. Věchet), Korenčík, Koutník, Morávek (73. Škarytka), Čížek (85. Mochan), Jaborník, Koza

Václav Horák (domácí):
Těžko se tento zápas hodnotí. Chtěli jsme ho zvládnout, ale hrubé chyby obrany dovolili hostům třikrát skórovat a ti toho využili k zisku tří bodů.
Podařil se nám vstup do utkání, již v desáté minutě jsme vedli 2:0. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon a první podzimní body.

SK Smiřice - TJ Slavoj Skřivany 1 : 0 (1:0)
04.11.2017
Branku vstřelil ve 40. minutě Čížek
Žluté karty: 32. Morávek, 73. Prokop, 89. Škarytka
Sestava: Hottmar - Matějček, Prokop, Zemek, (86.Brom), Koza, Havlíček, Korenčík, Jaborník, Škarytka, Morávek (80.Věchet), Čížek

Naše důležité vítězství, ve vyrovnaném utkání.
Jiří Suchánek, trenér (hosté):
Potýkáme se s velkým množstvím absencí. Dnes byla alespoň na našem výkon vidět bojovnost a chuť. Pochvala za zvládnutou premiéru dorostenci Jebavému v brance.

TJ Rudník - SK Smiřice 0 : 0 PK 3 : 4
11.11.2017
Václav Tarantík - vedoucí mužstva (hosté): V utkání, které se hrálo asi na neregulérním terénu jsme si vytvořili více brankových příležitostí a proto považuji naše vítězství na pokutové kopy za zasloužené. Domácímu zraněnému hráči přejeme všichni brzké uzdravení.

Jarní část soutěže:

SK Smiřice - TJ Jiskra Kocbeře 2 : 3 (1:2)
7.4.2018
Střelci: 35. Korenčík Filip, 71. Mochan Jakub
Sestava: Hottmar Ondřej (C), Matějček Martin, Konrád Petr, Zemek Karel, Havlíček Jan (80.Jaborník Martin), Korenčík Filip, Smrček Daniel, Mochan Jakub, Čížek Martin (66.Mochan Marcel), Morávek Jan (86.Škarytka Jan), Koza Ondřej
Škarytka Jan, Mochan Marcel, Věchet Jaroslav, Jaborník Martin, Brom Adam
Žluté karty: 52. Havlíček Jan, 76. Mochan Jakub

Tarantík Václav - vedoucí mužstva (domácí):
Vyrovnané utkání,po kterém se nakonec radovali hosté.
Jiří Štěpař, realizační tým (hosté):
Prvních 35 minut minut jsme měli pod kontrolou a zaslouženě vedli 2:0. Potom jsme přestali hrát jednoduše a účelně a až do konce utkání to byly velké nervy. Domácí měli optickou převahu, my jsme brejkovali a nakonec chvíli před koncem rozhodli. Ve druhém poločase fotbal připomínal spíše wrestling, ale o záchranu se jinak nehraje...

TJ Dvůr Králové B - SK Smiřice 1 : 1 (0:0) (PK 3:4)
15.4.2018
Branku vsítil v 90. minutě Havlíček Jan
Žluté karty: 70. Smrček Daniel, 70. Korenčík Filip
Sestava: Hottmar Ondřej (C), Mochan Marcel (60.Morávek Jan), Konrád Petr, Zemek Karel, Havlíček Jan, Smrček Daniel, Mochan Jakub, Čížek Martin (82.Matějček Martin), Jaborník Martin (87.Koutník Jan), Korenčík Filip, Koza Ondřej
Náhradníci: Morávek Jan, Koutník Jan, Matějček Martin

Tomáš Otradovský, sekretář klubu (domácí):
V utkání nebylo znát, který tým je v tabulce druhý a který poslední. Domácí si až zlepšeným výkonem ve druhém poločase vynutili převahu, z řady šancí ale proměnili jedinou. Trest přišel v nastaveném čase, kdy snaživý soupeř zaslouženě vyrovnal.
Vydřené vítězství, i když jenom na pokutové kopy.

SK Smiřice - SK Miletín 0 : 2 (0:1)
15.4.2018
Žluté karty: 81. Korenčík Filip, 90. Morávek Jan
Sestava: Hottmar Ondřej (C), Konrád Petr, Korenčík Filip, Mochan Marcel (59.Morávek Jan), Čížek Martin, Havlíček Jan, Koza Ondřej, Mochan Jakub, Zemek Karel (49.Matějček Martin), Jaborník Martin, Smrček Daniel (70.Škarytka Jan)
Náhradníci: Škarytka Jan, Morávek Jan, Matějček Martin, Brom Adam, Věchet Jaroslav

Když se nedá branka, nemůže se vyhrát.
Kraus- vedoucí mužstva (hosté):
Ve vyrovnaném utkání nebylo poznat, že hraje mužstvo ze špice proti poslednímu týmu tabulky. Ve druhém poločase jsme si vytvořili několik slibných šancí, které jsme však neproměnili. O výsledku utkání rozhodly standartní situace, ve kterých se prosadili sváteční střelci Krušina a Lámr.

FK Dolní Kalná - SK Smiřice 4 : 1 (2:1)
28.4.2018
Tomáš Navrátil st. (domácí):
V dnešním utkání můžeme být spokojeni pouze s tříbodovým ziskem, jinak hra, kterou jsme se prezentovali, byla velmi nepřesná, chybovali jsme v rozehrávce, pořádně jsme si nepřihráli a téměř každou standartku jen odevzdali soupeři. V rozhodujících momentech utkání jsme na rozdíl od soupeře, který rozhodně nebyl horší, dali branky, a to rozhodlo. V závěru jsme měli několik tutovek na zvýraznění výsledku, ale v koncovce jsme totálně vyhořeli. Před 2 utkáními venku máme rozhodně co zlepšovat.
Brzo jsme se ujali vedení, ale na bodový zisk to nestačilo.

SK Smiřice - TJ Sokol Nemyčeves 4 : 3 (2:1)
1.5.2018
Branky: 12. Smrček Daniel, 35. Mochan Jakub, 58. Morávek Jan, 35. Matějček Martin, 75. Korenčík Filip
Žluté karty: 53. Smrček Daniel, 76. Matějček Martin
Sestava: Hottmar Ondřej (C), Konrád Petr, Korenčík Filip, Koutník Jan, Mochan Marcel (94.Brom Adam), Čížek Martin (93.Jaborník Martin), Škarytka Jan, Matějček Martin, Mochan Jakub, Smrček Daniel, Morávek Jan
Náhradníci: Brom Adam, Jaborník Martin, Zemek Karel, Věchet Jaroslav

V utkání jsme byli aktivnější a vytvořili si více brankových příležitostí, z toho pohledu považuji naše vítězství za zasloužené.
Roman Horana, trenér (hosté):
Tak jako celé jaro i tentokrát jsme zápas promarnili zbytečnými chybami. Máme starosti s kádrem hráčů, a to se projevilo i dnes. Domácí bojují o svoji šanci a byli dnes úspěšní. My jsme propadli ve všem.

SK Smiřice - TJ Sokol Nepolisy 1 : 1 (0:0)(PK 4:5)
5.5.2018
Branka: 72. Zemek Karel
Žluté karty: 44. Mochan Jakub, 67. Smrček Daniel
Sestava: Hottmar Ondřej (C), Konrád Petr, Korenčík Filip, Mochan Marcel (68.Zemek Karel), Čížek Martin, Škarytka Jan, Morávek Jan, Matějček Martin, Mochan Jakub, Jaborník Martin,Smrček Daniel
Náhradníci: Brom Adam, Koza Ondřej, Zemek Karel

Remisové utkání se šťastnějším koncem po penaltách pro hosty.
Milan Havlík, vedoucí mužstva (hosté):
Moc šancí nebylo ani na jedné straně. O remíze rozhodla naše neproměněná penalta a tutovka, při které bylo těžší tu bránu netrefit, než trefit.

SK Smiřice - FC Mladé Buky 4 : 1 (0:1)
12.5.2018
Branky: 63. Čížek Martin, 72. Koutník Jan, 81. Koutník Jan (pokutový kop), 76. Korenčík Filip
Žlutá karta: 25. Čížek Martin
Hottmar Ondřej (C), Konrád Petr, Korenčík Filip, Čížek Martin, Škarytka Jan, Koza Ondřej, Morávek Jan (61.Koutník Jan), Zemek Karel (85.Mochan Marcel), Matějček Martin (87.Jaborník Martin), Mochan Jakub, Smrček Daniel

Opět nám nevyšel začátek utkání, již ve 4. minutě se hosté ujali vedení. Obrat nastal až ve druhé půli, kdy naši hráči vstřelili 4 branky a další velké šance zůstaly nevyužity. Zasloužené vítězství.
J. Sucháň (hosté):
Utkání ve Smiřicích jsme začali vedoucí brankou již ve čtvrté minutě. Do šedesáté jsme drželi s domácími krok. Potom už existovalo jenom domácí mužstvo. Všude jsme byli pozdě, prohrávali osobní souboje. Bylo to na ručník Domácí zasloužená vysoká výhra. Takhle se o záchranu rozhodně nehraje.

TJ Lokomotiva HK - SK Smiřice 3 : 0 (1:0)
19.5.2018
Žluté karty: 6. Koza Ondřej, 90. Škarytka Jan
Sestava: Brom Adam, Škarytka Jan, Konrád Petr, Havlíček Jan, Koza Ondřej, Morávek Jan (60.Prokop Roman), Korenčík Filip, Smrček Daniel, Jaborník Martin, Čížek Martin (C), Zemek Karel (74.Matějček Martin)

Sobotka Michal (domácí):
Na perfektně připraveném hřišti se hrál kombinační a rychlý fotbal s naší převahou. Hosté hráli na brejky, které jsme uhlidali a získali důležité tři body.
Zasloužené vítězství domácích. Naše omlazená sestava, ale na hřišti lídra soutěže rozhodně ostudu neudělala.

TJ Sokol Staré Buky : SK Smiřice 4 : 2 (2 : 1)
23.5.2018
Branky: 19. Smrček Daniel, 90. Korenčík Filip
Žlutá karta: 52. Smrček Daniel
Sestava: Brom Adam, Škarytka Jan, Matějček Martin (80.Konrád Petr), Havlíček Jan, Koza Ondřej, Mochan Jakub, Korenčík Filip, Smrček Daniel, Jaborník Martin, Čížek Martin (C) (80.Mochan Marcel), Morávek Jan (68.Prokop Roman)

Pavel Korec (domácí):
Dnešní vítězství se nerodilo lehce,v prvním poločase jsme nepředvedli dobrý výkon, byl to nejhorší výkon na jaře, ale výbornými zákroky nás podržel brankář, druhá půle přinesla zlepšení, ale dvě neproměněné tutovky během dvou minut dávali hostům stále naději, nakonec se podařilo 2x skórovat a zápas jsme si již pohlídali, zasloužená výhra, hosté ale zanechali sympatický výkon, bylo vidět, že o něco hrají, na rozdíl od nás, klobouk dolů před výborným výkonem Makovského a gratulace Knapikovi.
Zasloužené vítězství domácích hráčů, kteří si vytvořili více brankových příležitostí.

SK Smiřice - 1. FK Nová Paka 2 : 2 (1:2) (PK 2:4)
26.5.2018
Branky: 15. Čížek Martin (Pokutový kop), 53. Morávek Jan
Žlutá karta: 89. Morávek Jan
Sestava: Brom Adam, Škarytka Jan, Prokop Roman (83.Konrád Petr), Matějček Martin, Havlíček Jan, Mochan Jakub (90.Věchet Jaroslav), Korenčík Filip, Smrček Daniel, Čížek Martin (C) (46.Koza Ondřej), Zemek Karel (37.Koutník Jan), Morávek Jan

Bohužel zisk jednoho bodu v naší situaci je málo, rozhodně jsme měli na víc.
Václav Horák, trenér (hosté):
Získali jsme dva body, které vzhledem k dalším výsledků nám pomohli k jistotě v setrvání v této soutěži. Dneska jsem celkem obstojně odehráli první poločas, ale ten druhý byl z naší strany asi nejhorší za celé jaro.Domácí zcela zaslouženě vyrovnali a kdyby lepé řešili situace před naší brankou mohli i vyhrát. v penaltovém rozstřelu jsme měli více štěstí my.

Slavoj Skřivany - SK Smiřice
2.6.2018
Branka: 50. Koutník Jan
Sestava: Brom Adam, Škarytka Jan, Matějček Martin, Prokop Roman, Koza Ondřej, Morávek Jan, Havlíček Jan, Konrád Petr (12.Věchet Jaroslav), Jaborník Martin, Smrček Daniel, Koutník Jan (C)
Žlutá karta: 65. Koutník Jan

Jiří Suchánek, trenér (domácí):
V zápase jsme se trápili s koncovkou. Jen v první půli jsme si vypracovali minimálně šest slušných možností ke vstřelení branky. Do vedení jsme hosty poslali katastrofálním nedůrazem při přímém kopu. Penaltovou loterii rozhodl úspěšným zákrokem brankář Hrubeš.
Do utkání jsme vstupovali bez pěti zraněných a nemocných hráčů, bohužel k nim v zápase přibyl další. Jinak domácí si 2 body zasloužili.

SK Smiřice - TJ Rudník 4 : 0 (2:0)
9.6.2018
Branky: 17. Zemek Karel, 18. Havlíček Jan, 64. Koutník Jan, 86. Havlíček Jan
Žluté karty: 58. Havlíček Jan, 80. Korenčík Filip, 88. Věchet Jaroslav
Sestava: Brom Adam, Havlíček Jan, Matějček Martin, Prokop Roman, Koza Ondřej, Jaborník Martin, Smrček Daniel (60.Věchet Jaroslav), Korenčík Filip, Koutník Jan (C), Morávek Jan, Zemek Karel (46.Mochan Jakub)

Veledůležité utkání pro obě družstva jsme zvládli a zaslouženě zvítězili.

TJ Sokol Železnice - SK Smiřice 4 : 1 (3:1)
17.6.2018
Čestnou branku vsítil v 35. minutě Filip Korenčík
Žluté karty: 43. Škarytka Jan, 80. Havlíček Jan
Sestava: Brom Adam, Škarytka Jan, Matějček Martin (C), Prokop Roman, Koza Ondřej, Jaborník Martin, Havlíček Jan, Korenčík Filip, Mochan Marcel (55.Věchet Jaroslav, Morávek Jan, Zemek Karel

Vladimír Blažej, trenér Železnice: (domácí):
"O tom, že jsme se v závěrečném duelu rozloučili se sezónou výhrou, rozhodli hosté v úvodu zápasu, v 11.sekundě jsme vlastním gólem vedli. I v tomto duelu jsme sestavu vytvořili díky hráčům rezervy. Výborně hrál Kadlec, Nožička a Procházka, celé mužstvo dřelo. Chci děkovat, výtečným železnickým divákům, skvělému hlasateli panu Rohlíčkovi a všem, kteří se starají o luxusní pažit. S dresem se loučil Michal Daniš a uskutečnil to stylově čtvrtým gólem. Těší mne i šňůra 11 zápasů bez porážky."
Opět jsme velmi brzo prohrávali, ani zlepšený výkon ve druhém poločase na obrat nestačil.

Přátelské a pohárové zápasy:

Vladimír Obst píše 24.7.2017:
Muži hráli první přátelské utkání s Třebechovicemi a vyhráli 4  :  3
branky Smiřic Koutník p.k, Korenčík. Jaborník. Čapek.
Sestava: Brom, Morávek, Matějček, Koutník, Husak, Jaborník, Korenčik, Mochan J, Šimek, Zemek, Koza, Kadlec, Čížek, Havlíček, Čapek

----------------------------

Vladimír Sladký:
V sobotním (29.7.2017) pohárovém zápase s Jaroměří jsme prohráli 0:1. --- odkaz na stránku s fotografiemi

Vladimír Obst 8.8.2017:
Albrechtice - Smiřice  3  :  3
Branky Smiřic: Šimek, Korenčik, Čížek
sestava: Hottmar, Koza, Koutník, Janko, Prokop, Morávek, Korenčik, Zemek, Čížek, Husak, Černý.
střídali: Šimek, Kadlec, Škarytka, Čapek, Věchet
Další přátelské utkání se hraje v Českém Meziříčí v sobotu  12.8.2017 od 17.00

---------------------

Přátelský zápas Smiřice - České Meziříčí 4 : 5

11.3.2018 Smiřice - Předměřice 6 : 1 Branky: Korenčík 2x, Mochan M. 1x, Morávek 2x, Havlíček

Kobylická zimní liga.

Výsledek prvního zápasu mužů:
Městec Králové - Smiřice 0 : 6
sestava: Hottmar, Prokop, Matějček, Zemek, Škarytka, Havlíček, Jaborník, Korenčík, Mochan M, Čížek, Morávek.
Branky: Havlíček 2x, Jaborník, Morávek, Korenčík, Zemek

Kobylická liga - druhý zápas 3.2.2018:
Smiřice - Kunčice 1 : 2
sestava: Hottmar, Koza, Matějček, Zemek, Mochan J., Korenčík, Smrček, Prokop, Škarytka, Čížek, Morávek
střídali: Brom, Mochan M. Pro nemoc omluveni Havlíček, Jaborník, Koutník, Věchet.
Branku Smiřic vstřelil Korenčík. Dobrý výkon celého mužstva proti soupeři který hraje I.A třídu.

Kobylická liga - třetí zápas:
Smiřice - Kosičky 3:1

Skončila Kobylická zimní liga, kde jsme obsadili třetí místo.
V posledním zápase jsme porazili mužstvo z Přelouče, účastníka I.A třídy 1 : 0, branku vstřelil Jarda Věchet.

Tabulky 21.2.2018 - před posledním zápasem.