SK Solnice - SK Smiřice 1 : 1 (1:1) (PK 6:7)
Branku za nás vsítil v jedenácté minutě Smrček Daniel.
Žluté karty: 18. Korenčík Filip, 87. Morávek Jan
Červená karta: 20. Čížek Martin
Sestava: Hottmar Ondřej (C), Škarytka Jan, Koza Ondřej, Prokop Roman, Mochan Marcel (90.Matějček Martin), Smrček Daniel, Korenčík Filip, Provazník Lukáš, Mochan Jakub (88.Jaborník Martin), Zemek Karel, Koutník Jan (74.Morávek Jan)
Náhradníci: Morávek Jan, Matějček Martin, Jaborník Martin, Klíž Filip, Věchet Jaroslav, Čížek Martin, Brom Adam

Josef Pleskot, trenér (domácí):
Na první zápas v nové sezóně jsme se těšili. Bohužel jsme nastoupili bez několika hráčů základní sestavy a první půli jsme se seznamovali jednak s vlastní hrou, ale i s dobře takticky připraveným soupeřem. Po obdržené brance se nám podařilo v první půli ještě srovnat stav. V půli druhé jsme byli lepším týmem, ale nepodařilo se nám překonat hostujícího golmana. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté. Gratulujeme jim k bodu navíc.
Karel Zemek vedoucí mužstva (hosté):
Po velmi dobrém výkonu celého mužstva jsme vybojovali remízu a ještě bod na víc za penalty. Lepší začátek, než v loňském roce, doufáme, že se dočkáme i pokračování.

SK Smiřice - TJ Spartak Opočno 1 : 2 (1:2)
18.8.2018
Branka: 16. Zemek Karel
Žlutá karta: 71. Matějček Martin
Sestava: Hottmar Ondřej, Mochan Marcel (73.Bednář Aleš), Koza Ondřej (C), Prokop Roman (80.Morávek Jan), Škarytka Jan (55.Matějček Martin), Provazník Lukáš, Smrček Daniel (46.Jaborník Martin), Korenčík Filip, Koutník Jan, Mochan Jakub, Zemek Karel

Zemek, vedoucí mužstva (domácí):
Po špatném výkonu v prvním poločase přišlo zlepšení ve druhém, ale na vyrovnání to nestačilo.
Přibyl Tomáš,asistent trenéra (hosté):
V prvním poločase jsme od desáté minuty domácí jasně přehrávali, ale paradoxně po naši špatné rozehrávce šli do vedení domácí. Poté jsme dvěma krásnými akcemi skóre otočili a mohli přidat i další branky, bohužel proti byl domácí brankář. Po přestávce jsme spíše bránili výsledek a do žádných velkých šancí soupeře nepustili. Děkuji hráčům za zodpovědný výkon.

SK Smiřice - TJ Sokol Lípa n. O 2 : 2 (1:1)(PK 1:4)
2.9.2018
Branky: 31. Koutník Jan, 89. Hottmar Ondřej
Žluté karty: 18. Prokop Roman, 60. Prokop Roman, 32. Mochan Marcel
Červená karta: 60. Prokop Roman
Sestava: Hottmar Ondřej, Mochan Marcel (46.Klíž Filip), Koza Ondřej (C), Prokop Roman, Matějček Martin, Provazník Lukáš (89.Věchet Jaroslav), Smrček Daniel, Korenčík Filip, Koutník Jan (89.Bednář Aleš), Mochan Jakub, Zemek Karel
Náhradníci: Klíž Filip, Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Obst Vojtěch, Brom Adam

Karel Zemek - vedoucí mužstva (domácí):
Utkání skončilo zaslouženou remízou, v pokutových kopech byli lepší hosté.
Libor Beran - vedoucí mužstva (hosté):
Zasloužená remíza se šťastným koncem pro nás.

TJ Spartak Kosičky - SK Smiřice 6 : 0 (2:0)
8.9.2018
Žluté karty: 37. Matějček Martin, 58. Provazník Lukáš
Sestava: Hottmar Ondřej, Mochan Marcel (46.Škarytka Jan), Koza Ondřej (C), Matějček Martin, Klíž Filip (81.Bednář Aleš), Provazník Lukáš (60.Věchet Jaroslav), Smrček Daniel, Korenčík Filip, Mochan Jakub, Zemek Karel (8.Morávek Jan), Jaborník Martin
Náhradníci: Morávek Jan, Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Brom Adam, Škarytka Jan

Milan Pražák předseda (domácí):
Po velmi dobrém výkon celého mužstva jsme zaslouženě vyhráli.
Po velmi špatném výkonu celého mužstva jsme jen díky našemu brankáři a dobře postaveným tyčím prohráli jen 6:0.

TJ Sokol Malšovice - SK Smiřice 3 : 1 (0:1)
12.9.2018
Branka: 7. Morávek Jan Žluté karty: 31. Klíž Filip, 33. Provazník Lukáš, 71. Morávek Jan
Sestava: Hottmar Ondřej, Prokop Roman, Koza Ondřej (C), Matějček Martin, Klíž Filip (56.Šimek Petr), Provazník Lukáš (50.Mochan Marcel), Korenčík Filip, Smrček Daniel, Mochan Jakub, Morávek Jan (80.Věchet Jaroslav), Škarytka Jan
Náhradníci: Šimek Petr, Mochan Marcel, Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Brom Adam, Zemek Karel
Jiří Blecha, trenér (domácí):
V prvním poločase jsme hráli bez kombinace a pohybu. Navíc jsme inkasovali po jediné střele hostů. Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb, začali lépe kombinovat a tak jsme zaslouženě zvrátili vývoj zápasu ve svůj prospěch.
Opět jsme se dostali v prvním poločase do vedení, které jsme po slabší chvíli ve druhém poločase neudrželi.

SK Smiřice - SK Přepychy 4 : 4 (3:1) (PK 4:3)
15.9.2018
Branky: 34. Morávek Jan (Pokutový kop), 37. Morávek Jan, 37. Smrček Daniel, 76. Jaborník Martin
Žluté karty: 39. Koza Ondřej, 64. Zemek Karel, 71. Smrček Daniel, 87. Hottmar Ondřej
Sestava: Hottmar Ondřej, Prokop Roman, Koza Ondřej (C), Matějček Martin, Škarytka Jan, Jaborník Martin, Korenčík Filip, Smrček Daniel, Mochan Jakub, Zemek Karel, Morávek Jan (75.Šimek Petr)
Náhradníci: Šimek Petr, Mochan Marcel, Bednář Aleš, Brom Adam, Raszka Tomasz

Chtěl bych pochválit všechny naše hráče za bojovný výkon. Ostatní radši bez komentáře.
Jelen Jiří, vedoucí družstva (hosté):
Dnes jsme se nakonec ve Smiřicích rozešli se soupeřem smírně. I když výsledek třetin utkání (0:1, 3:0, 1:3) vypovídá, že jsme dvě třetiny zápasu byli lepší. Bohužel jsme nedokázali náš skvělý výkon po výpadku v druhé třetině dotáhnout do vítězného konce. I přes tento výpadek jsme přesto dokázali již prakticky prohraný zápas neprohrát.Jen pro upřesnění domácí vstřelili gól z penalty nikoliv jak je uvedeno v zápisu na 1:1, ale na 4:2.

TJ Lokomotiva Meziměstí - SK Smiřice 0 : 1 (0:1)
22.9.2018
Jedinou branku zápasu vsítil ve 25. minutě Korenčík Filip
Žluté karty: 17. Škarytka Jan, 22. Zemek Karel, 54. Korenčík Filip
Sestava: Hottmar Ondřej (C), Klíž Filip, Prokop Roman, Matějček Martin, Škarytka Jan, Jaborník Martin, Korenčík Filip, Smrček Daniel, Mochan Jakub, Zemek Karel, Mochan Marcel (80.Brom Adam)
Náhradníci: Bednář Aleš, Šimek Petr, Brom Adam. Raszka Tomasz, Věchet Jaroslav

Patrik Urban člen výboru a správce hřiště (domácí):
Z našeho pohledu jsme byli většinu zápasu lepším týmem. Kterému ale opět chybělo trochu toho štěstíčka při zakončení. I po vyloučení našeho hráče a hře o deseti, jsme bojovali a vytvářeli si šance. Naše neschopnost trefit branku nám prohrála zápas.
Zemek Karel, vedoucí mužstva (hosté):
Opět, po bojovném výkonu celého mužstva jsme se stali šťastnějšími vítězi a konečně jsme na plno bodovali. Děkujeme také rozhodčím za velmi dobrý výkon při řízení utkání.

SK Smiřice - TJ Velešov Doudleby 1 : 0 (0:0)
29.9.2018
Vítěznou branku svítil v 78. minutě Filip Korenčík.
Žluté karty: 42. Mochan Jakub a 90. Prokop Roman
Sestava: Hottmar Ondřej, Klíž Filip (78.Mochan Marcel), Koza Ondřej (C), Matějček Martin, Škarytka Jan (46.Provazník Lukáš), Prokop Roman, Smrček Daniel, Raszka Tomasz (86.Morávek Jan), Mochan Jakub, Korenčík Filip, Zemek Karel
Náhradníci: Mochan Marcel, Bednář Aleš, Brom Adam, Věchet Jaroslav, Morávek Jan, Provazník Lukáš

Soupeř nás zaskočil tvrdou a houževnatou hrou, za kterou šel brzy do deseti. Ani potom jeho výkon neklesl. Vytoužený gól jsme vstřelili asi deset minut před koncem a i potom nás soupeř zlobil. My jejich pocity dobře známe z loňského roku a možná, kdyby se více věnovali hře, než suplování role dobře piskajicích rozhodčích, nemuseli vyjít na prázdno. Ještě bychom chtěli poděkovat našemu staronovému střednímu záložníkovi T. Raszkovi za předvedenou hru.

Fotografie Vladimíra Sladkého ze zápasu.

FC České Meziříčí - SK Smiřice 3 : 1 (1:1)
6.10.2018
V zápise jsou dvě jména střelců a branku jsme dali jen jednu (?): 40. Zemek Karel 40. Korenčík Filip
Žluté karty: 58. Prokop Roman, 61. Mochan Marcel
Sestava: Hottmar Ondřej, Klíž Filip (83.Věchet Jaroslav), Koza Ondřej (C), Matějček Martin (35.Mochan Marcel), Prokop Roman, Škarytka Jan, Korenčík Filip, Smrček Daniel, Jaborník Martin (85.Bednář Aleš), Zemek Karel, Morávek Jan
Náhradníci: Mochan Marcel, Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Brom Adam

Martin Šnajdr, trenér (domácí):
Hrál se fotbal se šancemi na obou stranách. Konečně jsme ty své dokázali proměnit a připsali si důležité tři body. Pochvala pro celý tým, zvláště pak pro stranonového útočníka Vaška Slánského a mladé pušky na krajích obrany!
Po vyrovnaném zápase jsme nakonec doplatili na ne proměňování šancí a prohráli.

SK Třebechovice - SK Smiřice 6 : 0 (2:0)
13.10.2018
Žluté karty: 34. Prokop Roman, 39. Korenčík Filip
Sestava: Brom Adam, Klíž Filip, Koza Ondřej (C), Matějček Martin (73.Bednář Aleš), Prokop Roman, Škarytka Jan, Korenčík Filip, Mochan Marcel (68.Věchet Jaroslav), Mochan Jakub, Hottmar Ondřej, Morávek Jan
Náhradníci: Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Zemek Karel

Karel Bil, vedoucí mužstva (domácí):
Jasná dominance domácích,převaha a spousta šancí a výsledek 6:0 hovoří za vše.Díky chlapci, jen tak dál.
Při tak velké marodce jsme nebyli domácím soupeřem. Díky všem co hráli a hlavně oběma brankářům, jednomu v bráně a druhému v útoku.

SK Smiřice - SK Albrechtice n. O. 3 : 1 (2:1)
20.10.2018
Branky: 12. Korenčík Filip, 19. Korenčík Filip, 50. Korenčík Filip
Žluté karty: 68. Korenčík Filip, 74. Prokop Roman, 78. Smrček Daniel
Sestava: Brom Adam, Prokop Roman, Koza Ondřej (C), Matějček Martin, Škarytka Jan, Raszka Tomasz, Smrček Daniel, Korenčík Filip, Mochan Jakub, Zemek Karel (67.Provazník Lukáš), Morávek Jan (80.Hottmar Ondřej)
Náhradníci: Hottmar Ondřej (86.Věchet Jaroslav), Bednář Aleš, Provazník Lukáš, Klíž Filip, Věchet Jaroslav

Po dobrém výkonu a uzdravení klíčových hráčů jsme zaslouženě zvítězili.
Cina Eduard - trenér (hosté):
Mizerná produktivita a chyby v obranné fázi nás stály lepší výsledek.

TJ Sokol Javornice - SK Smiřice 2 : 0 (1:0)
27.10.2018
Žluté karty: 9. Hottmar Ondřej, 28. Bednář Aleš, 31. Koza Ondřej, 63. Morávek Jan
Sestava: Brom Adam, Škarytka Jan, Koza Ondřej (C), Prokop Roman, Kadlec Adam, Morávek Jan, Smrček Daniel, Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Zemek Karel, Hottmar Ondřej
Náhradníci: Klíž Filip, Čížek Martin

Tomáš Krunčík, trenér (domácí):
První poločas jsme hosty k ničemu nepustili a bohužel jsme využili jen jednu z několika šancí. Hned na začátku druhého poločasu jsme hostům nabídli vyrovnání a pak ještě další dvě gólovky. Hosté ale neměli střelecký den a nám se zadařilo přidat druhou branku. Soupeř měl problém se sestavou a nám se podařilo tuto příležitost vyjádřit plným bodovým ziskem. S podzimem v domácím prostředí tak vládne spokojenost a stejně tak i s diváky, kterých opět i přes nepříznivé počasí dorazilo víc, než dost.
Ve vyrovnaném zápase jsme naše šance nevyužili. Poděkování patří všem hráčům, kteří nám zbyli.

SK Smiřice - Předměřice 2 : 2 (0:0) (PK 5:6)
3.11.2018
Střelci: 49. Morávek Jan (Pokutový kop, 73. Korenčík Filip
Žluté karty: 36. Prokop Roman, 44. Smrček Daniel, 57. Zemek Karel, 83. Raszka Tomasz
Sestava: Brom Adam, Kadlec Adam, Koza Ondřej (C), Prokop Roman, Matějček Martin, Morávek Jan, Smrček Daniel, Korenčík Filip, Věchet Jaroslav (46.Raszka Tomasz), Zemek Karel (74.Provazník Lukáš), Bednář Aleš
Náhradníci: Provazník Lukáš, Raszka Tomasz, Mochan Marcel, Mochan Jakub

Zbytečně jsme zremizovali zápas, ve kterém jsme vedli o dva góly. Opět penalta v poslední minutě, neproměňování šancí.Jinak spokojenost s podzimem a díky všem. Pokud dopadne jaro stejně neměly by být problémy se sestupem.
vedoucí mužstva Pšenička Martin (hosté):
Zasloužená remíza, kterou jsme získali až v závěru utkání. Děkuji všem hráčům za bojovný výkon. Zejména pak mladým dorostencům, kteří už měli jeden zápas v nohách.

Jarní část soutěže:

SK Smiřice - SK Solnice 2 : 3 (0:1)
23.3.2019
Branky: 87. Škarytka Jan, 88. Husak Oleksandr
Žlutá karta: 90. Roman Prokop
Sestava:Hottmar Ondřej, Škarytka Jan, Matějček Martin, Vávro Peter, Prokop Roman, Morávek Jan, Čapek Vladimír, Korenčík Filip (C), Mochan Jakub, Husak Oleksandr, Čížek Martin, (21.Věchet Jaroslav)
Náhradníci: Bednář Aleš, Martinů Kamil, Věchet Jaroslav (71.Bednář Aleš), Miller Adam

Karel Zemek vedoucí mužstva (domácí):
Po vyrovnaném utkání jsme dostali od zkušenějšího soupeře lekci v proměňování standardních situací. Škoda, že jsme nezačali dávat góly dříve, a nebo utkání netrvalo déle.
Josef Pleskot, trenér (hosté):
V prvním jarním utkání byla k vidění kostrbatá kombinace obou celků na nerovném terénu. Přesto jsme proměnili standardní situace a pohodlně vedli 3:0. Mrzí mě v závěru zbytečná komplikace a obdržení dvou branek.

TJ Spartak Opočno - SK Smiřice 2 : 2 (1:1)(PK 6:5)
30.3.2019
Branky: 35. Morávek Jan (Pokutový kop), 59. Korenčík Filip
Žluté karty: 18. Husak Oleksandr, 21. Prokop Roman, 64. Prokop Roman, 75. Mochan Jakub, 85. Černý Marek
Červenou kartu dostal v 64. minutě Roman Prokop
Sestava: Miller Adam, Škarytka Jan, Matějček Martin, Vávro Peter, Prokop Roman, Morávek Jan, Čapek Vladimír (90.Věchet Jaroslav), Korenčík Filip (C), Mochan Jakub, Husak Oleksandr, , Černý Marek
Náhradníci: Bednář Aleš, Martinů Kamil, Věchet Jaroslav , Hottmar Ondřej

Přibyl Tomáš,asistent trenéra (domácí):
Dnes jsme se o bod navíc připravili vlastními chybami. Nejprve jsme po nepřesné rozehrávce faulovali ve vápně a poté ve druhém poločase po malé domu inkasovali ze standartky podruhé. Smiřice dobře bránili, ale my jsme nebyli schopni vymyslet jak jejich obranu překonat. Alespoň bereme bod navíc za pokutové kopy, ale přišli jsme zbytečně o dva vyloučené hráče. Výkon musíme napravit příští týden v Albrechticích.
Zemek Karel vedoucí mužstva Po (hosté):
Po dalším dobrém výkonu celého mužstva jsme mohli dokonce pomýšlet na tři body, kdyby se nenechal náš hráč zbytečně vyloučit.

SK Smiřice - TJ Sokol Malšovice 0 : 1 (0:1)
6.4.2019
Žluté karty: 22. Morávek Jan, 43. Mochan Marcel, 66. Černý Marek
Sestava: Hottmar Ondřej, Škarytka Jan, Matějček Martin, Vávro Peter, Morávek Jan, Čapek Vladimír (65.Bednář Aleš), Korenčík Filip (C), Mochan Jakub, Husak Oleksandr (46.Věchet Jaroslav), Mochan Marcel, Černý Marek
Náhradníci: Martinů Kamil, Bednář Aleš, Miller Adam, Věchet Jaroslav

Ve vyrovnaném utkání jsme pomohli hostům k vítězství vlastní chybou. Na vyrovnání jsme se již nezmohli.
Jiří Blecha, trenér (hosté):
Bojovné a místy vyrovnané utkání jsme dovedli do vítězného konce, tím, že jsme v prvním poločase dokázali vstřelit branku. Bohužel ve druhém poločase nám další gólovou radost nedovolil výtečný domácí Hottmar, který bravurně zneškodnil 100% šance Pa. Soukupa, Ningera, Brokeše nebo France. Všechny hráče chválím za přístup, bojovnost a ukázněnost.

TJ Sokol Lípa n. O. : SK Smiřice 4 : 1 (3:1)
13.4.2019
Naši branku vsítil v 7. minutě Korenčík Filip
Žluté karty: 71. Škarytka Jan, 88. Korenčík Filip
Sestava: Miller Adam, Škarytka Jan (75.Koutník Jan), Matějček Martin, Vávro Peter, Morávek Jan (84.Věchet Jaroslav), Prokop Roman, Korenčík Filip (C), Mochan Jakub (79.Martinů Kamil), Husak Oleksandr, Černý Marek, Čapek Vladimír (53.Mochan Marcel)
Náhradníci: Mochan Marcel, Hottmar Ondřej, Koutník Jan, Věchet Jaroslav, Martinů Kamil

Libor Beran - vedoucí mužstva (domácí):
V oboustranně slušně hraném utkání jsme viděli pět branek, z toho čtyři v síti sympaticky hrajících hostí. Takže spokojenost. Velice dobrý výkon podala trojice rozhodčích.
Zemek Karel vedoucí mužstva (hosté):
Poločas jsme prohráli po vlastních chybách 3:1. V druhém poločase po zlepšení hry jsme naše šance neproměnili.

SK Smiřice : TJ Spartak Kosičky 1 : 6 (1:4)
20.4.2019
Branka: 41. Morávek Jan
Žlutá karta: 32. Černý Marek
Sestava: Hottmar Ondřej, Škarytka Jan, Matějček Martin, Vávro Peter, Morávek Jan, Prokop Roman, Korenčík Filip (C), Husak Oleksandr, Černý Marek (60.Martinů Kamil), Čapek Vladimír (79.Věchet Jaroslav), Mochan Marcel (57.Koutník Jan)
Náhradníci: Miller Adam, Koutník Jan, Věchet Jaroslav, Martinů Kamil, Bednář Aleš

Radek Votroubek - vedoucí mužstva (domácí):
Hosté vyhráli naprosto zaslouženě.
Pražák Milan předseda (hosté):
Výsledek hovoří za vše. Jednoznačně vítězství a to jsme ještě neproměnili pokutový kop.

SK Přepychy : SK Smiřice 0 : 2 (0:1)
28.4.2019
Branky: 10. Korenčík Filip, 59. Morávek Jan
Žluté karty: 39. Morávek Jan, 73. Černý Marek
Sestava: Hottmar Ondřej, Škarytka Jan, Matějček Martin (76.Bednář Aleš), Vávro Peter, Morávek Jan, Prokop Roma, Korenčík Filip (C), Černý Marek, Čapek Vladimír, Mochan Marcel, (81.Koutník Jan), Mochan Jakub (88.Věchet Jaroslav)

Po dobrém výkonu jsme konečně zvítězili. Nezbývá nic jiného, než bojovat dál a poprat se o záchranu.

SK Smiřice : TJ Lokomotiva Meziměstí 1 : 4 (1:1)
4.5.2019
Branka: 11. Vávro Peter
Žluté karty: 32. Škarytka Jan, 47. Prokop Roman, 51. Zapadlo Pavel, 84. Černý Marek
Sestava: Miller Adam, Škarytka Jan, Zapadlo Pavel (60.Smrček Daniel), Vávro Peter, Morávek Jan, Prokop Roman, Korenčík Filip (C), Černý Marek, Čapek Vladimír (88.Věchet Jaroslav), Mochan Jakub, Raszka Tomasz (81.Matějček Martin)
Náhradníci: Matějček Martin, Obst Vojtěch, Věchet Jaroslav, Martinů Kamil, Smrček Daniel

V prvním poločase jsme vedli 1:0 a byli jsme lepším mužstvem. Vytvořili jsme si řadu šancí, které jsme neproměnili a tak nás soupeř potrestal vyrovnáním, gólem do šatny. Ve druhé polovině se obraz hry změnil. Soupeř nás přehrával a na rozdíl od nás své šance proměňoval. Tím jsme si způsobili velké starosti se sestupem. Ještě díky P. Zapadlovi a T. Razskovi za pomoc.
Patrik Urban člen výboru a správce hřiště (hosté):
První poločas jsme zaspali a byli jsme rádi, že soupeř proměnil jen jednu ze svých šancí. Naštěstí se nám povedlo před koncem poločasu vyrovnat. Druhý poločas už byl o něčem jiném. Začali jsme si vytvářet šance, které jsme i proměňovali. Uznání patří HR, který ve velice vypjatém utkání zůstal v klidu.

TJ Velešov Doudleby n. O. : SK Smiřice 2 : 2 ( 0 : 2) (PK 5:4)
11.5.2019
Branky 23. Korenčík Filip, 31. Mochan Marcel
Žluté karty: 27. Mochan Jakub, 59. Prokop Roman
Sestava: Hottmar Ondřej, Škarytka Jan, Vávro Peter, Matějček Martin (83.Bednář Aleš), Prokop Roman, Korenčík Filip (C), Mochan Marcel (77.Koutník Jan), Čapek Vladimír, Mochan Jakub, Morávek Jan, Smrček Daniel
Náhradníci: Věchet Jaroslav, Martinů Kamil, Bednář Aleš, Miller Adam, Koutník Jan

Opět jsme zápas dobře rozehráli a po poločase jsme vedli dokonce 2:0. Bohužel se hraje ještě také druhý. Vedení jsme prohospodařili, soupeř vyrovnal a nakonec jsme ještě prohráli na penalty. Bod je na záchranu velmi málo.

SK Smiřice : FC České Meziříčí 0 : 2 (0:0)
18.5.2019
Žluté karty: 28. Mochan Jakub, 65. Mochan Jakub, 70. Černý Marek
Červená karta: 65. Mochan Jakub
Vlastní branka: 76. Matějček Martin
Sestava: Hottmar Ondřej, Škarytka Jan (88.Martinů Kamil), Vávro Peter, Matějček Martin, Prokop Roman, Korenčík Filip (C), Mochan Marcel (50.Čapek Vladimír), Černý Marek (76.Bednář Aleš), Mochan Jakub, Morávek Jan, Smrček Daniel
Náhradníci: Věchet Jaroslav, Martinů Kamil, Bednář Aleš, Miller Adam, Čapek Vladimír

Hosté zaslouženě zvítězili a my jsme se přiblížili k sestupu. Takto se o záchranu nehraje!
Mikušík Milan, trenér ČM (hosté):
Úroveň hry odpovídala důležitosti utkání. Vezeme ze Smiřic tři body, což je v naší situaci nejdůležitější. Děkujeme všem hráčům za bojovnost a pevné nervy.

SK Smiřice : SK Třebechovice 1 : 2 (0:0)
25.5.2019
Branka: 48. Čapek Vladimír
Žluté karty: 66. Korenčík Filip, 78. Prokop Roman, 85. Prokop Roman
Červená karta: 85. Prokop Roman
Sestava Miller Adam, Škarytka Jan, Vávro Peter, Matějček Martin, Prokop Roman, Korenčík Filip (C), Mochan Marcel (80.Bednář Aleš), Černý Marek, Morávek Jan (61.Hottmar Ondřej), Smrček Daniel, Čapek Vladimír
Náhradníci: Martinů Kamil, Bednář Aleš, Hottmar Ondřej, Věchet Jaroslav, Koutník Jan

Další velmi dobře rozehrané utkání, které se nám nepovedlo dotáhnout do konce. Pochvala všem za velmi dobrý výkon.
Bil Karel, vedoucí mužstva (hosté):
Velice těžké utkání, domácí hráli důrazný fotbal, který nám moc neseděl i když jsme ze začátku utkání měli několik šancí, které jsme neproměnili. Ve druhé půli jsme inkasovali již ve třetí minutě a po zbytek zápasu jsme dotahovali. Což se nám nakonec podařilo a vyhráli jsme těsně 2:1.

SK Albrechtice n. O. - SK Smiřice 3 : 1 (1:0)
2.6.2019
Naše branka: 73. Vávro Peter (Pokutový kop)
Žluté karty: 58. Černý Marek, 88. Škarytka Jan
Sestava: Hottmar Ondřej, Škarytka Jan, Vávro Peter, Matějček Martin (53.Koutník Jan), Korenčík Filip (C), Mochan Marcel (53.Bednář Aleš), Černý Marek, Morávek Jan (81.Martinů Kamil), Smrček Daniel, Čapek Vladimír, Mochan Jakub
Náhradníci: Koutník Jan, Bednář Aleš, Věchet Jaroslav, Miller Adam, Martinů Kamil

Kyral Radek-trenér (domácí):
Existenční zápas pro náš tým, se šťastným výsledkem pro nás. Vyrovnané utkání jsme rozhodli větší vůlí po vítězství. Chválím celý kolektiv za dodrženou taktiku a někteří hráči odvedli svůj nadstandard. Kluci děkuju.
Po dobrém výkonu se opět projevila stará nemoc - neproměňování šancí. Proto jsme místo toho, abychom vedli 2:0, prohrávali 1:0. Po vyrovnání opět dvě chyby a prohra.

SK Smiřice - TJ Sokol Javornice 1 : 6 (1:3)
8.6.2019
Branku za nás vsítil ve 33. minutě Vávro Peter
Červená karta: 41. Černý Marek
Žluté karty: 36. Čapek Vladimír, 40. Miller Adam, 55. Martinů Kamil, 79. Prokop Roman, 82. Matějček Martin
Sestava: Miller Adam, Černý Marek, Vávro Peter, Prokop Roman, Martinů Kamil, Mochan Jakub (60.Koutník Jan), Korenčík Filip, Smrček Daniel (C), Škarytka Jan (78.Matějček Martin), Čapek Vladimír, Morávek Jan (78.Mochan Marcel)
Náhradníci: Koutník Jan, Mochan Marcel, Bednář Aleš, Matějček Martin

Ve zbytečně nervózním utkání, ve kterém už o nic nešlo zaslouženě zvítězili hosté. My se příští týden v derby rozloučíme se soutěží.
Tomáš Krunčík, trenér (hosté):
Po dvou totálních propadácích se nám konečně podařilo odehrát dobré utkání. Zápas jsme výborně začali, pak ale přišla zbytečně vyhrocená část utkání, ve které se na každé straně vylučovalo. Druhý poločas se již odehrál mnohem klidněji a nám se celkem bez problému podařilo navýšit konečné skóre. Návštěva Smiřic se nám zkrátka vydařila na podtrženou jedničku !

15.6.2019
Sestava: Miller Adam, Škarytka Jan, Prokop Roman, Matějček Martin, Martinů Kamil, Mochan Marcel, Smrček Daniel (C), Korenčík Filip, Vávro Peter, Čapek Vladimír, Morávek Jan
Náhradníci: Bednář Aleš, Věchet Jaroslav

Pšenička Martin vedoucí mužstva (domácí):
Celou sezónu je to stejné v útoku výborný, ale v obraně hrozný. Jinak tomu nebylo ani v tomto utkání. Děkuji hráčům za bojovnost ve druhém poločase.
Václav Tarantík - vedoucí mužstva (hosté):
Ve vyrovnaném derby utkání byli domácí hráči produktivnější.

Výsledek přípravy mužů
Smiřice : Kocbeře 5 : 3 Branky domácích Koutník 3x Darjanin, Klíž.

Marek Vik, vedoucí mužstva (hosté):
Utkání jsme po celou dobu kontrolovali, vítězství je zasloužené. Na obou sestavách se projevila doba dovolených, kdy řada hráčů byla se svými rodinami.

Jsou použity údaje ze stránek khfotbal.cz, souteze.fotbal.cz/ a od členů klubu.