žáci st. XX XX XX X
žáci ml. XX XX XX X

Přehled zápasů podzim 2006

Malšova Lhota B - Smiřice B 2:1 pol. 0:0
Vyrovnané utkání rozhodli po změně stran šťastnější domácí. Branky: Hošek, Janata - Vrabec, ŽK 2:3, 30 diváků, rozhodčí Riesner z Hradce.

Smiřice - Třebeš B 5 : 1 pol. 3:0
Domácí potvrdili převahu i střelecky. Branky: Janeček, P. Koutník, Čížek, Špetla, Vrabec - Havlena, 60 diváků, rozhodčí Zavázal z Hradce karty nepotřeboval.

Velichovky B - Smiřice B 4 : 3 pol. 2:0
Zápas se přeléval z jedné strany na druhou a nakonec vyhráli š?astnější domácí. Branky: M. Kašpárek 2, Šolc 2 - Vrabec z pen., Koutník, Ponikelský, ŽK 2:1, PK 0:1, 50 diváků, rozhodčí Kincl z Neznášova.

Smiřice B - Loko Hradec B 3 : 0 kontumačně
Hráči z Lokomotivy Hradec Králové se nedostavili k utkání. Smiřice B - Lok. Hradec B nehráno. Hosté se nesešli, což oznámili domácím, a tak rozhodčí O. Krempa z Hradce nemohl zápas zahájit.

Rasošky - Smiřice B 2 : 4 pol. 1 : 1 pol. 1:1
Hosté byli v sousedském derby důraznější v koncovce, a tak si odvezli všechny body. Branky: Hochsteiger, Suchý - Vrabec 2 (1 z pen.), Koutník, Čížek, PK 0:1, ŽK 1:2, 100 diváků, rozhodčí Andrejsek z Hořiněvsi.

Smiřice B - Urbanice 1 : 1 pol. 0:0
Vyrovnané utkání, domácí sice měli šance, ale duel skončil plichtou. Branky: Knejp - M. Borovec, ŽK 1:3, 70 diváků, rozhodčí Křinka z Hradce.

Nový Hradec B - Smiřice B 1 : 1 pol. 1:1
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou. Branky: J. Hejhálek - Šurin, ŽK 3:1, 40 diváků, rozhodčí Riesner z Hradce.

Smiřice B - Cerekvice 2 : 1 pol. 1:1
Vyrovnané utkání se štěstím domácí těsně vyhráli. Branky: Vrabec, Ponikelský M. - Erbs, ŽK 2:2, 60 diváků, rozhodčí Andrejsek z Hořiněvsi.

Jaroměř B - Smiřice B 2 : 2 pol. 2:0
Zasloužená dělba bodů v zápase rozdílných poločasů. Branky: Křovák 2 - Vrabec 2, ŽK 3:1, 60 diváků, rozhodčí Kincl z Neznášova.

Smiřice B - Probluz B 2 : 3 pol. 2:2
Špatná hra domácích, hosté pak využili šance a dali o gól více. Branky: Šubjak, Černý - Podsadlo 2, Kalhous, ŽK 2:2, PK 1:1, 60 diváků, rozhodčí Bouška z Roudnice.

Sendražice - Smiřice B 6 : 3 pol. 3:0
Domácí vedli již 6:0 a desetiminutovým výpadkem dovolili soupeři korigovat debakl. Branky: Hlavatý 2, Červenka 2, Hopko, Hanuš - Fof 2, Vrabec, ŽK 1:2, PK 0:1 (nedal Vrabec), 80 diváků, rozhodčí Hušek ze Všestar.

Jeníkovice - Smiřice B 0 : 0
V bojovném a rušném utkání slušné úrovně nedokázali soupeři využít ani jednu z mála vypracovaných šancí, proto zápas skončil bezbrankovou remízou. Fakta - ŽK 1:1, 50 diváků, rozhodčí Štancl z Hradce.

Přehled zápasů jaro 2007

Smiřice B - Velichovky B 5 : 1 pol. 1:1
Domácí potvrdili převahu ve 2. poločase. Branky: Šubjak 2, Mil. Ponikelský, Černý, Šurin - Pacák, ŽK 1:2, 50 diváků, rozhodčí Dostál z Hradce.

Loko Hradec Králové B - Smiřice B 1 : 3 pol. 0:0
Fyzicky zdatnější hosté zápas rozhodli po neproměnění šancí zkušenějších domácích. Branky: Nádvorník - Šubjak z pen., Vrabec, Knejp, ŽK 5:1, ČK 1:0, PK 0:1, 80 diváků, rozhodčí Kolman z Hradce.

Smiřice B - Rasošky 3 : 3 pol.1:1
Vyrovnané utkání, kde hosté skórovali po chybách domácí obrany, a tak se zrodila plichta. Branky: Vrabec, M. Ponikelský, Müller - Holub, Vaisar, Malina, ŽK 4:4, PK 1:0 (nedal Šubjak), 60 diváků, rozhodčí Krejska z České Skalice. Smiřice B - posledních 5 kol neprohráli, pouze dvakrát remízovali.

Urbanice - Smiřice B 1 : 1 pol. 0:1
Zápas rozdílných poločasů přinesl nečekanou plichtu. Branky: Dvořáček - Fof, ŽK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Blažek z Hradce.

Smiřice B - Malšova Lhota B 3 : 3 pol. 2:3
Zápas se hraje v úterý 1.5.2007 od 17.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích . Dohrávka 14.kola. Slabý výkon domácích hráčů stačil pouze na dělbu bodů. Branky: Fof, Ponikelský M., Vrabec - Janata, Hošek, Kotlár z pen., ŽK 1:0, PK 0:1, 50 diváků, rozhodčí Dostál z Hradce.

Smiřice B - Nový Hradec B 3 : 0 pol. 1:0
Domácí měli přeahu po celé utkání a ve 2. půli dobrý výkon potvrdili i střelecky. Branky: Fof, L. Melichárek, Vrabec, 50 diváků, rozhodčí Kincl z Neznášova karty nepotřeboval.

Cerekvice - Smiřice B 5 : 1 pol 2:1
Domácí zcela jasně zvítězili, přestože nevyužili spoustu dalších šancí. Branky: Erbs 2, M. Bělina 2, Strnadel - Knejp, ŽK 1:3, 50 diváků, rozhodčí Bečvář z Třebovětic.

Smiřice B - Jaroměř B 1 : 2 pol. 0:2
Převaha domácích s nevyužitými šancemi, což hosté trestali po chybách obrany. Branky: Vrabec - Ježek, L. Karlů, ŽK 2:3, ČK 0:1, 60 diváků, rozhodčí Klempíř z Osiček.

Probluz B - Smiřice B 0 : 2 pol. 0:2
Když domácí neproměnili ani ty nejvyloženější šance, tak si hosté zaslouženě odvezli 3 body. Branky: Černý, Ponikelský, ŽK 2:0, 80 diváků, rozhodčí Doubrava z Hradce.

Smiřice B - Sendražice 3 : 2 pol. 2:1.
Vyrovnané utkání, kde domácí ještě další šance nevyužili. Branky: Kocián, Tarantík, Melichárek L. - Procházka z pen., Hlavatý, ŽK 1:1, PK 0:1, 60 diváků, rozhodčí Kincl z Neznášova.

Neděliště - Smiřice B 1:1 pol. 1:1
Po vyrovnaném fotbale se zrodila spravedlivá dělba bodů. Branky: Hubáček - Runkas z pen., ŽK 1:0, PK 0:1, 60 diváků, rozhodčí Jirka ze Stěžer.

Smiřice B - Jeníkovice 2 : 1 pol. 1:0
Domácí měli převahu, když jěště plno šancí nevyužili, navíc dobrý výkon podali nastoupivší dorostenci. Branky: Čížek, Šido z pen. - Šmída, ŽK 3:3, PK 1:0, 80 diváků, rozhodčí Andrejsek z Hořiněvsi.

Třebeš B - Smiřice B 3 : 4 pol. 0:3
Zápas dvou rozdílných poločasů, kde se domácím již vyrovnat nepodařilo. Branky: Novotný 2, Jan Bezvoda - Tarantík, Šurin, Runkást, Čížek, ŽK 0:1, 70 diváků, rozhodčí Doubrava z Hradce.