žáci ml. XX XX XX X

Přehled zápasů podzim 2010

Smiřice - Kobylice A 0 : 0

Nový Hradec Králové B - Smiřice 3 : 1
Velice kvalitní výkon Smiřic nestačil na kvalitní obranu Nového Hradce, který zaslouženě vyhrál.
Fakta - branky: 2. Hejhálek Jiří, 49. David, 58. Čtvrtečka - 49. Koutník, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Částka (Doubrava a Řehounek). Sestavy - Nový Hradec B: Sedláček - Puhlovský, Hejhálek Jiří, Horyna, Karmín - Flajzar (46. Porkert), Holubář, Čtvrtečka, Jindra J. - Sajvera (74. Bonhard), David. Smiřice: Hottmar - Mochan, Runkas, Krejčí (71. Koza), Ponikelský - Fof (81. Obst), Černý, Koutník, Tarantík - Čížek (46. Korenčík), Mochan.

Smiřice - Kunčice 5 : 2

Smiřice - Myštěves 2 : 2
Mírná převaha domácích, ale vcelku vyrovnaný zápas přinesl dělbu bodů.
Fakta - branky: Čížek 2 - Havlena 2, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 60, rozhodčí Slezák (Nedvídek a Kohoutek z OFS Rychnov). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan M., Krejčí (90. Zapadlo), Kotrba, Koza - Fof (69. Runkas), Černý, Melichárek, Mochan J. - Tarantík (16. Zemek), Čížek (60. Obst). Myštěves: Petráček - Havelka, Matějka, Štancl, Draštík - Maňásek, Ryba, Bielčik, Hruška - Jelínek (79. Vlk), Havlena.

Nepolisy - Smiřice 4 : 1
Hosté ze Smiřic stihli zareagovat pouze na 1. branku domácích, poté se prosadil již jen tým Nepolis.
Fakta - branky: 19. L. Schmidt, 39. Zámečník, 48. z pen. a 73. T. Hanuš - 21. Fof, ŽK 1:4, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:1, diváci: 80, rozhodčí Stránský (Tlustý a Marčišin). Sestavy - Nepolisy: Marko - Zámečník, R. Hanuš, P. Hanuš, Doležal - Chaloupka, Pošík, Lihan, Schmidt (60. Mušek) - Šustr, T. Hanuš (74. Marek). Smiřice: Šlesingr - Mochan M., Ponikelský (78. Obst), Kotrba, Koza - Fof (68. Zemek), Černý, Mochan J., Korenčík - Čížek, Zapadlo.

Smiřice - Vysoká nad Labem 0 : 4
V sobotu 11.9.2010 od 17:00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Hosté byli jednoznačně lepší, což potvrdili i 4 góly.
Fakta - branky: Bitnar 2, Samek, Černý, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Černý), poločas 0:2, diváci: 100, rozhodčí Koza (Grossman a Slavíček). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Koza, Melichárek, Kotrba, Ponikelský - Fof, Černý, Mochan, Tarantík (82. Zapadlo P.) - Čížek (73. Runkas), Zemek (82. Zapadlo K.). Vysoká: Drábek - Samek (60. Starý), Vicany (77. M. Píša), Šulc, Píša J. - Kulhánek (65. Jarkovský), Haken, Bitnar, Hejzlar (82. Dvořák) - Jelínek, Černý.

Kosičky - Smiřice 3 : 1
Zápas se hraje v sobotu 18.9.2010 od 16:30 hod. na hřišti v Kosičkách. Jede se auty.
Hosté měli 1. poločas navrch, ale šance nevyužili, zápas tak po změně stran rozhodl Kuba Černý 2 nádhernými góly.
Fakta - branky: Černý K. 2, Samek - Ponikelský, ŽK 0:3, ČK 1:1 (Novák - Ponikelský), PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 50, rozhodčí Myšičkový (Šlezinger a Schovanec). Sestavy - Kosičky: Tomek - Novák, Černý M., Perný, Volf - Koóš (50. Černý J.), Havlín, Žďárský (70. Kružík), Tér - Smadiš, Samek (80. Schovanec). Smiřice: Šido - Koza, Melichárek, Kotrba, Ponikelský - Fof, Černý, Mochan J. (46. Korenčík), Tarantík - Čížek, Zemek.

Smiřice - Třebeš 2 : 1
Zápas se hraje v sobotu 25.9.2010 od 16:30 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Pohledné a vyrovnané utkání, kde vyhráli šťastnější domácí, když do rámce duelu zapadlo i trio sudích.
Fakta - branky: Fof, Zapadlo Pavel - Hynek, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 130, rozhodčí Doubrava (Hušek a Ludvík). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan M. Krejčí, Černý, Janko - Fof (70. Korenčík), Melichárek, Mochan J. (80. Runkas), Tarantík (44. Zapadlo P.) - Čížek, Zemek. Třebeš: Švenger - Štěrba, Michlík, Majer, Obst - Hynek, Rederer (60. Heglas L.), Heglas M., Zeman (54. Štajer) - Veis (72. Křelina), Vlkanova (84. Macej).

Stěžery - Smiřice 5 : 2
Zápas se hraje v sobotu 2.10.2010 od 16:00 hod. na hřišti ve Stěžerách. Jede se auty.
Utkání, které se muselo domácím divákům líbit, skončilo výhrou Stěžer.
Fakta - branky: Šolc, Hanousek M., Pešl, Brzek, Halamka - Zapadlo, Čížek, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 100, rozhodčí Janata (Pacák a Slavíček). Sestavy - Stěžery: Švehlík - Šolc, Polívka, Široký, Samšeňák - Pech, Hanousek M. (37. Bílek), Novák (46. Halamka), Pešl - Brzek, Hanousek J. (69. Derner). Smiřice: Hottmar - Mochan (63. Kotrba), Krejčí, Janko, Ponikelský - Koza, Černý, Melichárek, Zemek - Čížek, Zapadlo.

Smiřice - Velichovky 3 : 0
Zápas se hraje v sobotu 9.10.2010 od 16:00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Po vyrovnaném poločase domácí přidali a proměňovali i šance.
Fakta - branky: Melichárek, Zapadlo, Tarantík, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 150, rozhodčí Koki (Pail a Ježek). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Fof, Ponikelský, Janko, Zemek (44. Kotrba) - Korenčík, Melichárek (68. Koza), Černý, Mochan Jak. (70. Mochan M.) - Čížek (61. Tarantík), Zapadlo. Velichovky: Hasník - Karban, Novotný, Hornych, Šubrt M. (64. Mašek) - Šolc, Rieger, Jelínek (46. Košinar), Bém - Valeš (70. Kašpar), Křovák (70. Šubrt D.).

Červeněves - Smiřice 1 : 2
Zápas se hraje v sobotu 16.10.2010 od 15:30 hod. na hřišti v Červeněvsi.
V rušném utkání, kde domácí neproměnili šance včetně penalty, by byla spravedlivější remíza.
Fakta - branky: Trejbal z pen. - Korenčík, Tarantík, ŽK 2:5, ČK 0:0, PK 2:0 (nedal Martinič), poločas 0:1, diváci: 80, rozhodčí Papík (Tlustý a Malý). Sestavy - Červeněves: Dufek - Jor (85. Bergl), Zima (46. Remsa), Myška, Vrabec - Khelil, Vobořil, Drobný, Trejbal - Martinič, Gorel. Smiřice: Hottmar - Fof, Ponikelský, Janko (75. Krejčí), Kotrba (67. Mochan M.) - Korenčík, Černý, Melichárek, Tarantík - Čížek (70. Koza), Mochan J.

Smiřice - Prasek 4 : 2
Zápas se hraje v sobotu 23.10.2010 od 15:30 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
V 1. poločase dali gól hosté, po změně stran domácí během 5 minut skóre otočili na 3:1 a bylo rozhodnuto.
Fakta - branky: Tarantík 2, Čížek, Melichárek - Hrubý, Hrubeš D., ŽK 3:2, ČK 1:0 (Černý M. za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 80, rozhodčí Zvolánek (Pacák a Slavíček). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Fof, Ponikelský, Janko, Kotrba (70. Mochan M.) - Korenčík, Černý, Melichárek, Mochan J. (62. Koza) - Tarantík (86. Krejčí), Čížek (79. Runkas). Prasek: Hrubý R. - Ludvík, Vinopal (61. Štefán), Dúcký, Jaroš - Štayr, Hrubeš D., Hrubý, Brett - Tichý, Nový.

Chlumec B - Smiřice 0 : 5
Zápas se hraje v neděli 31.10.2010 od 14:30 hod. na hřišti v Klamoši. Odjezd autobusu ve 13:00 hod.
Hosté zaslouženě zvítězili, když se v Klamoši prosazovali po změně stran.
Fakta - branky: Zapadlo 3, Tarantík 2, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 30, rozhodčí Kincl (Doubrava a Frič). Sestavy - Chlumec B/Klamoš: Koliáš - Miške, Borůvka, Chára, Appl (78. Bráborec) - Janda, Kloz (50. Drahorád), Jerie, Myška (55. Sedláček) - Jelínek, Hanuš. Smiřice: Hottmar - Fof, Ponikelský, Krejčí (83. Runkas), Zemek - Koza (71. Hofman), Melichárek, Korenčík, Tarantík - Čížek, Zapadlo.

Kobylice - Smiřice 4 : 1
Zápas se hraje v sobotu 6.11.2010 od 14:00 hod. na hřišti v Kobylicích.
Domácí tým měl v zápase herní přwevahu, kterou dokázal vyjádřit i gólově.
Fakta - branky: 4. Archalous, 24. Průcha P., 64. Gall, 77. Skalický - 48. Zapadlo, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí Stránský (Papík a Morávek). Sestavy - Kobylice: Gall - Rieger (81. Kočí), Tauchman, Archalous, Šoufek - Skalický (81. Král), Vávra, Němec - Filip Marek, P. Průcha (73. Pražák), Dvořák (59. Kubišta). Smiřice: Hottmar - Fof, Ponikelský, Janko, Zemek - Korenčík, Černý, Melichárek - Tarantík, Čížek, Zapadlo.

Přehled zápasů jaro 2011

Smiřice - Nový Hradec Králové B 2 : 0
První zápas jarní části této sezóny se hraje v sobotu 2.4.2011 od 16:30 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
V 1. poločase si vytvořili domácí tlak a skórovali po rohovém kopu. Po změně stran skórovali podruhé, když se po dlouhém autu trefil hlavou Čížek.
Fakta - branky: Černý, Čížek, ŽK 3:2, ČK 0:1, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Vlachý (Ludvík a Markvart). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Fof, Janko, Ponikelský, Koza - Korenčík, Bohatý, Černý, Koutník - Čížek, Zapadlo P.; střídali: Melichárek, Matějček, Obst. Nový Hradec B: Sedláček Jan - Páter, Šplíchal, Romportl J., Hejhálek Jiří - Lášek, Vopálka, Neuwirt, Bonhard - David, Jindra; střídali: Trojan, Romportl Z., Puhlovský.

Kunčice B - Smiřice 1 : 2
Zápas se hraje v neděli 10.4.2011 od 16:30 hod. na hřišti v Kunčicích.
Důraznější hosté si zaslouženě odvezli 3 body.
Fakta - branky: Laštovička - Zapadlo, Matějček, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 100, rozhodčí Doubrava (Hruška a Vízek). Sestavy - Kunčice B: Šanda - Novák (35. Kubišta), Kvasnička, Mihl, Turek - Pechánek (57. Trutnovský), Majer, Laštovička, Hrubý - Hornych, J. Pechar (71. P. Pechar). Smiřice: Hottmar - Matějček (74. Obst), Janko, Ponikelský, Koza - Zapadlo, Bohatý (37. Mochan), Černý, Koutník - Čížek, Melichárek.

Myštěves - Smiřice 0 : 5
Zápas se hraje v sobotu 16.4.2010 od 17:00 hod. na hřišti v Myštěvsi.
Hosté uštědřili domácím lekci ze střelecké produktivity a ze 6 střel na branku dali 5 gólů. Vítězství hostí bylo naprosto zasloužené.
Fakta - branky: Zapadlo 2, Mochan, Melichárek, Čížek, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 50, rozhodčí Stránský (Tlustý a Bečvář). Sestavy - Myštěvs: Kulhánek - Mágr, Bielčik, Draštík T., Kopuletý - Jelínek, Vik (46. Haluza), Hladík, Havlena (78. Draštík R.) - Jarotek, Štefan. Smiřice: Hottmar - Koza, Janko, Ponikelský, Matějček - Mochan, Bohatý, Černý, Zapadlo (73. Kehart) - Čížek, Melichárek

Smiřice - Nepolisy 3 : 1
HRADECKÝ VOTROK Okresní přebor mužů pokračuje 18. kolem v sobotu 23.4.2011 Smiřice - Nepolisy od 17:00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Domácí byli po celý zápas lepší, řadu šancí ještě neproměnili, a tak smiřický tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon i 3 body.
Fakta - branky: Korenčík 2, Koutník z pen. - Hanuš T., ŽK 3:4, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:0, diváci: 120, rozhodčí Zvolánek (Markvart a Frič). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Fof, Janko, Ponikelský, Matějček (81. Obst) - Korenčík, Mochan J., Černý (82. Zapadlo K.), Koutník - Čížek, Melichárek (74. Mochan M.). Nepolisy: Marko - Zámečník, Skokan, Marek, Doležal - Škrha, Mušek, Chaloupka, Hanuš T. - Spejchal, Lihan (75. Matys).

Vysoká - Smiřice 5 : 1
Tým Smiřic chtěl po celý zápas hrát fotbal a to se mu stalo osudným. Prohra 1:5 byla ještě na hřišti lídra přeboru milosrdná.
Fakta - branky: Hejzlar, Kafka, Haken, Samek, Kalaš - Čížek, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:1, diváci: 152, rozhodčí Kincl (Čožík a Kučera). Sestavy - Vysoká n. L.: Drábek - Vicany (69. Hruša), Šulc, Bitnar (61. M. Píša), J. Píša - Kulhánek (75. Starý), Haken, Samek, Kafka (57. Kalaš) - Jílek, Hejzlar. Smiřice: Hottmar - Fof (54. Obst), Janko, Ponikelský, Matějček (46. Mochan M.) - Korenčík, Mochan J., Černý, Koutník - Čížek (71. Dyrc), Zapadlo.

Smiřice - Kosičky 1 : 2
Zápas se hraje v sobotu 7.5.2011 od 17:00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Důraznější hosté zaslouženě vyhráli.
Fakta - branky: Zapadlo Pavel - Samek, Perný, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 100, rozhodčí Částka (Dostál a Ludvík). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Fof (82. Obst), Janko, Ponikelský, Matějček (67. Zapadlo K.) - Zapadlo P., Korenčík (77. Mochan Marcel), Černý, Koutník - Čížek, Melichárek. Kosičky: Černý M. - Zackl, Zalabák, Šanda, Volf - Samek, Černý J. (46. Perný), Donát (81. Lekeš), Tér - Smadiš, Koóš.

Třebeš A - Smiřice 5 : 2
Zápas se hraje v neděli 15.5.2011 od 17:00 hod na hřišti v Třebši.
Úvod zápasu zvládli lépe jednoznačně domácí a ve 37. min. už vedli 4:0. Hosté zlepšeným výkonem snížili na 4:2, ale na konečných 5:2 pečetil Křelina v 86. minutě.
Fakta - branky: 1. a 29. Vlkanova, 32. Zbořil, 37. Munzar z pen., 86. Křelina - 41. Korenčík, 63. Melichárek, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 4:1, diváci: 30, rozhodčí Hruška (Krucký a Hrušková). Sestavy - Třebeš: Vocl - Štěrba, Michlík, (76. Vlach), Munzar, Hynek - Rederer, Heglas M., Vlkanova, Zbořil (72. Zvolánek) - Heglas L. (62. Štajer M.), Křelina. Smiřice: Hottmar - Mochan M. (39. Obst), Janko, Ponikelský, Matějček - Čížek, Mochan J., Černý, Korenčík - Zapadlo, Melichárek.

Smiřice - Stěžery 3 : 0
Zápas se hraje v sobotu 21.5.2011 od 17:00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Hezké utkání, kde domácí byli o 3 branky lepší.
Fakta - branky: Čížek, Koutník z pen., Zapadlo, ŽK 4:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Krejska (Smolko a Hrušková). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Obst, Janko, Melichárek, Matějček - Korenčík (57. Bohatý), Mochan, Černý, Koutník - Čížek, Zapadlo. Stěžery: Švehlík - Šolc, Široký, Pech, Samšeňák - Kopecký, Sádovský, Novák, Šimek (11. Veverka) - Derner, Rejha.

Velichovky - Smiřice 1 : 4
Zápas se hraje v sobotu 28.5.2011 od 17:00 hod. na hřišti ve Velichovkách.
V derby využili hosté školáckých chyb domácí obrany a zaslouženě zvítězili.
Fakta - branky: 4. Křovák - 17. a 20. Fof, 39. Koutník, 60. Čížek, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:3, diváci: 110, rozhodčí Mucha (Kohoutek a Knapek OFS Rychnov). Sestavy - Velichovky: Hasník - Karban, Bém, Hornych (27. Kašpar), R. Bělina - M. Bělina, Šolc (58. Novotný), Rieger, Jelínek - Valeš, Křovák. Smiřice: Hottmar - Matějček, Janko, Melichárek, Ponikelský - Mochan J. (73. Mochan M.), Bohatý, Černý (81. Obst), Koutník (85. Novotný) - Fof, Čížek.

Smiřice - Červeněves 2 : 1
Zápas se hraje v sobotu 4.6.2011 od 17:00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Vyrovnané utkání vyhráli šťastnější domácí.
Fakta - branky: Koutník J. z pen., Janko - Trejbal, ŽK 3:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:1, diváci: 100, rozhodčí Kincl (Ježek a Grossman). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Matějček (68. Koza), Janko, Melichárek, Ponikelský - Mochan J. (46. Mochan M.), Bohatý, Černý, Koutník J. - Fof (73. Zapadlo K.), Čížek. Červeněves: Vlášek - Malý (46. Bergl), Nožička, Myška, Štrobl - Vrabec, Vobořil, Gorel, Trejbal - Fölkl, Hnát.

Prasek - Smiřice 2 : 0
Zápas se hraje v sobotu 11.6.2011 od 17:00 hod. na hřišti v Praseku.
Domácí potvrdili, že jsou na svém hřišti silní, na rozdíl od hostí proměnili šance, když zejména 2. gól v podání Pavla Bretta byl výstavní, a tak 3 body zůstaly v Praseku.
Fakta - branky: Štayr, Brett P., ŽK 3:5, ČK 1:1 (Ludvík - Černý oba za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 110, rozhodčí Bečvář (Grossman a Štayr). Sestavy - Prasek: Hrubeš R. - Ludvík, Štefán, Dúcký, Jaroš - Štayr, Brett P., Hrubeš D., Hrubý (88. Ilič) - Brett V. (60. Sedláček), Tichý. Smiřice: Hottmar - Koza (78. Novotný), Janko, Melichárek (56. Onst), Matějček (60. Dyrc) - Korenčík, Bohatý, Černý, Koutník - Čížek, Ponikelský.

Smiřice - Chlumec B 2 : 0
Po vyrovnaném 1. poločase domácí využili 2 šance a vyhráli góly netradičních střelců.
Fakta - branky: Hottmar, Bohatý, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Morávek. Sestavy - Smiřice: Matějček - Mochan M. (59. Novotný), Melichárek (78. Koutník P.), Koza, Ponikelský - Mochan J. (61. Dyrc), Korenčík, Bohatý, Koutník J. - Čížek, Hottmar. Chlumec B/Klamoš: Frajer - Chára P., Nebeský, Volný J., Appl - Janda, Jerie, Matoušek, Růžička M. (70. Pacák) - Demjanovič, Doseděl.