žáci st. XX XX XX X
žáci ml. XX XX XX X

Přehled zápasů podzim 2011

Smiřice - Stěžery A 2 : 2
První kolo nové sezóny se hraje v sobotu 13.8.2011 od 17:00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
POZOR ZMĚNA: STŘEDA 17.8.2011 od 17:30 hod.
Smiřice - Stěžery A (Částka, Muharem, Markvart)
Hosté byli lepší v 1. poločase, ve 2. domácí přidali, dali dva góly a dvě břevna, ale na vítězství to nestačilo. Dohrávka tak skončila dělbou bodů.
Fakta - branky: Kerhart, Matějček - Balcar, Pešl Jakub, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 120, rozhodčí Částka (Markvart a Ludvík). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan M. (60. Zapadlo), Melichárek, Matějček, Koza (82. Koutník Petr) - Zemek (75. Ryba), Ponikelský, Mochan J., Kerhart - Čížek, Tarantík. Stěžery: Strejcius - Ludvík (88. Homolka), Pešl Jan, Bílek (50. Lán), Široký - Pech, Pešl Jakub, Derner (63. Veverka), Hantsch - Halamka (52. Kudrnáč), Balcar.

Kosičky - Smiřice 1 : 5
Výsledek tomu sice neodpovídá, zápas byl vyrovnaný, ale střelecky se prosadili hosté.
Fakta - branky: Tér z pen. - Tarantík 3, Koutník J. z pen., Čížek, ŽK 2:3, ČK 0:1 (Zemek), PK 1:1, poločas 0:3, diváci: 50, rozhodčí Vízek (Stránský a Paleček). Sestavy - Kosičky: Hrubeš - Černý M., Zalabák, Stránský (64. Žďárský), Černý J. - Dašek, Koóš, Donát, Tér - Smadiš, Novák. Smiřice: Hottmar - Mochan, Ponikelský (82. Ryba), Matějček, Koutník P. (46. Kerhart) - Doležal (66. Kocian), Zemek, Koza, Koutník J. - Čížek, Tarantík.

Smiřice - Myštěves 1 : 3
Zápas se hraje v sobotu 27.8.2011 od 17:00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Smiřice - Myštěves A SO (Koki, Ježek, Lubas)
Hosté byli po celý zápas lepší, když domácí v sestavě s dorostenci nevyužili 2 vyložené příležitosti. Ke konci utkání hosté soupeře přehráli, když se hattrickem blýskl Jakub Javůrek.
Fakta - branky: Tarantík - Javůrek 3 (1 z pen.), ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:0, diváci: 120, rozhodčí Koki (Ježek a Lubas). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Čížek, Matějček, Ponikelský, Koutník P. (46. Dočekal) - Mochan J., Korenčík, Koutník J., Zemek - Ryba (46. Kerhart), Tarantík. Myštěves: Michalička - Petráček (46. Doskočil), Bielčik, Draštík, Brett - Havlena, Hladík, Javůrek Jakub, Lekeš - Štefan, Němec.

Prasek - Smiřice 0 : 4
Zápas se hraje v sobotu 3.9.2011 od 17:00 hod. na hřišti v Praseku.
V utkání, v němž hosté na rozdíl od domácích proměnili šance, si tak nakonec odvezli 3 body zaslouženě Smiřice.
Fakta - branky: Zapadlo 2, Zemek, Fof. ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 1:0 (Dúcký nedal), poločas 0:2, diváci: 50, rozhodčí Částka (Pail a Novák). Sestavy - Prasek: Holý - Vyhleďal, Pokorný (60. Ludvík), Jelínek, Dúcký - Štefan, Štayr, Sedláček, Hrubý (85. Ilič) - Brett V., Tichý. Smiřice: Matějček - Mochan, Ponikelský, Koza, Koutník P. - Dočekal, Zemek, Koutník J., Čížek - Zapadlo (82. Růžek), Fof.

Smiřice - Třebeš A 0 : 5
Zápas se hraje v sobotu 10.9.2011 od 17:00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Smiřice – Třebeš A SOBOTA 17:00 (Krejska, Zvolánek, Čožík)

Smiřice - Dohalice 4 : 0
Zápas se hraje v sobotu 17.9.2011 od 16:30 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
V průměrném zápase domácí zaslouženě vyhráli výrazným rozdílem.
Fakta - branky: Tarantík 2, Zapadlo, Korenčík, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 111, rozhodčí Pára (Doubrava a Pelikán). Sestavy - Smiřice: Matějček (80. Růžek) - Mochan (50. Koutník P., 75. Korenčík), Ponikelský, Janko, Koza - Čížek (60. Melichárek), Černý, Koutník J. - Fof, Tarantík, Zapadlo. Dohalice: Božič - Pišl Jan, Rachota, Blecha, Krátký (50. Juran) - Novák, Ryba (60. Zobina), Pišl P., Erbs - Gazdík, Bleha.

Chlumec B - Smiřice
Zápas se hraje v neděli 25.9.2011 od 16:30 hod.

Smiřice - Lovčice 3 : 1
V 1. poločase byla hra vyrovnaná, poté se domácí zlepšili, což vyjádřili 3 góly.
Fakta - branky: Koutník J. z pen., Zemek, Korenčík - Žižka, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Jedlinský (Hradský a Fišer OFS Rychnov). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Matějček (65. Mochan M.), Janko, Ponikelský, Koza - Korenčík, Černý (60. Mochan J.), Koutník J., Zapadlo (78. Zemek) - Tarantík (46. Melichárek), Fof. Lovčice: Hanuš - Drozen, Brixi, Hála, Sobota - Žižka, Jilemnický, Tůma (73. Sedlic), Kupka - Kafka, Koubek.

Nový Hradec Králové B - Smiřice 0 : 0
Zápas se hraje v neděli 9.10.2011 od 10:00 hod. na hřišti na Novém Hradci.
V utkání hrané ve svižném tempu měli hosté více ze hry. Bezchybný výkon domácí obrany ubránil bezbrankovou remízu.
Fakta - ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 40, rozhodčí Doubrava (Zvolánek a Ludvík). Sestavy - Nový Hradec B: Sedláček - Baďura, Drenko, Horyna, Vopálka (46. David) - Hloušek, Ondrej (66. Hozák), Dudek (83. Trojan), Kolář - Čtvrtečka (79. Flégr), Karmín. Smiřice: Hottmar - Matějček (51. Zemek), Janko, Ponikelský, Koza (66. Čížek) - Mochan J. (79. Mochan M.), Černý (61. Melichárek), Koutník, Korenčík - Tarantík, Zapadlo.

Smiřice - Kobylice 3 : 4
Zápas se hraje v sobotu 15.10.2011 od 15:30 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Vyrovnaný zápas, když vynikající výkon podal domácí gólman Ondřej Hottmar, který kryl hned 4 vyložené šance.
Fakta - branky: Korenčík, Tarantík, Matějka - Dítě, Skalický, Průcha P. z pen., Pšenička, ŽK 6:3, ČK 1:1 (Tarantík za 2. ŽK - Hrubeš za 2. ŽK), PK 0:1, poločas 2:1, diváci: 80, rozhodčí Štancl (Ježek a Liebisch). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Koza (77. Matějček), Janko, Ponikelský, Koutník - Mochan M., Černý, Zemek, Korenčík - Tarantík, Zapadlo (66. Melichárek). Kobylice: Gall - Kubišta, Dítě, Pšenička, Skalický - Vávra, Šoltys, Marek Filip, Průcha P. - Nový (77. Havlíček), Hrubeš.

Nepolisy - Smiřice 2 : 1
Zápas se hraje v sobotu 22.10.2011 od 15:30 hod. na hřišti v Nepolisech.
Po oboustranně mizerném 1. poločase domácí Nepolisy zabraly a zaslouženě vyhrály.
Fakta - branky: 50. a 84. Hanuš Tomáš - 68. Zapadlo, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 50, rozhodčí Bečvář (Vavřina a Konhefr). Sestavy - Nepolisy: Marko - Zámečník, Kronovetr, P. Hanuš, Škrha (81. P. Lihan) - Schmidt (58. Kočiš), Chaloupka, Buček, Spejchal - J. Lihan (90. Skokan), T. Hanuš. Smiřice: Hottmar - Matějček, Janko, Ponikelský, Koza - Mochan J., Černý, Koutník, Korenčík - Zapadlo, Zemek (64. Melichárek).

Smiřice - Červeněves 4 : 1
Domácí byli jednoznačně lepší, když neproměnili ještě několik vyložených šancí.
Fakta - branky: Koutník 2 (oba z pen.), Korenčík, Zapadlo - Vrabec, ŽK 4:2, ČK 0:0, PK 2:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Pail (Slavíček a Andrejsek). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Fof (76. Mochan M.), Janko, Ponikelský, Koza (64. Čížek) - Zemek (59. Mochan J.), Černý (71. Melichárek), Korenčík, Koutník - Zapadlo, Tarantík. Červeněves: Říha - Nožička (77. Hnát), Janďourek, Trejbal, Vrabec - Malý (69. Štrobl), Petr, Vobořil, Rohlíček - Khelil, Gorel (56. Šefara).

Kunčice B - Smiřice 2 : 2
Zápas se hraje v neděli 6.11.2011 od 14:00 hod. na hřišti v Kunčicích. Odjezd ve 12:45 hod.
V utkání plném nepřesností se zrodila zasloužená remíza.
Fakta - branky: Laštovička, Hornych - Tarantík, Zemek, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 90, rozhodčí Vízek (Smolko a Hrušková). Sestavy - Kunčice B: L. Kvasnička - Kubišta, K. Kvasnička (56. Šulc), Mihl, Turek - Majer, Laštovička, Vítek, Hrubý (46. Novák) - Hornych, Brzek (78. Charvát). Smiřice: Hottmar - Matějček, Janko, Ponikelský, Koza (50. Melichárek) - Zemek, Černý (60. Čížek), Koutník, Korenčík - Tarantík, Fof.

Stěžery A - Smiřice 1 : 6
Poslední zápas podzimu 2011 a zároveň předehrávku jarní části sezóny, sehrají naši muži v sobotu 12.11.2011 od 14:00 hod. na hřišti ve Stěžerách
Bezradný výkon domácích, když se hattrickem prosadil hostující Filip Korenčík.
Fakta - branky: Zikl - Korenčík 3, Matějček, Čížek, Tarantík, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:3, diváci: 50, rozhodčí Koki (Lelek a Ludvík). Sestavy - Stěžery: Hulaj - Pešl Jan, Klouček, Ducháček, Brandejs - R. Pech, Jakub Pešl, T. Novák (46. Vácha), Zikl - B. Pech (42. Kudrnáč), Balcar (35. R. Veverka). Smiřice: Hottmar - Fof, Melichárek, Matějček, M. Mochan - J. Mochan (37. Čížek), Černý, Koutník, Korenčík - Tarantík, Zapadlo (50. Kerhart).

Přehled zápasů jaro 2012

Smiřice - Kosičky 2 : 1
První jarní zápas sezóny 2011 / 2012 sehrají naši muži v sobotu 31.3.2012 od 16:30 hod. s mužstvem Kosiček na domácím hřišti ve Smiřicích.
Podzimní zápas: 21.8.2011 Kosičky - Smiřice 1 : 5
Domácí byli v 1. poločae lepší a šli do vedení, když ještě několik šancí zůstalo nevyužito, navíc hosty podržel gólman Černý. V závěru se tým Smiřic o výsledek strachoval.
Fakta - branky: Korenčík, Tarantík - Koóš, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Hruška (Gernat a Krucký). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Fof, Benák, Janko, Ponikelský - Korenčík (60. Mochan), Nývlt, Koutník (85. Dočekal), Melichárek - Čížek (72. Zemek), Tarantík. Kosičky: Černý - Perný, Rychnovský, Samek, Volf - Novák, Havlín, Donát (75. Koóš), Tér

Myštěves - Smiřice 1 : 4
Zápas se hraje v sobotu 7.4.2012 od 16:30 hod. na hřišti v Myštěvsi.
Po vlažném výkonu domácích si hosté zaslouženě odvezli 3 body.
Fakta - branky: Němec z pen. - Tarantík, Čížek, Fof, Korenčík, ŽK 1:4, ČK 0:1 (Janko), PK 1:0, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Slavíček (Koza a Grossman). Sestavy - Myštěves: Michalička - Hladík (64. Lekeš), Bielčik D., Čížek (46. Javůrek, 69. Havlena), Petráček - Ryba, Bielčik P., Brett, Jelínek - Pásler, Němec. Smiřice: Hottmar - Fof, Benák, Janko, Ponikelský - Zemek (64. Korenčík), Nývlt, Koutník, Taranrík - Čížek (73. Mochan J.), Melichárek (85. Mochan M.).

Smiřice - Prasek 1 : 0
Další zápas sezóny 2011 / 2012 sehrají naši muži v sobotu 14.4.2012 od 16:30 hod. s mužstvem Praseku na domácím hřišti ve Smiřicích.
Vydřené a šťastné vítězství Smiřic nad týmem z chvostu tabulky.
Fakta - branka: 78. Tarantík, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Gernat (Zvolánek a Čožík). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Fof, Benák, Korenčík (74. Mochan Marcel), Ponikelský - Zemek, Nývlt, Zapadlo, Tarantík - Čížek (81. Dočekal), Melichárek. Prasek: Holý - Vyhleďal, Soukup, Jelínek, Štefán - Štayr, Fischer (85. Ilič), Dunka (51. Sedláček), Tichý - Hrubeš, Brett.

Třebeš A - Smiřice 1 : 0
Zápas se hraje v neděli 22.4.2012 od 17:00 hod. na hřišti v Třebši.
Hosté se prezentovali kvalitním výkonem, mírná převaha domácích se zúročila ve 20. minutě vítězným gólem. Hosté se ve 2. poločase snažili o zvrat, ale domácí obrana zápas odehrála bez zaváhání.
Fakta - branka: 20. Majer, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 120, rozhodčí Morávek (Pešava a Ježek). Sestavy - Třebeš: Vocl - Obst, Zbořil (86. Hynek), Heglas, Štěrba - Munzar, Farkaš (90. Drapák), Sochor, Zeman (89. Šlezinger) - Majer, Vlkanova (80. Štajer). Smiřice: Hottmar - Fof, Benák, Janda, Ponikelský - Zemek, Nývlt, Korenčík, Tarantík - Čížek (60. Mochan), Melichárek (86. Koza).

Dohalice - Smiřice 0 : 2
Zápas se hraje v neděli 29.4.2012 od 17:00 hod. na hřišti v Dohalicích.
Vyrovnané utkání rozhodli po hrubých chybách obrany šťastnější hosté.
Fakta - branky: Tarantík 2, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 100, rozhodčí Kincl (Krejska a Hůlka). Sestavy - Dohalice: Božič - Taichman, Marek, Erbs - Gazdík (41. Nesvačil, 60. Dvořák), Miškář, Javůrek, Novák - Kulhánek, Krátký, Záruba (46. Šmatolán). Smiřice: Hottmar - Fof, Koza (75. Mochan), Janko, Ponikelský - Zemek, Nývlt, Korenčík, Tarantík - Čížek (83. Matějček), Melichárek.

Smiřice - Chlumec B 2 : 1 (opakovaný zápas 23.5.2012)
Nový termín zápasu: středa 23.5.2012 v 17:30 hod.
Další zápas sezóny 2011 / 2012 sehrají naši muži v sobotu 5.5.2012 od 17:00 hod. s mužstvem Chlumce B na domácím hřišti ve Smiřicích.
Smiřice - Chlumec B nedohráno před 2. poločasem. Nový termín ST 23. 5. v 17.30 hodin.
Vyrovnané utkání v 1. poločase, domácí vedli, poté hosté srovnali, ale průtrž mračen zápas předčasně ukončila.
Fakta - branky: Fof - Koliáš, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 60, rozhodčí Slavíček (Zvolánek a Smolko). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Fof, Ponikelský, Janko, Koza - Zemek, Nývlt, Korenčík, Melichárek - Tarantík, Čížek. Chlumec B/Klamoš: Frajer - Chára, Janda, Zeman, Růžička - Vondrouš, Myška, Jerie, Rusín - Hermann, Koliáš.

Lovčice - Smiřice 0 : 4
Zápas se hraje v neděli 13.5.2012 od 17:00 hod. na hřišti v Lovčicích.
Lovčice působily velmi ospale, hosté byli kombinačně lepší, dokázali potrestat chyby domácích a jejich vítězství bylo zasloužené.
Fakta - branky: Tarantík 2, Čížek, Zemek, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 70, rozhodčí Štancl (Zvolánek a Koza). Sestavy - Lovčice: Appl - Suchochleb, D. Koubek, Konhefr (74. Jelínek), Chára - Žižka (74. Hála), Tůma, L. Volejník, Hladík (46. Hošek) - Kafka, Jilemnický. Smiřice: Hottmar - Fof (58. Dočkal), Janko, Matějček, Koza - Korenčík, Melichárek, Nývlt, Zemek - Tarantík, Čížek.

Smiřice - Nový Hradec Králové B 3 : 0
Další zápas sezóny 2011 / 2012 sehrají naši muži v sobotu 19.5.2012 od 17:00 hod. s mužstvem Nového Hradce B na domácím hřišti ve Smiřicích.
Domácí byli po celý zápas lepší, neproměnili několik vyložených šancí, když skórovali až ve 2. půli se soupeřem, který přijel jen s 10 hráči.
Fakta - branky: Tarantík, Korenčík, Zemek, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 30, rozhodčí Stránský (Krucký a Vavřina). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Fof (78. Matějček), Koza, Janko, Ponikelský - Zemek (82. Mochan), Nývlt, Korenčík, Tarantík (81. Čížek) - Zapadlo, Melichárek (87. Koutník). Nový Hradec B: Vašata - Hloušek, Sobotka, Lang, Vopálka - Trojan, Linder, Kaplan, Berger - Unger.

Kobylice - Smiřice 0 : 1
Zápas se hraje v sobotu 26.5.2012 od 17:00 hod. na hřišti v Kobylicích.
Domácí se v utkání střelecky trápili, naopak hosté měli v 1. poločase 2 gólové šance a jednu proměnili ve vítězství.
Fakta - branka: 36. Čížek, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 140, rozhodčí Čožík (Stránský a Morávek). Sestavy - Kobylice: Hanuš - Kubišta, Hejcman, Filip Marek, Khol - Hrubeš, Vávra, Šoufek - Průcha, Pšenička, Pražák. Smiřice: Hottmar - Fof, Matějček, Janko, Ponikelský - Zemek, Nývlt, Koutník - Tarantík, Čížek (87. Koza), Korenčík (89. Dočekal).

Smiřice - Nepolisy 3 : 0
Zápas se hraje v sobotu 2.6.2012 od 17:00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Domácí byli po celý zápas lepší, když ještě několik vyložených šancí neproměnili.
Fakta - branky: Tarantík, Čížek, Koutník Jan, ŽK 1:6, ČK 0:2 (72. Zámečník, 88. Škrha) , PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Koki (Liebisch a Andrejsek). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Fof, Benák, Korenčík (76. Mochan), Ponikelský - Zemek (36. Matějček), Nývlt (80. Melichárek), Koutník, Tarantík - Čížek (75. Dočekal), Zapadlo. Nepolisy: Marko - Zámečník, Hanuš P. (30. Matys), Schnidt, Škrha - Chaloupka, Buček, Spejchal, Lihan - Šustr, Hanuš T.

Červeněves - Smiřice 1 : 3
Zápas se hraje v sobotu 9.6.2012 od 17:00 hod. na hřišti v Červeněvsi.
Ve 4. minutě domácí už prohrávali 0:2, ve 46. min. snížili na 1:2, vzápětí hosté utekli na 1:3, navíc tým Červeněvsi nedal pokutový kop, a tak se z výhry radovali hosté.
Fakta - branky: Vobořil - Koutník, Čížek, Tarantík, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Trejbal), poločas 0:2, diváci: 120, rozhodčí Bačo (Konhefr a Vavřina). Sestavy - Červeněves: Říha - Trejbal, Vrabec, Vobořil, Gorel - Nožička, Drobný, Janďourek, Khelil - Remsa (54. Malý), Novák (73. Restl). Smiřice: Hottmar - Fof, Benák, Koza, Ponikelský (87. Zemek) - Korenčík (73. Dočekal), Zapadlo, Koutník, Tarantík - Čížek, Melichárek.

Smiřice - Kunčice B 12 : 0
Poslední zápas sezóny sehrají naši muži s mužstvem Kunčic B v neděli 17.6.2012 od 17:00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Domácí přehrávali oslabeného soupeře ve všech směrech, když hosté pro zranění dohráli zápas jen v osmi.
Fakta - branky: Tarantík Václav 4, Bena 3, Zapadlo 2, Čížek 2, Zemek, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 6:0, diváci: 80, rozhodčí Pára (Dostál a Částka). Sestavy - Smiřice: Hottmar (46. Jarkovský) - Zapadlo, Benák, Koza (46. Dočekal), Ponikelský (70. Zemek) - Korenčík, Nývlt, Koutník (46. Matějček), Tarantík - Čížek, Melichárek. Kunčice B: Kvasnička L. - Šulc, Kvasnička K., Mihl, Kubišta - Hrubý, Málek, Novák, Hruška - Jíra.