Zpět na hlavní stránku fotbalového klubu    a    Archiv dalších sezón

Utkání - klikni pro přímý přístup k podrobnostem o zápasech:
Vlevo zápasy podzimu 2007 - vpravo zápasy jara 2008

Odhlášeno ze soutěže
Na pravidelném zasedání výboru SK Smiřice dne 5.2.2008 bylo jednohlasně odhlasováno všemi členy výboru, odhlášení mužstva Mužů B z jarní části soutěže pro nedostatek hráčů.
Hráči mužstva Mužů B byli převedeni do mužstva Mužů A. V případě zájmu jim bude umožněno hostování.

Smiřice B - Velichovky B 3 : 2 pol. 2:1
Úvodní zápas sezóny 2007 - 2008 se hraje v neděli 12.8.2007 od 17.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Domácí využili převahu a nakonec těsně zvítězili. Branky: Fof, Čížek, Šurin - Petira, Rezák, ŽK 1:2, 60 diváků, rozhodčí Jirka ze Stěžer.

Nový Hradec B - Smiřice B 1 : 3 pol. 1:2
Zápas se hraje v neděli 19.8.2007 od 10.15 hod na hřišti Nového Hradce.
Hosté trpělivou hrou a proměňováním svých šancí zvítězili. Branky: Vrána - Černý 2, Čížek, ŽK 2:1, 20 diváků, rozhodčí Štancl z Hradce.

Smiřice B - Malšova Lhota B 1 : 1 pol. 0:0
Zápas se hraje v neděli 26.8.2007 od 17.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Domácí nevyužili šance a po chybě v obraně dostali vyrovnávací gól. Branky: Šurin - Kovalíček, ŽK 1:1, 70 diváků, rozhodčí Markvart z Hradce.

Dohalice B - Smiřice B 5 :1 pol. 3:1
Dohrávka 1.kola se hraje ve středu 29.8.2007 od 17.00 hod. na hřišti v Dohalicích.
Jednoznačná záležitost domácích, kterou podtrhl 4 góly hlavou domácí Martin Gazdík. Branky: Gazdík 4, Holman - Malina, ŽK 3:4, ČK 0:1 (M. Černý za 2. ŽK), 60 diváků, rozhodčí Čiháček ze Sedlice.

Třebeš B - Smiřice B 11 : 1 pol. 4:1
5.kolo pokračuje zápasem s mužstvem Třebše B v neděli 2.9.2007 od 17.00 hod na hřišti v Třebši.
Nekompletní hosté neměli na rozjetý domácí tým šanci uspět. Branky: V. Munzar 2, Haškovec 2, J. Bezvoda 2, Kujal, Novotný, Chýlek, Voda, Burian - Čížek, ŽK 1:0, 80 diváků, rozhodčí Koza z Hradce.

Smiřice B - Jeníkovice 4 : 0 pol. 2:0
Zápas se hraje v neděli 9.9.2007 od 17.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Převahu využili domácí v přesvědčivou výhru. Branky: Vebr, Šubjak, Satranský, Košek, ŽK 1:2, 50 diváků, rozhodčí Špráchal z Hradce.

Vysoká n.L. - Smiřice B 9 : 3 pol. 6:1
Po jednoznačném 1. poločase domácí přibrzdilo zbytečné vyloučení, ale i tak zápas dovedli do přesvědčivého konce. Branky: Rejmont 2, P. Kulhánek, Hošek, M. Píša z pen., Jílek, Černý, T. Kulhánek, Jahodka - Kratěna z pen., Vebr, Ponikelský, ŽK 4:0, ČK 1:0 (Z. Dvořák), PK 1:1, 100 diváků, rozhodčí Krejska z České Skalice.

Neděliště - Smiřice B 6 : 0 pol. 5:0 nedohráno
Zápas se hraje v sobotu 22.9.2007 od 16.30 hod na hřišti v Nedělištích.
Zápas byl v 60. min. předčasně ukončen pro malý počet hráčů hostů. Branky: Hubáček 2, T. Stanner, R. Bartoš, Chaloupka, Kořínek, ŽK 1:1, 60 diváků, rozhodčí Bečvář z Třebovětic. Výsledek je započítán a podléhá schválení STK.

Smiřice B - Rasošky 4 : 2 pol. 1:0
Zápas se hraje v neděli 30.9.2007 od 16.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Domácí po převaze zaslouženě vyhráli. Branky: L. Melichárek 3, Vicany - Kašpar, Resl, ŽK 0:2, 80 diváků, rozhodčí Kincl z Neznášova.

Jaroměř B - Smiřice B 5 : 3 pol. 2:1
Zápas se hraje v sobotu 6.10.2007 od 16.00 hod na hřišti v Jaroměři.
Domácí měli v útočně laděném zápase převahu a zaslouženě vyhráli. Branky: Böm 2, Karel, Jirka z pen., Novotný - Müller, Čížek, vlastní (Marějček), ŽK 1:0, PK 1:0, 30 diváků, rozhodčí Krejska z České Skalice.

Smiřice B - Hoříněves 6 : 2 pol. 2:0
Domácí měli převahu celý zápas, když ještě další šance neproměnili. Branky: Šubjak 3, Kocián z pen., Melichárek, Zapadlo - Hlavatý, Fejk, PK 2:0 (Šlesinger nedal), 50 diváků, rozhodčí Štancl z Hradce karty nepotřeboval.

Cerekvice - Smiřice B 1 : 0 pol. 0:0
Zápas se hraje v sobotu 20.10.2007 od 15.30 hod na hřišti v Cerekvici.
O výhře domácích rozhodla jediná úspěšná trefa ve 2. poločase. Branka: Melich, ŽK 1:2, 30 diváků, rozhodčí Krejska z České Skalice.

Smiřice B - Lokomotiva Hradec Králové B 1 : 3 pol. 0:1
Zápas se hraje v neděli 28.10.2007 od 14.30 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Zasloužené vítězství hostů. Branky: Vencl - Svatoň, Kovář, Mareček, ŽK 1:2, 80 diváků, rozhodčí Stránský z Nového Města n. C.

Smiřice B - Dohalice B 3 : 2 pol. 3:2
Předehrávka jarní části pokračuje 14.kolem v neděli 4.11.2007 od 14.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Hosté za 15 minut vedli již o 2 góly, ale domácí poté ještě do poločasu skóre otočili. Branky: Vrabec, Melichárek, Matějček - T. Novák, Horáček, 50 diváků, rozhodčí Markvart z Hradce karty nepotřeboval.