žáci st. XX XX XX X
žáci ml. XX XX XX X

Přehled zápasů podzim 2007

Smiřice A - Kobylice A 0 : 5
Úvodní zápas sezóny 2007 - 2008 se hraje v sobotu 11.8.2007 od 17.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
V 1. poločase domácí ještě soupeři stačili, neproměnili však šance, po změně stran se již hrálo pod taktovkou hostí.
Fakta - branky: 10. Knytl, 16. Khol z pen. (ve 2. poločase tentýž hráč další PK nedal), 38. Klimt, 63. Khol, 85. vlastní (Matějček), ŽK 4:1, ČK 0:0, PK 0:2, poločas 0:3, diváci: 80, rozhodčí Hruška (Šmolka a Zavřel z Hradce). Sestavy - Smiřice: Hottmar - P. Koutník (82. Runkas), Matějček, Ponikelský, Koza - Mochan, Tokár, Černý, Bohatý - Čížek, Zapadlo. Kobylice: Gall - M. Pozler, Khol (79. Kubišta), Knytl, Ornst - Dvořák, Černý, Jan Pozler, Filip Marek - Petráček, Klimt (82. Klapka).

Třebechovice - Smiřice A 6 : 0
Zápas se hraje v sobotu 18.8.2007 od 17.00 hod na hřišti v Třebechovicích.
Jednoznačná záležitost domácího celku, který hosty přehrál ve všech herních činnostech. Zápas mohl skončit dvouciferným výsledkem, když domácí trefili 2 břevna a tyč. Dvě brejkové gólové situace Smiřic zneškodnil gólman Kvapil. V týmu Třebechovic se vedle Kouby st. opět střelecky prosadil Zdeněk Sehnal, posila z Kostelce n. O.
Fakta - branky: Sehnal 2, Kouba st. 2, Kyral, Kouba ml., ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 120, rozhodčí Riesner (Částka a Šmolka z Hradce). Sestavy - Třebechovice: Kvapil - P. Krejčí, Vích, Kafka, Kouba ml. (87. A. Kouba) - Horák (69. Schüller), V. Krejčí (80. P. Pavelka), Kyral, J. Pavelka - Sehnal, Kouba st. Smiřice: Hottmar - Matějček, Ponikelský, Müller, Zapadlo - Mochan, Koutník, Bohatý, Koza - Kotrba (38. Čížek), Fof.

Smiřice A - Kunčice B 1 : 1
Zápas se hraje v sobotu 25.8.2007 od 17.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, když hosté neproměněním penalty pohrdli vítězstvím.
Fakta - branky: 56. Fof - 37. Čáslavský, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:1 (nedal Kvasnička), poločas 0:1, diváci: 90, rozhodčí Provazník (Fišer a Dorich z OFS Rychnov). Sestavy - Smiřice: Hottmar - P. Koutník (46. L. Melichárek), Matějček, Müller, Koza - Mochan, Zapadlo, J. Koutník, Černý - Fof (85. Vávra), Vrabec. Kunčice B: Vítek - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Vlasák, Málek, Čáslavský, Nosek - Pechar, Jaroš (55. Bulíček, 65. Pavlíček).

Červeněves - Smiřice A 6 : 1
Dohrávka 1.kola se hraje ve středu 29.8.2007 od 17.30 hod na hřišti v Červeněvsi.
Domácí zakončovali kombinační hru častou střelbou a o vysokém vítězství rozhodli v posledních 10 minutách, když se hattrickem blýskl Lukáš Rohlíček.
Fakta - branky: Rohlíček 3, Gorel, Vrabec, Jech - J. Koutník, ŽK 1:2, ČK 0:1 (37. Melichárek), PK 0:1 (48. nedal J. Koutník), poločas 2:1, diváci: 70, rozhodčí Vízek (T. Novotný z N. Bydžova a Kutifel ze Smidar). Sestavy - Červeněves: Duha - Janáček, Albrecht, Myška, Trejbal - Hlásek, Janeček (81. Vincour), Gorel, Nožička (63. Vrabec) - Rohlíček, Vantura (86. Jech). Smiřice: Hottmar - Vávra, Matějček, Melichárek, Koza - P. Koutník, Mochan, J. Koutník, Knejp - Fof, Zapadlo.

Chlumec B - Smiřice A 1 : 3
Zápas se hraje v sobotu 1.9.2007 od 17.00 hod na hřišti v Klamoši.
Zasloužené vítězství hostí, kteří na rozdíl od domácích dokázali své šance využít.
Fakta - branky: Borůvka - Fof 2, J. Koutník, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 70, rozhodčí Papík (Zavázal z Hradce a Stránský z Nového Města n. C.). Sestavy - Chlumec B/Klamoš: Stejskal - Staňo, Borůvka, J. Volný, Konvalina - Krojidlo (46. D. Jelínek), V. Rusín, Jerie, J. Jelínek - Sedláček (65. Fölkl), Škrha (70. Appl). Smiřice: Šlesinger - Vrabec, Kotrba, Zapadlo, Matějček - J. Koutník (81. Ponikelský), Bohatý (72. Knejp), Šurin, Černý - Fof, Malina.

Smiřice A - Probluz A 7 : 1
Zápas se hraje v sobotu 8.9.2007 od 17.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Lepšící se výkon domácích přinesl výraznou produktivitu domácích, když hosté hlavně v úvodu své šance neproměnili.
Fakta - branky: Malina 4, J. Koutník, Vrabec, Šurin - Kalhous, ŽK 3:4, ČK 0:1 (Ziegler), PK 0:0, poločas 4:0, diváci: 100, rozhodčí Sobotka (Liebisch a Svoboda z Hradce). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Vrabec, Matějček, Kotrba (57. Čížek), Zapadlo - J. Koutník, Smrček, Šurin, Koza - Fof (85. Zemek), Malina. Probluz: Antal - Hampl, Brambora, Pánek (46. Vobejda), Záruba - Kotlant, Boniš, Karlík, Kalhous - Ziegler, Brzek.

Nepolisy - Smiřice A 1 : 0
Nervózní utkání slabé úrovně rozhodli hosté svým nesportovním chováním.
Fakta - branka: 76. Chaloupka, ŽK 1:8, ČK 0:3, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 50, rozhodčí R. Tlustý (M. Tlustý z Hlušic a Stránský z Nového Města). Sestavy - Nepolisy: Matys - Pulec (54. Kysilka), Marek, Pavel Hanuš, Šustr - Pasker, Mušek, Chaloupka, T. Hanuš - Schmidt, Líhan. Smiřice: Hoffman - Vrabec, Ponikelský, Zapadlo, Matějček - Koza (23. Čížek), Šubjak, Koutník, Bohatý - Tokár, Fof.

Myštěves - Smiřice 3 : 4
V divácky atraktivním utkání byli šťastnější hosté, když domácí hráli téměř celý 2. poločas po velmi přísném vyloučení o deseti.
Fakta - branky: Kopuletý 2, Vobořil - Tokár 2, Šurin, Ponikelský, ŽK 3:1, ČK 1:0 (Vlček), PK 0:0, poločas 3:2, diváci: 100, rozhodčí Slezák (Lavrenčíková a Ježek z OFS Rychnov). Sestavy - Myštěves: Pugzik - Vobořil, Bednář, Vlček, Draštík - Luk. Ryba, Lib. Ryba, Bielčik, Petráček - Kopuletý, Saksl. Smiřice: Hottmar - Vrabec, Zapadlo, Popovič (73. Čížek), Ponikelský - Runkaj, Šurin, Koutník, Malina - Tokár, Fof (80. Šlesinger).

Smiřice A - Velichovky A 3 : 0
Zápas se hraje v sobotu 29.9.2007 od 16.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Ve střelecké produktivitě byli domácí výrazně lepší, když ještě několik dalších tutovek neproměnili. Do rámce utkání zapadlo i trio sudích.
Fakta - branky: Šubjak 2, Tokár, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:1 (nedali Šubjak a Karban), poločas 2:0, diváci: 100, rozhodčí Zavázal (Příhoda a Falátek z Hradce). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Vrabec, Zapadlo, Mochan, Melichárek - Koza, Šurin, Šubjak, Tokár - Malina, Fof (80. Kratěna). Velichovky: Hasník - Hořínek, P. Tokár, Kroupa (75. M. Šubrt), Hornych - Hiesl, Babušík (46. D. Šubrt), Karban, Bém - Šolc, Petira.

Starý Bydžov - Smiřice A 0 : 2
Zápas se hraje v sobotu 6.10.2007 od 16.00 hod na hřišti ve Starém Bydžově.
Nekompletní domácí pokračovali v nevýrazných výkonech, a proto hosté zaslouženě zvítězili.
Fakta - branky: Černý, Melichárek, ŽK 0:0, ČK 0:1 (88. Kotrba), PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 60, rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic (Lub. Pánek z Nechanic a Růža z Urbanic). Sestavy - Starý Bydžov: Šula - Daxner, Roubal, Bark, Kutík - Svěcený, Šenk, Semerák (75. Bradna), Ondráček - Jetmar, J. Drobný (46. Štoček). Smiřice: Hottmar - Vrabec, Zapadlo, Mochan, Melichárek - Černý, Koza, Koutník (60. Kotrba), Fof (46. Šubjak) - Tokár, Malina.

Smiřice A - Třebeš A 2 : 1
Hosté začali náporem, ale byly to Smiřice, které skórovaly. Ve 2. poločase se scénář opakoval, a když hosté šance doslova zahazovali, tak domácí zvýšili skóre na 2:0. Ve vypjatém závěru tým Třebše stihl pouze korigovat, navíc se domácím zranil brankář Hottmar, jemuž touto cestou přejeme brzké uzdravení.
Fakta - branky: Šubjak, Koutník - Chýlek z pen., ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:0, diváci: 70, rozhodčí Hruška (Bačo z Hradce a Bečvář z Třebovětic). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Matějček, Zapadlo, Mochan, Melichárek - Vrabec, Koza, Koutník, Šubjak - Tokár, Malina. Třebeš: Kekelák - Chýlek, Štěrba, Machek, Heglas (55. Došek) - Žítek, Haškovec, Malina, Matějka - Veis (75. Obst), Bezvoda.

Stěžery A - Smiřice A 4 : 4
Zápas se hraje v sobotu 20.10.2007 od 15.30 hod na hřišti ve Stěžerách.
Zápas odlišných poločasů, když v 1. půli smiřičtí zaskočili domácí aktivní hrou. Ve 2. poločase domácí přidali na bojovnosti, ovládli hru a zaslouženě vyrovnali.
Fakta - branky: Pech 3, Bečka - Tokár 3, Fof, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:4, diváci: 60, rozhodčí Štancl (Markvart z Hradce a Tušic ze Stěžer). Sestavy - Stěžery: Strejcius - Vácha (34. Hynek), Bečka, Kopecký, Samšeňák - Pešl (46. Novák), Syrůček, Kudrna - Zákravský, Pech, David (75. Z. Novák). Smiřice: Matějček - Vrabec, Melichárek, Mochan, Malina - Koza, Koutník, Fof - Tokár, Šubjak, Hottmar.

Smiřice A - FC Slavia Hradec Králové 0 : 5
Zápas se hraje v sobotu 27.10.2007 od 14.30 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Hosté nachytali domácí v nedbalkách již v úvodu zápasu, když poté "sešívaní" kralovali a zaslouženě vysoko vyhráli.
Fakta - branky: Hutla 3, Linhart, Chobotský, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:4, diváci: 50, rozhodčí Riesner (Janeček a Falátek z Hradce). Sestavy - Smiřice: Šlesinger - Vrabec, Zapadlo, Melichárek, Mochan (77. Popovič) - Šurin, Koza, Koutník, Tokár - Malina (46. Matějček), Fof. Slavia Hradec: Nekvapil - Bureš, Krempa, Šimůnek, Linhart - Chobotský (74. Mukařovský), Drapák (63. Kopp), Čejchan, Lán - Hutla, Horák.

Smiřice A - Červeněves 5 : 1
Předehrávka jarní části pokračuje 14.kolem v sobotu 3.11.2007 od 14.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Zápas se šancemi na obou stranách lépe zužitkovali domácí, kteří si připsali přesvědčivou výhru.
Fakta - branky: Šubjak 3, I. Tokár 2 - Novák, ŽK 1:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 60, rozhodčí Stránský z Nového Města (Doubrava z Hradce a Krejska z České Skalice). Sestavy - Smiřice: Matějček - Vrabec, Zapadlo, Melichárek, Mochan (53. Černý) - Šurin, Koza (85. Popovič), Tokár, Koutník - Fof, Šubjak. Červeněves: Duha - Rohlíček, Vincour (46. Novák), Myška, Trejbal - Vrabec, Janeček, Hlásek, Gorel - Martinič, Nožička.

Přehled zápasů jaro 2008

Slávia HK - Smiřice 5 : 0
Dne 29.3.2008 od 15.00 hod nastoupí naši muži na hřišti v Hradci Králové k zápasu 26 kola se Slávií Hradec Králové.
Jede se auty, odjezd ve 14.00 hod
Utkání neslo znaky zahájení jarní části soutěže, domácí získali převahu a přesvědčivě vyhráli, když se hattrickem blýskl Klicnar.
Fakta - branky: Klicnar 3, Lán 2, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 50, rozhodčí Votruba (Ryšavý a Zákravský z Hradce). Sestavy - Slavia Hradec: Nekvapil - Čejchan, Krempa, Šimůnek, Linhart - Pokorný (71. R. Horák), Kopp (68. Mukařovský), Klicnar - Lán, Hutla (65. Chobotský), V. Horák. Smiřice: Ottmar - Müller (17. Kocián), Zapadlo, Mochan, Melichárek - Vrabec (71. Čížek), Šurin, Koza - Bohatý, Malina, Fof (71. Vicenec).

Kobylice A - Smiřice 1 : 1
15.kolo okresního přeboru pokračuje v sobotu 5.4.2008 v 16.30 hod. zápasem Kobylic A se Smiřicemi na hřišti v Kobylicích.
Ve vyrovnaném utkání mohli domácí své vítězství ke konci pojistit, šanci nedali a hosté z protiútoku vyrovnali.
Fakta - branky: 62. Knytl - 90. + 1. Šubjak, ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 90, rozhodčí Papík (Riesner z Hradce a Růža z Urbanic). Sestavy - Kobylice: Hanuš - M. Pozler, Hejcman, Archalous, Štefan (89. Němec) - Knytl, Vávra, J. Pozler - Filip Marek, Černý (64. Nový), Dvořák (73. Novotný). Smiřice: Matějček - Mochan, Zapadlo, Malina, Kocián - Koza (52. Mergl), Šurin, Melichárek - Bohatý, Šubjak, Fof (79. Popovič).

Smiřice - Třebechovice 1 : 2
V sobotu 12.4.2008 od 16.30 hod. nastoupí naši muži na domácím hřišti ve Smiřicích k zápasu s mužstvem Třebechovic.
V podzimní části soutěže jsme prohráli o šest branek, v poměru 0 : 6
Domácí potrápili lídra soutěže dobrým výkonem.
Fakta - branky: Melichárek z pen. - Morvai, Polák, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:1, diváci: 100, rozhodčí Janeček (Ryšavý a Dostál z Hradce). Sestavy - Smiřice: Matějček - Mochan, Zapadlo, Kocián (46. Popovič), Šurin (46. Malina) - Vrabec, Boháč, Melichárek, Koza - Šubjak, Fof. Třebechovice: Kvapil - Vích, J. Pavelka (55. O. Pavelka), V. Krejčí, P. Krejčí - Horák, Kouba st. (10. Morvai), Kyral, Polák - Kouba ml., Filip.

Kunčice B - Smiřice 2 : 3
Odjezd autobusu do Kunčic v neděli 20.4.2008 v 15.15 hod.
Podzim: Smiřice - Kunčice B 1 : 1
Utkání dvou rozdílných poločasů rozhodli ve 2. půli pro sebe hosté a po hattricku Šubjaka si odvezli 3 body.
Fakta - branky: Bárta, Turek - Šubjak 3, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 110, rozhodčí Vízek z N. Bydžova (Koza a Pail z Hradce). Sestavy - Kunčice B: Vítek - Čáslavský, Kvasnička, Mihl, Kneifel - Pultar (80. Pechar), Trutnovský (69. Pavlíček), Turek, Hrubý - Hruška (46. Novák), Bárta. Smiřice: Šlesinger - Mochan, Zapadlo, Matějíček, Kocián - Koza (60. Popovič), Malina (80. Mergl), Vrabec, Bohatý (29. Koutník) - Šubjak, Tarantík.

Smiřice - Chlumec nad Cidlinou B Klamoš 3 : 2
Po vítězném zápase v Kunčicích, naši borci hostí celek z Klamoše - Chlumec B v sobotu 26.4.2008 od 17.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Podzim: Chlumec B - Smiřice 1 : 3
Zajímavé utkání, kde hosté potrápili domácí tým, kterému 3 body zachránil hattrickem Lukáš Melichárek.
Fakta - branky: Melichárek 3 (1 z pen.) - Vaníček, Jelínek, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:1, diváci: 80, rozhodčí Pilař z Hradce (Hušek ze Všestar a Černý ze Smiřic). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Matějček (53. Šurin), Kocián - Koza, Melichárek, Vrabec (90. + 1. Vicenec), Bohatý - Fof (60. Popovič), Malina. Chlumec B/Klamoš: Černohlávek - Staňo, Jelínek, M. Růžička (75. R. Růžička), Kloz - Vaníček, Krojidlo, Jerie, Rusín - Borůvka, Škrha.

Probluz A - Smiřice 3 : 1
19.kolo soutěže se hraje v sobotu 3.5.2008 od 17.00 hod na hřišti v Probluzi. Odjezd autobusu je v 16:00 hod.
Podzim: Smiřice - Probluz 7 : 1
Domácí byli produktivnější v zakončení a zaslouženě zvítězili.
Fakta - branky: Kalhous, Boniš, Brzek - Koza, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 100, rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic (Stránský z N. Města a Riesner z Hradce). Sestavy - Probluz: Fejfar - J. Dresler, Vobejda (15. Pánek), Sedílek, Záruba - Kučera, Boniš, Karabinoš, Kalhous (84. Rejvold) - Karlík, Brzek. Smiřice: Hottmar - Popovič, Zapadlo, Matějček, Kocián - Koza, Vicenec (46. Melichárek), Vrabec, Bohatý - Šubjak, Koutník.

Smiřice - Nepolisy 1 : 2
V sobotu 10.5.2008 od 17.00 hod. sehrají naši muži zápas s mužstvem Nepolis na domácím hřišti ve Smiřicích.
Podzim: Nepolisy - Smiřice 1 : 0
Domácí porazil ve vyrovnaném utkání zkušený Chaloupka, když s přehledem zápas řídilo trio rychnovských sudích.
Fakta - branky: Malina - Chaloupka 2, ŽK 2:3, ČK 1:0 (Bohatý za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 80, rozhodčí Charvát (OFS Rychnov). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Šurin, Zapadlo, Matějček, Popovič - Kocián (46. Melichárek), Vrabec, Koza (68. Tarantík), Bohatý - Šubjak, Malina. Nepolisy: Matys - Zámečník, Šimák (85. Kysilka), P. Hanuš, Doležal - Schmidt, Mušek, Chaloupka, R. Hanuš - Spejchal, Bous (78. Vrabec).

Smiřice - Myštěves 3 : 3
Soutěž pokračuje 21. kolem v sobotu 17.5.2008 od 17.00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Ve vyrovnaném utkání se zrodila zasloužená dělba bodů.
Fakta - branky: Šubjak, Melichárek z pen., Tarantík - Vik 2, Vobořil, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Hušek ze Všestar (Pilař a Orel z Hradce). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Šurin, Vrabec - Koza (8. Koutník, 90. + 3. Vicenec), Melichárek, Matějček, Popovič - Šubjak, Malina (46. Tarantík). Myštěves: Hašek - Vobořil (85. Hájek), Roubal, Klapka, Draštík - Vik, Jetmar (78. Matějka), Bielčik, Petráček - Baer, Kopuletý.

Velichovky - Smiřice 4 : 2
K 22 kolu nastoupí naši muži v neděli 25.5.2008 od 17.00 hod. na hřišti ve Velichovkách. Odjezd v 16.15 hod.
Podzim: Smiřice - Velichovky 3 : 0
V derby před početnou návštěvou rozhodli domácí o vítězství bojovným výkonem a po hattricku Lukáše Kordiny se dočkali prvních jarních 3 bodů.
Fakta - branky: 15., 42. a 89. Kordina, 45. Hořínek - 21. Malina, 59. Šubjak, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:1, diváci: 165, rozhodčí Částka (O. Krempa z Hradce a Pavel z M. Lhoty). Sestavy - Velichovky: Anschlag - Hořínek, Karban, Kordina, Hornych - Hiesl (70. Novotný), Babušík (84. Šubrt), Šolc - Bém, Petráček, Jelínek. Smiřice: Hottmar - Mochan (84. Vicenec), Zapadlo, Vrabec, Kocián - Koza (55. Tarantík), Melichárek, Matějček - Popovič, Šubjak, Malina.

Smiřice - Starý Bydžov 3 : 1
Zápas 23.kola se hraje v sobotu 31.5.2008 od 17.00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Podzim: Starý Bydžov - Smiřice 0 : 2
Ve vyrovnaném utkání nakonec rozhodl hattrick Petra Šubjaka.
Fakta - branky: Šubjak 3 - Semerák, ŽK 0:2, ČK 1:0 (Matějček), PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 100, rozhodčí Doubrava (Koza a Vojtěch z Hradce). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Melichárek, Vrabec (73. Müller) - Koza (67. Malina), Šurin, Popovič, Bohatý - Šubjak (79. Kocián), Matějček. Starý Bydžov: Šula - Svěcený, Daxner (57. Lechman), Krišťan, Kutík - Tomášek, Bradna, Drobný, Bark - Ondráček, Semerák (66. Emanovský).

Třebeš - Smiřice 2 : 1
Muži sehrají zápas 24.kola letošní sezóny v neděli 8.6.2008 od 17.00 na hřišti v Třebši. Odjezd autobusu v 16.00 hod.
Podzim: Smiřice - Třebeš 2 : 1
Festival v zahazování brankových šancí z obou stran, výborný výkon domácího brankáře, který zachránil několik stoprocentních šancí hostů.
Fakta - branky: Hovorka, Bezvoda - Tarantík, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Pražák), poločas 1:1, diváci: 60, rozhodčí Koza (Blažek z Hradce a Hušek ze Všestar). Sestavy - Třebeš: Hruška - Chýlek (55. Štajer), Štěrba, Stránský, Pražák - Veis, Steklý (46. Hynek), Heglas, Hovorka - Sovák, Bezvoda (90. Rederer). Smiřice: Hottmar - Vicenec, Zapadlo, Popovič, Melichárek - Koza, Vrabec, Šurin (75. Müller), Malina - Šubjak (46. Kocián), Tarantík.

Smiřice - Stěžery 5 : 0
Poslední zápas letošní sezóny byl přesunut z důvodu pořádání Smiřického Hrnce, ze soboty 14.6.2008 na čtvrtek 12.6.2008 na 18.00 hod.
Podzim: Stěžery - Smiřice 4 : 4
Průběh zápasu odpovídal postavení týmů v tabulce, když Šubjakovi stačil poločas na hattrick.
Fakta - branky: Šubjak 3, Tarantík, Malina, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí Částka (Novák z Hradce a Pavel z M. Lhoty). Sestavy - Smiřice: Šlesingr - Vicenec (46. Zemek), Zapadlo, Kocián, Popovič - Koza, Melichárek, Müller (46. Šubjak), Vrabec - Malina, Tarantík. Stěžery: Strejcius - Částka, Tuček (46. R. Stárek), Švehlík, Zoubek - Hynek, Novák (46. Zákravský, 71. Veverka), Malina, Široký - Pešl, Trnka.

Pohár ČMFS - podzim 2007

Smiřice - Třebechovice 0 : 2 pol. 0 : 1
Zápas se hraje ve čtvrtek 20.9.2007 od 16.30 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.