muži 2008 - 2009
Zdroj: nv.fotbal.cz

Přehled zápasů podzim 2008

Myštěves A - Smiřice 3 : 2
K prvnímu zápasu letošní sezóny odjíždí naši muži v sobotu 9.8.2008 do Myštěvse kde od 17.00 hod sehrají zápas s mužstvem Myštěvse A. Odjezd autobusu v 15.30 hod od hřiště SK Smiřice.
Ve vyrovnaném a bojovném utkání vedli domácí už 3:1, když hosté v závěru zápas ještě zdramatizovali, ovšem vyrovnat už nestihli.
Fakta - branky: Hájek 2, Vobořil - Koza, Malina, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 60, rozhodčí Štancl (Částka z Hradce a Pavel z Malš. Lhoty). Sestavy - Myštěves: Mašek - Vobořil, Roubal, Saksl, Draštík - Charvát, Ryba (89. Petráček), Bielčik, Pokorný - Hájek (51. Křovina), Kopuletý (75. Vik). Smiřice: Hottmar - Mochan (26. Vrabec), Zapadlo, Matějček, Melichárek - Koza, Tokár, Kašajík, Bohatý - Šubjak, Fof (71. Malina).

Předměřice B - Smiřice 1 : 7
Na druhý zápas letošní sezóny odjíždí muži do Předměřic, kte sehrají v neděli 17.8.2008 zápas od 17.00 hod. s Béčkem Předměřic.
Naprostý kolaps domácího mužstva ve 2. poločase rozhodl o výsledku.
Fakta - branky: Bareš - Šubjak 5, Tokár, Hottmar z pen. ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Doubrava (Markvart a Pail z Hradce). Sestavy - Předměřice B: Petráček - Pšenička (68. Pultar), Bergman, Hlavatý, Hopko (75. Ponikelský) - Modrý, Koóš, Bareš, Dostál - Voborník, Ložek (46. Kořínek). Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Ponikelský, Matějček - Koza, Melichárek, Tokár, Šurin (65. Zemek) - Šubjak, Fof.

Smiřice - Kobylice A 3 : 1
Třetí kolo letošní sezóny se hraje poprvé na domácím hřišti. K zápasu muži Smiřic nastoupí v sobotu 23.8.2008 od 17.00 hod. s mužstvem Kobylic A.
Vyrovnaný zápas, kde domácí lépe zužitkovali brankové příležitosti.
Fakta - branky: Šubjak 2 (1 z pen.), Tokár - Pšenička, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Riesner (Bečvář z Třebovětic a Zákravský ze Smiřic). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Janko, Matějček - Koza, Tokár, Zemek, Kašajík (80. Šrámek) - Šubjak, Fof (46. Malina). Kobylice: Hrubeš - M. Pozler, Khol, Archalous, Buben - Knytl (83. Černý), Vávra, J. Pozler (50. Dvořák), Filip Marek - Nový, Pšenička.

Smiřice - Myštěves A 1 : 0
Bojovné a vyrovnané utkání vyhráli šťastnější domácí.
Fakta - branka: Koza, ŽK 3:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Liebisch (Homolová a R. Zloch z Hradce). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Ponikelský, Kašajík - Koza (82. Zemek), Tokár, Melichárek, Matějček (61. Fof) - Šubjak (73. Kotrba), Malina. Myštěves: Mašek - Vobořil, Roubal, Saksl, Draštík - Charvát, Štefan, Bielčik, Pokorný - Hájek (65. Chalupa), Kopuletý.

Slávia Hradec Králové - Smiřice 2 : 2
V utkání bylo k vidění málo fotbalu, když obě mužstva, zejména hosté, hráli kopanou s cílem dostat míč co nejdále od vlastní branky. Hráči Slavie nenašli na tento způsob hry recept, a tak míč neustále létal od vápna k vápnu. Nakonec se soupeři rozešli smírně.
Fakta - branky: 30. Veselý, 65. Podrazil - 6. Vicenec, 62. Šubjak, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:1 (hosté nedali), poločas 1:1, diváci: 70, rozhodčí Čiháček ze Sedlice (Kubišta z Kosiček a Homolová z Hradce). Sestavy - Slavia Hradec: Votruba - Čejchan, O. Krempa, Šimůnek, Linhart - Podrazil (85. Chobotský), Veselý, Špaček - Lán, Hutla (71. M. Krempa), Horák. Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Kašajík (80. Kocián), Vicenec - Koza, Tokár, Kotrba - Matějček, Šubjak, Malina.

Smiřice - Nepolisy 2 : 0
Zápas se hraje v sobotu 6.9.08 od 17.00 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Utkání dobré úrovně, kde domácí zužitkovali svoji mírnou převahu dvěma trefami do černého.
Fakta - branky: Tokár, Zemek, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 120, rozhodčí Blažek (Janeček z Hradce a Jirka ze Stěžer). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Vicenec (55. Ponikelský), Kašajík - Koza, Tokár, Malina (80. Pazdziora), Matějček - Šubjak, Fof. Nepolisy: Matys - Skokan, R. Hanuš, P. Hanuš, Šustr - L. Schmidt (46. Líhan), Mušek, Chaloupka, Škrha (64. Doležal) - Spejchal, R. Schmidt (67. Zámečník).

Kunčice B - Smiřice 1 : 2
Zápas se hraje v neděli 14.9.2008 od 17.00 hod na hřišti v Kunčicích. Odjezd autobusu v 15.30 hod.
Ve vyrovnaném utkání domácí své šance neproměnili, a tak produktivnější hosté rozhodli o 3 bodech v 90. minutě.
Fakta - branky: Hornych z pen. - Tokár, Pazdziola, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:1, diváci: 120, rozhodčí Píša (Hazdra a Odvárko OFS Jičín). Sestavy - Kunčice B: O. Vítek - Šulc, Kvasnička (46. R. Bárta), Mihl, Kneifel - Novák, Málek (60. Hrubý), Turek, Pultar - Hornych, Hruška (46. L. Bárta). Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Kašajík, Ponikelský - Koza (80. Fof), Tokár, Malina (38. Pazdziola), Matějček - Šubjak, Kotrba.

Třebeš - Smiřice 1 : 1 pen. 10 : 9 pohár ČMFS
1. kolo poháru ČMFS dospělých se hraje ve středu 17.9.2008 od 17.00 hod. na hřišti v Třebši. Jede se auty

Smiřice - Třebeš A 1 : 2
Zápas se hraje v sobotu 20.9.2008 od 16.30 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Hostům se vyplatila větší vůle po vítězství a zaslouženě vyhráli.
Fakta - branky: Šubjak - Sýkora, Novák, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 60, rozhodčí Kincl z Třebechovic (Vojtěch a Koza z Hradce). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Kašajík, Kotrba - Koza (75. Runkas), Tokár, Fof (67. Melichárek) - Matějček (17. Ponikelský), Šubjak, Pazdziora. Třebeš: Hruška - Novák, Matějka, Machek, Stránský - Hynek, Sýkora (46. Veis), Heglas - Holman, Novotný (67. Chýlek), Bezvoda (81. Zbořil).

Červeněves - Smiřice 2 : 4
Zápas se hraje v sobotu 27.9.2008 od 16.30 hod. na hřišti v Červeněvsi. Odjezd autobusu je ve 14.45 hod.
Tragický výkon domácí korunovali neschopností přehrát soupeře, jenž končil duel pouze o devíti hráčích.
Fakta - branky: Martinič 2 (1 z pen.) - Tokár, Bohatý, Melichárek, Šubjak, ŽK 1:4, ČK 0:2 (Tokár, Bohatý), PK 2:0 (nedal Martinič), poločas 0:2, diváci: 50, rozhodčí Stránský z N. Města (Orel a Bačo z Hradce). Sestavy - Červeněves: Žlab - Janáček, Kleňhar (46. Strnad), Myška, Smutný - Trejbal, Martinič, Gorel, Hloucal (79. Malý) - Šefara, Kulich (46. Bužik). Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Matějček, Kotrba - Koza, Tokár, Melichárek, Bohatý - Šubjak, Popovič (60. Vencl).

Smiřice - Prasek A 2 : 4
Zápas se hraje v sobotu 4.10.2008 od 16.00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích.
Lepší hosté potvrdili výkon i výsledkem, a tak si do Praseku odvezli 3 body.
Fakta - branky: Šubjak, Melichárek z pen. - Svatoň, Myška, P. Brett, Jaroš, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:2, diváci: 80, rozhodčí Čiháček ze Sedlice (L. Vaníček z Převýšova a Bačo z Hradce). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan (74. Vicenec), Zapadlo, Kašajík, Kotrba - Koza, Ponikelský, Melichárek, Matějček - Šubjak (52. Runkas), Janko (65. Kocián). Prasek: Holý - Purma, Svatoň, Vinopal, Myška - Jelínek, Štayr, P. Brett, Šedivý - Jaroš, V. Brett.

Stěžery A - Smiřice 1 : 4
Zápas se hraje v sobotu 11.10.2008 od 16.00 hod. na hřišti ve Stěžerách. Odjezd autobusu je ve 14.45 hod.
Přes snahu domácích výsledek neodpovídal průběhu, když výborný výkon podal hostující Ivan Tokár.
Fakta - branky: Klouček - Šubjak 2, Tokár, vlastní, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 50, rozhodčí Doubrava (Homolová a Bačo z Hradce). Sestavy - Stěžery: Švehlík - Široký, Klouček, Zeman, Samšeňák - Derner, Z. Novák, T. Novák, Vácha - Pech, Brzek. Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Kašajík, Vicenec - Koza, Tokár, Melichárek, Matějček - Šubjak, Vávra.

Smiřice - Probluz A 3 : 0
Zápas se hraje v sobotu 18.10.2008 od 15.30 hod na domácím hřišti ve Smiřicích.
Lepší domácí převahu vyjádřili brankově již v 1. poločase.
Fakta - branky: Zemek, I. Tokár, Melichárek, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 60, rozhodčí Křinka (Zavřel a Dostál z Hradce). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan, Zapadlo, Kašajík, Ponikelský - Koza, I. Tokár, Melichárek, Matějček - Kotrba (10. Runkas, 76. Vávra), Zemek (65. Vicenec). Probluz: L. Brambora (46. Trubač) - M. Dresler, M. Brambora (46. Kalhous), Sedílek, Karmín - L. Dresler, Boniš, Kučera, Baďura - Čtvrtečka, Záruba.

Velichovky A - Smiřice 0 : 0
Zápas se hraje v neděli 26.10.2008 od 14.30 hod. na hřišti ve Velichovkách.
Přes mírnou převahu domácích ve 2. půli skončilo dramatické derby před početnou návštěvou nakonec bezbrankovou remízou.
Fakta - ŽK 3:4, ČK 0:1 (Šubjak za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 150, rozhodčí Krejska z České Skalice (Kincl z Třebechovic a Merbs z Hořiček). Sestavy - Velichovky: Huňak - Hořínek, P. Tokár, Petráček, Hornych - Bém, Šolc, M. Bělina, Jelínek (46. Hiesl) - Karban, Košinar (73. Šubrt M.). Smiřice: Hottmar - Mochan (46. Janko), Ponikelský, Ficenec, Zemek - Koza (74. Zapadlo), I. Tokár, Melichárek, Kašajík - Šubjak, Matějček.

Smiřice - Chlumec B 3 : 2
K poslednímu zápasu podzimní sezóny nastoupí naši muži v sobotu 1.11.2008 od 14.00 hod. na domácím hřišti ve Smiřicích s mužstvem Chlumce B.
Jasně lepší domácí ještě nevyužili další příležitosti.
Fakta - branky: I. Tokár 2, Matějček - Staňo, Jankovský, ŽK 2:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Stránský z Nového Města (Fajfr z Černožic a Zemek ze Smiřic). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mochan (46. Vicenec), Zapadlo, Kašajík, Melichárek - Tokár, Matějček, Zemek, Bohatý (80. Vávra) - Šubjak, Kotrba (65. Ponikelský). Chlumec B/Klamoš: Stejkal - Staňo, Borůvka, Volný, Kloz - Vopátek, Jankovský, Jerie, Appl - Sedláček, Kubelka.

Přehled zápasů - jaro 2009

Smiřice - Předměřice B 5 : 0

První zápas jarní části sezóny 2008-2009 sehrají naši muži v sobotu 4.4.2009 od 16:30 hod na domácím hřišti ve Smiřicích s týmen Předměřic B.
2.Smiřice s 29.body - 14. Předměřice B s 5.body
V podzimní části naši muži nastříleli Předměřickému Béčku 7 branek a 1 obdrželi.
Po vyrovnaném 1. poločase domácí zapnuli brankostroj.
Fakta - branky: Hampl 2, Koza, Melichárek, Smrček, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 80, rozhodčí Kincl (Bečvář a Zvolánek). Sestavy - Smiřice: Matějček - Malina, Ponikelský, Kotrba, Kašajík (86. Janko) - Koza, Černý (65. Smrček), Hampl, Bohatý - Melichárek, Fof (59. Zemek). Předměřice B: Martínek - Hopko, Jiroušek, Pekáč, Novák - Lejp, Charvát, Ponikelský, Pultar - Voborník, Kořínek (80. Stejskal).

Kobylice A - Smiřice 8 : 1
V sobotu 11.4.2008 odjíždí naši muži do Kobylic k sehrání zápasu 16.kola sezóny s mužstvem Kobylic A.
7. Kobylice A s 24.body - 2. Smiřice s 32.body
V podzimní části naši muži doma nastříleli Kobylickému Ačku 3 branky a 1 obdrželi.
Jede se auty
Po vyrovnaném 1. poločase spustili domácí kanonádu, výborně se pohybovali a kombinovali, když obrovský důraz předvedli hlavně v zakončení. Celé mužstvo Kobylic si zaslouží velkou pochvalu.
Fakta - branky: 40., 71. pen. a 76. Filip Dvořák, 57. a 59. Jan Pozler, 18. M. Pozler, 84. Kubišta, 88. Vávra - 49. Melichárek z pen., ŽK 1:3, ČK 0:1 (86. brankář Šlesingr), PK 1:1, poločas 2:0, diváci: 100, rozhodčí Feichtinger (Moravec a Kerhart OFS Rychnov). Sestavy - Kobylice: Hrubeš - M. Pozler, Havlíček, Archalous, Jan Pozler (81. Kubišta) - Dúcký (72. Rieger), Vávra, J. Pšenička - Filip Marek, Nový (76. O. Pšenička), F. Dvořák. Smiřice: Šlesingr - Vicenec, Kašajík, Melichárek, Kotrba - Koza (62. Černý), Hampl, Malina - Bohatý, Fof, Matějček.

Smiřice - Slavia Hradec Králové 0 : 2
V sobotu 18.4.2009 od 17.00 hod pokračuje sezóna 17.kolem a naši muži hostí první celek tabulky Slávii Hradec Králové.
2.Smiřice s 32.body - 1.Slávia Hradec Králové se 46.body.
V podzimní části se obě mužstva po remize 2 : 2 rozešla spravedlivou dělbou bodů.
V dobrém utkání potvrdili hosté roli favorita.
Fakta - branky: Lán z pen., Kašpar, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:1, diváci: 80, rozhodčí Doubrava (Homolová a Zemek). Sestavy - Smiřice: Matějček - Zimmermann, Zapadlo (78. Runkas), Kašajík, Ponikelský - Koza, Smrček (60. Vicenec), Hampl, Bohatý - Melichárek, Malina (22. Fof). Slavia Hradec: Votruba - Špaček, Krempa, Šimůnek, Linhart - Erber (60. Kašpar), Podrazil (57. Chobotský), Kopp, Lán - Hutla (80. Mukařovský), Veselý.

Nepolisy - Smiřice 5 : 2 4 : 1 pol.
V sobotu 25.4.2009 odjíždí naši muži do Nepolis k sehrání mistrovského utkání 18. kola. Začátek je v 17:00 hod.
13. Nepolisy s 11 body - 2.Smiřice se 32 body
V podzimní části naši muži na domácím hřišti zvítězili poměrem 2 : 0
Jede se auty.
Proti oslabenému soupeři domácí Nepolisy nepřipustily ztrátu bodů, i když spoustu dalších šancí neproměnily, když hattrick zaznamenal Tomáš Hanuš.
Fakta - branky: 15. R. Schmidt, 18., 33. a 83. Tomáš Hanuš, 38. Lihan - 37. Hottmar, 62. Fof, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:1, diváci: 100, rozhodčí Novotný (Stejskal a Skrbek OFS Jičín). Sestavy - Nepolisy: Matys - Zámečník, R. Hanuš, P. Hanuš, Doležal - R. Schmidt (75. Bous), Mušek (86. Škrha), L. Schnidt (83. Šustr), Chaloupka - T. Hanuš, Lihan. Smiřice: Matějíček - Vicenec, Hampl, Ponikelský, Melichárek - Koza, Zimmermann, Kašajík (88. Gužik), Fof - Hottmar (70. Richter), Kocián.

Smiřice - Kunčice B 2 : 1
V sobotu 2.5.2009 od 17.00 hod pokračuje sezóna 19.kolem a naši muži hostí celek z Kunčic B.
2.Smiřice s 32.body - 11.Kunčice B s 19.body
V podzimní části naši muži vyhráli v Kunčicích poměrem 1 : 2
Zápas vyhrál šťastnější domácí tým, když do poločasu Smiřice neproměnily šest gólových situací.
Fakta - branky: Melichárek 2 (1 z pen.) - Hornych, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:1, diváci: 60, rozhodčí Čiháček (Bačo a Tryzna). Sestavy - Smiřice: Matějka - Vicenec, Fof (46. Zemek), Zapadlo, Kašajík - Koza, Hampl, Zimmermann, Korenčík (66. Černý) - Kotrba, Melichárek. Kunčice B: Šanda - Šulc, Kvasnička, Mihl, Ježek (72. Pokorný) - Trutnovský, Čáslavský, Kneifel, Pultar - Hornych, Jaroš.

Třebeš A - Smiřice 6 : 1
V neděli 10.5.2009 odjíždí naši muži do Třebše k sehrání mistrovského utkání 20. kola. Začátek je v 17:00 hod.
10. Třebeš s 20 body - 2.Smiřice se 35 body.
V podzimní části naši muži na domácím hřišti prohráli poměrem 1 : 2
Smiřičtí tentokráte nestačili na fotbalisty z Třebše, kteří vyučovali v efektivitě. Hosté korigovali výsledek v samém závěru.
Fakta - branky: 28., 55. a 67. Obst, 5. Štejnar, 51. vlastní, 60. Holman - 82. Melichárek, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 150, rozhodčí Provazník (Fišer a Hlušička z OFS Rychnov). Sestavy - Třebeš: Švengr - Štajer (62. Bezvoda), Štěrba, Holman, Kekelák (70. Novotný) - Hynek, Karabinoš (58. Heglas), Došek, Obst - Štejnar, Veis. Smiřice: Matějček - Zimmermann, Ponikelský, Černý, Hampl - Koza (64. Vicenec), Zemek, Melichárek, Korenčík - Fof, Smrček.

Smiřice - Červeněves 2 : 1
V sobotu 16.5.2009 od 17.00 hod pokračuje sezóna 21.kolem a naši muži hostí celek z Červeněvsi.
3.Smiřice s 35.body - 11.Červeněves s 22.body
V podzimní části naši muži vyhráli v Červeněvsi poměrem 4 : 2
Ve velmi nervózním byli lepší domácí a zaslouženě vyhráli.
Fakta - branky: Hampl 2 (1 z pen.) - Trejbal, ŽK 3:4, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Kincl (Gužík a Šefara). Sestavy - Smiřice: Matějček - Vicenec (47. Melichárek), Zapadlo, Černý, Kotrba - Koza, Hampl, Bohatý (64. Korenčík), Zimmermann - Fof (62. Mochan), Zemek. Červeněves: Vlášek - Rohlíček, Vincour, Myška, Hloucal - Strnad, Janeček, Janáček, Trejbal - Duha (37. V. Vantura, 85. Jech), M. Vantura (23. Štrobl).

Prasek - Smiřice 4 : 2
V sobotu 23.5.2008 odjíždí naši muži do Praseku k sehrání jednoho z klíčových zápasů letošní sezóny
4. Prasek s 35.body - 2. Smiřice s 38.body
V podzimní části naši muži doma prohráli s Prasekem 2 : 4
V bojovném a dramatickém utkání domácí své vítězství pojistili v závěru, kdy se parádní střelou z trestného kopu trefil Ludvík.
Fakta - branky: Svatoň 2, P. Brett, Ludvík - Melichárek, Hottmar, ŽK 1:2, ČK 0:1 (Hampl za 2. ŽK), PK 0:2 (hosté 1 nedali), poločas 2:1, diváci: 100, rozhodčí Vlachynský (Pail a Vlachý). Sestavy - Prasek: Holý - Soukup, Svatoň, Vinopal, Tichý (67. Myška, 73. Ludvík) - M. Brett, Štayr, P. Brett, Purma - Hrubý, V. Brett. Smiřice: Matějček - Vicenec (60. Vebr), Zapadlo, Hampl, Kašajík - Koza, Zimmermann, Melichárek, Černý - Hottmar, Fof.

Smiřice - Stěžery 0 : 1
V sobotu 30.5.2009 od 17.00 hod pokračuje sezóna 23.kolem a naši muži hostí celek ze Stěžer.
3.Smiřice s 38.body - 6.Stěžery s 33.body
V podzimní části naši muži vyhráli ve Stěžerách poměrem 1 : 4

Probluz A - Smiřice 3 : 0
V neděli 7.6.2009 odjíždí naši muži do Probluzi k sehrání mistrovského utkání 24. kola. Začátek je v 17:00 hod.
5. Probluz s 36 body - 4. Smiřice se 38 body
V podzimní části naši muži na domácím hřišti vyhráli poměrem 3 : 0
Hosté přijeli v nekompletní sestavě s trenérem v základu, a tak domácí zaslouženě zvítězili.
Fakta - branky: Karlík 2, Boniš, ŽK 3:1, ČK 0:1 (Hottmar), PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 80, rozhodčí Havlík (Hamrník a Budinský OFS Pardubice). Sestavy - Probluz: L. Brambora - M. Dresler (77. Kalhous), Karmín, Baďura, M. Brambora - L. Dresler, Sedílek, Karlík, Čtvrtečka - Pražák (60. R. Brzek), Boniš (46. D. Brzek). Smiřice: Šlesinger - Vicenec, Hampl, Melichárek, Fof - Koza, Matějček, Černý, Richter (40. Zemek) - Gužik, Hottmar.

Smiřice - Velichovky A 4 : 3
V neděli 14.6.2009 od 17.00 hod pokračuje sezóna předposledním kolem a naši muži hostí celek z Velichovek.
5.Smiřice s 38.body - 9.Velichovky s 34.body
V podzimní části naši muži remízovali ve Velichovkách poměrem 0 : 0
Domácí podali zlepšený výkon a proto vyhráli.
Fakta - branky: Melichárek 2 (1 z pen.), Smrček, Matějíček z pen. - Šubrt, Bělina, Hamáček, ŽK 3:4, ČK 0:0, PK 2:0, poločas 2:1, diváci: 100, rozhodčí Hruška (Řehounek a Pail). Sestavy - Smiřice: Šlesinger - Fof, Kotrba (58. Černý), Zimmermann, Kašajík (86. Gužik) - Mochan, Melichárek, Ponikelský, Matějíček - Zemek (62. Runkas), Smrček. Velichovky: Anschlag - Hořínek, Hornych, Hiesl, Šubrt (66. Karban) - Šulc, Bém, Bělina - Jelínek, Košinar, Hamáček.

Chlumec B - Smiřice 3 : 4
K poslednímu zápasu sezóny 2008 - 2009 odjíždí naši muži v sobotu 20.6.2009 do Chlumce B / Klamoše. Začátek je ve 14:30 hod. na hřišti v Chlumci nad Cidlinou. Jede se auty. Podzimní kolo: Smiřice - Chlumec B 3 : 2
Domácí začali hrát až po změně stran a to stačilo pouze na zkorigování výsledku.
Fakta - branky: Appl, Jelínek, Stříž - Fof 2, Melichárek, Černý z pen., ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:3, diváci: 80, rozhodčí Vaníček (Suchochleb a Miške). Sestavy - Chlumec B/Klamoš: Koliáš - Nebeský, Appl, Chára (46. Kučera), Stříž - Bráborec, Drahorád, Jerie, R. Růžička - M. Růžička, Jelínek. Smiřice: Richter - Fof, Zapadlo, Kašajík, Hampl - Černý, Melichárek, Zimmermann, Zemek - Šlesinger, Matějček.